Løperprofil
Ella Tagseth
Wing
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Sprintrankingen
4 løp
B-rankingen
24 løp
C-rankingen
22 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.11
- Løpskapasitet
- 13.07
- O-evne
- 2.04
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.45
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 106 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1481 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2189 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0786 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0481 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,34 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,41 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3233 |
| bomVekt | 15,87 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6658 |
| bomStorSigma | 0,8455 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0345 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0676 |
| havariVekt | 4,34 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3489,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4041,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.23
- Løpskapasitet
- 9.59
- O-evne
- 0.24
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.25
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 1,2
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juni (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 26.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2068 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3116 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,091 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0389 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,18 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,6 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3599 |
| bomVekt | 36,85 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5019 |
| bomStorSigma | 0,7935 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0622 |
| havariVekt | 3 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0941 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0105 |
| fartSesongSin | −0,0026 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3704,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3852,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 161 av 335
Nr. 161 av 335 blant kvinner i Norge · nr. 76 av 97 i klassen D13–14 · nr. 41 av 53 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 15.58
- Løpskapasitet
- 13.55
- O-evne
- 2.03
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.20
- Sikkerhet
- 21
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 8 %
- Distanseprofil
- best på lange (−2,0 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 25 (sist 07.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0835 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0914 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0913 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0207 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 13,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 20,71 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0254 |
| bomVekt | 178,33 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5183 |
| bomStorSigma | 0,8689 |
| antallBom | 56 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0756 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0526 |
| havariVekt | 18,72 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0291 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0705 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0028 |
| fartSesongSin | −0,0135 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3274,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3757,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.33
- Løpskapasitet
- 13.02
- O-evne
- 2.31
- Jevnhet ±
- 10,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.28
