Løperprofil
Sondre Denstad Eilertsen
Wing
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.39
- Løpskapasitet
- 6.24
- O-evne
- 0.14
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.54
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 1,1
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 11.01.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2347 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1094 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1262 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,55 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1997 |
| bomVekt | 4,8 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2459 |
| bomStorSigma | 0,6247 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0838 |
| havariVekt | 0,17 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2376,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2465,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.23
- Løpskapasitet
- 10.51
- O-evne
- 1.32
- Jevnhet ±
- 8,6 %
- Usikkerhet ±
- 1.34
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 30.05.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1645 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0332 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0862 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1194 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,17 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,19 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,93 |
| bomVekt | 6,42 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,452 |
| bomStorSigma | 0,7063 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1029 |
| havariVekt | 0,65 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2554,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2915,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.45
- Løpskapasitet
- 10.59
- O-evne
- 2.45
- Jevnhet ±
- 10,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.58
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 121 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 20.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1509 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1195 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1082 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1338 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,22 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,64 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,039 |
| bomVekt | 24,25 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,796 |
| bomStorSigma | 0,9514 |
| antallBom | 26 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0474 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0613 |
| havariVekt | 1,07 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0008 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8201 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,004 |
| fartSesongSin | −0,013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2594,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3246 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 18 | 27.05.2024 Wing4er 2024 - løp 1, bom 2.30 | 35 | – |
| Bom over fem minutter | 44 | 20.09.2023 Tømmerholtnatta, bom 5.58 | 65 | – |
| Bom over ti minutter | 56 | 14.09.2023 STOK Ungdomsløp, bom 18.09 | 103 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.06.2024 | Wing4er 2024 - løp 2 / klubbmesterskap | H 13-14 | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2024 | STOK Ungdomsløp 3 - Skogskarene | H 13-14 | 36.11 | 6 /10 | 2.19 | 14.32 | 0.56 | 14.46 | 1.19 | – |
| 27.05.2024 | Wing4er 2024 - løp 1 | H 13-14 | 50.19 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2024 | STOK - Ungdomsløp 2 | H 13-14 | 53.40 | 8 /13 | 4.55 | 16.36 | 1.31 | 14.46 | 1.19 | – |
| 11.04.2024 | Trondheim sprintcup, løp 1 | H 13-14 | 20.26 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 11.01.2024 | HLP kveldssamling 1 3D-Orientering | H13-16 | 28.57 | 13 /23 | 6.58 | 12.49 | 3.05 | – | – | – |
| 20.09.2023 | Tømmerholtnatta | DH -12 | 40.57 | 9 /11 | 7.07 | 18.31 | 3.13 | 17.00 | 3.05 | |
| 14.09.2023 | STOK Ungdomsløp | H 11-12 | 1.05.46 | 14 /15 | 27.24 | (26.56) | 11.13 | 17.00 | 3.05 | |
| 31.08.2023 | STOK Ungdomsløp 7 | H 11-12 | 16.10 | 9 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2023 | STOK Ungdomsløp 4 | H 11-12 | 32.24 | 6 /12 | 2.52 | 14.21 | 1.16 | 14.30 | 1.58 | |
| 03.06.2023 | Trondheim Open, dag 2 | H 11-12 | 27.56 | 2 /5 | 2.37 | 13.40 | 1.17 | 14.30 | 1.58 | |
| 02.06.2023 | Trondheim Open, dag 1 (ungdomsløp) | H 11-12 | 42.32 | 7 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2023 | STOK Ungdomsløp 2 | H 11-12 | 33.56 | 6 /15 | 6.37 | 14.33 | 2.50 | 14.51 | 2.22 | |
| 22.05.2023 | Wing4er 2023 - løp 1 | H 7-12 | 38.49 | 2 /8 | 1.34 | 13.20 | 0.36 | 14.51 | 2.22 | |
| 12.09.2022 | Wing4er 2022 - løp 4 | H 7-12 | 40.43 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2022 | STOK Ungdomsløp 7 | H 11-12 | 27.29 | 11 /18 | 1.14 | 17.33 | 0.47 | 18.27 | 2.58 | |
| 29.08.2022 | Wing4er 2022 - løp 3 | H 7-12 | 45.18 | 5 /6 | 4.56 | 18.55 | 2.04 | 18.20 | 3.20 | |
| 25.08.2022 | Ungdomsløp, løp 5 | H 11-12 | 1.07.02 | 12 /19 | 11.19 | 20.10 | 3.24 | 18.20 | 3.20 | |
| 20.06.2022 | Wing4er 2022 - løp 2 / klubbmesterskap | H 7-12C | 1.19.51 | 3 /3 | 32.50 | (27.40) | 11.22 | 18.28 | 4.39 | – |
| 09.06.2022 | Ungdomsløp 3 | H 11-12 | 24.44 | 9 /16 | 2.37 | 15.16 | 1.37 | 18.28 | 4.39 | – |
| 23.05.2022 | Wing4er 2022 - løp 1 / klubbmesterskap sprint | H 7-12 | 30.13 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2022 | Ungdomsløp 1 | N1-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |