Løperprofil
Lily Henrike Eikner
Fana
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
B-rankingen
4 løp
C-rankingen
18 løp
N-rankingen
12 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.50
- Løpskapasitet
- 17.29
- O-evne
- 1.21
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.33
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,9
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 12.11.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,436 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,8958 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0786 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0787 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,37 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,81 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4155 |
| bomVekt | 4,24 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2435 |
| bomStorSigma | 0,7567 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,071 |
| havariVekt | 0,54 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4654,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5014,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.40
- Løpskapasitet
- 10.26
- O-evne
- 0.13
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.55
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 1,1
- Typisk bom
- 61 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 04.04.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2534 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,7032 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0825 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,2 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,71 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2119 |
| bomVekt | 3,62 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1054 |
| bomStorSigma | 0,6724 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1363 |
| havariVekt | 1,53 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3871,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3952,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 27.08
- Løpskapasitet
- 21.25
- O-evne
- 5.43
- Jevnhet ±
- 9,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.18
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 5,4
- Typisk bom
- 164 s
- Disk/brutt
- 18 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 03.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5134 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,654 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0986 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0466 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,89 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,42 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5456 |
| bomVekt | 28,02 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 5,0999 |
| bomStorSigma | 0,9061 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1754 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,068 |
| havariVekt | 5,94 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0024 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7982 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0064 |
| fartSesongSin | −0,0057 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5037,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 6383,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
nr. 202 av 241
Nr. 202 av 241 blant kvinner i Norge · nr. 25 av 26 i klassen D13–14 · nr. 6 av 6 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 19.40
- Løpskapasitet
- 17.17
- O-evne
- 2.23
- Jevnhet ±
- 12,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.40
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 101 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 19 (sist 31.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2991 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3322 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1267 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,033 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,56 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,62 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2186 |
| bomVekt | 94,03 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,612 |
| bomStorSigma | 0,8118 |
| antallBom | 55 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0423 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0504 |
| havariVekt | 8,29 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0191 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7017 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0048 |
| fartSesongSin | −0,0136 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4078,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4640,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.41
- Løpskapasitet
- 11.30
- O-evne
- 3.11
- Jevnhet ±
- 13,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.11
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 133 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 20.05.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0961 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0482 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1323 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0775 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,59 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,82 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0043 |
| bomVekt | 32,29 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8925 |
| bomStorSigma | 1,0883 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0335 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0537 |
| havariVekt | 2,69 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0029 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4308 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0059 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2749,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3510 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | KM Sprint | D 13-14 | 22.08 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2026 | KM Mellom | D 13-14 | 1.29.13 | 4 /5 | 36.08 | (43.40) | 17.41 | 27.10 | 5.44 | |