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 97 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 23 (sist 21.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0198 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0371 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1045 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0899 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,18 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,33 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1589 |
| bomVekt | 69,25 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,579 |
| bomStorSigma | 0,97 |
| antallBom | 54 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0698 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0454 |
| havariVekt | 4,66 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0009 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8127 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | 0,0051 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3076,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3671,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.33
- Løpskapasitet
- 9.09
- O-evne
- 1.24
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 2.17
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 25.08.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3201 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2771 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1004 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,196 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,41 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1274 |
| bomVekt | 2,41 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,282 |
| bomStorSigma | 0,7298 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0323 |
| havariVekt | 0,14 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2189,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2524 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 30 | 26.09.2026 Loffelunken, bom 4.36 | 149 | – |
| Bom over fem minutter | 136 | 20.06.2026 O-festivalen mellom, bom 12.42 | 212 | – |
| Bom over ti minutter | 136 | 20.06.2026 O-festivalen mellom, bom 12.42 | 352 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Gimse by Night | AB | 35.18 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 07.10.2026 | Bratsbergnatta | DH 13-14 | 42.35 | 1 /1 | 1.13 | 14.55 | 0.26 | 15.58 | 2.03 | |
| 30.09.2026 | Byåsennatta | DH13-14 | 43.44 | 2 /2 | 1.54 | 14.40 | 0.38 | 16.00 | 2.09 | |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten 5 gemensamma kontroller | 31.16 | 20 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten, 7 | 31.16 | 34 /49 | 2.34 | 14.28 | 1.11 | 15.10 | 2.04 | |
| 26.09.2026 | Loffelunken | D14 | 45.59 | 24 /31 | 7.35 | 16.01 | 2.39 | 16.00 | 2.09 | |
| 21.09.2026 | Wing4er 2026 - løp 4 | D 13-14 | 1.13.00 | 2 /2 | 2.59 | 15.22 | 0.38 | 16.00 | 2.09 | |
| 11.09.2026 | Tour de Trondheim #1 - Sprint + STOK ungdomsløp finale | D 13-14 | 16.44 | 12 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2026 | STOK ungdomsløp 8 | D 13-14 | 21.03 | 12 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2026 | Wing4er 2026 - løp 3 / fellesstart | D 13-14 | 35.30 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2026 | KM Mellomdistanse | B-åpen 10-16 | 34.10 | – | 4.24 | 16.40 | 2.09 | 16.07 | 2.15 | |
| 27.08.2026 | STOK ungdomsløp 7 | D 13-14 | 35.10 | 4 /11 | 1.15 | 13.26 | 0.29 | 16.07 | 2.15 | |
| 21.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap • Ungdomsløp 6 - Sprint | D 13-14 | 14.16 | 13 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2026 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | D 13-14 | 40.53 | 5 /5 | 1.10 | 15.17 | 0.26 | 16.34 | 2.31 | |
| 20.06.2026 | Pre-O Sprint O-fest | A | 15.57 | 26 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | D 14 | 1.00.37 | 17 /18 | 16.11 | 19.19 | 5.09 | 16.53 | 2.40 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | D 14 | 22.58 | 16 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2026 | Wing4er 2026 - løp 2 / klubbmesterskap | D 13-14 | 1.02.05 | 4 /5 | 15.28 | 18.51 | 4.42 | 16.53 | 2.40 | |
