Løperprofil
Vidar Venås
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
4 løp
B-rankingen
89 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.02
- Løpskapasitet
- 12.53
- O-evne
- 1.10
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.29
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 26.04.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1301 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1006 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0788 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1629 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,69 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,023 |
| bomVekt | 4,75 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,397 |
| bomStorSigma | 0,7811 |
| antallBom | 13 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0447 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0813 |
| havariVekt | 0,96 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3427,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3737,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.49
- Løpskapasitet
- 9.36
- O-evne
- 0.13
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.31
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 08.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1696 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1279 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0575 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0516 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,58 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,48 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1791 |
| bomVekt | 21,84 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1872 |
| bomStorSigma | 0,5849 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0772 |
| havariVekt | 0,87 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3560,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3641,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 148 av 302
Nr. 148 av 302 blant menn i Norge · nr. 3 av 13 i klassen H75–79 · nr. 2 av 4 i 1951-kullet
- Forventet kmtid
- 14.41
- Løpskapasitet
- 11.57
- O-evne
- 2.44
- Jevnhet ±
- 7,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.21
- Sikkerhet
- 30
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 120 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 90 (sist 10.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0683 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0727 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0777 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0236 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 6,26 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 29,95 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0016 |
| bomVekt | 162,33 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7881 |
| bomStorSigma | 0,9141 |
| antallBom | 168 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0445 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0575 |
| havariVekt | 14,96 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0962 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0027 |
| fartSesongSin | 0,0067 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2810,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3453,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 6 | 09.09.2026 O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu), bom 3.31 | 118 | nr. 5941 |
| Bom over fem minutter | 64 | 10.06.2026 Bygdakamp 4 - Torsbustaden, bom 6.00 | 268 | nr. 3656 |
