Løperprofil

Ingeborg Dybdahl

Frol

Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser

Utvikling

Én graf per ranking løperen har nok løp i — klikk på et rankingnavn for å åpne eller lukke. Tykk linje er rankingtallet (forventet kmtid) ved hvert månedsskifte, tynn linje er løpskapasiteten uten bom, og feltet mellom dem er bomtapet. Lavt er bra, så kurven stiger i grafen når løperen blir bedre. Prikkene er enkeltløp (justert kmtid); løp rankingen ser bort fra vises ikke.

Skogsrankingen

8 løp
10.0011.0012.0013.0014.0015.00202420252026Älgjakten 24.09.2023: 10.59Bygdakamp 1 29.04.2026: 9.27O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva 06.05.2026: 14.43O-sjuer 7 - Furuhevilen 03.06.2026: 11.15Bygdakamp 4 - Torsbustaden 10.06.2026: 11.53Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord 26.08.2026: 11.11NC Publikumsløp 19.09.2026: 11.37Älgjakten 27.09.2026: 12.28

Sprintrankingen

8 løp
8.0010.0012.0014.0016.0018.002023202420252026T-A-sprint 2 21.04.2022: 17.48T-A-sprint 3 28.04.2022: 15.53O-sjuer 10, Momarka 13.09.2023: 9.34KM sprintstafett NTOK og STOK 01.05.2024: 8.28O7-10 Røstad 11.09.2024: 8.11O-sjuer 11 Røstad 10.09.2025: 8.20O-sjuer 1 - Røstad 08.04.2026: 7.33O-sjuer 2 - Staupsmarka 15.04.2026: 7.19

B-rankingen

36 løp
10.0012.0014.0016.0018.00202420252026Bygdakamp 5 23.08.2023: 14.39BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen 06.09.2023: 18.48O7-2 Børsåsen 24.04.2024: 15.56Bygdakamp 2 08.05.2024: 12.42Bygdakamp 3 / O-karusell 3 29.05.2024: 15.13O7-6 / BK-4 Masteråsen 12.06.2024: 12.00O7-7 / BK-5 Vulusjøen 21.08.2024: 11.15O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen 29.08.2024: 12.34O7-9 Nybrotta (gamle skistadion) 04.09.2024: 11.47Bygdakamp 6 18.09.2024: 11.14O-sjuer 4 Ytterøya 14.05.2025: 12.34Vårløpet / KM mellomdistanse 18.05.2025: 11.12O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena 21.05.2025: 14.59TA-cup 5 05.06.2025: 11.19O-sjuer 6 Storåsen/Langåselva 11.06.2025: 13.55O-sjuer 7, Storlidalen 14.08.2025: 14.18TA-cup 7 14.08.2025: 14.12O-karusell 4 17.08.2025: 11.46O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) 20.08.2025: 13.08O-sjuer 9 Furuhevilen (Dalaelva) 27.08.2025: 10.00KM Lang NTOK 30.08.2025: 10.30TA-cup 8 04.09.2025: 11.18Tour de Trondheim dag 2 og Ungdomsløp 13.09.2025: 10.21Vestfold 2-dagers, dag 1 11.04.2026: 10.31Vestfold 2-dagers, dag 2 12.04.2026: 15.02O-sjuer 3 - Masteråsen 22.04.2026: 10.55Blåveisløpet 26.04.2026: 11.07KM Mellom NTOK 09.05.2026: 14.20Vårløpet 2026 06.06.2026: 11.54O-festivalen mellom 20.06.2026: 9.25O-festivalen lang 21.06.2026: 9.28Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse 22.08.2026: 10.38KM lang og finale SMN-cup Inderøy 30.08.2026: 8.41Tour de Trondheim #2 - Mellomdistanse 12.09.2026: 9.56Tour de Trondheim #3 - Langdistanse 13.09.2026: 9.32Loffelunken 26.09.2026: 10.13