| 11.06.2026 | Ungdomsløp nr. 5 | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2026 | STOK Ungdomsløp 4 - Skogskarene | D 13-14 | 40.11 | 7 /10 | 4.15 | 15.18 | 1.37 | 16.53 | 2.40 | |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2026 | Ungdomsløp 3 | D 13-14 | 45.16 | 10 /16 | 2.37 | 16.07 | 0.57 | 16.52 | 2.06 | |
| 26.05.2026 | Åpent Klubbmesterskap Sprint | Babes | 27.08 | 9 /11 | 1.40 | 10.34 | 0.40 | 11.01 | 0.29 | |
| 21.05.2026 | Ungdomsløp 2 | D 13-14 | 28.01 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2026 | Wing4er 2026 - løp 1 | D 13-14 | 1.13.41 | 3 /5 | 3.42 | 17.26 | 0.53 | 16.52 | 2.06 | |
| 13.05.2026 | Ungdomsløp 1 | D 13-14 | 43.13 | 11 /17 | 6.50 | 17.13 | 2.44 | 16.52 | 2.06 | |
| 07.05.2026 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 13-14 | 20.48 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2026 | PreO Trønderserien #1 | Åpen | 0.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2026 | Trondheim Sprintcup, løp 4 | D 13-14 | 21.44 | 6 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2026 | Vårsleppet mellomdistanse | D 13-14 | 32.39 | 5 /9 | 2.48 | 14.39 | 1.15 | 16.40 | 2.19 | |
| 25.04.2026 | Vårsleppet sprint | D 13-14 | 18.55 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2026 | KM Sprint STOK | D 13-14 | 11.10 | 7 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2026 | Trondheim sprintcup, løp 2 | D 13-14 | 26.20 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2026 | Trondheim sprintcup løp 1 | D 13-14 | 17.57 | 3 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 24.03.2026 | Norsk e-tempO Cup #12 | Open | 5.46 | 105 /160 | – | – | – | – | – | – |
| 18.03.2026 | Norsk e-tempO Cup #11 | Open | 3.50 | 75 /169 | – | – | – | – | – | – |
| 11.03.2026 | Norsk e-tempO Cup #10 | Open | 6.26 | 100 /183 | – | – | – | – | – | – |
| 05.03.2026 | HLP STOK Kveldssamling #2, Åsvang skole | Kort | 30.57 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 04.03.2026 | Norsk e-tempO Cup #9 | Open | 6.12 | 103 /182 | – | – | – | – | – | – |
| 24.02.2026 | Norsk e-tempO Cup #8 | Open | 7.28 | 127 /173 | – | – | – | – | – | – |
| 18.02.2026 | Norsk e-tempO Cup #7 | Open | 6.55 | 99 /173 | – | – | – | – | – | – |
| 11.02.2026 | Norsk e-tempO Cup #6 | Open | 5.28 | 143 /199 | – | – | – | – | – | – |
| 04.02.2026 | Malvik Inne-O, Malvik VGS | C | 10.50 | 7 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 04.02.2026 | Norsk e-tempO Cup #5 | Open | 7.08 | 161 /205 | – | – | – | – | – | – |
| 27.01.2026 | Norsk e-tempO Cup #4 | Open | 4.10 | 68 /200 | – | – | – | – | – | – |
| 21.01.2026 | Norsk e-tempO Cup #3 | Open | 8.04 | 143 /226 | – | – | – | – | – | – |
| 15.01.2026 | HLP kveldssamling 1 - innendørsorientering | D13-16 C | 14.41 | 3 /13 | 0.11 | 13.11 | 0.10 | 11.58 | 0.31 | |
| 14.01.2026 | Norsk e-tempO Cup #2 | Open | 6.00 | 121 /238 | – | – | – | – | – | – |
| 07.01.2026 | Norsk e-tempO Cup #1 | Open | 4.21 | 130 /233 | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2025 | Trondheim Urban | D 13-14 | 53.35 | 2 /4 | 2.20 | 15.10 | 0.40 | 17.15 | 2.24 | |
| 15.10.2025 | Gimse by Night | B | 33.56 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2025 | Byåsennatta | DH13-14 | 43.37 | 5 /6 | 3.07 | 17.29 | 1.15 | 17.37 | 2.39 | |
| 28.09.2025 | Høsttreffet | D 13-14 | 1.55.34 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2025 | Fremo-natta | DH 13-14 | 51.07 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 3 gemensamma kontroller | 33.34 | 39 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 5 | 33.34 | 45 /47 | 9.07 | 20.18 | 5.31 | 16.57 | 2.49 | – |
| 20.09.2025 | Loffelunken | D14 | 40.45 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2025 | Ungdomsløp 8 | D 13-14 | 39.24 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2025 | Tour de Trondheim dag 2 og Ungdomsløp | D 13-14 | 1.24.44 | 9 /9 | 2.26 | (27.01) | 0.47 | 17.39 | 2.45 | |
| 12.09.2025 | Tour de Trondheim dag 1 (KM Sprint Nord-Trøndelag) | D 13-14 | 12.23 | 9 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2025 | STOK Ungdomløp 7 | D 13-14 | 24.56 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2025 | Ungdomsløp nr. 6 | D 13-14 | 34.59 | 6 /8 | 7.39 | 18.24 | 4.02 | 17.09 | 3.03 | |
| 21.08.2025 | Ungdomsløp 5 | D 13-14 | 43.13 | 7 /7 | 7.48 | 16.52 | 3.03 | 17.09 | 3.03 | |
| 18.08.2025 | Wing4er 2025 - løp 3 | D 13-14 | 1.04.48 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2025 | Wing4er 2025 - løp 2 / klubbmesterskap | D 13-14 | 1.23.13 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2025 | STOK Ungdomsløp 4 | D 13-14 | 28.54 | 3 /5 | 0.03 | 14.29 | 0.02 | 17.38 | 3.19 | |
| 09.06.2025 | Trondheim Open, dag 2 | D 13-14 | 53.33 | 6 /7 | 6.16 | 16.38 | 1.57 | 17.38 | 3.19 | |
| 08.06.2025 | Trondheim Open, KM-sprint | D 13-14 | 9.59 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2025 | STOK Ungdomsløp 3 - Skogskarene | D 13-14 | 57.19 | 6 /7 | 13.14 | 19.19 | 4.28 | 17.38 | 3.19 | |
| 26.05.2025 | Wing4er 2025 - løp 1 | D 13-14 | 1.05.47 | 1 /2 | 6.24 | 21.58 | 2.08 | 17.57 | 3.47 | – |
| 22.05.2025 | Ungdomsløp 2 | D 13-14 | 16.07 | 5 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2025 | Ungdomsløp 1 | D 13-14 | 45.42 | 5 /7 | 10.15 | 17.55 | 4.01 | 17.57 | 3.47 | – |
| 07.05.2025 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 13-14 | 25.17 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 4 | D 13-14 | 25.39 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 3 | D 13-14 | 28.28 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 2 | D 13-14 | 24.53 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 1 | D 13-14 | 33.53 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 20.02.2025 | HLP Kveldssamling #2, Camp Åsvang | D 13-16 | 46.28 | 9 /12 | 11.14 | 14.19 | 3.28 | 12.06 | 0.48 | – |
| 07.02.2025 | Student NM innendørs-O, Publikumsløp | Publikum damer | 57.53 | 24 /24 | 20.09 | (19.10) | 6.40 | 12.06 | 0.48 | – |
| 16.01.2025 | HLP kveldssamling 1 3D-orientering | D13-16 | 31.04 | 13 /16 | 7.42 | 19.44 | 4.54 | – | – | – |
| 25.10.2024 | Gimse by Night - 10 år! | B | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2024 | KKC#4-Prolog | C-Nivå | 39.37 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2024 | Jaktprøven | Alle | 48.29 | 101 /105 | – | – | – | – | – | – |
| 02.10.2024 | Jervskognatta | B-åpen | 1.22.55 | 2 /4 | 31.42 | 27.14 | 10.25 | – | – | – |
| 29.09.2024 | Høsttreffet | D 11-12 | 49.10 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten 6 gemensamma kontroller | 43.27 | 37 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten, 2 | 43.27 | 39 /48 | 14.07 | 23.06 | 7.30 | – | – | – |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | D12 | 27.34 | 16 /26 | 2.45 | 15.30 | 1.33 | 17.41 | 2.45 | |
| 19.09.2024 | STOK Ungdomsløp 9 | D 11-12 | 28.48 | 11 /16 | 2.45 | 15.28 | 1.29 | 17.41 | 2.45 | |
| 12.09.2024 | STOK Ungdomsløp 8 | D 11-12 | 38.44 | 12 /17 | 1.27 | 17.56 | 0.40 | 17.41 | 2.45 | |
| 05.09.2024 | STOK Ungdomsløp 7 | D 11-12 | 22.07 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2024 | Wing4er 2024 - løp 4 | D 7-12 | 1.26.28 | 5 /6 | 6.09 | 20.49 | 1.29 | 17.41 | 2.45 | |
| 30.08.2024 | Tour de Trondheim dag 1 og Ungdomsløp 6 | D 11-12 | 14.11 | 10 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2024 | Wing4er 2024 - løp 3 | D 7-12 | 43.38 | 2 /5 | 6.45 | 17.32 | 3.02 | 18.18 | 3.08 | |
| 15.08.2024 | Ungdomsløp nr. 5 | D 11-12 | 51.24 | 8 /8 | 19.36 | (32.57) | 12.34 | 18.18 | 3.08 | |
| 17.06.2024 | Wing4er 2024 - løp 2 / klubbmesterskap | D 7-12 | 38.07 | 5 /6 | 8.26 | 20.08 | 4.27 | 18.03 | 2.46 | |
| 06.06.2024 | STOK Ungdomsløp 4 | D 11-12 | 39.51 | 13 /16 | 9.09 | 19.24 | 4.27 | 18.03 | 2.46 | |