| Bom over ti minutter | 113 | 06.05.2026 O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva, bom 15.41 | 425 | nr. 4841 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2026 | O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) | B3 | 34.11 | 14 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2026 | O-sjuer 10 - Storlidalen | B3 | 31.29 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2026 | O-sjuer 9 - Frol barneskole | B3 | 18.45 | 11 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2026 | O-sjuer 8 - Moan | A4 | 36.04 | 22 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | B3 | 39.56 | 12 | 6.34 | 13.36 | 2.14 | 14.38 | 2.40 | |
| 05.06.2026 | Kviknekarusell 6 | B3 | 45.13 | 14 | 5.11 | 15.32 | 1.47 | 14.38 | 2.40 | |
| 03.06.2026 | O-sjuer 7 - Furuhevilen | B3 | 50.41 | 18 | 10.18 | 15.05 | 3.04 | 14.38 | 2.40 | |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | B | 41.04 | 26 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2026 | O-sjuer 6 - Gjeldsåsen | B3 | 45.13 | 14 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2026 | O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva | B3 | 58.49 | 25 | 18.37 | 18.58 | 6.00 | 14.15 | 2.32 | |
| 29.04.2026 | Bygdakamp 1 | B3 | 58.14 | 32 | 19.47 | 18.17 | 6.13 | 13.57 | 2.19 | |
| 22.04.2026 | O-sjuer 3 - Masteråsen | B3 | 34.25 | 6 | 1.08 | 11.35 | 0.23 | 13.57 | 2.19 | |
| 15.04.2026 | O-sjuer 2 - Staupsmarka | B3 | 20.35 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2026 | O-sjuer 1 - Røstad | A6 | 18.59 | 15 | 0.59 | 9.47 | 0.30 | 9.47 | 0.14 | – |
| 17.09.2025 | O-karusell 6, Bygdakamp 6 | B3 | 31.25 | 6 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2025 | O-sjuer 11 Røstad | B3 | 21.28 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2025 | O-sjuer 9 Furuhevilen (Dalaelva) | B3 | 34.58 | 8 | 2.21 | 12.23 | 0.50 | 13.56 | 2.09 | |
| 14.08.2025 | O-sjuer 7, Storlidalen | B3 | 35.39 | 5 | 1.13 | 12.33 | 0.26 | 13.56 | 2.09 | |
| 11.06.2025 | O-sjuer 6 Storåsen/Langåselva | B3 | 48.33 | 11 | 9.14 | 13.57 | 2.39 | 13.59 | 2.17 | |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | B 3 km | 38.31 | 17 /42 | 1.56 | 12.53 | 0.53 | 13.59 | 2.17 | |
| 14.05.2025 | O-sjuer 4 Ytterøya | B3 | 50.38 | 17 | 15.58 | 18.07 | 5.43 | 13.51 | 2.15 | |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | C2/B3 | 17.32 | 10 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | O-sjuer 3 Masteråsen | B3 | 50.55 | 13 | 10.35 | 13.59 | 2.54 | 13.20 | 2.03 | |
| 23.04.2025 | O-sjuer 2 Staupshaugen | B3 | 18.23 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2025 | O-sjuer 1 Staupsmarka | B3 | 16.56 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | B3 | 47.00 | 23 | 7.23 | 14.01 | 2.12 | 13.26 | 1.56 | |
| 11.09.2024 | O7-10 Røstad | B3 | 22.30 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2024 | O7-9 Nybrotta (gamle skistadion) | B3 | 39.19 | 10 | 6.52 | 13.38 | 2.23 | 13.26 | 1.56 | |
| 29.08.2024 | O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen | B3 | 41.32 | 14 | 2.28 | 13.42 | 0.49 | 13.09 | 1.47 | |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | B3 | 8.55 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | B3 | 38.19 | 8 | 4.18 | 12.10 | 1.22 | 13.02 | 1.47 | |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | B 3 km | 41.56 | 19 /39 | 7.17 | 13.57 | 2.25 | 13.03 | 1.47 | |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | B3 | 32.01 | 1 | 0.35 | 10.42 | 0.12 | 13.03 | 1.47 | |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | B3 | 58.40 | 26 | 17.03 | 18.08 | 5.16 | 13.07 | 1.47 | |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | B 3 | 20.32 | 35 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2023 | O-sjuer 10, Momarka | B3 | 26.06 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | B3 | 32.51 | 8 | 2.25 | 11.29 | 0.51 | 12.43 | 1.34 | |
