Løperprofil
Vilja Island
Tønsberg og Omegn
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
15 løp
Sprintrankingen
6 løp
B-rankingen
4 løp
C-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
nr. 839 av 2062
Nr. 839 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 265 av 366 i klassen D21–34 (senior) · nr. 21 av 26 i 2005-kullet
- Forventet kmtid
- 13.08
- Løpskapasitet
- 10.41
- O-evne
- 2.27
- Jevnhet ±
- 7,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.25
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 3,9
- Typisk bom
- 106 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±1,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 16.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0564 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0565 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0737 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0312 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,3 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4044 |
| bomVekt | 115,43 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6677 |
| bomStorSigma | 0,9602 |
| antallBom | 53 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,038 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,086 |
| havariVekt | 6,87 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,01 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3012 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0038 |
| fartSesongSin | −0,0155 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2843,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3494,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.17
- Løpskapasitet
- 7.59
- O-evne
- 0.18
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.16
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 11.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0153 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0073 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0594 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0314 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,19 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,8 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,192 |
| bomVekt | 50,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3628 |
| bomStorSigma | 0,7631 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0668 |
| havariVekt | 2,24 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0028 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7503 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0019 |
| fartSesongSin | −0,0023 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2959,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3069,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.06
- Løpskapasitet
- 10.51
- O-evne
- 2.15
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.44
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 115 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 05.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1657 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1656 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1008 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0549 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,92 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,05 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8767 |
| bomVekt | 21,81 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7477 |
| bomStorSigma | 0,8868 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0697 |
| havariVekt | 1,6 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,012 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6701 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0028 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2554,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3082,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.56
- Løpskapasitet
- 10.14
- O-evne
- 1.42
- Jevnhet ±
- 11,3 %
- Usikkerhet ±
- 2.23
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 14.08.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2219 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2172 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1131 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1815 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,84 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0607 |
| bomVekt | 11,06 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4166 |
| bomStorSigma | 0,8104 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,054 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0675 |
| havariVekt | 0,38 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0006 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0209 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | 0,002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2418,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2820,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 31 | 16.06.2026 Vestfold Vårcup løp 9, bom 2.05 | 58 | nr. 2562 |
| Bom over fem minutter | 90 | 12.05.2026 Vestfold Vårcup, bom 5.05 | 90 | nr. 2938 |
| Bom over ti minutter | 183 | 24.08.2024 KM langdistanse Vestfold/Telemark og Buskerud, bom 11.58 | 340 | nr. 3950 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.09.2026 | Tour de Trondheim #1 - Sprint + STOK ungdomsløp finale | D 21- | 21.22 | 9 /13 | 2.07 | 8.30 | 0.51 | 8.18 | 0.18 | |
| 16.06.2026 | Vestfold Vårcup løp 9 | D 17- | 26.55 | 2 /6 | 2.10 | 11.41 | 0.56 | 13.03 | 2.28 | |
| 09.06.2026 | Vestfold Vårcup løp 8 | D 17- | 22.32 | 1 /7 | 0.12 | 9.51 | 0.05 | 13.03 | 2.28 | |
| 02.06.2026 | Vestfold vårcup 7 | D 17- | 34.52 | 2 /8 | 0.47 | 10.36 | 0.14 | 13.03 | 2.28 | |
| 19.05.2026 | Vestfold vårcup 6 | D 17- | 1.09.26 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2026 | Vestfold Vårcup | D17 | 1.00.49 | 4 /7 | 6.33 | 11.55 | 1.17 | 13.46 | 2.50 | |
| 05.05.2026 | Vestfold Vårcup løp 4 | B-åpen | 16.33 | 2 /9 | 0.09 | 11.33 | 0.06 | 12.59 | 2.02 | |
| 22.04.2025 | Vestfold Vårcup 3 | D 17- | 54.11 | 4 /5 | 7.23 | 11.42 | 1.36 | 14.15 | 3.09 | |
| 17.09.2024 | Vestfold Høstcup løp 5 | D 17- | 37.08 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Vestfold Høstcup 4 | D 17- | 1.01.50 | 2 /3 | 5.55 | 11.55 | 1.08 | 15.13 | 3.34 | |
| 08.09.2024 | Blåbærløpet | AK-åpen | 55.37 | 4 /9 | 17.20 | 17.33 | 5.28 | 15.13 | 3.34 | |
| 03.09.2024 | Vestfold Høstcup 3 | D17 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2024 | Vestfold Høstcup 2 | D17 | 22.00 | 3 /7 | 1.36 | 8.09 | 0.36 | 8.06 | 0.23 | |
| 24.08.2024 | KM langdistanse Vestfold/Telemark og Buskerud | D 19-20 | 2.08.11 | 3 /3 | 39.25 | 17.48 | 5.28 | 15.54 | 4.03 | |
| 20.08.2024 | Vestfold Høstcup 1 | B-åpen | 40.12 | 1 /11 | 7.00 | 12.49 | 2.14 | 12.32 | 2.19 | |
| 18.06.2024 | Vestfold Vårcup løp 9 | D 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2024 | Vestfold Vårcup 8 | B-åpen | 25.24 | 1 /10 | 3.06 | 11.13 | 1.22 | 12.41 | 2.40 | |
| 04.06.2024 | Vestfold Vårcup 7 | A-åpen | 33.46 | 2 /2 | 9.00 | 11.05 | 2.57 | 8.17 | 0.24 | |
| 28.05.2024 | Vestfold Vårcup 6 | B-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2024 | Vestfold vårcup 5 | B-åpen | 28.24 | 1 /9 | 2.45 | 10.34 | 1.01 | 12.59 | 3.07 | – |
| 23.04.2024 | Vestfold Vårcup 3 | D 17- | 22.48 | 8 /11 | 2.15 | 7.57 | 0.47 | 7.55 | 0.17 | |
| 16.04.2024 | Vestfold Vårcup 2 | B-åpen | 45.38 | 4 /10 | 22.35 | 19.56 | 9.52 | – | – | – |
| 09.04.2024 | Vestfold Vårcup løp 1 | B-åpen | 40.05 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2023 | Skiensmila | D 17- | 2.28.03 | 4 /4 | 41.36 | 15.41 | 4.24 | 15.06 | 3.24 | |
| 26.09.2023 | Vestfold Høstcup 7 | D15B | 25.23 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Høstgampen | D 17-20 | 1.27.15 | 2 /3 | 19.46 | 15.30 | 3.31 | 14.17 | 2.20 | |
| 19.09.2023 | Vestfold Høstcup 6 | D15B | 43.53 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2023 | Vestfold Høstcup 5 | D15B | 38.15 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2023 | Vestfold Høstcup 4 | D15B | 13.51 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2023 | Vestfold Høstcup 3 | D15B | 45.46 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2023 | Vestfold Høstcup 2 | D15B | 38.37 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2023 | Klubbmesterskap - OTO og Horten | D 17-20 | 1.25.30 | 1 /1 | 21.07 | 19.00 | 4.41 | 13.25 | 2.05 | |
| 18.07.2023 | Stavernsprinten | Damer A | 21.22 | 15 /48 | 0.31 | 8.22 | 0.12 | 8.30 | 0.18 | |
| 06.06.2023 | Vestfold Vårcup 5 | D15B | 40.53 | 2 /2 | 9.32 | (13.21) | 3.07 | 9.24 | 0.21 | – |
| 23.05.2023 | Vestfold Vårcup 4 | D15B | 16.15 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2023 | Vestfold Vårcup 3 | D15B | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Vestfold Vårcup 1 | D15B | 20.29 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2022 | Klubbmesterskap natt - OTO | D17-C | 21.35 | 1 /3 | 0.37 | 11.37 | 0.20 | 11.33 | 1.02 | |
| 27.09.2022 | Vestfold Høstcup 7 | D17C | 25.15 | 1 /4 | 4.54 | 12.11 | 2.22 | 11.19 | 1.10 | – |
| 20.09.2022 | Vestfold Høstcup 6 | D17C | 15.11 | 1 /4 | 0.05 | 7.12 | 0.02 | – | – | – |
| 13.09.2022 | Vestfold Høstcup 5 | D17C | 19.13 | 1 /4 | 0.49 | 10.26 | 0.27 | 11.19 | 1.10 | – |
| 06.09.2022 | Vestfold Høstcup 4 | D17C | 22.27 | 1 /4 | 6.27 | 13.55 | 4.00 | 11.19 | 1.10 | – |
| 25.08.2022 | Klubbmesterskap for OTO og OK Horten | D 17-C | 18.28 | 1 /4 | 1.04 | 10.52 | 0.38 | – | – | – |
| 14.08.2022 | Tønsberg City Race | C-åpen 17- | 23.44 | 1 /5 | 2.24 | 12.35 | 1.16 | 13.18 | 1.35 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | C-åpen 17- | 34.04 | 10 /108 | 11.12 | 13.50 | 4.33 | 13.50 | 1.49 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | C-åpen 17- | 55.18 | 18 /108 | 4.36 | 15.39 | 1.18 | 13.50 | 1.49 | |
| 06.06.2022 | Pinseløpet dag 3, på Skrim ved KOL & OTO | C-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2022 | Pinseløpet dag 2, på Skrim ved KOL & OTO | C-åpen 17- | 45.01 | 4 /14 | 5.23 | 14.38 | 1.45 | 13.19 | 1.15 | – |
| 26.05.2022 | Eikerløpet | C-åpen 17- | 48.43 | 5 /18 | 2.14 | 14.36 | 0.40 | – | – | – |
| 04.09.2016 | Gonsprinten m/MOT.TV-cup | N-åpen | 45.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2016 | Vestfold Vårcup 6 | D 11-12N | 25.35 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2015 | Elgdilten | N-Åpen | 22.09 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2013 | Vestfold Høstcup 2 | N-åpen | 14.16 | – | – | – | – | – | – | – |