C-rankingen

28 løp
8.0012.0016.0020.0024.002018201920202021202220232024O-sjuer 3/Bygdakamp 1 03.05.2017: 20.50O-sjuer 4, Masteråsen 05.05.2021: 21.14Skøynarkarusell 3 12.05.2021: 15.09O-sjuer 5, Gjeldsåsen 19.05.2021: 21.55O-sjuer 6, Langåselva 02.06.2021: 23.10BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet 09.06.2021: 26.47O-sjuer 8, Skallstuggu 16.06.2021: 19.25O-sjuer 9, Nybrotta 25.08.2021: 18.41O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet 25.05.2022: 11.25O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen 17.08.2022: 14.27O-sjuer 8, Vulusjøen 24.08.2022: 12.43O-sjuer 9, Masteråsen 07.09.2022: 17.48O-sjuer 3, Børsåsen 03.05.2023: 18.04BK3 / O-sjuer 5 31.05.2023: 10.57U-Cup 6 01.06.2023: 10.34KM langdistanse NTOK 04.06.2023: 9.59Oppdal 2-dagers. Dag 1 10.06.2023: 9.20Oppdal 2-dagers. Dag 2 11.06.2023: 10.09O-sjuer 7, Masteråsen 16.08.2023: 9.08U-cup 8 17.08.2023: 10.56KM mellom 19.08.2023: 10.00Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse 26.08.2023: 10.23Loffelunken med Ungdomsserien, #7 23.09.2023: 15.47Vårløpet 09.06.2024: 9.42Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse 24.08.2024: 9.16O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen 29.08.2024: 7.54U-cup 7 29.08.2024: 9.10

N-rankingen

19 løp
8.0012.0016.0020.0024.002016201720182019202020212022O-sjuer nr 10 02.09.2015: 17.36O-sjuer nr. 3 27.04.2016: 19.48Bygdakamp 1 - Skøynar 04.05.2016: 23.36Bygdakamp 2 - Verdal 18.05.2016: 17.49Bygdakamp 3 01.06.2016: 17.15O-sjuer nr. 6 08.06.2016: 20.39O-sjuer nr. 8 17.08.2016: 19.29O-sjuer nr. 10 / Klubbmesterskap 14.09.2016: 23.47O-sjuer 3/Bygdakamp 1 03.05.2017: 16.06O-sjuer 5 31.05.2017: 20.43O-sjuer nr 5 23.05.2018: 19.27BK 1 24.04.2019: 21.05O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 22.05.2019: 12.06O-sjuer 2, Børsåsen 21.04.2021: 13.15O-sjuer 3, Storåsen 28.04.2021: 17.18O-sjuer 9, Nybrotta 25.08.2021: 8.59O-sjuer 3, Langåselva 11.05.2022: 7.19Loffelunken med Ungdomsserien, #6 17.09.2022: 9.05

Rankingtall

Alt rankingen vet om løperen akkurat nå — én blokk per ranking løperen har tall i. Plasseringene gjelder norgesrankingen slik den står i dag (løpere med sikkerhet på minst 5 og løp siste tolv måneder). Hold pekeren over et tall for forklaring; «alle parametrene» nederst i hver blokk viser modellens rå verdier. Klikk på et rankingnavn for å åpne eller lukke blokken.

Skogsrankingen

nr. 534 av 2062

Nr. 534 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 10 av 44 i klassen D13–14 · nr. 2 av 20 i 2012-kullet

Forventet kmtid
11.55
Løpskapasitet
10.34
O-evne
1.21
Jevnhet ±
8,0 %
Usikkerhet ±
0.22
Sikkerhet
7
Bommer per løp
3,0
Typisk bom
87 s
Disk/brutt
3 %
Sesongprofil
jevn hele året
Løp i grunnlaget
9 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)−0,0679
fartMuRaa (evne før krymping)−0,0581
fartSigma (dagsform-spredning)0,0801
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,03
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)5,14
evidensVekt (sikkerheten)7,43
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)1,0971
bomVekt75,48
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,4709
bomStorSigma0,7914
antallBom20
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0332
havariTrening (disk/brutt, trening)0,0469
havariVekt8,74
fartLengdeSens (distanseprofilen)0
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)0
fartSesongCos (sesongprofilen)0,0003
fartSesongSin−0,0043
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,1831
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)676,2
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)2812,2
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)3172,6
beregnet05.11.2026

Sprintrankingen

Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).

