Løperprofil
Tora Natås Stokseth
Nydalen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
19 løp
B-rankingen
14 løp
C-rankingen
15 løp
N-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
nr. 248 av 2067
Nr. 248 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 2 av 46 i klassen D13–14 · nr. 2 av 24 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 10.30
- Løpskapasitet
- 9.17
- O-evne
- 1.13
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.15
- Sikkerhet
- 13
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±2,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 19 (sist 04.11.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,198 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0967 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0231 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 9,65 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 12,68 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1247 |
| bomVekt | 180,63 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3386 |
| bomStorSigma | 0,7841 |
| antallBom | 49 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0381 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0304 |
| havariVekt | 14,26 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0054 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2278 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0184 |
| fartSesongSin | −0,014 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2472,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2794,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.11
- Løpskapasitet
- 8.46
- O-evne
- 0.25
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.33
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 1,4
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 01.02.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0795 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1816 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,058 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,46 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,85 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5514 |
| bomVekt | 14,91 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4693 |
| bomStorSigma | 0,7146 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1316 |
| havariVekt | 1,89 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3253,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3407,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 26 av 336
Nr. 26 av 336 blant kvinner i Norge · nr. 18 av 97 i klassen D13–14 · nr. 7 av 44 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 11.41
- Løpskapasitet
- 9.52
- O-evne
- 1.49
- Jevnhet ±
- 7,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.18
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 99 s
- Disk/brutt
- 16 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 13.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2598 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2486 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0762 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0256 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 10,34 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,72 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7893 |
| bomVekt | 121,22 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5933 |
| bomStorSigma | 0,9386 |
| antallBom | 29 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1551 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0976 |
| havariVekt | 15,76 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0007 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,148 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0011 |
| fartSesongSin | −0,0038 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2320,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2747,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.45
- Løpskapasitet
- 9.19
- O-evne
- 1.26
- Jevnhet ±
- 12,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.37
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±1,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 31.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3191 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3303 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1279 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0562 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,7 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,82 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9909 |
