Løperprofil
Andrea Myrvold
Verdal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
7 løp
Sprintrankingen
9 løp
N-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.24
- Løpskapasitet
- 12.49
- O-evne
- 1.35
- Jevnhet ±
- 13,5 %
- Usikkerhet ±
- 2.06
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 17.08.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1199 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,331 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1345 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1365 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,77 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,311 |
| bomVekt | 10,51 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4144 |
| bomStorSigma | 0,8324 |
| antallBom | 19 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0694 |
| havariVekt | 0,74 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0009 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4026 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0009 |
| fartSesongSin | −0,003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3412,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3833,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.01
- Løpskapasitet
- 8.47
- O-evne
- 0.14
- Jevnhet ±
- 10,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.15
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 71 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 11.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,076 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1947 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1038 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1297 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,16 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,62 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0835 |
| bomVekt | 20,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,263 |
| bomStorSigma | 0,7398 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,076 |
| havariVekt | 1,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,2535 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0048 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3254,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3343,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.28
- Løpskapasitet
- 11.50
- O-evne
- 1.38
- Jevnhet ±
- 10,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.05
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i april (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 23.08.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0778 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2155 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1091 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1438 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,52 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0627 |
| bomVekt | 9,03 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4529 |
| bomStorSigma | 0,7039 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0645 |
| havariVekt | 0,49 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6099 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0055 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2792 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3177,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.26
- Løpskapasitet
- 9.53
- O-evne
- 1.33
- Jevnhet ±
- 10,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.42
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 23.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2443 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2032 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,107 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1389 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,37 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0302 |
| bomVekt | 9,96 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4627 |
| bomStorSigma | 0,7455 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0338 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0319 |
| havariVekt | 0,47 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6729 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0004 |
| fartSesongSin | −0,0025 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2363,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2734,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 22 | 23.08.2023 Bygdakamp 5, bom 3.17 | 86 | – |
| Bom over fem minutter | 96 | 12.04.2023 Treningsløp, bom 5.06 | 145 | – |
| Bom over ti minutter | 292 | hele karrieren siden 2019 | 292 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | D10 | 27.12 | 11 /14 | 1.10 | 16.02 | 0.41 | 15.11 | 1.42 | |
| 11.09.2023 | O-karusell 7 | Råtass | 18.01 | – | 0.32 | 10.29 | 0.19 | 10.05 | 0.15 | |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | C2 | 48.26 | 37 | 5.12 | (25.43) | 2.46 | 17.49 | 1.35 | |
| 17.08.2023 | U-cup 8 | Åpen 1.5 | 26.17 | 11 /11 | 1.37 | (24.50) | 1.32 | 16.58 | 1.42 | |
| 16.08.2023 | O-karusell 5 | C 2 | 33.50 | 10 /14 | 2.15 | 21.16 | 1.25 | 17.49 | 1.35 | |
| 14.06.2023 | Bygdakamp | C2 | 40.47 | 20 | 3.47 | 18.38 | 1.44 | 16.11 | 1.31 | – |
| 07.06.2023 | O-karusell 4 | Råtass | 32.38 | – | 5.16 | 15.48 | 2.33 | 15.18 | 1.48 | |
| 24.05.2023 | O-karusell 3 | C 2 | 30.21 | 8 /14 | 2.48 | 15.00 | 1.23 | – | – | – |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | N1 | 27.46 | – | 7.34 | 15.44 | 4.17 | 13.57 | 1.57 | |
| 03.05.2023 | O-karusell 2 | Råtass | 18.27 | – | 3.48 | (14.46) | 3.02 | 10.02 | 0.17 | |
| 19.04.2023 | O-karusell 1 | Råtass | 18.20 | – | 4.30 | 12.31 | 3.04 | 9.33 | 0.16 | |
| 12.04.2023 | Treningsløp | C 2 | 31.55 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2023 | Treningsløp | Råtass | 14.10 | – | 0.41 | 10.08 | 0.29 | 9.33 | 0.16 | |
| 10.04.2023 | Påskeløp | Råtass | 12.59 | – | 1.16 | 7.50 | 0.46 | 9.33 | 0.16 | |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | D10 | 27.01 | 11 /21 | 2.13 | 12.46 | 1.03 | 14.50 | 1.37 | |
| 14.09.2022 | Treningsløp natt | Råtass | 14.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2022 | O-karuell 7 | råtass | 30.33 | – | 12.38 | 20.17 | 8.23 | 14.22 | 1.45 | |
| 07.09.2022 | O-karusell 6 | råtass | 20.11 | – | 6.49 | (18.05) | 6.06 | 11.09 | 0.17 | |
| 27.08.2022 | KM mellomdistanse NTOK | D 9-10 | 43.38 | – | 8.45 | 19.55 | 4.00 | 15.31 | 1.50 | |
| 24.08.2022 | O-karusell 5 | Råtass | 42.38 | – | 4.26 | 15.17 | 1.35 | 13.31 | 1.02 | |
| 14.08.2022 | KM Sprint | N2-åpen 9-16 | 14.19 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.08.2022 | Treningsløp | C 2 | 29.53 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2022 | O-karusell 4 | Råtass | 34.34 | – | 1.00 | 11.54 | 0.21 | 13.13 | 0.55 | |
| 08.06.2022 | O-karusell 3/klubbmesterskap | Råtass | 20.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2022 | O-karusell 2 | råtass | 19.19 | – | 1.29 | 11.47 | 0.54 | 13.42 | 1.11 | |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | N1 | 27.17 | 2 | 0.12 | 11.40 | 0.05 | 12.54 | 0.47 | – |
| 13.05.2022 | TA-sprint finale | Åpen1.5 | 12.34 | 2 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2022 | O-karusell 1 | råtass | 15.11 | – | 1.06 | 10.35 | 0.46 | 11.12 | 0.10 | |
| 05.05.2022 | TA sprint 4 | Å1,5 | 22.31 | 5 /7 | 3.36 | 13.13 | 2.07 | 11.12 | 0.10 | |
| 04.05.2022 | Bygdakamp 1 | Råtass | 20.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2022 | T-A-sprint 3 | Åpen 1.5 | 18.23 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2022 | T-A-sprint 2 | Åpen 1.5 | 17.51 | – | 1.20 | 13.27 | 1.00 | 12.08 | 0.10 | – |
| 20.04.2022 | Treningsløp | Råtass | 16.05 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2022 | Treningsløp | Råtass | 13.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2021 | O-karusell 7 | råtass | 18.48 | – | 1.47 | 12.13 | 1.10 | – | – | – |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | N1 | 23.54 | – | 1.32 | 16.14 | 1.02 | – | – | – |
| 22.08.2020 | Markaløpet | Råtass | 42.38 | – | 5.08 | 15.40 | 1.53 | 15.34 | 1.15 | – |
| 08.05.2019 | Bygdakamp 2 | Råtass | 20.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2019 | Kopi av BK 1 | Råtass | 18.48 | – | 1.51 | 15.19 | 1.30 | – | – | – |