Løperprofil
Eline Reinås Thevik
Malvik
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
4 løp
B-rankingen
4 løp
C-rankingen
6 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.45
- Løpskapasitet
- 13.44
- O-evne
- 2.00
- Jevnhet ±
- 10,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.19
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 24.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1924 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,49 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1083 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1373 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,54 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5253 |
| bomVekt | 14,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5064 |
| bomStorSigma | 0,8234 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0466 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0691 |
| havariVekt | 1,19 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0011 |
| fartSesongSin | 0,0076 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3657,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4190,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 21.51
- Løpskapasitet
- 18.21
- O-evne
- 3.29
- Jevnhet ±
- 10,2 %
- Usikkerhet ±
- 3.11
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 5,5
- Typisk bom
- 104 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 23.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3593 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5405 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1024 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1361 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,17 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,41 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,554 |
| bomVekt | 16,1 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6438 |
| bomStorSigma | 0,8566 |
| antallBom | 21 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0541 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0976 |
| havariVekt | 0,74 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0016 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0306 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0014 |
| fartSesongSin | 0,0053 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4319,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5140,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.00
- Løpskapasitet
- 13.51
- O-evne
- 2.09
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 2.37
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 15.05.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0821 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,169 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0945 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1511 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,17 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2057 |
| bomVekt | 11,59 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4434 |
| bomStorSigma | 0,9037 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0476 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0647 |
| havariVekt | 0,56 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0007 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7968 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0025 |
| fartSesongSin | 0,0054 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3271,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3779,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 5 | 02.10.2023 Malvik #14 - Sjølyst, bom 5.02 | 44 | – |
| Bom over fem minutter | 5 | 02.10.2023 Malvik #14 - Sjølyst, bom 5.02 | 76 | – |
| Bom over ti minutter | 93 | 10.06.2023 Oppdal 2-dagers. Dag 1, bom 10.27 | 166 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2023 | Malvik #14 - Sjølyst | Kort | 48.32 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 5 gemensamma kontroller | 48.51 | 38 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 48.51 | 58 /60 | 9.49 | 24.11 | 4.52 | 20.32 | 2.29 | |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | D14 | 1.11.05 | 29 /30 | 12.05 | 24.33 | 4.10 | 25.32 | 4.16 | |
| 14.09.2023 | STOK Ungdomsløp | D 13-14 | 24.05 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2023 | Malvik Klubbmesterskap | D10-16 kort | 1.23.15 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2023 | Tour de Trondheim dag 1 m/Ungdomsløp 8 | D 13-14 | 30.16 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2023 | STOK Ungdomsløp 7 | D 13-14 | 27.32 | 15 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2023 | STOK Ungdomsløp 5 | D 13-14 | 53.39 | 13 /14 | 2.08 | 25.05 | 1.00 | 27.37 | 4.24 | – |
| 12.06.2023 | Malvik #7 - Vollan | Lett | 45.07 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | D 13-14 | 1.20.05 | 16 /17 | 12.25 | 30.22 | 4.43 | 27.37 | 4.24 | – |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | D 13-14 | 1.18.27 | 17 /19 | 15.29 | 34.27 | 6.48 | 27.37 | 4.24 | – |
| 05.06.2023 | Malvik #6 - Nyvatnet | Poeng | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2023 | Swedish League, #5, medel (WRE) samt publiktävling | D14 | 1.18.32 | 48 /51 | 13.27 | 34.46 | 5.57 | – | – | – |
| 15.05.2023 | Malvik #4 - Stavsjøen | Lett | 44.29 | 6 | 7.24 | 23.16 | 3.52 | 19.28 | 2.34 | |
| 08.05.2023 | Malvik #3 - Sveberg | Lang | 1.14.24 | 11 | 15.50 | 28.43 | 6.07 | 22.23 | 2.18 | |
| 04.05.2023 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 13-14 | 32.41 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2023 | Malvik #1 - Vikhammerløkka | Kort | 49.43 | 7 | 3.56 | (27.17) | 2.10 | 17.39 | 1.34 | |
| 19.09.2022 | Malvik #15 - Mostadmarka | Råtass | 55.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten 4 gemensamma kontroller | 36.57 | 36 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten, 8 | 36.57 | 39 /44 | 4.59 | 17.01 | 2.18 | 16.22 | 1.52 | – |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | D12 | 36.08 | 19 /23 | 1.46 | 16.30 | 0.48 | 19.00 | 2.14 | |
| 15.09.2022 | STOK Ungdomsløp 8 | D 11-12 | 25.23 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2022 | STOK Ungdomsløp 7 | D 11-12 | 29.01 | 11 /11 | 1.08 | 18.31 | 0.43 | 19.00 | 2.14 | |
| 05.09.2022 | Klubbmesterskap Stamtjønna | D11-12 | 1.03.25 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2022 | Ungdomsløp, løp 5 | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2022 | Malvik #11 - Vikhammervollen | Råtass | 31.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2022 | Malvik #10 - Jervskogen Nord | Nybegynner | 17.29 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2022 | Ungdomsløp nr. 4 | D 11-12 | 27.23 | 10 /10 | 12.32 | (34.07) | 15.37 | 20.31 | 3.13 | – |
| 09.06.2022 | Ungdomsløp 3 | D 11-12 | 42.38 | 9 /9 | 13.10 | 26.19 | 8.08 | 20.31 | 3.13 | – |
| 02.06.2022 | STOK Ungdomsløp 2 Skogskarene | D 11-12 | 53.05 | 4 /5 | 3.21 | 22.17 | 1.24 | 20.31 | 3.13 | – |
| 02.05.2022 | Malvik #4 - Sveberg | Råtass Kort | 55.01 | – | 11.53 | 20.39 | 4.28 | – | – | – |