| 08.09.2026 | Pokalkamp #6 | D13-14 | 1.12.53 | 4 /4 | 6.09 | 28.57 | 2.27 | 22.35 | 3.11 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | Orange 2,5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | Orange 2,5 | 1.12.02 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | Orange 2,5 | 54.30 | 30 /48 | 7.53 | 27.49 | 4.01 | 22.32 | 3.50 | – |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | Orange 2,5 | 2.12.25 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | Orange 2,5 | 1.07.20 | 37 /49 | 18.05 | 29.05 | 7.49 | 22.32 | 3.50 | – |
| 09.06.2026 | Åpent Klubbmesterskap | D 13-14 | 40.30 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2026 | Dag 2 | C-åpen 10-16 | 1.03.47 | – | 21.12 | 17.49 | 5.55 | 19.15 | 2.29 | |
| 30.05.2026 | Hav-O 2026 | C-åpen 10-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2026 | Hamla Grand Prix (KM ultra) | C-open 10-16 | 55.25 | 2 /2 | 8.03 | 18.13 | 2.39 | 19.15 | 2.29 | |
| 21.04.2026 | SprintCup #2 | D 13-14 | 29.38 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2026 | Vestlandspremieren dag 3 Kristtornløpet | C-åpen 10-16 | 49.47 | 5 /6 | 5.43 | 19.08 | 2.12 | 20.04 | 2.13 | |
| 14.04.2026 | Pokalkamp #1 | C-åpen 10-16 | 50.37 | 4 /5 | 3.27 | 20.10 | 1.22 | 20.04 | 2.13 | |
| 05.03.2026 | Fana IL Vintercup #3 2025/2026 | D-13 | 32.15 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 29.01.2026 | Fana IL Vintercup #2 2025/2026 | D13-17 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.11.2025 | Fana IL Vintercup #1 2025/2026 | D-13 | 21.34 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 27.11.2025 | Fana IL Vintercup #1 2025/2026 | DN | 19.44 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2025 | nattcup-2 25/26 | DC | 33.41 | 18 /20 | 5.11 | 32.25 | 4.59 | – | – | – |
| 16.09.2025 | Pokalkamp-8 Bergen | C-åpen 10-16 | 50.32 | 12 /14 | 3.00 | 22.41 | 1.21 | 21.09 | 2.18 | |
| 31.08.2025 | KM langdistanse | C-åpen 10-16 | 1.20.06 | 5 /8 | 9.11 | 24.25 | 2.48 | 21.26 | 2.31 | |
| 19.08.2025 | Pokalkamp-6 Bergen | C-åpen 10-16 | 53.07 | – | 1.50 | 20.42 | 0.48 | 21.26 | 2.31 | |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | C-åpen 10-16 | 59.47 | 22 /27 | 11.10 | (30.25) | 5.41 | 21.24 | 2.39 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | C-åpen 10-16 | 50.58 | 17 /23 | 12.45 | 29.05 | 7.16 | 21.24 | 2.39 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | C-åpen 10-16 | 18.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2025 | Pokalkamp-5 Bergen | C-åpen 10-16 | 31.44 | 3 /12 | 0.19 | 16.55 | 0.10 | 21.24 | 2.39 | |
| 27.05.2025 | Sprintcup-3 Bergen | D 13-14 | 20.07 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2025 | Pokalkamp-4 Bergen | N2-åpen 9-16 | 37.36 | 9 /11 | 15.41 | 18.48 | 7.50 | 16.20 | 3.58 | |
| 13.05.2025 | Pokalkamp-3 Bergen | C-åpen 10-16 | 47.02 | 3 /8 | 10.24 | 20.36 | 4.33 | 19.24 | 2.23 | |
| 29.04.2025 | Pokalkamp-2 Bergen | C-åpen 10-16 | 59.06 | 8 /11 | 7.44 | 21.39 | 2.50 | 20.03 | 2.13 | |
| 06.04.2025 | Vestlandspremieren-III | C-åpen 10-16 | 1.00.49 | 2 /6 | 10.18 | 20.38 | 3.30 | 20.03 | 2.13 | |
| 05.04.2025 | Vestlandspremieren-II | C-open 10-16 | 36.11 | 5 /7 | 2.14 | 20.09 | 1.15 | 20.03 | 2.13 | |
| 04.04.2025 | Vestlandspremieren-I | DC | 34.17 | 17 /18 | 3.40 | 17.04 | 1.50 | – | – | – |
| 01.04.2025 | Pokalkamp #1 Bergen | C-åpen 10-16 | 40.46 | 7 /13 | 3.20 | 22.42 | 1.51 | 20.03 | 2.13 | |
| 19.09.2024 | Fana IL Klubbmesterskap i orientering 2024 | D 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Pokalkamp 6/24 | N2-åpen 9-16 | 1.11.43 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2024 | Pokalkamp 5/24 | N2-åpen 9-16 | 34.22 | 4 /6 | 4.00 | 16.57 | 1.58 | 18.58 | 3.28 | |
| 17.08.2024 | Vestlandsmesterskap mellomdistanse | D 11-12 | 40.04 | 7 /7 | 7.30 | 22.38 | 4.14 | 19.34 | 2.28 | |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | N2-åpen 9-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Fjord-O 2024 | N2-åpen 9-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2024 | Pokalkamp 4/24 | N2-åpen 9-16 | 1.06.34 | – | 21.22 | 27.04 | 8.41 | 19.51 | 3.52 | |
| 13.06.2024 | "Ungdomsløp" - For alle aldre | D11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2024 | KM langdistanse | N2-åpen 9-16 | 38.55 | 3 /3 | 1.52 | 17.58 | 0.52 | 19.51 | 3.52 | |
| 28.05.2024 | Pokalkamp 3/24 | N2-åpen 9-16 | 21.37 | – | 0.37 | 13.58 | 0.24 | 18.38 | 3.48 | |
| 07.05.2024 | Pokalkamp 2/24 | N2-åpen 9-16 | 1.07.21 | 10 /12 | 26.30 | (28.40) | 11.17 | 18.38 | 3.48 | |
| 16.04.2024 | Pokalkamp 1/24 | D11-12 | 1.04.52 | 6 /6 | 4.12 | 34.52 | 2.15 | 25.15 | 2.10 | |
| 19.09.2023 | pokalkampfinale Bergen | D11-12 | 56.02 | 5 /5 | 4.00 | 28.35 | 2.02 | 21.28 | 2.15 | – |
| 14.09.2023 | Fana IL Klubbmesterskap i orientering | N1-åpen | 1.19.53 | 6 /7 | 23.40 | 23.46 | 7.02 | 18.53 | 3.35 | |
| 05.09.2023 | pokalkamp 6 Bergen | N1-åpen -16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2023 | pokalkamp 3 Bergen | N1-åpen -16 | 32.37 | 8 /12 | 5.35 | 15.11 | 2.36 | 16.09 | 2.14 | |
| 16.05.2023 | pokalkamp 2 Bergen | N1-åpen -16 | 31.35 | – | 3.40 | 15.26 | 1.47 | 16.09 | 2.14 | |
| 13.09.2022 | pokalkampfinale Bergen | N1-åpen -16 | 52.40 | 18 /22 | 5.12 | 20.32 | 2.02 | 19.08 | 2.12 | |
| 08.09.2022 | klubbmesterskap Fana IL | N1-åpen | 46.57 | 9 /10 | 12.14 | 24.13 | 6.19 | 19.08 | 2.12 | |
| 20.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 5/2022) | N2-åpen 9-16 | 42.10 | – | 3.18 | 22.29 | 1.46 | 17.46 | 1.15 | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | N1open | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | N1open | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | N1open | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | N1open | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2022 | pokalkamp 4 Bergen | N2-åpen 9-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2022 | KM Ultralang | C-åpen 10-16 | 1.08.31 | 3 /3 | 17.08 | 26.18 | 6.35 | – | – | – |
| 10.05.2022 | pokalkamp 2 Bergen | N1-åpen -16 | 25.00 | 12 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2022 | Jubileumsløp Askøy 60 år (HOK-ranking 1/2022) | D/H 9-10 | 30.54 | 6 /8 | 3.12 | 17.58 | 1.52 | – | – | – |
| 03.10.2021 | HOK-rankingfinale 2021 | N-åpen | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2018 | Pokalkamp 4 Bergen | D/H-10N | 32.05 | 25 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2018 | Pokalkamp 1 Bergen | D-10 | 46.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2017 | klubbmesterskap Fana IL | D N | 54.24 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2017 | Pokalkampfinale Bergen | Åpen N | 39.33 | 18 /23 | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | KM Sprintstafett | H/D 11-16 | Fana IL 2 | 1 | 21.21 | 7 | 6 |