Løperprofil
Ada Rodem
Nydalen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
C-rankingen
26 løp
N-rankingen
9 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.44
- Løpskapasitet
- 14.27
- O-evne
- 1.17
- Jevnhet ±
- 7,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.57
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 05.11.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2455 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6214 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0775 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1716 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,09 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1201 |
| bomVekt | 3,84 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4282 |
| bomStorSigma | 0,749 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,049 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0744 |
| havariVekt | 0,14 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,001 |
| fartSesongSin | 0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3846,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4187,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.06
- Løpskapasitet
- 11.21
- O-evne
- 1.46
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.20
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 4,5
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 07.05.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1207 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,163 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0877 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0975 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,22 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2735 |
| bomVekt | 3,28 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2756 |
| bomStorSigma | 0,7082 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0524 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,076 |
| havariVekt | 1,55 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2669,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3083,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.09
- Løpskapasitet
- 9.46
- O-evne
- 2.22
- Jevnhet ±
- 11,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.39
- Sikkerhet
- 17
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 124 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 27 (sist 06.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2689 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2729 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1148 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,052 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,56 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 17,46 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9881 |
| bomVekt | 127,68 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8186 |
| bomStorSigma | 0,8116 |
| antallBom | 55 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0704 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0642 |
| havariVekt | 9,83 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0098 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9201 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,001 |
| fartSesongSin | 0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2307,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2867,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.13
- Løpskapasitet
- 8.28
- O-evne
- 0.44
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.40
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 61 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i november (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 15.10.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,398 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,406 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1013 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0696 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,42 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,06 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7774 |
| bomVekt | 15,56 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1058 |
| bomStorSigma | 0,596 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0312 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0259 |
| havariVekt | 3,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7174 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0035 |
| fartSesongSin | 0,0041 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2025,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2202,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 52 | 05.10.2025 Gromløpet Nord Sør, bom 30.37 | 63 | – |
| Bom over fem minutter | 52 | 05.10.2025 Gromløpet Nord Sør, bom 30.37 | 207 | – |
| Bom over ti minutter | 52 | 05.10.2025 Gromløpet Nord Sør, bom 30.37 | 273 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | D 13-14 | 53.04 | 15 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 - Løp 1 | Rekrutt | 31.00 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2026 | Ringeriksløpet | B åpen 10-16 | 34.30 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2026 | Oslo City Cup løp 3 | D13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.01.2026 | Ski-o-treff (med HL sprint) | D13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.01.2026 | Ski-o-treff (med NM og HL Langdistanse) | D13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2025 | Sjusjørennet 2025 mellom | D 13-14 | 23.44 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 13.12.2025 | Sjusjørennet 2025 sprint | D 13-14 | 17.39 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2025 | Blodslitet | D 11-12 | 33.19 | 7 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2025 | Harry Lagerts Nattcup 2025 - Løp 3 | Rekrutt | 29.14 | 5 /19 | 1.38 | 9.10 | 0.31 | 9.41 | 0.41 | |
| 05.10.2025 | Gromløpet Nord Sør | Tur | 2.24.03 | 11 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2025 | NM mellom finaler + Hadelandsløpet | D11-12 | 26.28 | 2 /6 | 1.11 | 10.31 | 0.28 | 13.09 | 2.24 | |
| 31.08.2025 | Knut Valstads Minneløp | D 11-12 | 26.38 | 7 /9 | 1.59 | 11.49 | 0.53 | 13.27 | 2.33 | |
| 27.08.2025 | Klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 3 | D 11-12 | 15.49 | 1 /8 | 0.40 | (9.20) | 0.24 | 13.27 | 2.33 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D12 | 49.15 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D12 | 33.00 | 78 /126 | 3.33 | 13.58 | 1.30 | 13.55 | 2.46 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D12 | 40.20 | 73 /126 | 5.36 | 13.59 | 1.57 | 13.55 | 2.46 | |
| 25.06.2025 | Tunhovd 2-dagers, Dag 2 | D 11-12 | 32.07 | 3 /4 | 7.39 | 12.54 | 3.04 | 13.54 | 2.47 | |
| 24.06.2025 | Tunhovd 2-dagers, Dag 1 | D 11-12 | 20.01 | 2 /4 | 0.20 | 10.47 | 0.11 | 13.54 | 2.47 | |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | D 11-12 | 21.38 | 15 /53 | 0.58 | 11.00 | 0.29 | 13.54 | 2.47 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | D 11-12 | 9.15 | 10 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Pinseløpets ungdomsstafett (for oppgjør og fakturering) | D11-12_3 | 37.41 | 1 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | D 11-12 | 36.01 | 20 /28 | 6.50 | 15.47 | 3.00 | 13.54 | 2.47 | |
| 07.06.2025 | Pinseløpet dag 1 | D 11-12 | 24.35 | 11 /34 | 3.13 | 11.51 | 1.33 | 13.54 | 2.47 | |
| 04.06.2025 | NSK Klubbcup #2 - 2025 | B-åpen 10-16 | 1.18.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2025 | Huldersprinten mellomdistanse m. Trimtex-cup | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2025 | KM mellomdistanse AOOK med Trimtex cup | D 11-12 | 37.17 | 11 /18 | 16.18 | 18.02 | 7.53 | 14.24 | 3.06 | |
| 13.05.2025 | Oslo City Cup løp 5 - finale | D 11-12 | 25.37 | 1 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2025 | Publikumsløp NM Sprint Trimtexcup | D 11-12 | 16.29 | 5 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | NSK Klubbcup #1 2025 | B-åpen 10-16 | 55.34 | 1 /1 | 4.50 | 17.34 | 1.32 | – | – | – |
| 06.05.2025 | Oslo city cup løp 4 | D11-12 | 39.33 | 9 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2025 | KM sprint individuelt AOOK | D 11-12 | 11.49 | 5 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2025 | Solrenningen Langdistanse | D 11-12 | 27.23 | 4 /15 | 6.24 | 12.11 | 2.51 | 14.25 | 2.52 | |
| 22.04.2025 | Oslo city cup løp 3 | D11-12 | 30.21 | 6 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2025 | Bohuslunken, Five-O, #4, medel | D12 | 26.53 | 11 /18 | 0.55 | 12.25 | 0.25 | 14.25 | 2.52 | |
| 19.04.2025 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | D12 | 36.50 | 13 /26 | 9.40 | 15.02 | 3.57 | 14.25 | 2.52 | |
| 18.04.2025 | Kortfredagen, Five-O, #2, sprint | D12 | 16.41 | 11 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2025 | Oslo City Cup løp 2 | D 11-12 | 36.33 | 14 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | D11-12 | 31.48 | 7 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2025 | KOK 2 dagers / NC mellom | D11-12 | 1.06.08 | 15 /19 | 20.07 | (26.57) | 8.12 | 14.56 | 2.53 | |
| 29.03.2025 | KOK 2 dagers. Sprint i Dyreparken (NC sprint) | D11-12 | 19.03 | 20 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 23.03.2025 | Blåveissprinten | D 11-12 | 29.45 | 6 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | D 11-12 | 27.30 | 15 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2024 | Romeriksløpet 2024 | D 11-12 | 35.42 | 6 /9 | 1.11 | 13.06 | 0.26 | 14.18 | 2.19 | |
| 07.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 1 | D 11-12 | 41.20 | 7 /11 | 12.27 | 16.43 | 5.02 | 14.18 | 2.19 | |
| 24.08.2024 | Nydalten KM langdistanse | D 11-12 | 29.27 | 5 /12 | 3.19 | 13.04 | 1.28 | 14.29 | 2.19 | |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | D 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D11 | 44.23 | 76 /115 | 14.49 | 21.07 | 7.03 | 14.54 | 2.29 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D11 | 32.26 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D11 | 36.03 | 27 /115 | 5.22 | 12.40 | 1.53 | 14.54 | 2.29 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D11 | 31.42 | 39 /115 | 3.44 | 14.20 | 1.41 | 14.54 | 2.29 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D11 | 34.45 | 47 /110 | 2.32 | 13.39 | 1.00 | 14.54 | 2.29 | |
| 19.06.2024 | Klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 2 | D 11-12 | 42.15 | 1 /8 | 9.52 | 15.36 | 3.38 | 14.43 | 2.26 | |
| 02.06.2024 | Knut Valstads Minneløp | D 11-12 | 48.50 | 9 /12 | 2.23 | 14.13 | 0.42 | 14.43 | 2.26 | |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | D11-12 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2024 | Smaaleneneløpet | D 11-12 | 24.18 | 9 /12 | 6.02 | 15.15 | 3.47 | 15.32 | 2.56 | – |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | D11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | D 11-12 | 47.24 | 25 /33 | 9.43 | 17.49 | 3.39 | 15.32 | 2.56 | – |
| 09.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 2 | D 11-12 | 38.31 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | D 11-12 | 27.51 | 7 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 31.03.2024 | Bohuslunken, Five-O, #4, medel | D12 | 37.43 | 5 /14 | 6.35 | 14.12 | 2.29 | – | – | – |
| 03.02.2024 | NM ski-o lang | D11-12 | 45.25 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | D 9-10 | 35.12 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2023 | Harry Lagerts Nattcup 2023 Finale | Rekrutt | 37.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | D 9-10 | 18.09 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2023 | Høstmila | C-åpen 10-16 | 1.26 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2023 | Veteranmesterskapet og Modum 2-dagers - Mellom | D 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2023 | Nydalten med Trimtex-cup | D 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2023 | KM lang Romeriksløpet med Trimtex-cup | D 9-10 | 17.47 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2023 | klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 2 | D 9-10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 9-10 | 26.17 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 9-10 | 17.30 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 9-10 | 18.09 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 9-10 | 13.24 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2023 | NSK klubbcup #1 | N1-åpen | 21.58 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2023 | Gromløpet med Trimtex-cup | D 9-10 | 21.12 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2023 | Oslo City Cup 2023 - Finale | DRekrutt | 12.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | Oslo City Cup nr. 4 - 2023 | D rekrutt | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | D 9-10 | 17.13 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | D 9-10 | 19.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2023 | Solrenningen Mellomdistanse | D 9-10 | 33.12 | 10 /21 | 0.47 | 14.54 | 0.21 | 13.23 | 0.43 | |
| 11.04.2023 | Oslo City Cup nr. 1 - 2023 | DR | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2023 | Kvillebyns klassiska, medeldistans | Mycket lätt 2 km | 17.10 | 1 /5 | 0.36 | 11.11 | 0.23 | 13.23 | 0.43 | |
| 05.11.2022 | Trollnatta og Natt o-toget | Trollnatta mellom | 34.56 | – | 6.11 | 28.45 | 5.05 | 21.27 | 1.23 | – |
| 18.05.2022 | NSK-cup løp 1 | N1-åpen | 24.38 | 11 /37 | 0.13 | 14.50 | 0.08 | 14.05 | 0.58 | |
| 10.04.2022 | Halden O-Meeting Lang | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2022 | Halden O-Meeting Mellom | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2022 | Kvillebyns klassiska | Mycket lätt 2 km | 25.35 | 4 /6 | 0.00 | (8.33) | 0.00 | 13.24 | 1.10 | |
| 02.04.2022 | Strömstadsmedeln | Mycket lätt 2 km | 30.00 | 1 /9 | 1.08 | 12.06 | 0.27 | 13.24 | 1.10 | |
| 06.11.2021 | Trollnatta | Trollnatta mellom | 31.39 | – | 1.47 | 21.14 | 1.12 | 19.04 | 1.04 | – |
| 02.11.2019 | Trollnatta og natt-O-toget | Trolloween | – | 63 /130 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2019 | Eikerløpet | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2019 | Knut Valstads minneløp | N-åpen | 43.22 | – | 2.27 | 23.08 | 1.18 | 20.52 | 1.22 | |
| 07.04.2019 | Norwegian Spring - Solrenningen | N-åpen | 59.01 | – | 3.12 | 22.42 | 1.14 | 20.53 | 1.28 | |
| 06.04.2019 | Norwegian Spring - Vårspretten | N-åpen | 20.20 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.03.2019 | Gromløpet 2019 – Kick off Oslo | N-åpen | 44.31 | – | 5.27 | 24.00 | 2.56 | 20.21 | 1.27 | – |
| 03.11.2018 | Trollnatta og natt-O-toget | Troll-Mellom | 30.07 | – | 4.24 | 21.08 | 3.05 | 19.41 | 1.27 | – |
| 24.06.2018 | Norsk O-Festival mellom | Dir N | 1.08.32 | 43 /44 | 6.28 | 27.39 | 2.37 | – | – | – |
| 22.04.2018 | Lørdagskjappen | N-åpen | 40.41 | – | 1.50 | 25.56 | 1.10 | – | – | – |
| 15.04.2018 | Norwegian Spring - Solrenningen | N-åpen | 48.30 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2018 | Norwegian Spring - Vårspretten | N-åpen | 41.30 | – | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2026 | Harry Lagerts Nattstafett 2026 | D13-16 | Nydalens SK 1 | 2 | 20.59 | 4 | 2 |