Løperprofil
Leonora Marie Jørgensen
Vallset/Stange
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
7 løp
Sprintrankingen
6 løp
B-rankingen
6 løp
C-rankingen
6 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.52
- Løpskapasitet
- 15.40
- O-evne
- 2.11
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.10
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 4,3
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 02.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3249 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4181 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0953 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0635 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,91 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,27 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5692 |
| bomVekt | 34,69 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5158 |
| bomStorSigma | 0,8852 |
| antallBom | 28 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0624 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0676 |
| havariVekt | 2,61 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0024 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2342 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,002 |
| fartSesongSin | 0,0025 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4170,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4753,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.38
- Løpskapasitet
- 11.16
- O-evne
- 0.22
- Jevnhet ±
- 10,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.41
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 1,2
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 17.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3252 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4063 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1087 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0571 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,88 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,99 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3993 |
| bomVekt | 58,92 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4135 |
| bomStorSigma | 0,7517 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0526 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0695 |
| havariVekt | 2,76 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0208 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9245 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0038 |
| fartSesongSin | −0,0128 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4177,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4312,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.21
- Løpskapasitet
- 14.21
- O-evne
- 2.00
- Jevnhet ±
- 9,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.51
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 4,3
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i april (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 03.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1136 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,166 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0941 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0506 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,81 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,39 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2208 |
| bomVekt | 31,02 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3945 |
| bomStorSigma | 0,7798 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,051 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0784 |
| havariVekt | 1,53 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1625 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0024 |
| fartSesongSin | −0,0056 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3375,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3847,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
nr. 107 av 241
Nr. 107 av 241 blant kvinner i Norge · nr. 1 av 2 i klassen D17–18 · nr. 1 av 1 i 2009-kullet
- Forventet kmtid
- 14.58
- Løpskapasitet
- 13.59
- O-evne
- 0.59
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.38
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 61 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,9 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 22.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0918 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1232 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,079 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,041 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,87 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,47 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0163 |
| bomVekt | 36,24 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1062 |
| bomStorSigma | 0,5184 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0405 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0495 |
| havariVekt | 4,55 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0124 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7261 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0012 |
| fartSesongSin | −0,0024 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3298,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3531 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 68 | 25.05.2026 Løvspretten, bom 2.03 | 107 | nr. 1144 |
| Bom over fem minutter | 191 | 17.08.2025 Myrsprinten, bom 6.51 | 191 | nr. 1673 |
| Bom over ti minutter | 230 | 08.06.2025 Elgdilten, bom 17.44 | 471 | nr. 3499 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2026 | Mjøs-o-cup 5 - finale | B-åpen | 42.50 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2026 | Mjøs-o-cup 4 | B-åpen | 19.36 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2026 | KM lang - Myrtrampen | C-åpen 17- | 42.56 | 1 /1 | 3.39 | 16.04 | 1.22 | 14.51 | 1.00 | |
| 20.08.2026 | Øst Mjøsa CUP #5 | B | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2026 | Øst Mjøsa CUP #4 | C | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2026 | Mjøs-o-cup 3 | B-åpen | 45.34 | 1 /3 | 3.03 | 16.30 | 1.06 | 17.17 | 2.22 | |
| 25.05.2026 | Bonus O-cup Eidkjosen | N | 45.03 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2026 | Løvspretten | C-åpen 17- | 36.06 | 1 /17 | 2.32 | 14.09 | 1.01 | 14.46 | 0.51 | |
| 24.05.2026 | Elgdilten | C-åpen 17- | 21.46 | 3 /21 | 0.34 | 14.41 | 0.24 | 14.46 | 0.51 | |
| 21.05.2026 | Øst Mjøsa CUP #3 | C | 27.37 | 15 /39 | 2.46 | 16.41 | 1.41 | 14.46 | 0.51 | |
| 13.05.2026 | Mjøs-o-cup 2 | B-åpen | 40.06 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2026 | Øst Mjøsa CUP #2 | C | 24.20 | 3 /13 | 2.41 | 13.57 | 1.36 | 13.42 | 1.01 | – |
| 23.04.2026 | Treningsløp 2 ROK,Hamar OK og Vang OL | C | 33.34 | 4 /12 | 0.46 | 14.18 | 0.20 | 13.42 | 1.01 | – |
| 22.04.2026 | Mjøs-o-cup 1 | B-åpen | 34.47 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2025 | Furugampen | D 15-16 | 1.17.29 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2025 | Øst Mjøsa CUP #6 Klubb.m for ROK,Vang OL,Hamar OK | Åpen C | 37.02 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2025 | Mjøs-o-cup 5 - finale | D15-16 | 56.03 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2025 | Myrsprinten | D15-16 | 1.32.23 | 4 /4 | 17.39 | (18.50) | 3.36 | 12.11 | 0.25 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | D 16 | 30.07 | 47 /50 | 1.41 | 12.18 | 0.41 | 12.11 | 0.25 | |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | D 14-16 Kort | 56.08 | 7 /10 | 4.00 | 20.35 | 1.28 | 19.11 | 2.30 | |
| 18.06.2025 | Øst Mjøsa CUP #4 | B | 29.31 | 9 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Elgdilten | D 15-16 | 1.22.25 | 10 /10 | 23.51 | 22.28 | 6.30 | 18.51 | 2.51 | |
| 04.06.2025 | Mjøs-o-cup 3 | D15-16 | 44.45 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2025 | Øst Mjøsa CUP #3 | B | 51.56 | 19 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | KM Sprint - Tangen skole | D 15-16 | 27.55 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2025 | KM Mellom/Mjølnerløpet | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2025 | Mjøs-o-cup 2 | D15-16 | 21.32 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | Øst Mjøsa CUP #2 | A | 46.29 | 26 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | Øst Mjøsa CUP #1 Klubb.m for ROK,Vang OL,Hamar OK | D 15-16 | 19.24 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2025 | Mjøs-o-cup 1 | D15-16 | 29.24 | 10 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2024 | Huldertrampen | Mini jenter | 1.57.54 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2024 | Ringreven individuelt | Åpen A | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2024 | Furugampen | D 15-16 | 1.07.40 | 7 /7 | 10.27 | 18.23 | 2.50 | 19.11 | 2.25 | |
| 14.09.2024 | Mjøs-o-cup 5 | D15-16 | 1.34.09 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2024 | Treningsløp 5 ROK,Hamar OK og Vang OL | A | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2024 | Mjøs-o-cup 4 | D15-16 | 42.00 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Myrtrampen / KM lang Innlandet | D15-16 | 2.02.56 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | D 15 | 28.25 | 46 /51 | 1.30 | 12.16 | 0.39 | 10.37 | 0.16 | |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | D 15 | 1.59.10 | 47 /49 | 13.59 | 25.04 | 2.56 | 19.45 | 2.20 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival elite + 15-16 1 | D 15 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | D 15 | 20.14 | 26 /33 | 1.01 | 10.48 | 0.33 | 10.32 | 0.16 | |
| 19.06.2024 | Øst Mjøsa CUP #4 | B | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2024 | Odalsløpet / KM sprint | D 15-16 | 25.56 | 3 /3 | 2.53 | 12.55 | 1.26 | 10.32 | 0.16 | |
| 08.06.2024 | Mjølnerløpet/KM Mellom Innlandet | D 15-16 | 1.08.46 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2024 | Øst Mjøsa CUP #3 | A | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2024 | Mjøs-o-cup 3 | D15-16 | 1.09.03 | 6 /6 | 20.23 | 24.54 | 7.21 | 19.00 | 2.13 | – |
| 25.05.2024 | Totenåsløpet | D15-16 | 1.05.17 | 2 /2 | 7.01 | 20.59 | 2.15 | 19.00 | 2.13 | – |
| 20.05.2024 | Løvspretten | D 15-16 | 1.32.37 | 7 /7 | 10.03 | 20.23 | 2.13 | 19.00 | 2.13 | – |
| 19.05.2024 | Elgdilten | D 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2024 | Mjøs-o-cup 2 | D15-16 | 1.35.45 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2024 | Mjøs-o-cup 1 | D15-16 | 27.58 | 9 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2024 | Øst Mjøsa CUP #1 Klubb.m for ROK,Vang OL,Hamar OK | D 15-16 | 23.43 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2024 | Treningsløp 1 ROK,Hamar OK og Vang OL | A | 26.09 | 42 /48 | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2024 | Myrsprinten | D 15-16 | 30.39 | 1 /2 | 2.19 | 11.27 | 0.52 | 10.00 | 0.16 | – |
| 23.03.2024 | Ringsaker Indoor Challenge | D13-16 | 40.52 | 5 /10 | 11.42 | 13.11 | 3.47 | – | – | – |
| 23.08.2023 | Nammocup 4 | D13-14 | 48.28 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2023 | Treningsløp 8 ROK,Hamar OK og Vang OL | B | 42.24 | 8 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2023 | Myrtrampen | D13-14 | 1.09.56 | 4 /4 | 11.57 | 20.05 | 3.26 | 20.15 | 3.41 | |
| 06.08.2023 | Hovedløpet sprint | D14 | 23.59 | 54 /61 | – | – | – | – | – | – |
| 05.08.2023 | Hovedløpet lang | D14-16C | 44.22 | 1 /6 | 5.00 | 17.36 | 1.59 | – | – | – |
| 11.06.2023 | KM sprint/Ringsakersprinten | D 13-14 | 13.43 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2023 | KM Mellom Innlandet/Mjølnerløpet | D 13-14 | 37.58 | 4 /4 | 10.04 | 22.05 | 5.51 | 20.33 | 3.33 | |
| 07.06.2023 | Treningsløp 5 ROK,Hamar OK og Vang OL | B | 1.30.22 | 12 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2023 | Nammocup 3 | D13-14 | 43.54 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2023 | Løvspretten | D 13-14 | 1.08.27 | 7 /7 | 12.02 | 27.11 | 4.47 | 21.01 | 3.12 | – |
| 28.05.2023 | Elgdilten | D 13-14 | 1.00.10 | 8 /9 | 11.09 | 22.06 | 4.06 | 21.01 | 3.12 | – |
| 27.05.2023 | Pinsesprinten | D 13-14 | 23.16 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2023 | Nammocup 2 | D13-14 | 31.46 | 5 /12 | 1.18 | 16.22 | 0.40 | 21.01 | 3.12 | – |
| 19.04.2023 | Nammocup 1 | D13-14 | 29.37 | 10 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 29.10.2022 | Huldertrampen | Mini jenter | 1.12.04 | 11 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2022 | Furugampen | D 13-14 | 1.01.28 | 3 /3 | 8.43 | 28.05 | 3.59 | – | – | – |
| 17.09.2022 | Nammocup 5 - finale | C-åpen | 36.15 | 8 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2022 | Nammocup 4 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2022 | Løvspretten | N2-åpen 9-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2022 | Nammocup 2 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2022 | Nammocup 1 | N-åpen | 9.47 | – | – | – | – | – | – | – |