Løperprofil
Johanne Munkeby
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
C-rankingen
13 løp
N-rankingen
27 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.39
- Løpskapasitet
- 13.15
- O-evne
- 1.24
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.33
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 26.04.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1594 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,671 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0786 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1601 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,47 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1631 |
| bomVekt | 4,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4596 |
| bomStorSigma | 0,77 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0747 |
| havariVekt | 0,11 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3529,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3900,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.36
- Løpskapasitet
- 12.26
- O-evne
- 4.10
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.38
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,9
- Typisk bom
- 160 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 11.06.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0293 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3087 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,088 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0942 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,24 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,78 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1056 |
| bomVekt | 4,89 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 5,0731 |
| bomStorSigma | 0,9555 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0795 |
| havariVekt | 0,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0006 |
| fartSesongSin | 0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2924,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3906,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.08
- Løpskapasitet
- 14.02
- O-evne
- 1.05
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.09
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 30.04.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,095 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2041 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1009 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0728 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,51 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,24 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7986 |
| bomVekt | 24,66 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3677 |
| bomStorSigma | 0,6566 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0707 |
| havariVekt | 1,64 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0012 |
| fartSesongSin | −0,0009 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3315,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3573,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.32
- Løpskapasitet
- 10.40
- O-evne
- 0.51
- Jevnhet ±
- 12,0 %
- Usikkerhet ±
- 2.09
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 28 (sist 17.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1688 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0895 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1205 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,171 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,44 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7677 |
| bomVekt | 14,5 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2158 |
| bomStorSigma | 0,6686 |
| antallBom | 29 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0339 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0448 |
| havariVekt | 1,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0011 |
| fartSesongSin | −0,0036 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2552,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2756,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 0 | 08.04.2026 O-sjuer 1 - Røstad, bom 8.00 | 239 | – |
| Bom over fem minutter | 0 | 08.04.2026 O-sjuer 1 - Røstad, bom 8.00 | 336 | – |