Forventet kmtid
7.27
Løpskapasitet
7.18
O-evne
0.09
Jevnhet ±
8,1 %
Usikkerhet ±
0.16
Sikkerhet
4
Bommer per løp
1,0
Typisk bom
52 s
Disk/brutt
6 %
Sesongprofil
jevn hele året
Løp i grunnlaget
8 (sist 15.04.2026)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)−0,1066
fartMuRaa (evne før krymping)−0,0704
fartSigma (dagsform-spredning)0,0814
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,0357
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)1,66
evidensVekt (sikkerheten)4,41
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)1,0854
bomVekt78,58
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)3,9593
bomStorSigma0,5265
antallBom9
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0586
havariTrening (disk/brutt, trening)0,0591
havariVekt3,58
fartLengdeSens (distanseprofilen)0
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)0
fartSesongCos (sesongprofilen)−0,0023
fartSesongSin−0,0029
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,0586
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)485,4
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)2705,5
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)2763
beregnet05.11.2026

B-rankingen

nr. 19 av 335

Nr. 19 av 335 blant kvinner i Norge · nr. 11 av 97 i klassen D13–14 · nr. 8 av 53 i 2012-kullet

Forventet kmtid
10.59
Løpskapasitet
9.41
O-evne
1.18
Jevnhet ±
10,0 %
Usikkerhet ±
0.13
Sikkerhet
23
Bommer per løp
2,7
Typisk bom
85 s
Disk/brutt
4 %
Distanseprofil
best på lange (−1,4 % per dobling)
Sesongprofil
best i november (±0,9 %)
Løp i grunnlaget
37 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)−0,2802
fartMuRaa (evne før krymping)−0,2848
fartSigma (dagsform-spredning)0,1003
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,0201
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)12,37
evidensVekt (sikkerheten)22,64
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)0,7625
bomVekt220,87
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,4411
bomStorSigma0,7628
antallBom61
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0355
havariTrening (disk/brutt, trening)0,0294
havariVekt19,68
fartLengdeSens (distanseprofilen)−0,0204
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)1,0475
fartSesongCos (sesongprofilen)−0,0061
fartSesongSin0,0063
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,2349
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)764,9
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)2278,3
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)2583,2
beregnet05.11.2026

C-rankingen

Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).

Forventet kmtid
9.33
Løpskapasitet
8.18
O-evne
1.15
Jevnhet ±
13,4 %
Usikkerhet ±
0.56
Sikkerhet
9
Bommer per løp
2,5
Typisk bom
90 s
Disk/brutt
4 %
Distanseprofil
best på korte (+0,1 % per dobling)
Sesongprofil
best i september (±1,1 %)
Løp i grunnlaget
29 (sist 04.09.2024)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)−0,4352
fartMuRaa (evne før krymping)−0,4535
fartSigma (dagsform-spredning)0,1342
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,0926
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)0,81
evidensVekt (sikkerheten)8,55
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)0,7571
bomVekt64,17
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,5042
bomStorSigma0,7407
antallBom47
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0446
havariTrening (disk/brutt, trening)0,0602
havariVekt3,51
fartLengdeSens (distanseprofilen)0,0021
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)0,7644
fartSesongCos (sesongprofilen)0,0026
fartSesongSin0,0103
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,2196
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)762,2
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)1959
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)2255,5
beregnet05.11.2026

N-rankingen

Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).

Forventet kmtid
8.25
Løpskapasitet
7.03
O-evne
1.23
Jevnhet ±
14,1 %
Usikkerhet ±
1.39
Sikkerhet
2
Bommer per løp
3,1
Typisk bom
85 s
Disk/brutt
3 %
Sesongprofil
best i oktober (±0,8 %)
Løp i grunnlaget
20 (sist 17.09.2022)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)−0,5871
fartMuRaa (evne før krymping)−0,6957
fartSigma (dagsform-spredning)0,1414
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,1797
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)0,03
evidensVekt (sikkerheten)1,64
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)0,9843
bomVekt8,38
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,44
bomStorSigma0,6752
antallBom33
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0344
havariTrening (disk/brutt, trening)0,0319
havariVekt0,33
fartLengdeSens (distanseprofilen)0
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)0
fartSesongCos (sesongprofilen)−0,0016
fartSesongSin0,0083
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,2095
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)752,6
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)1684,6
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)2014
beregnet05.11.2026

Streaker

Poster tatt på rad siden forrige bom over terskelen — alle løpstyper teller, og disk nullstiller. Bare analyserte strekk regnes med (1 456 poster totalt i karrieren), så tallene er minimumstall. Se hele streaklisten.

Terskel Streak Uten slik bom siden Lengste Plass
Bom over to minutter 32 19.09.2026 NC Publikumsløp, bom 2.49 229 –
Bom over fem minutter 220 09.05.2026 KM Mellom NTOK, bom 6.05 588 –
Bom over ti minutter 315 12.04.2026 Vestfold 2-dagers, dag 2, bom 13.23 1 140 –

Løp

157 løp vist. Justert kmtid er rankingens vurdering av dette ene løpet — løping og bom samlet, omregnet til km-tid i en gjennomsnittlig o-løype, og dermed sammenlignbar med forventet kmtid: løperens samlede ranking ved første månedsskifte etter løpet (ranking nå for de ferskeste løpene). O-prest. er bomtapets andel av den justerte kmtiden, og o-evne-andelen står ved siden av forventet kmtid. Tall i parentes er enkeltløp så langt fra løperens nivå at rankingen i praksis ser bort fra dem — oftest småfelt uten reell referanse. Fargen viser hvilken ranking løpet teller i: skogsrankingen (vanlig tekst), sprint, B-løyper, C-løyper og N-løyper.

Dato Løp Klasse Tid Plass Bommet Justert kmtid O-prest. Forventet kmtid O-evne Terning
27.09.2026 Älgjakten Älgjakten 2 gemensamma kontroller 26.56 17 /32 – – – – – –
27.09.2026 Älgjakten Älgjakten, 7 26.56 23 /49 1.59 12.28 0.55 11.57 1.21
26.09.2026 Loffelunken D14 29.19 5 /31 2.22 10.13 0.49 10.59 1.18
19.09.2026 NC Publikumsløp A3,3 58.11 1 /6 4.58 11.37 1.00 11.57 1.21
13.09.2026 Tour de Trondheim #3 - Langdistanse D 13-14 34.42 1 /9 1.19 9.32 0.22 10.59 1.18
12.09.2026 Tour de Trondheim #2 - Mellomdistanse D 13-14 26.43 2 /11 0.43 9.56 0.16 10.59 1.18
11.09.2026 Tour de Trondheim #1 - Sprint + STOK ungdomsløp finale D 13-14 12.51 6 /17 – – – – – –
02.09.2026 O-sjuer 10 - Storlidalen A4 49.40 5 – – – – – –
30.08.2026 KM lang og finale SMN-cup Inderøy D 13-14 36.51 1 /6 1.49 8.41 0.26 11.19 1.24
27.08.2026 SMN Cup 4 D 13-14 14.20 1 /9 – – – – – –
26.08.2026 Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord A4 1.00.17 13 6.51 11.11 1.16 11.49 1.26
22.08.2026 Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse D 13-14 36.46 4 /13 4.16 10.38 1.14 11.19 1.24
21.08.2026 Midt-Norsk Mesterskap • Ungdomsløp 6 - Sprint D 13-14 11.48 4 /22 – – – – – –
19.08.2026 O-sjuer 9 - Frol barneskole A4 17.45 6 – – – – – –
21.06.2026 O-festivalen lang D 14 31.51 2 /16 0.25 9.28 0.07 11.43 1.25
20.06.2026 O-festivalen mellom D 14 29.32 1 /18 0.58 9.25 0.18 11.43 1.25
19.06.2026 O-festivalen sprint D 14 13.31 2 /22 – – – – – –
11.06.2026 SMN-cup 3 D 13-14 9.35 1 /9 – – – – – –
10.06.2026 Bygdakamp 4 - Torsbustaden A4 51.36 17 3.24 11.53 0.47 11.58 1.25
06.06.2026 Vårløpet 2026 D 13-14 27.08 4 /8 1.02 11.54 0.27 11.43 1.25
03.06.2026 O-sjuer 7 - Furuhevilen A4 51.24 8 5.37 11.15 1.14 11.58 1.25
27.05.2026 Bygdakamp 3 A4 1.01.51 19 – – – – – –
09.05.2026 KM Mellom NTOK D 13-14 26.54 4 /7 7.14 14.20 3.57 12.03 1.39
06.05.2026 O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva A4 1.03.19 18 16.29 14.43 3.50 12.06 1.39
29.04.2026 Bygdakamp 1 A4 44.28 9 1.03 9.27 0.13 10.39 0.35
26.04.2026 Blåveisløpet D 13-14 28.36 1 /6 4.11 11.07 1.38 12.01 1.33
22.04.2026 O-sjuer 3 - Masteråsen B3 32.25 4 2.05 10.55 0.42 12.01 1.33
16.04.2026 SMN-cup nr. 1 D 13-14 13.38 4 /8 – – – – – –
15.04.2026 O-sjuer 2 - Staupsmarka A6 27.48 7 1.25 7.19 0.22 7.51 0.10
12.04.2026 Vestfold 2-dagers, dag 2 D 13-14 53.51 11 /17 14.12 15.02 3.58 12.01 1.33
11.04.2026 Vestfold 2-dagers, dag 1 D 13-14 23.17 2 /19 1.54 10.31 0.52 12.01 1.33
08.04.2026 O-sjuer 1 - Røstad A6 14.39 8 0.01 7.33 0.01 7.51 0.10
17.09.2025 O-karusell 6, Bygdakamp 6 B3 34.14 8 /32 – – – – – –
13.09.2025 Tour de Trondheim dag 2 og Ungdomsløp D 13-14 32.27 1 /9 3.52 10.21 1.14 12.20 1.33
12.09.2025 Tour de Trondheim dag 1 (KM Sprint Nord-Trøndelag) D 13-14 8.14 2 /12 – – – – – –
11.09.2025 TA-cup 9 finale D 13-14 16.05 1 /3 – – – – – –
10.09.2025 O-sjuer 11 Røstad A6 23.44 13 0.43 8.20 0.15 8.14 0.11
04.09.2025 TA-cup 8 D 13-14 20.28 1 /3 1.27 11.18 0.48 12.20 1.33
30.08.2025 KM Lang NTOK D 13-14 29.17 1 /2 0.40 10.30 0.14 12.42 1.35
27.08.2025 O-sjuer 9 Furuhevilen (Dalaelva) B3 28.15 1 0.06 10.00 0.02 12.42 1.35
20.08.2025 O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) B3 37.19 14 3.31 13.08 1.14 12.42 1.35
17.08.2025 O-karusell 4 B 5 km 55.36 3 /16 2.50 11.46 0.36 12.42 1.35
14.08.2025 TA-cup 7 D 13-14 40.36 3 /3 8.27 14.12 2.57 12.42 1.35
14.08.2025 O-sjuer 7, Storlidalen B3 40.36 7 9.19 14.18 3.17 12.42 1.35
11.06.2025 O-sjuer 6 Storåsen/Langåselva B3 48.29 9 9.10 13.55 2.38 12.51 1.27
05.06.2025 TA-cup 5 D 13-14 21.48 1 /1 0.14 11.19 0.07 12.51 1.27
25.05.2025 Verdal 2-dagers D 13-14 – – – – – – – –
25.05.2025 Verdal 2-dagers D 13-14 – – – – – – – –
21.05.2025 O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena B3 46.58 29 8.37 14.59 2.45 12.41 1.17
18.05.2025 Vårløpet / KM mellomdistanse D 13-14 24.35 2 /6 0.28 11.12 0.13 12.41 1.17
14.05.2025 O-sjuer 4 Ytterøya B3 35.06 4 1.50 12.34 0.39 12.41 1.17
08.05.2025 TA-cup 4 D1314 21.16 1 /2 – – – – – –
30.04.2025 O-sjuer 3 Masteråsen A4 – DNS – – – – – –
24.04.2025 TA-cup 3 D 13-14 13.53 1 /3 – – – – – –
10.04.2025 TA-cup 2 D 13-14 16.44 1 /2 – – – – – –
03.04.2025 TA-cup 1 D 13-14 13.01 1 /3 – – – – – –
18.09.2024 Bygdakamp 6 B3 37.39 2 0.34 11.14 0.10 12.57 1.08
14.09.2024 U-cup 8 D1112 7.58 1 /7 – – – – – –
11.09.2024 O7-10 Røstad A6 26.50 11 0.13 8.11 0.04 8.53 0.12
04.09.2024 O7-9 Nybrotta (gamle skistadion) B3 33.59 6 1.48 11.47 0.37 12.57 1.08
04.09.2024 O7-9 Nybrotta (gamle skistadion) C5 55.33 3 3.57 (16.59) 1.12 10.32 1.07
29.08.2024 U-cup 7 D 11-12 18.56 1 /9 0.28 9.10 0.14 10.28 1.12
29.08.2024 O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen B3 38.06 9 3.52 12.34 1.16 13.23 1.17
29.08.2024 O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen C2 18.56 1 0.33 7.54 0.14 10.28 1.12
24.08.2024 Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse D 11-12 16.33 2 /15 0.55 9.16 0.31 10.28 1.12
23.08.2024 Midt-Norsk mesterskap, Sprint D 11-12 15.03 3 /15 – – – – – –
21.08.2024 O7-7 / BK-5 Vulusjøen B3 36.38 5 1.15 11.15 0.23 13.23 1.17
15.08.2024 U-Cup 6 D 11-12 – DNS – – – – – –
13.06.2024 U-Cup 5 D 11-12 9.26 1 /6 – – – – – –
12.06.2024 O7-6 / BK-4 Masteråsen B3 37.47 5 1.38 12.00 0.31 14.34 1.21
09.06.2024 Vårløpet D 11-12 17.08 1 /12 0.35 9.42 0.20 10.51 1.23
29.05.2024 Bygdakamp 3 / O-karusell 3 B 3 km 45.43 25 /39 4.06 15.13 1.22 15.23 1.28
23.05.2024 U-cup 4 / KM Sprint D 11-12 9.50 3 /9 – – – – – –
08.05.2024 Bygdakamp 2 B3 38.00 9 2.05 12.42 0.42 15.23 1.28
01.05.2024 KM sprintstafett - Individuelle klasser D 11-12 – Inaktiv – – – – – –
01.05.2024 KM sprintstafett NTOK og STOK D 11-12 11.24 5 0.01 8.28 0.01 9.28 0.14
25.04.2024 U-cup 3 D 11-12 0.00 Disk – – – – – –
24.04.2024 O7-2 Børsåsen B3 51.32 19 3.10 15.56 0.59 16.24 1.36
18.04.2024 U-cup 2 D 11-12 8.46 4 /6 – – – – – –
04.04.2024 U-cup 1 D 11-12 12.06 3 /7 – – – – – –
30.09.2023 U-cup 10 D1112 13.07 1 /3 – – – – – –
24.09.2023 Älgjakten Älgjakten 2 gemensamma kontroller 20.20 10 /41 – – – – – –
24.09.2023 Älgjakten Älgjakten, 2 20.20 10 /38 1.57 10.59 1.03 11.57 0.55 –
23.09.2023 Loffelunken med Ungdomsserien, #7 D12 37.51 19 /25 10.25 15.47 4.21 11.32 1.29
15.09.2023 Treningsløp natt, Staupsmarka B 49.08 14 – – – – – –
13.09.2023 O-sjuer 10, Momarka A6 38.42 13 3.20 9.34 0.49 10.09 0.15
07.09.2023 U-Cup 9 D 11-12 8.13 1 /3 – – – – – –
06.09.2023 BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen B3 53.45 42 8.09 18.48 2.51 16.47 2.00
26.08.2023 Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse D 11-12 24.52 1 /6 0.44 10.23 0.18 11.15 1.17
25.08.2023 Midt-Norsk mesterskap, Sprint D 11-12 10.03 1 /5 – – – – – –
23.08.2023 Bygdakamp 5 B3 47.14 23 1.46 14.39 0.33 15.31 1.16 –
19.08.2023 KM mellom D 11-12 31.08 1 /3 2.24 10.00 0.46 11.15 1.17
17.08.2023 U-cup 8 D 11-12 10.01 1 /3 0.34 10.56 0.37 11.15 1.17
16.08.2023 O-sjuer 7, Masteråsen C2 25.50 1 0.57 9.08 0.20 11.15 1.17
14.06.2023 Bygdakamp B3 1.01.42 25 3.35 17.45 1.02 – – –
11.06.2023 Oppdal 2-dagers. Dag 2 D 11-12 21.58 1 /7 0.04 10.09 0.02 11.53 1.36
10.06.2023 Oppdal 2-dagers. Dag 1 D 11-12 19.12 1 /8 0.15 9.20 0.07 11.53 1.36
04.06.2023 KM langdistanse NTOK D 11-12 18.26 1 /5 0.02 9.59 0.01 11.53 1.36
01.06.2023 U-Cup 6 D 11-12 14.51 1 /3 0.04 10.34 0.03 11.53 1.36
31.05.2023 BK3 / O-sjuer 5 C2 20.04 5 3.56 10.57 2.09 13.18 2.03
25.05.2023 U-cup 5 D 11-12 0.00 DNS – – – – – –
13.05.2023 KM Sprint D 11-12 16.56 – – – – – – –
11.05.2023 U-Cup 4 D 11-12 14.29 1 /3 – – – – – –
04.05.2023 U-cup 3 D11-12 9.24 1 /2 – – – – – –
03.05.2023 O-sjuer 3, Børsåsen C2 26.48 11 4.38 18.04 3.07 13.18 2.03
01.05.2023 Vårløpet D 11-12 – DNS – – – – – –
27.04.2023 U-cup 2 D 11-12 8.51 1 /2 – – – – – –
23.04.2023 Blåveisløpet D 11-12 0.00 Disk – – – – – –
20.04.2023 U-cup 1 D 11-12 10.53 2 /3 – – – – – –
19.04.2023 O-sjuer 2, Staupshaugen B3 27.54 30 – – – – – –
18.09.2022 Älgjakten Älgjakten 3 gemensamma kontroller 19.24 2 /41 – – – – – –
18.09.2022 Älgjakten Älgjakten, 7 19.24 5 /27 1.15 9.14 0.36 – – –
17.09.2022 Loffelunken med Ungdomsserien, #6 D10 19.14 2 /21 1.38 9.05 0.46 10.08 1.18
07.09.2022 O-sjuer 9, Masteråsen C2 46.11 8 11.39 17.48 4.29 14.53 2.01
24.08.2022 O-sjuer 8, Vulusjøen C2 19.25 3 0.50 12.43 0.33 14.32 1.49
17.08.2022 O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen C2 32.45 12 2.29 14.27 1.06 14.32 1.49
14.08.2022 KM Sprint D 9-10 8.00 – – – – – – –
12.06.2022 Oppdal 2-dagers D 9-10 – – – – – – – –
12.06.2022 Oppdal 2-dagers D 9-10 – – – – – – – –
25.05.2022 O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet C2 27.50 1 2.26 11.25 1.00 14.23 2.07
14.05.2022 Blåveisløpet D 9-10 24.04 – – – – – – –
11.05.2022 O-sjuer 3, Langåselva N1 12.53 2 3.05 7.19 1.45 9.09 1.23
05.05.2022 TA sprint 4 Å2,0 44.22 1 /1 – – – – – –
28.04.2022 T-A-sprint 3 Åpen 2.0 25.22 2 /2 3.00 15.53 1.53 13.53 0.23 –
27.04.2022 O-sjuer 2, Børsåsen C2 – DNS – – – – – –
21.04.2022 T-A-sprint 2 Åpen 2.0 29.57 1 /1 4.18 17.48 2.33 13.53 0.23 –
07.04.2022 TA-sprint 1 Åpen 2,0 34.15 1 /2 – – – – – –
08.09.2021 O-sjuer 10, Leva-Fro/Røstad C2 13.24 5 – – – – – –
25.08.2021 O-sjuer 9, Nybrotta C2 47.15 14 6.43 18.41 2.39 19.23 2.25
25.08.2021 O-sjuer 9, Nybrotta N1 13.59 1 0.27 8.59 0.17 11.42 1.21
16.06.2021 O-sjuer 8, Skallstuggu C2 31.55 16 4.42 19.25 2.52 20.03 2.30
09.06.2021 BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet C2 1.09.49 38 15.02 26.47 5.46 20.03 2.30
02.06.2021 O-sjuer 6, Langåselva C2 41.48 26 7.14 23.10 4.01 20.03 2.30
19.05.2021 O-sjuer 5, Gjeldsåsen C2 1.07.17 9 3.28 21.55 1.08 16.53 1.42 –
12.05.2021 Skøynarkarusell 3 C2 34.10 8 4.41 15.09 2.05 16.53 1.42 –
05.05.2021 O-sjuer 4, Masteråsen C2 55.02 28 5.33 21.14 2.08 16.53 1.42 –
28.04.2021 O-sjuer 3, Storåsen N1 24.21 14 2.59 17.18 2.07 13.27 1.31
21.04.2021 O-sjuer 2, Børsåsen N1 24.20 12 4.03 13.15 2.12 13.27 1.31
14.04.2021 O-sjuer 1, Staupshaugen N1 40.30 38 – – – – – –
22.05.2019 O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 N1 21.32 – 1.40 12.06 0.56 14.18 1.27
24.04.2019 BK 1 N 1,5 32.00 – 4.20 21.05 2.51 17.39 1.31
23.05.2018 O-sjuer nr 5 N1 54.19 – 8.59 19.27 3.13 16.59 1.25
31.05.2017 O-sjuer 5 N1 37.44 – 5.26 20.43 2.59 18.10 1.11
10.05.2017 Skøynarkarusell 4 N- åpen 31.30 – 2.33 (27.36) 2.14 18.10 1.11
03.05.2017 O-sjuer 3/Bygdakamp 1 C2 47.15 14 6.43 20.50 2.58 19.17 1.45 –
03.05.2017 O-sjuer 3/Bygdakamp 1 N1 13.59 1 0.27 16.06 0.31 18.10 1.11
14.09.2016 O-sjuer nr. 10 / Klubbmesterskap N1 33.17 – 2.42 23.47 1.56 18.32 1.11
17.08.2016 O-sjuer nr. 8 N1 37.32 – 2.13 19.29 1.09 18.30 1.14
08.06.2016 O-sjuer nr. 6 N1 53.24 – 6.43 20.39 2.36 18.10 1.14
01.06.2016 Bygdakamp 3 N1/C2 19.20 – 1.22 17.15 1.13 18.10 1.14
18.05.2016 Bygdakamp 2 - Verdal N1 29.33 – 0.22 17.49 0.13 18.39 1.10
04.05.2016 Bygdakamp 1 - Skøynar N1 1.01.32 – 6.18 23.36 2.25 18.39 1.10
27.04.2016 O-sjuer nr. 3 N1 32.21 – 2.20 19.48 1.26 17.43 0.56
20.04.2016 O-sjuer nr. 2 N1/C2 17.39 – – – – – – –
02.09.2015 O-sjuer nr 10 N1/C2 19.20 – 1.17 17.36 1.10 16.18 0.53 –
03.06.2015 Bygdakamp 2 N1/C2 uten tid 19.20 – 1.49 16.27 1.33 – – –
20.08.2014 Bygdakamp nr.5 C2 13.24 5 1.34 13.05 1.32 – – –

Stafetter

1 etapper vist. Stafettene teller aldri i rankingen, men etappene er verdt en egen tabell: tid og etappeplass gjelder løperens egen etappe, plass er lagets sluttplassering.

Dato Løp Klasse Lag Etappe Tid Etappeplass Lagets plass
23.08.2026 Midt-Norsk Mesterskap - Stafett H13-16 Frol IL 2 3 33.46 3 4

Løp per år

2014: 1 løp120142015: 2 løp220152016: 8 løp820162017: 4 løp420172018: 1 løp120182019: 2 løp2201920202021: 12 løp1220212022: 16 løp1620222023: 28 løp2820232024: 23 løp2320242025: 23 løp2320252026: 32 løp322026