Løperprofil
Matilde Nylund
Vang
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
B-rankingen
17 løp
C-rankingen
12 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.39
- Løpskapasitet
- 11.17
- O-evne
- 2.22
- Jevnhet ±
- 6,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.39
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 117 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 18.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0005 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0297 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0692 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0461 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,93 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,32 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3892 |
| bomVekt | 33,45 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7599 |
| bomStorSigma | 0,8308 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0578 |
| havariVekt | 2,48 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3005,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3634,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.45
- Løpskapasitet
- 7.36
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.24
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 62 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 13.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0649 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1221 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0495 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,79 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,95 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8455 |
| bomVekt | 11,08 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1225 |
| bomStorSigma | 0,6091 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0772 |
| havariVekt | 0,86 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2816,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2871,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 37 av 335
Nr. 37 av 335 blant kvinner i Norge · nr. 24 av 97 i klassen D13–14 · nr. 15 av 53 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 12.07
- Løpskapasitet
- 10.33
- O-evne
- 1.34
- Jevnhet ±
- 11,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.19
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 92 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,0 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i november (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 18 (sist 22.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1955 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1985 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1137 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0261 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 8,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,92 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7819 |
| bomVekt | 129,75 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5237 |
| bomStorSigma | 0,8647 |
| antallBom | 32 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0308 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0558 |
| havariVekt | 10,89 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0146 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1193 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,006 |
| fartSesongSin | 0,0045 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2483,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2852,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.15
- Løpskapasitet
- 9.11
- O-evne
- 1.04
- Jevnhet ±
- 13,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.01
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i november (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 28.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3334 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3519 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1371 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0947 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,53 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,42 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,853 |
| bomVekt | 44,48 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2459 |
| bomStorSigma | 0,7045 |
| antallBom | 19 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0418 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0605 |
| havariVekt | 2,28 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8747 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0058 |
| fartSesongSin | 0,0056 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2169,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2421,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.30
- Løpskapasitet
- 9.14
- O-evne
- 1.16
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 2.17
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 24.08.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3112 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2523 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1004 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1961 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,41 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0026 |
| bomVekt | 1,75 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2915 |
| bomStorSigma | 0,7463 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0344 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0318 |
| havariVekt | 0,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5539 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2208,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2513 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 39 | 22.08.2026 KM lang - Myrtrampen, bom 3.12 | 117 | – |
| Bom over fem minutter | 134 | 21.06.2026 O-festivalen lang, bom 19.19 | 258 | – |
| Bom over ti minutter | 134 | 21.06.2026 O-festivalen lang, bom 19.19 | 732 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.2026 | O-MJØSA NATTCUP #1 | A | 44.09 | 14 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2026 | Mjøs-o-cup 5 - finale | D13-14 | 27.57 | 3 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2026 | Treningsløp 10 ROK,Hamar OK og Vang OL | B | 35.07 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2026 | Mjøs-o-cup 4 | D13-14 | 15.00 | 2 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2026 | KM lang - Myrtrampen | D 13-14 | 41.02 | 1 /4 | 1.41 | 9.43 | 0.24 | 12.09 | 1.29 | |
| 20.08.2026 | Øst Mjøsa CUP #5 | A | 44.40 | 11 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2026 | Ingeberg opp ned bak frem | lang | 25.41 | 5 /21 | 0.48 | 7.25 | 0.14 | – | – | – |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | D14 | 17.26 | 17 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | D14 | 35.13 | 8 /37 | 2.51 | 10.52 | 0.53 | 12.09 | 1.29 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 13-14 | 19.15 | 6 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2026 | Klubbkøpp #5 | BD | 32.50 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | D 14 | 1.04.19 | 13 /16 | 24.32 | (19.08) | 7.18 | 12.46 | 1.36 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | D 14 | 31.34 | 4 /18 | 1.01 | 10.04 | 0.19 | 12.46 | 1.36 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | D 14 | 20.17 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2026 | Øst Mjøsa CUP #4 | B | 1.02.18 | 9 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2026 | Mjøs-o-cup 3 | D13-14 | 35.51 | 3 /10 | 5.45 | 12.59 | 2.05 | 12.46 | 1.36 | |
| 28.05.2026 | Treningsløp 5 ROK,Hamar OK og Vang OL | B | 19.39 | 2 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2026 | Løten Livelox-cup #5 | ALD | 1.30.35 | 1 /1 | 17.31 | 15.03 | 2.55 | 14.11 | 2.20 | – |
| 14.05.2026 | Klubbkøpp #3 | BD | 33.25 | 2 /14 | 2.50 | 12.23 | 1.06 | 14.11 | 2.20 | – |
| 13.05.2026 | Mjøs-o-cup 2 | D13-14 | 21.59 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2026 | Mjølnerløpet | D 13-14 | 26.06 | 1 /5 | 0.17 | 9.55 | 0.07 | 12.38 | 1.14 | |
| 07.05.2026 | Treningsløp 3 ROK,Hamar OK og Vang OL | B | 36.56 | 4 /26 | 8.55 | 12.58 | 3.09 | 12.38 | 1.14 | |
| 04.05.2026 | Løten Livelox-cup #4 | ALD | 1.23.20 | 2 /2 | 15.48 | 14.47 | 2.51 | 14.11 | 2.20 | – |
| 23.04.2026 | Treningsløp 2 ROK,Hamar OK og Vang OL | B | 33.31 | 2 /19 | 0.06 | 12.34 | 0.02 | 13.21 | 1.12 | |
| 22.04.2026 | Mjøs-o-cup 1 | D13-14 | 21.34 | 2 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2026 | Halden O-Meeting Lang | D 13-14 | 36.00 | 9 /34 | 1.07 | 12.26 | 0.24 | 13.21 | 1.12 | |
| 18.04.2026 | Halden O-Meeting Mellom | D 13-14 | 22.49 | 8 /35 | 0.02 | 11.12 | 0.01 | 13.21 | 1.12 | |
| 11.04.2026 | Myrsprinten | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2026 | Treningsløp 1 ROK,Hamar OK og Vang OL | B | 22.35 | 4 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 06.12.2025 | Nisse-O-løpet | Mellomnisse | 1.27.36 | 16 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2025 | Øst Mjøsa CUP #6 Klubb.m for ROK,Vang OL,Hamar OK | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2025 | Mjøs-o-cup 5 - finale | D13-14 | 30.54 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2025 | Mjøs-o-cup 4 | D13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | Odalsløpet - KM lang Innlandet | D 13-14 | 59.47 | 3 /4 | 6.36 | 14.40 | 1.37 | 14.34 | 1.37 | |
| 17.08.2025 | Myrsprinten | D13-14 | 53.05 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2025 | Myrtrampen | D13-14 | 34.15 | 2 /5 | 2.52 | 11.17 | 0.57 | 14.34 | 1.37 | |
| 29.06.2025 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | D 13-14 | 33.24 | 2 /3 | 1.08 | 14.41 | 0.30 | 15.11 | 1.25 | |
| 28.06.2025 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | D 13-14 | 26.22 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 27.06.2025 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | D 13-14 | 14.19 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | D 13 | 42.16 | 20 /30 | 2.23 | 15.25 | 0.52 | 15.11 | 1.25 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | D 13 | 27.21 | 4 /31 | 1.55 | 11.49 | 0.50 | 15.11 | 1.25 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | D 13 | 12.26 | 13 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2025 | Øst Mjøsa CUP #4 | B | 26.24 | 3 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Løvspretten | D 13-14 | 54.28 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Elgdilten | D 13-14 | 45.35 | 9 /13 | 5.41 | 16.07 | 2.01 | 15.11 | 1.25 | |
| 04.06.2025 | Mjøs-o-cup 3 | D13-14 | 26.53 | 6 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2025 | Unionsmatchen | D 13-14 | 44.23 | 59 /79 | 6.16 | 17.49 | 2.31 | 16.01 | 1.54 | – |
| 28.05.2025 | Øst Mjøsa CUP #3 | B | 39.57 | 9 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | KM Sprint - Tangen skole | D 13-14 | 19.12 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2025 | KM Mellom/Mjølnerløpet | D 13-14 | 41.15 | 6 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2025 | Mjøs-o-cup 2 | D13-14 | 16.22 | 4 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | Øst Mjøsa CUP #2 | B | 32.41 | 7 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | Øst Mjøsa CUP #1 Klubb.m for ROK,Vang OL,Hamar OK | D 13-14 | 14.20 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2025 | Mjøs-o-cup 1 | D13-14 | 23.34 | 7 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 23.02.2025 | NM sprintstafett - Publikumsløp | D 13-14 | 24.32 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 22.02.2025 | NM Langdistanse og publikumsløp | D 13-14 | 46.16 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 07.12.2024 | Nisse-o-løpet | Smånisse | 40.08 | 2 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2024 | Furugampen | D 11-12 | 20.26 | 1 /5 | 0.57 | 8.39 | 0.24 | 11.58 | 1.04 | |
| 14.09.2024 | Mjøs-o-cup 5 | D11-12 | 24.49 | 4 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2024 | Mjøs-o-cup 4 | D11-12 | 21.46 | 5 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Myrtrampen / KM lang Innlandet | D11-12 | 28.26 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2024 | Øst Mjøsa CUP #5 | B | 52.10 | 28 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 18.07.2024 | Klubbkøpp#7 | BD | 38.33 | 2 /3 | 8.49 | 14.19 | 3.16 | – | – | – |
| 07.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | D 11-12 | 34.43 | 2 /4 | 2.46 | 11.11 | 0.53 | 12.46 | 1.08 | |
| 06.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | B-åpen 10-16 | 36.57 | 2 /2 | 4.37 | 17.12 | 2.09 | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | D 11-12 | 23.09 | 11 /55 | 0.32 | 10.51 | 0.15 | 13.08 | 1.10 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | D 11-12 | 22.10 | 20 /57 | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | D 11-12 | 19.48 | 32 /56 | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2024 | Øst Mjøsa CUP #4 | C | 25.21 | 3 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2024 | Øst Mjøsa CUP #3 | C | 40.53 | 3 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2024 | Mjøs-o-cup 3 | D11-12 | 15.18 | 4 /18 | 1.28 | 12.12 | 1.10 | 14.04 | 1.20 | |
| 20.05.2024 | Løvspretten | D 11-12 | 35.47 | 9 /9 | 6.08 | 16.37 | 2.51 | 14.04 | 1.20 | |
| 19.05.2024 | Elgdilten | D 11-12 | 33.31 | 3 /11 | 5.06 | 13.34 | 2.04 | 14.04 | 1.20 | |
| 15.05.2024 | Mjøs-o-cup 2 | D11-12 | 19.19 | 1 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2024 | Øst Mjøsa CUP #2 | C | 23.27 | 1 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2024 | Mjøs-o-cup 1 | D11-12 | 14.46 | 4 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2024 | Øst Mjøsa CUP #1 Klubb.m for ROK,Vang OL,Hamar OK | D 11-12 | 11.22 | 2 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2024 | Treningsløp 1 ROK,Hamar OK og Vang OL | C | 12.34 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2024 | Myrsprinten | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Nammocup 5 - finale | D11-12 | 27.02 | 6 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2023 | Nammocup 4 | D11-12 | 20.13 | 8 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2023 | Myrtrampen | D11-12 | 44.43 | 4 /9 | 3.21 | 14.51 | 1.07 | 15.29 | 1.09 | |
| 01.08.2023 | Ekstra o-trening | C | 32.25 | 2 /11 | 2.25 | 15.04 | 1.07 | 15.29 | 1.09 | |
| 08.07.2023 | Gammelskolla 2-dagers, dag 1 | DC | 48.41 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2023 | KM Mellom Innlandet/Mjølnerløpet | D 11-12 | 24.36 | 3 /6 | 1.03 | 15.48 | 0.40 | 16.34 | 1.32 | |
| 31.05.2023 | Nammocup 3 | D11-12 | 22.05 | 11 /18 | 4.46 | 20.10 | 4.21 | 16.52 | 1.48 | – |
| 28.05.2023 | Elgdilten | D 11-12 | 29.02 | 6 /10 | 1.14 | 15.54 | 0.41 | 16.52 | 1.48 | – |
| 18.05.2023 | Treningsløp 3 ROK,Hamar OK og Vang OL | C | 27.26 | 6 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2023 | Nammocup 2 | D11-12 | 27.56 | 13 /19 | 4.34 | 18.20 | 3.00 | 16.52 | 1.48 | – |
| 19.04.2023 | Nammocup 1 | D11-12 | 22.41 | 9 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2023 | Myrsprinten | D 11-12 | 28.25 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2022 | KM-Stafett Innlandet - individuelle klasser | D9-10 | 26.47 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | Myrtrampen - KM-Lang | D9-10 | 36.01 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2022 | Nammocup 4 | D-10 | 31.09 | 6 /9 | 2.48 | 16.50 | 1.31 | – | – | – |
| 18.08.2022 | Klubbmesterskap for ROK, Vang OL og Hamar OK | D 9-10 | 30.25 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2022 | Nammocup 3 | D-10 | 31.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2022 | Løvspretten | D 9-10 | 37.23 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2022 | Nammocup 2 | D-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2022 | Nammocup 1 | D-10 | 21.09 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2022 | Myrsprinten | D 9-10 | 17.35 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2021 | Løten Mølles Høstløp 2021 | Stutt D | 2.25.26 | 11 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2020 | Myrtrampen | N-åpen 10- | 38.36 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2019 | KM-Lang Hedmark og Oppland - Myrtrampen | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2019 | Myrsprinten | N-åpen | 37.27 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2018 | Furugampen 2018 | N-åpen | 1.00.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2018 | Myrtrampen | N-åpen | 1.12.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | KM stafett | 3-16 | Vang OL 2 | 3 | 32.14 | 4 | 5 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Innlandet 5 | 1 | 16.51 | 39 | 23 |