| bomVekt | 77,6 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3907 |
| bomStorSigma | 0,7102 |
| antallBom | 36 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0378 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1473 |
| havariVekt | 7,19 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0024 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8803 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0053 |
| fartSesongSin | −0,0139 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2198,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2537,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.43
- Løpskapasitet
- 8.55
- O-evne
- 1.48
- Jevnhet ±
- 12,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.50
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,9
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 15.10.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3497 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3437 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1258 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0745 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,83 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,34 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2296 |
| bomVekt | 18,08 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,399 |
| bomStorSigma | 0,7952 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0337 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0393 |
| havariVekt | 2,45 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7348 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0013 |
| fartSesongSin | 0,0009 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2131,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2563 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 41 | 23.10.2026 Harry Lagerts Nattcup 2026 – Finale, bom 5.50 | 65 | – |
| Bom over fem minutter | 41 | 23.10.2026 Harry Lagerts Nattcup 2026 – Finale, bom 5.50 | 149 | – |
| Bom over ti minutter | 330 | 07.06.2026 Knut Valstads minneløp, bom 13.57 | 369 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | VBIL Nattløp Gaustadskogen | Mellom | 32.15 | 2 /54 | 2.58 | 9.33 | 0.53 | 10.30 | 1.13 | |
| 24.10.2026 | OBOS Trollnatta og Natt-o-toget | D 13-14 | 28.04 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 – Finale | LokalD | 1.31.36 | 6 /16 | 8.39 | 12.30 | 1.23 | 10.38 | 1.16 | |
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | D 13-14 | 49.11 | 3 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 05.10.2026 | KM Natt / Skumringskampen løp nr. 3 | D 13-14 | 28.59 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 - Løp 1 | LokalD | 53.55 | 18 /24 | 5.55 | 14.16 | 1.34 | 10.33 | 1.15 | |
| 21.09.2026 | Tour of Lillomarka 2026 # 13 | DA | 35.42 | 3 /20 | 1.43 | 9.59 | 0.29 | 10.33 | 1.15 | |
| 13.09.2026 | Romeriksløpet 2026 med Trimtex cup | D 13-14 | 45.42 | 7 /13 | 10.48 | 14.29 | 3.25 | 11.47 | 1.49 | |
| 07.09.2026 | Tour of Lillomarka 2026 #11 | DB | 36.45 | 1 /13 | 3.22 | 9.29 | 0.52 | 10.33 | 1.15 | |
| 06.09.2026 | Trimtex-cup fellesstart | D13-14 | 29.25 | 3 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2026 | Tour of Lillomarka 2026 #10 | DA | 53.20 | 4 /9 | 11.24 | 11.17 | 2.25 | 10.32 | 1.11 | |
| 29.08.2026 | KM langdistanse Trimtex cup | D 13-14 | 30.02 | 4 /13 | 1.07 | 9.56 | 0.22 | 11.39 | 1.36 | |
| 26.08.2026 | NSK Klubbmesterskap 2026 | D 13-14 | 47.16 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2026 | Ni-Nitti-i-Nittedal 4 / Tour of Lillomarka 2026 #9 | SvartA | 39.50 | 20 /55 | 3.37 | 10.07 | 0.55 | 10.32 | 1.11 | |
| 23.08.2026 | Huldersprinten | D 13-14 | 41.21 | 8 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2026 | Hemingløpet | D 13-14 | 40.57 | 1 /7 | 1.43 | 10.07 | 0.25 | 11.39 | 1.36 | |
| 16.08.2026 | Fossumløpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 26.46 | 2 /15 | 0.32 | 9.20 | 0.11 | 11.39 | 1.36 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D13 | 43.32 | 28 /150 | 4.51 | 11.31 | 1.17 | 12.19 | 1.56 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D13 | 32.10 | 28 /150 | 2.57 | 11.25 | 1.03 | 12.19 | 1.56 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D13 | 30.57 | 67 /150 | 2.54 | 13.10 | 1.14 | 12.19 | 1.56 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D13 | 44.08 | 28 /150 | 4.08 | 11.28 | 1.04 | 12.19 | 1.56 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D13 | 45.43 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2026 | Tour of Lillomarka 2026 #8 | DA | 46.45 | 6 /16 | 3.30 | 10.41 | 0.48 | 10.27 | 1.00 | |
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | D13-14 | 24.15 | 11 /48 | 3.35 | 12.26 | 1.50 | 12.51 | 2.30 | |
| 13.06.2026 | Camp Stokke - innendørsorientering | D 13-14 | 30.16 | 28 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2026 | Midtsommersprinten | D13-14 | 17.48 | 29 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2026 | Tour of Lillomarka 2026 #7 | DB | 28.09 | 1 /23 | 1.23 | 9.11 | 0.27 | 10.27 | 1.00 | |
| 07.06.2026 | Knut Valstads minneløp | D 13-14 | 57.54 | 6 /11 | 18.04 | 14.44 | 4.36 | 12.51 | 2.30 | |
| 03.06.2026 | NSK Klubbcup #2 2026 | D 13-14 | 53.20 | 2 /3 | 18.19 | 15.08 | 5.12 | 12.51 | 2.30 | |
| 01.06.2026 | Tour of Lillomarka 2026 #6 | DB | 25.49 | 1 /17 | 1.45 | 8.54 | 0.36 | 10.27 | 1.00 | |
| 31.05.2026 | Gromløpet | D 13-14 | 27.53 | 2 /15 | 1.42 | 10.36 | 0.39 | 11.42 | 1.13 | – |
| 30.05.2026 | NIttedalsløpet | D 13-14 | 30.26 | 1 /14 | 1.22 | 9.55 | 0.27 | 11.42 | 1.13 | – |
| 18.05.2026 | Tour of Lillomarka 2026 #5 | DB | 30.59 | 1 /19 | 2.18 | 9.40 | 0.44 | 10.57 | 1.12 | |
| 16.05.2026 | KM mellomdistanse Akershus og Oslo | D 13-14 | 42.05 | 9 /29 | 8.17 | 13.06 | 2.36 | 11.42 | 1.13 | – |
| 11.05.2026 | Tour of Lillomarka 2026 #4 | DB | 58.38 | 12 /22 | 27.51 | (17.17) | 8.16 | 10.57 | 1.12 | |
| 10.05.2026 | Nydalten | D 13-14 | 11.00 | 5 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2026 | Nydalten | D 13-14 J | 22.58 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2026 | Høydepunktet, KM Sprint med Trimtexcup | D 13-14 | 9.58 | 2 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2026 | NSK Klubbcup #1 2026 | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2026 | Tour of Lillomarka 2026 #3 | DB | 26.38 | 1 /23 | 1.56 | 9.08 | 0.40 | 10.57 | 1.12 | |
| 27.04.2026 | Tour of Lillomarka 2026 #2 | DB | 32.50 | 1 /18 | 4.27 | 11.18 | 1.36 | 11.54 | 0.59 | |
| 21.04.2026 | Oslo City Cup løp 3 | D13-14 | 27.16 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2026 | Halden O-Meeting Lang | D 13-14 | 30.13 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2026 | Halden O-Meeting Mellom | D 13-14 | 20.29 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2026 | Oslo City Cup løp 1 | D13-14 | 20.36 | 7 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 15.03.2026 | Blåveissprinten | D 13-14 | 45.21 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.03.2026 | Fossum Inne-o | Vanskelig Rerun | 1.25.44 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 01.02.2026 | OK MOSS Indoor challenge - Hoppern Ungdomsskole | D 13-16 | 34.00 | 10 /11 | 13.16 | 15.47 | 6.10 | – | – | – |
| 01.02.2026 | OK MOSS Indoor challenge - Hoppern Ungdomsskole | Duell | 25.56 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.01.2026 | Lygna Ski-O Weekend - NC mellomdistanse og Hovedløp langdistanse | D 13 | 42.10 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 11.01.2026 | Ski-o-treff (med HL sprint) | D13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.01.2026 | Ski-o-treff (med NM og HL Langdistanse) | D13 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.11.2025 | VBIL Nattløp Konglungen | Lang | 54.20 | 23 | 2.32 | 11.36 | 0.32 | 12.28 | 0.57 | – |
| 22.11.2025 | OSI/GeoForm Rankingløp 25 | Kort | 44.39 | 2 /17 | 3.39 | 13.01 | 1.04 | 12.28 | 0.57 | – |
| 19.11.2025 | VBIL Nattløp Veritasskogen | Lang | 57.46 | 34 | 5.50 | 12.49 | 1.18 | 12.28 | 0.57 | – |
| 01.11.2025 | OBOS Trollnatta og Natt-O-toget | lang | 21.24 | 3 /76 | 1.40 | 9.47 | 0.46 | 12.28 | 0.57 | – |
| 18.10.2025 | Blodslitet | D 11-12 | 33.07 | 3 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2025 | Harry Lagerts Nattcup 2025 - Løp 3 | Rekrutt | 44.41 | 12 /19 | 9.14 | 14.01 | 2.54 | 11.09 | 1.52 | |
| 08.10.2025 | Harry Lagerts Nattcup 2025 – Løp 2 | Rekrutt | 29.15 | 10 /27 | 6.08 | 11.59 | 2.31 | 11.09 | 1.52 | |
| 24.09.2025 | Harry Lagerts Nattcup 2025 – Løp 1 | Rekrutt | 21.15 | 1 /13 | 1.42 | 8.20 | 0.40 | 9.44 | 1.06 | |
| 07.09.2025 | Follo 2-dagers, dag 2, Trimtex-cup jaktstart | D 11-12 | 17.39 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2025 | Knut Valstads Minneløp | D 11-12 | 22.21 | 2 /9 | 1.07 | 9.56 | 0.30 | 11.55 | 1.19 | |
| 27.08.2025 | Klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 3 | B-åpen | 38.46 | 1 /5 | 4.28 | 11.45 | 1.21 | – | – | – |
| 23.08.2025 | Romeriksløpet 2025 med KM lang og Trimtex cup | D 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2025 | Skawdysten prolog | D12 | 13.25 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | D 11-12 | 24.42 | 3 /28 | 1.44 | 10.50 | 0.46 | 12.24 | 1.20 | |
| 07.06.2025 | Pinseløpet dag 1 | D 11-12 | 24.12 | 10 /34 | 3.24 | 11.40 | 1.38 | 12.24 | 1.20 | |
| 04.06.2025 | NSK Klubbcup #2 - 2025 | D 11-12 | 24.14 | 1 /6 | 2.19 | 10.49 | 1.02 | 12.24 | 1.20 | |
| 29.05.2025 | Eikerløpet | D 11-12 | 28.00 | 5 /17 | 3.33 | 12.36 | 1.36 | 13.06 | 1.27 | |
| 24.05.2025 | Huldersprinten mellomdistanse m. Trimtex-cup | D 11-12 | 28.38 | 3 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2025 | KM mellomdistanse AOOK med Trimtex cup | D 11-12 | 23.50 | 5 /18 | 0.47 | 11.32 | 0.23 | 13.06 | 1.27 | |
| 11.05.2025 | Publikumsløp NM Sprint Trimtexcup | D 11-12 | 15.34 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | NSK Klubbcup #1 2025 | D 11-12 | 26.16 | 2 /8 | 1.59 | 11.56 | 0.54 | 13.06 | 1.27 | |
| 06.05.2025 | Oslo city cup løp 4 | D11-12 | 43.02 | 14 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2025 | Høydepunktet med Trimtex cup lang | D 11-12 | 28.54 | 2 /13 | 3.31 | 12.03 | 1.28 | 13.06 | 1.27 | |
| 06.04.2025 | Smaaleneneløpet | D11-12 | 23.18 | 5 /23 | 0.20 | 11.00 | 0.09 | 14.02 | 1.52 | |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | D 11-12 | 26.29 | 10 /30 | 3.14 | 12.40 | 1.33 | 14.02 | 1.52 | |
| 02.11.2024 | OBOS Trollnatta og OBOS Natt-o-toget | lang | 48.10 | 46 /51 | 6.06 | 23.36 | 2.59 | 18.41 | 1.15 | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | D 11-12 | 28.49 | 21 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2024 | O-troll-festivalen | D 11-12 | 47.13 | 14 /16 | 13.38 | (27.58) | 8.05 | 16.10 | 2.26 | |
| 01.09.2024 | Hemingløpet m/Trimtex-cup | D 11-12 | 43.13 | 9 /14 | 14.37 | 20.24 | 6.54 | 16.10 | 2.26 | |
| 24.08.2024 | Nydalten KM langdistanse | D 11-12 | 31.16 | 6 /12 | 3.41 | 13.53 | 1.38 | 14.27 | 1.27 | |
| 05.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2024 | Klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 2 | D 11-12 | 52.47 | 4 /8 | 7.24 | 19.30 | 2.44 | 15.26 | 1.25 | – |
| 09.06.2024 | KM mellomdistanse Gromløpet | D 11-12 | 30.46 | 5 /20 | 2.53 | 13.49 | 1.18 | 15.26 | 1.25 | – |
| 02.06.2024 | Knut Valstads Minneløp | D 11-12 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2024 | NSK Klubbcup #1 | D 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | D 11-12 | 46.14 | 23 /33 | 3.56 | 17.23 | 1.29 | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | D 9-10 | 37.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | D 9-10 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2023 | Nydalten med Trimtex-cup | D 9-10 | 37.12 | 6 /7 | 2.23 | 18.24 | 1.11 | 16.24 | 1.18 | – |
| 23.08.2023 | klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 2 | D 9-10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2023 | O-festivalen lang øvrige klasser | N2-åpen 9-16 | 31.35 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2023 | NSK klubbcup #1 | N1-åpen | 39.27 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2023 | Gromløpet med Trimtex-cup | D 9-10 | 46.56 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2023 | Solrenningen Mellomdistanse | D 9-10 | 26.37 | 5 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 25.03.2023 | Blåveissprinten | D 9-10 | 28.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2022 | Trollnatta og Natt o-toget | Trollnatta mellom | 22.30 | – | 2.10 | 18.31 | 1.47 | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | D 9-10 | 41.29 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Nydalten med Trimtex-cup finale | D 9-10 | 35.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2022 | Nittedalsløpet med Trimtex-cup | D 9-10 | 34.32 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2022 | NSK-cup løp 1 | N1-åpen | 23.47 | 8 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2022 | Lørdagskjappen | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2021 | Blodslitet | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2021 | Klubbmesterskapet skog Nydalens SK | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.10.2020 | Gromløpet - Lillomarka Nord/Sør | N-åpen | 56.26 | 22 /27 | 3.30 | 22.06 | 1.22 | 19.31 | 1.31 | – |
| 02.11.2019 | Trollnatta og natt-O-toget | Trolloween | – | 71 /130 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2019 | Nydalten med Trimtex cup | N-åpen | 54.59 | – | 8.38 | 32.42 | 5.08 | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2026 | Harry Lagerts Nattstafett 2026 | D13-16 | Nydalens SK 2 | 3 | 34.44 | 4 | 3 |
| 30.08.2026 | KM Stafett - Østfold og Oslo/Akershus | H13-16 | Nydalens SK 1 | 2 | 13.10 | 2 | 2 |