Løperprofil
Thor Prestholt
Stavanger
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
7 løp
B-rankingen
10 løp
C-rankingen
6 løp
Skogsrankingen
nr. 1949 av 3540
Nr. 1949 av 3540 blant menn i Norge · nr. 34 av 53 i klassen H13–14 · nr. 22 av 29 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 12.14
- Løpskapasitet
- 10.32
- O-evne
- 1.42
- Jevnhet ±
- 7,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.26
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 105 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 29.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0703 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0174 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0706 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0348 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,56 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1558 |
| bomVekt | 79,02 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6498 |
| bomStorSigma | 0,7925 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0517 |
| havariVekt | 3,71 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8242 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0022 |
| fartSesongSin | −0,0021 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2803,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3257,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.51
- Løpskapasitet
- 7.32
- O-evne
- 0.19
- Jevnhet ±
- 7,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.21
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 89 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 09.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0749 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0081 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0758 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0433 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,26 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,95 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0073 |
| bomVekt | 34,11 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4867 |
| bomStorSigma | 0,8997 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0695 |
| havariVekt | 1,85 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0005 |
| fartSesongSin | 0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2791,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2909,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 189 av 302
Nr. 189 av 302 blant menn i Norge · nr. 81 av 109 i klassen H13–14 · nr. 47 av 67 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 15.42
- Løpskapasitet
- 12.15
- O-evne
- 3.27
- Jevnhet ±
- 8,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.35
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 114 s
- Disk/brutt
- 9 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 02.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0437 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0103 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0806 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,037 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,61 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,63 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0725 |
| bomVekt | 76,43 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7405 |
| bomStorSigma | 1,1237 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,089 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,2342 |
| havariVekt | 9,26 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0031 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9781 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0016 |
| fartSesongSin | −0,0012 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2881,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3694,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.40
- Løpskapasitet
- 9.18
- O-evne
- 1.22
- Jevnhet ±
- 11,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.08
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 18.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3182 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3216 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1124 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1008 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,5 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,49 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8416 |
| bomVekt | 29,35 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4139 |
| bomStorSigma | 0,8235 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0666 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0767 |
| havariVekt | 3,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0046 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6032 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0027 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2196,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2517,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.23
- Løpskapasitet
- 9.11
- O-evne
- 1.12
- Jevnhet ±
- 12,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.43
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 02.07.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,32 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2421 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1206 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1534 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,09 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,35 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8653 |
| bomVekt | 8,95 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3552 |
| bomStorSigma | 0,7802 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0332 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0329 |
| havariVekt | 0,36 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0027 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,3922 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2194,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2481,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 83 | 12.05.2026 Ungdomscup m/nærløp - Løp 1 - Øksnevadskogen, bom 2.45 | 83 | – |
| Bom over fem minutter | 112 | 09.05.2026 Åpent klubbmesterskap innendørs - Vågen VGS, bom 8.58 | 223 | – |
| Bom over ti minutter | 282 | 06.07.2025 Sørlandsgaloppen 2025, bom 19.32 | 282 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | Torsdagsløp - Oktober | H 15-16 | 28.33 | 3 /3 | 5.02 | 13.15 | 2.20 | 12.15 | 1.42 | |
| 24.10.2026 | HARDHAUSEN | H 13-14 | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2026 | Torsdagsløp September | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 7 - Vannassen | H 13-14 | 24.01 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 4 - Sandneshallen | H 13-14 | 19.43 | 5 /9 | 0.52 | 13.13 | 0.35 | 16.06 | 3.27 | |
| 26.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 3 - Alsvik | H 13-14 | 26.41 | 5 /8 | 0.00 | 14.38 | 0.00 | 16.18 | 3.47 | |
| 19.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 2 - Kleppeloen | H 13-14 | 24.25 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 1 - Øksnevadskogen | H 13-14 | 25.31 | 4 /8 | 7.11 | 16.45 | 4.52 | 16.18 | 3.47 | |
| 09.05.2026 | Åpent klubbmesterskap innendørs - Vågen VGS | Herrer - Medium | 41.52 | 5 /11 | 13.44 | 10.48 | 3.33 | 8.10 | 0.19 | – |
| 09.05.2026 | Sprint utendørs før innendørs mesterskap | HAM | 18.44 | 3 /7 | 0.47 | 8.15 | 0.21 | 8.10 | 0.19 | – |
| 26.04.2026 | Kretsløp (RR) Sælandskogen | H 13-14 | 59.56 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2026 | KM Sprint - Rogaland | H 13-14 | 19.16 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 26.03.2026 | Torsdagsløp Mars | B-mellom | 34.54 | 2 /14 | 1.34 | 13.05 | 0.35 | 16.28 | 4.08 | |
| 22.03.2026 | KOK 2 dagers. Mellomdistanse | H 13-14 | 1.07.50 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.03.2026 | KOK 2 dagers Sprint i Abra Havn | H 13-14 | 21.28 | 24 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 20.03.2026 | KOK 2 dagers Natt-o i Dyreparken | H 13-14 | 23.42 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.03.2026 | Vinterkarusell løp nr 7 Vagleskogen | Herrer - kort løype | 26.29 | 3 /18 | 4.22 | 13.50 | 2.17 | 13.10 | 1.47 | |
| 04.03.2026 | Nattløp nr 9 - Ulsnes | HK | 1.00.46 | 4 /5 | 17.13 | 17.06 | 4.51 | 13.10 | 1.47 | |
| 29.01.2026 | Torsdagsløp januar | B-mellom | 42.26 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 30.10.2025 | Torsdagsløp - Madla Gosen | B-åpen | 29.24 | 2 /10 | 0.13 | 12.59 | 0.06 | 18.15 | 5.42 | |
| 30.09.2025 | Ungdomscup Finale Gramstad | H 13-14 | 36.59 | 9 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2025 | Ungdomscup 7 | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2025 | Sprint Vardeneset, Stavanger - RR08 | H 13-14 | 19.31 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | KM Lang Sirdal | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | 1.24.54 | 36 /110 | 48.28 | (32.06) | 18.19 | 20.02 | 7.00 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | 36.42 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2025 | Bedriftsløp - Melshei - R11 | H16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2025 | Kretsløp lang (publikumsløp JWOC-uttak), Hjelmeland | H 13-14 | 35.31 | 5 /5 | 2.23 | 15.43 | 1.03 | 16.18 | 3.18 | |
| 31.05.2025 | Kretsløp mellom (publikumsløp JWOC-uttak), Hjelmeland | H 13-14 | 31.47 | 5 /5 | 9.01 | 17.09 | 4.52 | 16.36 | 3.46 | |
| 27.05.2025 | Ungdomscup 3 | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2025 | Torsdagsløp på Gausel | H 13-14 | 15.30 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2025 | Ungdomscup 2 - Kleivane | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Ungdomscup 1 Njåskogen | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2025 | Sprintløp Forus | Mellom | 24.42 | 17 /22 | 0.31 | 11.52 | 0.15 | – | – | – |
| 24.04.2025 | Torsdagsløp - Krossberg | B-mellom | 1.11 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2025 | KOK 2 dagers / NC mellom | H13-14 | 52.19 | 16 /22 | 14.16 | 19.41 | 5.22 | 16.39 | 3.11 | – |