| 30.08.2023 | O-sjuer 8, Langåselva | B3 | 33.06 | 7 | 2.54 | 11.31 | 1.01 | 12.39 | 1.35 | |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | B3 | 39.12 | 9 | 3.08 | 12.10 | 0.58 | 12.39 | 1.35 | |
| 16.08.2023 | O-sjuer 7, Masteråsen | B3 | 53.11 | 7 | 3.42 | 12.05 | 0.50 | 12.39 | 1.35 | |
| 14.06.2023 | Bygdakamp | B3 | 50.23 | 13 | 3.06 | 14.29 | 0.53 | 13.11 | 1.41 | |
| 07.06.2023 | O-sjuer 6, Skallstuggu | B3 | 26.17 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2023 | BK3 / O-sjuer 5 | B3 | 35.33 | 2 | 0.54 | 11.04 | 0.17 | 12.58 | 1.44 | |
| 24.05.2023 | O-sjuer 4, Storåsen | B3 | 57.54 | 13 | 6.27 | 16.04 | 1.47 | 12.58 | 1.44 | |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | B3 | 35.39 | 23 | 4.25 | 13.37 | 1.41 | 12.58 | 1.44 | |
| 03.05.2023 | O-sjuer 3, Børsåsen | B3 | 33.49 | 5 | 3.31 | 12.02 | 1.15 | 12.58 | 1.44 | |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | B/C 2 | 16.27 | 7 | 1.15 | 9.40 | 0.44 | 11.09 | 1.02 | – |
| 19.04.2023 | O-sjuer 2, Staupshaugen | B3 | 19.04 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2023 | O-sjuer 1, Røstad | A6 | 26.27 | 12 | 1.55 | 9.56 | 0.43 | 9.46 | 0.16 | – |
| 14.09.2022 | O-sjuer 10, Staupsmarka | B3 | 10.53 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2022 | O-sjuer 9, Masteråsen | B3 | 44.23 | 6 | 3.57 | 12.02 | 1.04 | 13.07 | 1.53 | |
| 30.08.2022 | Bygdakamp 6 | B3 | 30.00 | 12 | 3.57 | 12.53 | 1.42 | 13.01 | 1.55 | |
| 24.08.2022 | O-sjuer 8, Vulusjøen | B3 | 27.07 | 6 | 0.01 | 11.03 | 0.00 | 13.01 | 1.55 | |
| 17.08.2022 | O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen | B3 | 32.31 | 7 | 0.08 | 10.48 | 0.03 | 13.01 | 1.55 | |
| 14.08.2022 | KM Sprint | H 70- | 17.16 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2022 | O-sjuer 6, Lavøya | B3 | 41.06 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2022 | Bygdakamp 3 | B3 | 43.14 | 14 | 6.58 | 14.27 | 2.20 | 13.17 | 2.02 | |
| 25.05.2022 | O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet | B3 | 31.13 | 7 | 3.01 | 12.31 | 1.13 | 13.04 | 1.57 | |
| 25.05.2022 | Skøynarkarusell 6 | B3 | 43.14 | 14 | 6.58 | 14.38 | 2.22 | 13.04 | 1.57 | |
| 14.05.2022 | Blåveisløpet | H 70- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2022 | O-sjuer 3, Langåselva | B3 | 1.13 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2022 | O-sjuer 2, Børsåsen | B3 | 50.32 | 10 | 11.23 | 13.12 | 2.59 | 12.21 | 1.52 | |
| 20.04.2022 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 18.56 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2021 | Bygdakamp 6 | B3 | 54.36 | 26 | 14.03 | 16.38 | 4.17 | 12.33 | 1.45 | |
| 25.08.2021 | O-sjuer 9, Nybrotta | B3 | 36.27 | 3 | 3.40 | 10.50 | 1.05 | 12.16 | 1.36 | |
| 16.06.2021 | O-sjuer 8, Skallstuggu | B3 | 25.08 | 4 | 1.28 | 10.46 | 0.38 | 12.23 | 1.38 | |
| 09.06.2021 | BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | B3 | 29.05 | 3 | 1.11 | 11.19 | 0.28 | 12.23 | 1.38 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | B3 | 42.45 | 5 | 2.53 | 11.31 | 0.47 | 12.23 | 1.38 | |
| 19.05.2021 | O-sjuer 5, Gjeldsåsen | B3 | 43.16 | 4 | 1.26 | 10.52 | 0.22 | 12.51 | 1.53 | |
| 05.05.2021 | O-sjuer 4, Masteråsen | B3 | 42.55 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2021 | O-sjuer 3, Storåsen | B3 | 53.53 | 8 | 13.27 | 14.15 | 3.33 | 13.05 | 2.00 | |
| 14.04.2021 | O-sjuer 1, Staupshaugen | B3 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | B3 | 30.53 | 21 | 5.37 | 13.14 | 2.24 | 13.02 | 1.50 | |
| 12.09.2020 | Mini-Ælgjakten | B3 | 54.36 | 26 | 14.03 | 16.50 | 4.20 | 13.02 | 1.46 | |
| 18.09.2019 | O-Sjuer 10 | B3 | 19.00 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2019 | Bygdakamp 6 | B3 | 25.01 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2019 | O-Sjuer 9 | B3 | 36.42 | 10 | 9.13 | 14.18 | 3.36 | 12.26 | 1.33 | |
| 28.08.2019 | Bygdakamp 5 | B3 | 31.26 | 10 | 3.30 | 12.03 | 1.21 | 12.18 | 1.26 | |
| 21.08.2019 | O-Sjuer 8 | B3 | 45.38 | 3 | 5.41 | 12.44 | 1.35 | 12.18 | 1.26 | |
| 14.08.2019 | O-Sjuer 7 | B3 | 33.09 | 1 | 5.06 | 12.13 | 1.53 | 12.18 | 1.26 | |
| 19.06.2019 | O-Sjuer 6 | B3 | 26.22 | 1 | 0.12 | 11.04 | 0.05 | 12.14 | 1.21 | |
| 05.06.2019 | Bygdakamp 4 | B3 | 32.11 | 7 | 2.39 | 11.46 | 0.58 | 12.14 | 1.21 | |
| 29.05.2019 | O-Sjuer 4 | B3 | 31.04 | 3 | 1.01 | 10.47 | 0.21 | 12.08 | 1.27 | |
| 22.05.2019 | O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 | B3 | 38.44 | 8 | 4.52 | 12.33 | 1.35 | 12.08 | 1.27 | |
| 15.05.2019 | O-Sjuer 2 | B3 | 30.32 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2019 | BK 1 | B 3 | 24.07 | 3 | 0.39 | 10.13 | 0.17 | 12.11 | 1.29 | |
| 10.04.2019 | O-Sjuer 1 | B3 | 19.36 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2018 | BK 6 | B 3 | 1.00.38 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2018 | O-sjuer nr. 9 | B3/C5 | 10.25 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2018 | Bygdakamp 5 | B3 | 32.44 | 8 | 1.32 | 12.13 | 0.34 | 12.27 | 1.33 | |
| 15.08.2018 | O-sjuer nr. 8 | B3 | 1.05.36 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2018 | O-sjuer nr 7 | B3 | 33.26 | 3 | 2.22 | 10.54 | 0.46 | 12.06 | 1.35 | |
| 13.06.2018 | Bygdakamp 4 | B3 | 34.20 | 4 | 3.10 | 10.46 | 1.00 | 12.06 | 1.35 | |
| 30.05.2018 | Bygdakamp 3 | A 4 | 46.31 | 22 | 4.45 | 12.49 | 1.19 | 13.15 | 1.35 | |
| 09.05.2018 | Bygdakamp 2 | B3 | 33.18 | 3 | 3.14 | 10.49 | 1.03 | 12.20 | 1.40 | |
| 18.04.2018 | O-sjuer 2, Momarka | B3/C5 | 14.09 | 4 | 0.23 | 10.42 | 0.17 | 12.28 | 1.44 | |
| 11.04.2018 | O-sjuer 1, Hegle | B3/C5 | 20.35 | 8 | 4.57 | 13.23 | 3.13 | 12.28 | 1.44 | |
| 13.09.2017 | O-sjuer 10 | B3/C5 | 22.54 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2017 | Bygdakamp 4 | B 3 | 53.29 | 17 | 14.31 | 15.15 | 4.08 | 12.54 | 1.48 | |
| 16.08.2017 | O-sjuer 8 | B3 | 27.57 | 2 | 1.37 | 11.06 | 0.39 | 12.54 | 1.48 | |
| 21.06.2017 | O-sjuer 7 | B3 | 36.03 | 6 | 3.42 | 12.44 | 1.18 | 12.52 | 1.38 | |
| 07.06.2017 | Bygdakamp 3 Verdal - 2017 | B 3 | 20.43 | 15 | 0.58 | 13.09 | 0.37 | 12.52 | 1.38 | |
| 31.05.2017 | O-sjuer 5 | B3 | 34.55 | 7 | 5.44 | 13.37 | 2.14 | 12.35 | 1.47 | |
| 03.05.2017 | O-sjuer 3/Bygdakamp 1 | B3 | 36.27 | 3 | 3.40 | 11.06 | 1.07 | 12.35 | 1.47 | |
| 14.09.2016 | O-sjuer nr. 10 / Klubbmesterskap | B3 | 42.37 | 17 | 12.56 | 16.09 | 4.54 | 12.54 | 1.49 | |
| 24.08.2016 | Bygdakamp 5 - Verdal | B3 | 39.47 | 12 | 4.10 | 13.33 | 1.25 | 12.36 | 1.31 | |
| 17.08.2016 | O-sjuer nr. 8 | B3 | 37.35 | 1 | 1.25 | 11.01 | 0.25 | 12.36 | 1.31 | |
| 22.06.2016 | O-sjuer nr. 7 | B3 | 36.01 | 11 | 7.36 | 13.21 | 2.49 | 12.33 | 1.40 | |
| 15.06.2016 | Bygdakamp 4 | B 3 | 36.29 | 13 | 12.07 | 15.37 | 5.11 | 12.33 | 1.40 | |