| 01.06.2024 | Trondheim Open, JWOC uttak mellom | D 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2024 | Trondheim Open, Jubileumsløp, KM sprint. | D 11-12 | 8.31 | 8 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2024 | STOK Ungdomsløp 3 - Skogskarene | D 11-12 | 1.11.34 | 16 /17 | 27.59 | (31.39) | 12.23 | 18.16 | 2.34 | |
| 27.05.2024 | Wing4er 2024 - løp 1 | D 7-12 | 36.11 | 2 /6 | 0.44 | 16.15 | 0.20 | 18.16 | 2.34 | |
| 23.05.2024 | STOK - Ungdomsløp 2 | D 11-12 | 36.55 | 9 /17 | 2.27 | 15.40 | 1.02 | 18.16 | 2.34 | |
| 15.05.2024 | STOK Ungdomsløp 1 | D 11-12 | 45.01 | 21 /27 | 5.40 | (27.18) | 3.26 | 18.16 | 2.34 | |
| 08.05.2024 | Trondheim Sprintcup - løp 5 | D 11-12 | 13.35 | 8 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2024 | Trondheim sprintcup, løp 4 | D 11-12 | 30.46 | 14 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2024 | Trondheim Sprintcup, løp 3 | D 11-12 | 13.31 | 4 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2024 | Trondheim sprintcup, løp 2 | D 11-12 | 18.59 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2024 | Trondheim sprintcup, løp 1 | D 11-12 | 29.26 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2023 | Tømmerholtnatta | DH -12 | 38.31 | 5 /11 | 1.19 | 17.25 | 0.36 | 17.59 | 2.24 | |
| 14.09.2023 | STOK Ungdomsløp | D 11-12 | 52.33 | 9 /11 | 12.39 | 21.31 | 5.11 | 17.59 | 2.24 | |
| 08.09.2023 | Tour de Trondheim dag 1 m/Ungdomsløp 8 | D 11-12 | 28.42 | 10 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2023 | Wing4er 2023 - løp 4 - fellesstart | D 7-12 | 47.01 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2023 | STOK Ungdomsløp 7 | D 11-12 | 19.38 | 10 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2023 | Ungdomsløp 6 | D 11-12 | 52.33 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2023 | Wing4er 2023 - løp 3 | D 7-12 | 30.07 | 3 /8 | 1.07 | 15.08 | 0.34 | 17.31 | 2.22 | |
| 19.06.2023 | Wing4er 2023 - løp 2 / klubbmesterskap | D 7-12 | 25.35 | 2 /5 | 1.23 | 14.12 | 0.46 | 17.41 | 2.33 | |
| 15.06.2023 | STOK Ungdomsløp 5 | D 11-12 | 47.54 | 6 /7 | 19.40 | (25.11) | 10.20 | 17.41 | 2.33 | |
| 08.06.2023 | STOK Ungdomsløp 4 | D 11-12 | 43.58 | 6 /9 | 6.07 | 19.28 | 2.42 | 17.41 | 2.33 | |
| 03.06.2023 | Trondheim Open, dag 2 | D 11-12 | 51.24 | 3 /4 | 10.53 | (25.08) | 5.19 | 17.41 | 2.33 | |
| 02.06.2023 | Trondheim Open, dag 1 (ungdomsløp) | D 11-12 | 36.30 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2023 | STOK Ungdomsløp 2 | D 11-12 | 38.04 | 8 /18 | 3.38 | 16.19 | 1.33 | 16.20 | 1.51 | |
| 22.05.2023 | Wing4er 2023 - løp 1 | D 7-12 | 59.41 | 8 /8 | 8.23 | 21.29 | 3.15 | 16.20 | 1.51 | |
| 04.05.2023 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 11-12 | 20.44 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2023 | Trondheim Sprintcup - løp 4 | D 11-12 | 26.34 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2023 | Trondheim sprintcup - løp 3 | D 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2023 | Trondheim sprintcup - løp 2 | D 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2023 | Trondheim sprintcup, løp 1 | D 11-12 | 25.28 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2022 | STOK Ungdomsløp 8 | D 9-10 | 31.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2022 | Wing4er 2022 - løp 4 | D 7-12 | 39.27 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2022 | STOK Ungdomsløp 7 | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2022 | Tour de Trondheim dag 1 og Ungdomsløp 6 | D 9-10 | 18.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2022 | Wing4er 2022 - løp 3 | D 7-12 | 36.16 | 4 /8 | 3.55 | 15.09 | 1.38 | 15.13 | 1.27 | – |
| 25.08.2022 | Ungdomsløp, løp 5 | D 9-10 | 33.40 | – | 5.28 | 17.21 | 2.49 | – | – | – |
| 20.06.2022 | Wing4er 2022 - løp 2 / klubbmesterskap | D 7-12N | 23.18 | – | 1.33 | 14.13 | 0.57 | – | – | – |
| 23.05.2022 | Wing4er 2022 - løp 1 / klubbmesterskap sprint | D 7-12N | 19.31 | – | – | – | – | – | – | – |