| 29.03.2025 | KOK 2 dagers. Sprint i Dyreparken (NC sprint) | H13-14 | 19.44 | 12 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 27.03.2025 | Torsdagsløp Mars | B-mellom | 35.31 | 5 /14 | 4.18 | 15.57 | 1.56 | 16.39 | 3.11 | – |
| 22.03.2025 | Vinterkarusell 1+ i Sørmarka | HK | 31.09 | 2 /5 | 6.13 | 14.43 | 2.56 | 13.47 | 1.45 | |
| 08.03.2025 | Vinterkarusell Ganddal IL Vagleskogen | Herrer - kort løype | 32.20 | 2 /11 | 6.12 | 14.24 | 2.46 | 13.47 | 1.45 | |
| 08.02.2025 | Vinterkarusell Gramstad | Herrer - kort løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2024 | Klubbmesterskap Sandnes IL | H11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.11.2024 | Torsdagsløp November | C-kort | 10.45 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 23.11.2024 | Høstkarusell løp 2 - Ulsnes | HK | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.11.2024 | Høstkarusell løp 1 - Tastaveden | HK | 26.26 | 4 /7 | 7.24 | 17.36 | 4.56 | 14.31 | 1.53 | |
| 07.11.2024 | Torsdagsløp fra Gosen skole | C-kort | 39.52 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2024 | Familiedag på Krossberg og SO-cup løp 7 | H 11-12 | 19.53 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2024 | Nærløp Selshammeren | C-åpen | 48.05 | 15 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2024 | Vestlandsmesterskap langdistanse | H 11-12 | 23.47 | 1 /6 | 4.56 | 11.40 | 2.25 | 12.30 | 1.17 | |
| 17.08.2024 | Vestlandsmesterskap mellomdistanse | H 11-12 | 21.55 | 2 /8 | 2.01 | 12.23 | 1.08 | 12.30 | 1.17 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 18.41 | 16 /45 | 1.01 | 12.22 | 0.40 | 13.01 | 1.07 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 27.37 | 20 /178 | 2.59 | 13.15 | 1.26 | 13.01 | 1.07 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 17.44 | 24 /178 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 11-12 | 23.41 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2024 | SO-cup løp 3 | H 11-12 | 28.56 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 21.03.2024 | Torsdagsløp Mars, Tjensvoll | C-kort | 13.02 | 1 /5 | 0.27 | 13.20 | 0.28 | 14.19 | 1.18 | |
| 16.03.2024 | Vinterkarusell Vagleskogen | Herrer - kort løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.02.2024 | Torsdagsløp Februar, Gausel | C-kort | 25.50 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 17.02.2024 | Vinterkarusell nr 6 - Tasta | Herrer - kort løype | 21.23 | 1 /4 | 1.41 | 15.29 | 1.13 | 16.18 | 2.01 | – |
| 25.01.2024 | Torsdagsløp Januar, Tjensvoll | C-kort | 14.08 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 30.11.2023 | Torsdagsløp på Gausel | C-kort | 17.37 | 1 /7 | 1.09 | 15.36 | 1.01 | 15.15 | 1.29 | – |
| 25.11.2023 | Høstkarusellen - Løp 2 - Krossberg | HK | 31.36 | 2 /2 | 10.07 | 21.58 | 7.02 | – | – | – |
| 11.11.2023 | Høstkarusellen -Løp 1 Lyefjell | HK | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2023 | Ungdomscup Finale i Ølbergskogen | H 11-12 | 32.04 | 6 /9 | 5.31 | 21.31 | 3.42 | – | – | – |
| 14.09.2023 | SO-Cup, løp 3 - Familiedag på Krossberg | G-10-12 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | N2-åpen 9-16 | 20.01 | 5 /25 | 0.50 | 11.24 | 0.28 | 13.00 | 0.54 | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | N2-åpen 9-16 | 17.33 | 9 /81 | 0.48 | 16.11 | 0.44 | 13.00 | 0.54 | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | N2-åpen 9-16 | 17.10 | 17 /81 | 2.16 | 13.52 | 1.50 | 13.00 | 0.54 | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | N2-åpen 9-16 | 25.31 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2023 | SO-cup løp 2 | H 11-12 | 27.52 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2023 | SO-Cup løp 1 | G-11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | Ungdomscup 1 | N-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.02.2023 | Torsdagsløp Februar | Kort | 50.55 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 26.01.2023 | Torsdagsløp Januar | Kort | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.01.2023 | Vinterkarusell | Nybegynnerløype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.12.2022 | Torsdagsløp November (i Desember) | HK | 45.32 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 27.10.2022 | Torsdagsløp Oktober | NY | 24.21 | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2022 | SO-cup løp 10 - Krossberg | Ny | 34.12 | 6 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2022 | Ungdomscup løp 5 - Vagleskogen | H 9-10 | 32.37 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2022 | SO-cup løp 7 - Tastaveden | G-10-12 | 55.12 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Ungdomscup løp 4 - Storhaug | H 9-10 | 26.59 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2022 | SO-Cup løp 5 - Gausel/Godeset | G-10-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2022 | Ungdomscup løp 2 Arboretet | H10 | 20.50 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2022 | Ungdomscup løp 1 - Krossberg | H Ny | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2022 | SO-Cup Løp 1 - Vannassen | Ny | 17.31 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |