Løperprofil
Elsa Reuter
Bohuslän-Dal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
76 løp
Sprintrankingen
14 løp
B-rankingen
17 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.24
- Løpskapasitet
- 9.08
- O-evne
- 1.16
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.07
- Sikkerhet
- 53
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juli (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 75 (sist 17.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2142 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2141 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0803 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0118 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 22,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 52,69 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0815 |
| bomVekt | 541,83 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4756 |
| bomStorSigma | 0,7177 |
| antallBom | 185 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0655 |
| havariVekt | 33,72 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0115 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,5529 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,006 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2429,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2767 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.09
- Løpskapasitet
- 6.54
- O-evne
- 0.15
- Jevnhet ±
- 6,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.10
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 1,3
- Typisk bom
- 59 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±1,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 22.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1623 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1515 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0633 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0229 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,96 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,71 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5347 |
| bomVekt | 117,18 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0799 |
| bomStorSigma | 0,5482 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0707 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,083 |
| havariVekt | 5,4 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0107 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0277 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0162 |
| fartSesongSin | −0,0072 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2555,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2648,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.07
- Løpskapasitet
- 10.01
- O-evne
- 2.07
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.09
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 107 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 13.11.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2455 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2508 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0877 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1632 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,18 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,29 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9416 |
| bomVekt | 32,54 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6718 |
| bomStorSigma | 0,8222 |
| antallBom | 33 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0563 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0814 |
| havariVekt | 1,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2438 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,005 |
| fartSesongSin | 0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2356,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2853,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 21 | 13.09.2026 SM, lång (Swedish League, #7), final, bom 2.26 | 138 | – |
| Bom over fem minutter | 164 | 21.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång, bom 5.52 | 450 | – |
| Bom over ti minutter | 952 | 30.03.2024 Öjetrampen, Five-O, #3, lång, bom 11.15 | 952 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | SM, ultralång (Swedish League, #8, final) | D18 Elit | 1.31.20 | 12 /58 | 1.11 | 8.32 | 0.07 | 10.24 | 1.16 | |
| 13.09.2026 | SM, lång (Swedish League, #7), final | D18A | 1.19.35 | 40 /43 | 9.40 | 10.56 | 1.20 | 10.27 | 1.18 | |
| 12.09.2026 | SM, lång (Swedish League, #7), kval | D18-3 | 59.19 | 12 /33 | 5.34 | 9.47 | 0.55 | 10.27 | 1.18 | |
| 29.08.2026 | DM, medel, Uppland | D18 | 43.05 | 2 /7 | 9.32 | 12.05 | 2.40 | 10.26 | 1.14 | |
| 22.08.2026 | SM, medel (Swedish League, #6), final | D18 B-Final | 41.28 | 29 /40 | 8.38 | 11.51 | 2.28 | 10.26 | 1.14 | |
| 21.08.2026 | SM, medel (Swedish League, #6), kval | D18-1 | 37.28 | 19 /26 | 9.17 | 11.55 | 2.57 | 10.26 | 1.14 | |
| 15.08.2026 | Kils OK långdistans | D18 | 47.22 | 1 /7 | 0.08 | 8.03 | 0.01 | 10.26 | 1.14 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D18 Elit | 1.09.38 | 38 /120 | 3.49 | 9.38 | 0.32 | 10.24 | 1.10 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D18 Elit | 43.34 | 73 /120 | 6.57 | 11.10 | 1.47 | 10.24 | 1.10 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D18 Elit | 20.37 | 78 /120 | 1.04 | 10.20 | 0.32 | 10.24 | 1.10 | |
| 22.07.2026 | O-Ringen Göteborg, Elitsprinten | D18 Elit | 20.37 | 78 /120 | 1.04 | 7.39 | 0.24 | 7.20 | 0.15 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D18 Elit | 1.10.04 | 42 /120 | 6.56 | 9.45 | 0.58 | 10.24 | 1.10 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D18 Elit | 1.36.07 | 114 /120 | 21.30 | (14.53) | 3.20 | 10.24 | 1.10 | |
| 05.07.2026 | Eskilstuna Weekend, etapp 3, lång | D18 | 55.37 | 3 /19 | 2.45 | 9.02 | 0.27 | 10.24 | 1.10 | |
| 04.07.2026 | Eskilstuna Weekend, etapp 2, medel | D18 | 39.56 | 5 /19 | 5.52 | 9.24 | 1.23 | 10.24 | 1.10 | |
| 03.07.2026 | Eskilstuna Weekend, etapp 1, medel | D18 | 28.32 | 3 /19 | 2.48 | 9.18 | 0.55 | 10.24 | 1.10 | |
| 07.06.2026 | Ösaträffen, etapp 3, lång | D18 | 55.22 | 1 /19 | 2.00 | 8.57 | 0.19 | 10.12 | 1.04 | |
| 06.06.2026 | Swedish League, #5, medel (WRE) + D/H18-20, medel (ej SL/WRE) | D18E | 40.36 | 18 /35 | 4.50 | 11.14 | 1.20 | 10.12 | 1.04 | |
| 05.06.2026 | Ösaträffen, etapp 1, medel | D18 | 26.42 | 1 /34 | 0.27 | 8.18 | 0.08 | 10.12 | 1.04 | |
| 10.04.2026 | SM, natt (Swedish League, #3) | D18 | 8.37 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2026 | Kolmårdsmedeln (Swedish League, #2, WRE) | D18 Elit | 33.24 | 23 /84 | 2.26 | 9.22 | 0.41 | 10.18 | 1.08 | |
| 03.04.2026 | Swedish League, #1, sprint (WRE) + Påsksprinten (publiktävling) | D18 Elit | 19.17 | 45 /80 | 1.47 | 7.24 | 0.41 | 7.07 | 0.15 | |
| 21.03.2026 | Nyköpingsorienteringen | D18 | 58.11 | 10 /34 | 1.17 | 9.51 | 0.13 | 10.21 | 1.08 | |
| 14.09.2025 | SM, lång (Swedish League, #9), final | D18 A-final | 1.25.45 | 34 /41 | 8.00 | 10.30 | 0.59 | 10.31 | 1.10 | |
| 13.09.2025 | SM, lång (Swedish League, #9), kval | D18-2 | 52.40 | 13 /30 | 2.00 | 9.37 | 0.22 | 10.31 | 1.10 | |
| 16.08.2025 | SM, sprint (Swedish League, #8) | D18 Elit | 19.52 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D18 Elit | 55.58 | 22 /120 | 1.12 | 9.11 | 0.12 | 10.35 | 1.10 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D18 Elit | 1.05.57 | 85 /120 | 10.09 | 11.10 | 1.43 | 10.35 | 1.10 | |
| 23.07.2025 | O-Ringen Jönköping, Husqvarnasprinten | D18 Elit | 19.07 | 96 /120 | 1.40 | 7.42 | 0.40 | 7.06 | 0.15 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D18 Elit | 41.13 | 90 /120 | 4.30 | 11.25 | 1.15 | 10.35 | 1.10 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D18 Elit | 1.11.33 | 38 /120 | 6.37 | 9.39 | 0.54 | 10.35 | 1.10 | |
| 06.07.2025 | Eskilstuna Weekend, etapp 3, lång | D18 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.07.2025 | Eskilstuna Weekend, etapp 2, lång | D18 | 58.17 | 4 /17 | 3.32 | 9.51 | 0.36 | 10.35 | 1.10 | |
| 04.07.2025 | Eskilstuna Weekend, etapp 1, medel | D18 | 39.42 | 8 /18 | 5.54 | 10.56 | 1.38 | 10.35 | 1.10 | |
| 29.06.2025 | Sälen 3+3, etapp 3, medel | D18 Elit | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.06.2025 | Sälen 3+3, etapp 2, lång | D18 Elit | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.06.2025 | Sälen 3+3, etapp 1, medel | D18 Elit | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2025 | Swedish League, #7, lång (WRE) + Tour de Medelpad, dag 2 | D18 Elit 2 | 1.06.51 | 4 /64 | 2.49 | 9.16 | 0.23 | 10.39 | 1.08 | |
| 31.05.2025 | Swedish League, #6, medel (WRE) + Tour de Medelpad, dag 1 | D18 Elit 2 | 33.19 | 3 /73 | 1.44 | 8.55 | 0.28 | 10.40 | 1.09 | |
| 29.05.2025 | Swedish League, #5, sprint (WRE) + Faxeträffen, dag 1, sprint | D18 Elit2 | 22.14 | 27 /29 | 4.42 | 8.59 | 1.54 | 6.58 | 0.14 | |
| 27.05.2025 | Stockholm City Cup, #3 | D21 | 16.37 | 15 /116 | 0.03 | 9.50 | 0.02 | 10.40 | 1.09 | |
| 14.05.2025 | Stockholm City Cup, #1 | D18 Elit | 20.28 | 15 /33 | 1.58 | 11.17 | 1.05 | 10.40 | 1.09 | |
| 10.05.2025 | SM, medel (Swedish League, #4, WRE), final | D18–B Final | 35.34 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2025 | SM, medel (Swedish League, #4, WRE), kval | D18-3 | 33.40 | 14 /33 | 5.32 | 10.28 | 1.43 | 10.40 | 1.09 | |
| 01.05.2025 | Swedish League, #3, medel (WRE) | D18 Elit | 40.18 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Pålamalmsdubbeln, medel | D18 | 27.15 | 3 /25 | 2.08 | 9.16 | 0.44 | 10.40 | 1.11 | |
| 25.04.2025 | SM, natt (Swedish League, #2) | D18 | 1.04.46 | 64 /94 | 5.26 | 11.53 | 1.00 | 10.40 | 1.11 | |
| 21.04.2025 | Uppsala möte, lång | D18 | 56.55 | 7 /18 | 4.06 | 10.46 | 0.47 | 10.40 | 1.11 | |
| 19.04.2025 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | D18 Elit | 57.48 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2025 | Kortfredagen, Five-O, #2, sprint | D18 | 15.44 | 4 /8 | 0.33 | 6.41 | 0.14 | 6.45 | 0.11 | |