| 08.06.2016 | O-sjuer nr. 6 | B3 | 35.17 | 2 | 0.47 | 10.15 | 0.14 | 12.33 | 1.40 | |
| 01.06.2016 | Bygdakamp 3 | B3/C5 | 13.09 | 3 | 0.03 | 11.38 | 0.03 | 12.33 | 1.40 | |
| 11.05.2016 | O-sjuer nr. 4 | B3/C5 | 16.41 | 2 | 1.38 | 11.39 | 1.08 | 12.27 | 1.20 | |
| 20.04.2016 | O-sjuer nr. 2 | B3/C5 | 18.46 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2016 | O-sjuer nr. 1 | B3/C5 | 16.22 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2015 | Klubbmesterskap | H60 | 56.26 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2015 | O-sjuer nr 10 | B3/C5 | 13.09 | 3 | 0.03 | 12.00 | 0.03 | 12.45 | 1.23 | |
| 19.08.2015 | O-sjuer nr 9 og BK 4 | B3 uten tid | 39.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2015 | O-sjuer nr 8 | B3 | 41.54 | 9 | 8.17 | 15.45 | 3.07 | 12.49 | 1.27 | |
| 23.06.2015 | O-sjuer nr. gjeldsåsmyra | B3 | 59.18 | 13 | 20.08 | (17.29) | 5.56 | 12.19 | 1.20 | |
| 17.06.2015 | Bygdakamp 3 | B3 | 27.18 | 2 | 0.25 | 10.26 | 0.10 | 12.19 | 1.20 | |
| 10.06.2015 | O-sjuer nr 6 | B3 | 27.44 | 2 | 1.24 | 10.42 | 0.32 | 12.19 | 1.20 | |
| 10.06.2015 | O-sjuer nr 6 | B3 | 27.44 | 2 | 1.24 | 10.42 | 0.32 | 12.19 | 1.20 | |
| 03.06.2015 | Bygdakamp 2 | B3/C5 | 13.09 | 6 | 0.02 | 12.09 | 0.02 | 12.19 | 1.20 | |
| 29.04.2015 | O-sjuer nr 3 | B3 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2015 | O-sjuer nr 2 og klubbmesterskap sprint | B3/C5 | 18.03 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2015 | O-sjuer nr 1 | B3/C5 | 13.55 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2014 | O-sjuer 10, Røstad | B3 | 16.58 | 11 | 2.13 | 13.46 | 1.48 | 12.33 | 1.00 | |
| 27.08.2014 | O-sjuer 8, Rinnleiret | B3 | 16.05 | 5 | 0.36 | 12.41 | 0.28 | 12.21 | 0.58 | |
| 13.08.2014 | O-sjuer 7, Heståsdalen | A4 | 47.58 | 6 | 2.19 | 10.17 | 0.30 | 11.57 | 1.34 | |
| 18.06.2014 | Bygdakamp nr4, Skøynar | B3 | 36.45 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2014 | O-sjuer 5, Staup | B3 | 17.10 | 1 | 1.07 | 11.45 | 0.46 | 11.36 | 1.02 | |
| 21.05.2014 | O-sjuer 4, Stubbmodalen | B3 | 31.37 | 1 | 3.36 | 12.19 | 1.24 | 11.45 | 1.06 | |
| 07.05.2014 | O-sjuer 3, Børsåsen | B3 | 21.08 | 1 | 2.27 | 11.20 | 1.19 | 11.45 | 1.06 | |
| 11.09.2013 | O-sjuern 10 | A4/A6 | 28.04 | 8 | 3.47 | 9.09 | 1.14 | 8.49 | 0.21 | – |
| 28.08.2013 | O-sjuern 9 | B3 | 1.04.16 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2013 | O-sjuern 8 | B3 | 40.04 | 1 | 1.00 | 10.17 | 0.15 | 11.03 | 1.07 | |
| 22.05.2013 | O-sjuern 6 | B3 | 33.11 | 2 | 1.44 | 10.21 | 0.32 | 11.28 | 1.15 | |
| 28.04.2013 | Blåveisløpet | A3,5 | 57.31 | 8 | 12.38 | 14.29 | 3.11 | 13.11 | 1.56 | – |
| 17.04.2013 | O-sjuern 3 og Klubbmesterskap | B3 | 24.50 | 14 | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2013 | O-sjuern 1 | A4/A6 | 28.23 | 19 | 1.25 | 8.41 | 0.26 | – | – | – |
| 29.08.2012 | O-sjuer nr. 9 | B3 | 28.27 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2012 | O-sjuer nr 8 | A6 | 27.13 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2012 | O-sjuer nr 7 | B3 | 35.19 | 6 | 7.36 | 12.57 | 2.47 | 12.07 | 1.41 | – |
| 20.06.2012 | Bygdakamp 4 | B3 | 31.48 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2012 | O-sjuer nr. 5 | B3 | 27.31 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2012 | O-sjuer nr 4 | Løype: B3 B | 36.23 | 3 | 7.55 | 12.48 | 2.47 | – | – | – |
| 30.05.2012 | O-sjuer nr 3 | B3 | 29.14 | 1 | 1.22 | 10.15 | 0.29 | – | – | – |
| 09.05.2012 | O-sjuer nr 1 | A4 | – | 3 /15 Inaktiv | – | – | – | – | – | – |