| Bom over ti minutter | 10 | 11.06.2025 O-sjuer 6 Storåsen/Langåselva, bom 12.51 | 386 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2026 | O-sjuer 1 - Røstad | N1 | 24.52 | 46 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2025 | O-sjuer 6 Storåsen/Langåselva | B3 | 1.23.35 | 29 | 21.05 | 24.00 | 6.03 | 20.17 | 4.52 | – |
| 30.04.2025 | O-sjuer 3 Masteråsen | C2 | 34.45 | 8 | 1.59 | 18.06 | 1.02 | 16.06 | 0.59 | |
| 23.04.2025 | O-sjuer 2 Staupshaugen | C2 | 27.45 | 10 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2025 | O-sjuer 1 Staupsmarka | N1 | 12.07 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | C2 | 29.09 | 13 | 2.52 | 14.07 | 1.23 | 15.01 | 1.03 | |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | C2 | 31.44 | 14 | 0.52 | 15.41 | 0.26 | 15.40 | 1.01 | |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | N 1 / Råtass | 20.38 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | N1 | 24.01 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2023 | O-sjuer 8, Langåselva | C2 | 34.28 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | D 9-10 | 31.05 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | D 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2023 | O-sjuer 6, Skallstuggu | C2 | 32.53 | 11 | 1.02 | 19.36 | 0.37 | 17.37 | 1.06 | |
| 31.05.2023 | BK3 / O-sjuer 5 | C2 | 36.43 | 30 | 3.58 | 20.03 | 2.10 | 17.34 | 1.11 | |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | C2 | 37.02 | 11 | 0.57 | 18.15 | 0.28 | 17.34 | 1.11 | |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | B/C 2 | 39.12 | 75 | 6.29 | 23.02 | 3.48 | – | – | – |
| 19.04.2023 | O-sjuer 2, Staupshaugen | N1 | 13.03 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2023 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 24.35 | 26 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2022 | Treningsløp natt, Staupshaugen | N | 18.16 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | Mycket lätt 2 km | 41.31 | 43 /51 | 1.16 | 19.36 | 0.36 | 15.05 | 0.38 | |
| 14.09.2022 | O-sjuer 10, Staupsmarka | C2 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2022 | O-sjuer 9, Masteråsen | C2 | 51.12 | 15 | 2.22 | 19.44 | 0.55 | 17.06 | 1.10 | |
| 30.08.2022 | Bygdakamp 6 | C2 | 26.35 | 33 | 0.56 | 21.50 | 0.46 | 16.34 | 1.18 | |
| 24.08.2022 | O-sjuer 8, Vulusjøen | N1 | 12.40 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | N1-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | N1-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2022 | O-sjuer 6, Lavøya | N1 | 27.51 | 8 | 0.16 | 14.23 | 0.08 | 12.11 | 0.38 | |
| 01.06.2022 | Bygdakamp 3 | C2 | 35.31 | 34 | 2.02 | 16.26 | 0.56 | 16.20 | 1.17 | |
| 25.05.2022 | O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet | N1 | 29.00 | 4 | 1.39 | 10.10 | 0.35 | 12.07 | 0.41 | |
| 25.05.2022 | Skøynarkarusell 6 | C2 | 35.31 | 34 | 2.02 | 16.38 | 0.57 | 16.22 | 1.26 | |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | N1 | 30.16 | 7 | 1.57 | 12.57 | 0.50 | 12.07 | 0.41 | |
| 14.05.2022 | Blåveisløpet | N1-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2022 | O-sjuer 3, Langåselva | C2 | 39.59 | 9 | 2.30 | 14.58 | 0.56 | 16.22 | 1.26 | |
| 27.04.2022 | O-sjuer 2, Børsåsen | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2022 | O-sjuer 1, Røstad | N1 | 12.14 | 17 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2021 | O-sjuer 10, Leva-Fro/Røstad | N1 | 13.26 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2021 | Bygdakamp 6 | N1 | 2.36 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2021 | O-sjuer 9, Nybrotta | N1 | 25.25 | 17 | 0.58 | 16.20 | 0.37 | 13.44 | 0.42 | |
| 16.06.2021 | O-sjuer 8, Skallstuggu | N1 | 18.28 | 4 | 1.23 | 13.53 | 1.02 | 13.15 | 0.42 | |
| 09.06.2021 | BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | C2 uten tid | 48.56 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | N1 | 31.45 | 7 | 1.52 | 16.27 | 0.58 | 13.15 | 0.42 | |
| 19.05.2021 | O-sjuer 5, Gjeldsåsen | N1 | 39.08 | 9 | 2.33 | 13.20 | 0.52 | 12.48 | 0.44 | |
| 19.05.2021 | O-sjuer 5, Gjeldsåsen | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | N1 | 17.37 | – | 1.07 | 11.57 | 0.45 | 13.04 | 0.42 | |
| 12.09.2020 | Mini-Ælgjakten | N1 | – | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2019 | O-Sjuer 7 | N1 | 31.38 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2019 | O-Sjuer 6 | N1 | 33.57 | – | 1.40 | 14.15 | 0.42 | 15.03 | 0.44 | |
| 05.06.2019 | Bygdakamp 4 | N-åpen | 19.31 | – | 1.53 | 15.18 | 1.29 | 15.03 | 0.44 | |
| 24.04.2019 | BK 1 | N 1,5 | 25.28 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2018 | O-sjuer nr. 10 | N1 | 31.53 | – | 0.28 | 16.19 | 0.14 | 16.29 | 0.44 | |
| 05.09.2018 | BK 6 | N 1,5 | 49.33 | – | 1.35 | 16.32 | 0.32 | 16.29 | 0.44 | |
| 29.08.2018 | O-sjuer nr. 9 | N1/C2 | 21.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2018 | Bygdakamp 5 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2018 | O-sjuer nr 7 | N1 | 24.20 | – | 2.10 | 14.22 | 1.17 | 16.06 | 0.50 | |
| 13.06.2018 | Bygdakamp 4 | N1 | 20.38 | – | 0.27 | 14.24 | 0.19 | 16.06 | 0.50 | |
| 30.05.2018 | Bygdakamp 3 | N 1,5 | 34.14 | – | 0.51 | 19.21 | 0.29 | 17.37 | 0.55 | |
| 16.05.2018 | O-sjuer nr. 4 | N1 | 36.12 | – | 0.46 | 16.05 | 0.20 | 17.37 | 0.55 | |
| 09.05.2018 | Bygdakamp 2 | N1 | 25.56 | – | 0.45 | 16.34 | 0.29 | 17.37 | 0.55 | |
| 02.05.2018 | O-sjuer nr 3 | C2 | 36.04 | 27 | 7.21 | 27.44 | 5.39 | 23.16 | 2.38 | |
| 18.04.2018 | O-sjuer 2, Momarka | N1/C2 | 21.01 | – | 0.14 | 18.45 | 0.12 | 18.38 | 1.16 | |
| 11.04.2018 | O-sjuer 1, Hegle | B3/C5 | 46.20 | 20 | 3.18 | 30.07 | 2.09 | – | – | – |
| 13.09.2017 | O-sjuer 10 | N1/C2 | 27.27 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2017 | Bygdakamp 4 | N 1,5 | 34.21 | – | 0.52 | 16.14 | 0.25 | 18.27 | 1.25 | |
| 16.08.2017 | O-sjuer 8 | N1 | 1.04.07 | – | 18.10 | 25.59 | 7.22 | 18.27 | 1.25 | |
| 07.06.2017 | Bygdakamp 3 Verdal - 2017 | C 2 | 33.04 | 24 | 3.36 | 26.14 | 2.51 | 24.11 | 2.31 | – |
| 31.05.2017 | O-sjuer 5 | C2 | 51.48 | 22 | 11.42 | 30.15 | 6.50 | – | – | – |
| 24.05.2017 | Bygdakamp 2 | N 1,5 | 41.00 | – | 2.44 | 18.55 | 1.16 | 18.31 | 0.58 | |
| 10.05.2017 | O-sjuer 4 | N1/C2 | 14.19 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2017 | O-sjuer 3/Bygdakamp 1 | N1 | 25.25 | 17 | 0.58 | (29.16) | 1.07 | 18.31 | 0.58 | |
| 22.06.2016 | O-sjuer nr. 7 | C2 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2016 | O-sjuer nr. 5 | N1 | 36.41 | – | 2.26 | 20.35 | 1.22 | 18.46 | 0.56 | – |
| 18.05.2016 | Bygdakamp 2 - Verdal | N1 | 31.26 | – | 1.43 | 18.57 | 1.02 | 18.46 | 0.56 | – |
| 11.05.2016 | O-sjuer nr. 4 | N1/C2 | 26.12 | – | 4.21 | 22.12 | 3.41 | 18.46 | 0.56 | – |
| 04.05.2016 | Bygdakamp 1 - Skøynar | N1 | 52.26 | – | 0.29 | 20.06 | 0.11 | 18.46 | 0.56 | – |
| 20.04.2016 | O-sjuer nr. 2 | N1/C2 | 19.20 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2016 | O-sjuer nr. 1 | B3/C5 | 45.20 | 42 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2015 | Bygdakamp 5, Skøynar | C2 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2015 | O-sjuer nr 8 | C2 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2015 | O-sjuer nr. gjeldsåsmyra | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2015 | Bygdakamp 3 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2015 | O-sjuer nr 5 | C2 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2015 | O-sjuer nr 4 og BK 1 | C2 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2015 | O-sjuer nr 3 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2015 | O-sjuer nr 2 og klubbmesterskap sprint | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2015 | O-sjuer nr 1 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2014 | O-sjuer 9, Børsåsen | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2014 | O-sjuer 8, Rinnleiret | C2 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2014 | Bygdakamp nr.5 | N1 | 13.26 | 3 | 0.03 | 10.36 | 0.02 | – | – | – |
| 13.08.2014 | O-sjuer 7, Heståsdalen | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2014 | O-sjuer 6, Rinnbustaden | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2014 | Bygdakamp nr.2, Frol il | N1.5 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2014 | O-sjuer 4, Stubbmodalen | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2014 | O-sjuer 2, Håa | B3 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |