Løperprofil
Tian Fraga
Askøy
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Sprintrankingen
6 løp
B-rankingen
4 løp
C-rankingen
15 løp
N-rankingen
10 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 19.13
- Løpskapasitet
- 16.02
- O-evne
- 3.11
- Jevnhet ±
- 7,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.50
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 128 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 04.11.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3492 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,482 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0773 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0428 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,18 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,14 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5337 |
| bomVekt | 35,22 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8535 |
| bomStorSigma | 0,9517 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0448 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0698 |
| havariVekt | 4,67 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0099 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9922 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0035 |
| fartSesongSin | 0,0023 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4266,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5115,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.05
- Løpskapasitet
- 8.43
- O-evne
- 0.21
- Jevnhet ±
- 10,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.25
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 1,5
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- best i februar (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 20.01.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0697 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1729 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1035 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0441 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,37 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,47 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,6617 |
| bomVekt | 30,25 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3572 |
| bomStorSigma | 0,55 |
| antallBom | 13 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0601 |
| havariVekt | 3,39 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0054 |
| fartSesongSin | −0,004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3233,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3366,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.53
- Løpskapasitet
- 15.55
- O-evne
- 2.59
- Jevnhet ±
- 13,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.56
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 4,4
- Typisk bom
- 111 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±1,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 03.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2124 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3662 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1332 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0483 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,2 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,09 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2532 |
| bomVekt | 28,65 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7077 |
| bomStorSigma | 0,8485 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1202 |
| havariVekt | 4,9 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0223 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7897 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0077 |
| fartSesongSin | −0,0173 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3743,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4444,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.44
- Løpskapasitet
- 13.15
- O-evne
- 2.30
- Jevnhet ±
- 14,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.53
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 111 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 27.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,03 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0579 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1485 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0547 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,77 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,74 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0571 |
| bomVekt | 80,88 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7135 |
| bomStorSigma | 0,9141 |
| antallBom | 39 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0399 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0609 |
| havariVekt | 5,88 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0172 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5907 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,004 |
| fartSesongSin | 0,0176 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3125,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3714,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.30
- Løpskapasitet
- 10.59
- O-evne
- 1.30
- Jevnhet ±
- 11,6 %
- Usikkerhet ±
- 1.51
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 29.08.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1396 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0573 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1157 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1383 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,15 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,34 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0509 |
| bomVekt | 22,95 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4318 |
| bomStorSigma | 0,7184 |
| antallBom | 26 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0341 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0286 |
| havariVekt | 1,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0007 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4243 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | 0,0025 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2626,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2986,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 2 | 04.11.2026 KM Natt + Nattcup 26/27 #2, bom 2.17 | 41 | – |
| Bom over fem minutter | 5 | 04.11.2026 KM Natt + Nattcup 26/27 #2, bom 18.02 | 79 | – |
| Bom over ti minutter | 5 | 04.11.2026 KM Natt + Nattcup 26/27 #2, bom 18.02 | 257 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | KM Natt + Nattcup 26/27 #2 | H15-18 | 1.08.53 | 4 /4 | 25.04 | (28.54) | 10.31 | 19.13 | 3.11 | |
| 14.10.2026 | Nattcup 1 | HB | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2026 | KM Sprint | H 13-14 | 18.16 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2026 | KM Mellom | H 13-14 | 53.37 | 6 /6 | 4.31 | 26.15 | 2.13 | 18.57 | 2.59 | |
| 17.09.2026 | Åpent Askøymesterskap 2026 | H 13-14 | 48.36 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2026 | Sprintcup #6 | H13-14 | 30.21 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2026 | Pokalkamp #5 | H13-14 | 1.20.57 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2026 | Sprintcup #5 | H13-14 | 23.59 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2026 | Pokalkamp #4 | H13-14 | 1.00.27 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2026 | Dag 2 | H 13-14 | 1.03.44 | 7 | 5.20 | 19.50 | 1.40 | 18.15 | 2.30 | |
| 30.05.2026 | Hav-O 2026 | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Hav-O 2026 | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Dag 1 | H 13-14 | 23.08 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2026 | Pokalkamp #3 | H13-14 | 47.24 | 6 /9 | 15.14 | 22.27 | 7.13 | 18.33 | 3.22 | |
| 05.05.2026 | Sprintcup #3 | H 13-14 | 29.31 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2026 | Pokalkamp #2 | H13-14 | 51.09 | 2 /4 | 11.23 | 21.38 | 4.49 | 19.04 | 3.12 | – |
| 21.04.2026 | Pre-O Nore Neset | Pre-O 13-16 | 4.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2026 | SprintCup #2 | H 13-14 | 23.27 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2026 | Pokalkamp #1 | H13-14 | 1.24.52 | 4 /7 | 13.21 | 23.09 | 3.38 | 19.04 | 3.12 | – |
| 07.04.2026 | Sprintcup #1 | H 13-14 | 26.44 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 17.03.2026 | Urb-O #9 Jaktstart | H-16 | 46.25 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 17.02.2026 | Urb-O #8 Fellesstart | H-16 | 56.56 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.01.2026 | Urb-O #6 Individuell Start | H-16 | 34.56 | 6 /12 | 6.12 | 11.26 | 2.02 | 10.00 | 0.25 | |
| 14.01.2026 | Nattcup#4 25/26 | HB | 1.14.48 | 17 /20 | 18.26 | 20.52 | 5.09 | 17.53 | 3.06 | – |
| 06.01.2026 | Urb-O #5 Free Challenge | H-16 | 52.41 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 02.12.2025 | Urb-O #3 Fellesstart | H-16 | 49.21 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.11.2025 | Urb-O #2 Sløyfer | Løype: Sløyfe A | 16.24 | 45 | 1.46 | 12.27 | 1.20 | 10.09 | 0.20 | |
| 18.11.2025 | Urb-O #2 Sløyfer | Løype: Sløyfe B | 14.59 | 45 | 3.44 | 14.07 | 3.31 | 10.09 | 0.20 | |
| 18.11.2025 | Urb-O #2 Sløyfer | Løype: Sløyfe C | 10.12 | 31 | 0.26 | 7.43 | 0.20 | 10.09 | 0.20 | |
| 27.09.2025 | Åpent Askøymesterskap | H 11-12 | 20.38 | 1 /2 | 0.07 | 14.14 | 0.05 | 16.21 | 2.40 | |
| 23.09.2025 | Sprintcup-6 Bergen | H 11-12 | 28.38 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2025 | Pokalkamp-8 Bergen | H11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2025 | Pokalkamp-7 Bergen | H11-12 | 35.48 | 2 /6 | 7.23 | 17.07 | 3.32 | 16.21 | 2.40 | |
| 31.08.2025 | KM langdistanse | H 11-12 | 49.50 | 2 /3 | 6.40 | 15.11 | 2.02 | 16.42 | 2.48 | |
| 30.08.2025 | KM Mellomdistanse | H 11-12 | 22.57 | 1 /3 | 4.31 | 15.11 | 2.59 | 16.42 | 2.48 | |
| 26.08.2025 | Sprintcup-4 Bergen | H 11-12 | 32.18 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2025 | Pokalkamp-6 Bergen | H11-12 | 43.22 | 2 /4 | 9.53 | 18.50 | 4.17 | 16.42 | 2.48 | |
| 17.08.2025 | Odda 2-dagars 2025 dag2, Vestlandsmesterskap | H 11-12 | 35.06 | 4 /5 | 5.09 | 14.27 | 2.07 | 16.42 | 2.48 | |
| 16.08.2025 | Odda 2-dagars 2025, Vestlandsmesterskap | H 11-12 | 33.16 | 3 /5 | 3.55 | 14.42 | 1.44 | 16.42 | 2.48 | |
| 03.06.2025 | Pokalkamp-5 Bergen | H11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2025 | Sprintcup-3 Bergen | H 11-12 | 21.58 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Pokalkamp-3 Bergen | H11-12 | 53.45 | 1 /4 | 17.14 | 23.33 | 7.33 | 19.18 | 3.35 | |
| 06.05.2025 | Sprintcup-2 Bergen | H 11-12 | 29.27 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2025 | Pokalkamp-2 Bergen | H11-12 | 38.24 | 1 /4 | 1.25 | 14.04 | 0.31 | 19.01 | 3.06 | |
| 22.04.2025 | KM sprint individuelt | H11-12 | 14.46 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2025 | Sprintcup-1 Bergen | H 11-12 | 14.28 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2025 | Pokalkamp #1 Bergen | H11-12 | 33.35 | 5 /5 | 5.11 | 18.42 | 2.53 | 19.01 | 3.06 | |
| 05.03.2025 | Nattcup24/25 | HC | 1.16.46 | 7 /9 | 23.50 | 27.40 | 8.35 | – | – | – |
| 17.09.2024 | Sprintcup 7/24 | H11-12 | 34.59 | 11 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2024 | Sprintcup 6/24 | H 11-12 | 21.20 | 5 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2024 | Pokalkamp 5/24 | H11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2024 | Sprintcup 5/24 | H11-12 | 31.45 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2024 | Vestlandsmesterskap langdistanse | H 11-12 | 1.24.16 | 6 /6 | 41.47 | (41.20) | 20.30 | 22.24 | 4.23 | |
| 17.08.2024 | Vestlandsmesterskap mellomdistanse | H 11-12 | 1.13.52 | 6 /8 | 22.09 | (41.44) | 12.31 | 22.24 | 4.23 | |
| 02.07.2024 | Sprintcup 4/24 (Bergen City Summer Sprint) | H11-12 | 1.09.28 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Hav-O 2024 | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2024 | Dag 1-1 | H 11-12 | 48.39 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2024 | Dag 1-2 | H 11-12 | 22.11 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2024 | KM langdistanse | H 11-12 | 51.10 | 4 /5 | 5.56 | 21.37 | 2.30 | 17.26 | 1.33 | |
| 08.06.2024 | KM mellomdistanse | H 11-12 | 43.16 | 3 /7 | 6.42 | 18.36 | 2.53 | 17.26 | 1.33 | |
| 28.05.2024 | Pokalkamp 3/24 | H11-12 | 35.42 | 2 /5 | 0.05 | 16.47 | 0.02 | 15.59 | 1.10 | – |
| 14.05.2024 | Sprintcup 3/24 | H11-12 | 42.37 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2024 | Sprintcup 2/24 | H11-12 | 53.01 | 10 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2024 | KM sprint individuelt Hordaland | H11-12 | 22.45 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Pokalkamp 1/24 | H11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2024 | Sprintcup 1/24 | H11-12 | 30.04 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2023 | sprintcupfinale Bergen | HN | 12.33 | – | 3.12 | 14.56 | 3.49 | 11.16 | 0.17 | |
| 26.09.2023 | sprintcup 5 Bergen | H11-12 | 1.05.56 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2023 | pokalkampfinale Bergen | N2-åpen 9-16 | 37.29 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2023 | Sprintcup 4 Bergen | HN | 12.46 | 10 /19 | 1.52 | 12.10 | 1.47 | 10.58 | 0.17 | – |
| 05.09.2023 | pokalkamp 6 Bergen | N2-åpen 9-16 | 39.10 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2023 | pokalkamp 5 Bergen | N2-åpen 9-16 | 28.32 | 10 /20 | 0.40 | 11.52 | 0.17 | 15.23 | 1.46 | |
| 17.06.2023 | Hamla Grand Prix (Hordalandscup 4/23) | H 9-10 | 31.28 | 2 /2 | 5.07 | 17.31 | 2.51 | 16.12 | 2.01 | |
| 13.06.2023 | pokalkamp 4 Bergen | N2-åpen 9-16 | 40.26 | – | 9.19 | 19.36 | 4.31 | 16.12 | 2.01 | |
| 30.05.2023 | pokalkamp 3 Bergen | N2-åpen 9-16 | 48.11 | 13 /23 | 8.11 | 19.07 | 3.15 | 15.48 | 1.54 | |
| 13.05.2023 | Hordalandscup 2/23 | H 9-10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | sprintcup 3 Bergen | HN | 1.01.16 | 13 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2023 | Pokalkamp #1 Bergen | C-åpen 10-16 | 39.40 | 7 /10 | 6.52 | 23.33 | 4.05 | – | – | – |
| 18.04.2023 | sprintcup 2 Bergen | HN | 14.20 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2023 | Kristtornløp (Hordalandscup 1/23) | H 9-10 | 1.14.55 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2022 | sprintcupfinale Bergen | HN | 20.21 | 11 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2022 | sprintcup 5 Bergen | HN | 22.36 | 26 /30 | 6.15 | 17.38 | 4.53 | – | – | – |
| 13.09.2022 | pokalkampfinale Bergen | N2-åpen 9-16 | 1.08.31 | 13 /19 | 6.41 | 18.17 | 1.47 | 15.32 | 1.52 | |
| 06.09.2022 | pokalkamp 6 Bergen | N2-åpen 9-16 | 36.02 | – | 3.45 | 16.24 | 1.42 | 15.32 | 1.52 | |
| 23.08.2022 | pokalkamp 5 Bergen | N2-åpen 9-16 | 1.09.38 | 16 /20 | 16.07 | (22.56) | 5.19 | 15.16 | 1.55 | |
| 21.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Mellom | D/H 9-10 | 21.57 | – | 2.22 | 15.54 | 1.43 | 15.16 | 1.55 | |
| 20.08.2022 | Vestlandsmesterskapet (DM), Lang (HOK-ranking 5/2022) | D/H 9-10 | 30.15 | – | 6.14 | 16.08 | 3.19 | 15.16 | 1.55 | |
| 14.06.2022 | pokalkamp 4 Bergen | N2-åpen 9-16 | 56.54 | – | 3.15 | 14.17 | 0.49 | 13.38 | 0.56 | – |
| 31.05.2022 | pokalkamp 3 Bergen | N1-åpen -16 | 35.40 | 19 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2022 | pokalkamp 2 Bergen | N2-åpen 9-16 | 23.31 | 11 /23 | 2.20 | 15.26 | 1.32 | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.10.2026 | KM Sprintstafett | H/D 11-16 | Askøy OL 2 | 2 | 8.04 | 2 | 2 |