| 17.04.2025 | Häxjakten, Five-O, #1, natt | D18 | 57.06 | 7 /10 | 4.56 | 11.32 | 1.00 | 10.40 | 1.11 | |
| 05.04.2025 | Lännamedeln | D18 | 39.10 | 3 /9 | 1.43 | 9.19 | 0.24 | 10.40 | 1.11 | |
| 30.03.2025 | SM, ultralång (Swedish League, #1) | D18 Elit | 1.25.43 | 16 /71 | 3.13 | 9.05 | 0.20 | 10.40 | 1.15 | |
| 04.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 4 | W18 | 53.25 | 10 /27 | 10.38 | 12.04 | 2.24 | 10.40 | 1.15 | |
| 03.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 3 WRE | W18 | 35.01 | 8 /29 | 5.14 | 10.53 | 1.38 | 10.40 | 1.15 | |
| 02.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 2 | W18 | 50.57 | 3 /31 | 4.27 | 9.30 | 0.50 | 10.40 | 1.15 | |
| 02.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 2 Night Sprint | W18 | 13.28 | 10 /24 | 1.03 | 6.39 | 0.31 | 6.45 | 0.11 | |
| 01.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 1 WRE | W18 | 30.56 | 2 /28 | 2.08 | 9.53 | 0.41 | 10.40 | 1.15 | |
| 01.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 1 Night Sprint | W18 | 12.31 | 5 /24 | 0.05 | 6.07 | 0.02 | 6.45 | 0.11 | |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D16 | 23.47 | 18 /56 | 1.25 | 10.21 | 0.37 | 10.58 | 1.18 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | D16 | 16.03 | 11 /44 | 0.22 | 6.38 | 0.09 | 7.04 | 0.13 | |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D16 | 17.50 | 24 /48 | 2.23 | 7.47 | 1.02 | 7.04 | 0.13 | |
| 20.10.2024 | Daladubbeln, patrull | D16 | 1.06.33 | 39 /180 | 2.37 | 10.11 | 0.24 | 10.58 | 1.19 | |
| 17.08.2024 | Götalandsmästerskapen, lång | D16 | 59.32 | 28 /44 | 12.29 | 13.00 | 2.44 | 11.02 | 1.20 | |
| 16.08.2024 | Götalandsmästerskapen, sprint | D16 | 17.06 | 29 /45 | 1.47 | 8.00 | 0.50 | 7.16 | 0.13 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D16 | 56.54 | 99 /157 | 12.07 | 12.30 | 2.40 | 10.59 | 1.16 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D16 | 29.32 | 27 /157 | 1.17 | 9.23 | 0.24 | 10.59 | 1.16 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D16 | 39.20 | 17 /157 | 0.49 | 9.16 | 0.12 | 10.59 | 1.16 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D16 | 43.05 | 101 /157 | 10.28 | 13.25 | 3.16 | 10.59 | 1.16 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D16 | 50.47 | 12 /152 | 0.44 | 8.29 | 0.07 | 10.59 | 1.16 | |
| 30.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 3, medel | D16 | 40.02 | 19 /52 | 7.16 | 12.01 | 2.11 | 11.14 | 1.16 | |
| 29.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 2, lång | D16 | 49.27 | 14 /52 | 0.30 | 10.42 | 0.06 | 11.14 | 1.16 | |
| 28.06.2024 | 3+3 i Sälen, etapp 1, medel | D16 | 32.14 | 10 /50 | 4.54 | 10.52 | 1.39 | 11.14 | 1.16 | |
| 11.05.2024 | Närkekvartetten, dag 3, lång | D16 | 42.04 | 6 /55 | 1.01 | 9.19 | 0.14 | 11.19 | 1.19 | |
| 10.05.2024 | Swedish League, #5, lång (WRE) + Närkekvartetten, dag 2, lång | D16 | 56.56 | 17 /84 | 2.29 | 9.58 | 0.26 | 11.19 | 1.19 | |
| 09.05.2024 | Swedish League, #4, medel (WRE) + Närkekvartetten, dag 1, medel | D16 | 34.59 | 37 /87 | 4.53 | 10.57 | 1.32 | 11.19 | 1.19 | |
| 31.03.2024 | Bohuslunken, Five-O, #4, medel | D16 | 34.28 | 3 /16 | 2.26 | 9.52 | 0.42 | 11.46 | 1.29 | |
| 30.03.2024 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | D16 | 1.01.41 | 14 /21 | 13.03 | 13.21 | 2.49 | 11.46 | 1.29 | |
| 29.03.2024 | Kortfredagen, Five-O, #2, sprint | D16 | 16.38 | 3 /21 | 0.01 | 6.57 | 0.00 | 7.16 | 0.12 | |
| 28.03.2024 | Häxjakten, Five-O, #1, natt | D16 | 51.48 | 7 /13 | 11.28 | 12.21 | 2.44 | 11.46 | 1.29 | |
| 17.03.2024 | Göteborgspremiären, lång | D16 | 1.03.22 | 20 /34 | 4.57 | 11.46 | 0.55 | 11.46 | 1.29 | |
| 16.03.2024 | Göteborgspremiären, medel | D16 | 41.46 | 26 /39 | 8.39 | 13.02 | 2.42 | 11.46 | 1.29 | |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D15 | 19.47 | 10 /77 | 0.09 | 9.53 | 0.04 | 11.49 | 1.21 | |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | D15 | 15.22 | 12 /65 | 1.13 | 6.41 | 0.32 | 7.19 | 0.14 | |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D15 | 15.55 | 13 /68 | 0.16 | 6.56 | 0.07 | 7.19 | 0.14 | |
| 15.10.2023 | Daladubbeln, patrull | D16 | 1.35.32 | 83 /203 | 3.10 | 11.36 | 0.23 | 11.59 | 1.24 | |
| 09.09.2023 | Ungdoms-SM, lång | D15 | 1.17.51 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2023 | Ungdoms-SM, sprint | D15 | 16.03 | 66 /103 | 1.53 | 8.48 | 1.02 | 8.24 | 0.19 | – |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | D15 | 58.23 | 59 /110 | 4.54 | 12.56 | 1.05 | 12.18 | 1.27 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | D15 | 37.04 | 35 /110 | 5.11 | 11.30 | 1.36 | 12.18 | 1.27 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | D15 | 57.01 | 80 /110 | 5.00 | 15.04 | 1.19 | 12.18 | 1.27 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | D15 | 1.03.21 | 55 /110 | 7.10 | 12.01 | 1.22 | 12.18 | 1.27 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | D15 | 53.58 | 18 /110 | 1.36 | 9.55 | 0.18 | 12.18 | 1.27 | |
| 02.07.2023 | 3+3 i Sälen | D16 | 34.29 | 14 /63 | 2.20 | 10.42 | 0.43 | 12.18 | 1.27 | |
| 01.07.2023 | 3+3 i Sälen | D16 | 1.08.42 | 24 /63 | 9.40 | 12.22 | 1.44 | 12.18 | 1.27 | |
| 30.06.2023 | 3+3 i Sälen | D16 | 39.59 | 19 /65 | 5.15 | 12.44 | 1.40 | 12.48 | 1.49 | |
| 03.06.2023 | Unionsmatchen | D 15-16 | 42.33 | 19 /78 | 2.55 | 9.49 | 0.40 | 12.48 | 1.49 | |
| 18.05.2023 | Kvistkvaset | Løype: j | 20.19 | 5 | 2.02 | 11.58 | 1.12 | 12.56 | 1.58 | – |
| 07.05.2023 | Vämlandstrippeln, dag 3, lång | D16 | 1.08.26 | 5 /9 | 7.14 | 12.44 | 1.21 | 12.56 | 1.58 | – |
| 06.05.2023 | Vämlandstrippeln, dag 2, medel | D16 | 47.43 | 6 /9 | 14.27 | 14.32 | 4.24 | 12.56 | 1.58 | – |
| 13.11.2022 | O-event, dag 3, Zoorientering | D14 | 17.56 | 28 /81 | 2.00 | 11.14 | 1.15 | 12.56 | 2.00 | |
| 12.11.2022 | O-event, dag 2, Downhill sprint | D14 | 19.54 | 15 /65 | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2022 | O-event, dag 1, Sprint by Night | D14 | 22.27 | 40 /67 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2022 | Daladubbeln, patrull | D14 | 1.04.25 | 43 /246 | 0.12 | 10.25 | 0.02 | 13.06 | 2.05 | |
| 25.09.2022 | DM, lång, Värmland + Värmlandstripplen, dag 3, lång | D14 | 48.28 | 7 /11 | 7.56 | 13.23 | 2.11 | 13.22 | 2.14 | |
| 28.08.2022 | DM, lång, Bohuslän-Dal | D14 | 33.49 | 2 /6 | 0.46 | 9.35 | 0.13 | 13.18 | 2.06 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D14 | 48.54 | 62 /144 | 2.30 | 11.58 | 0.37 | 13.40 | 2.15 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | D14 | 33.44 | 57 /144 | 4.28 | 12.47 | 1.42 | 13.40 | 2.15 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | D14 | 1.02.04 | 93 /144 | 10.19 | 15.18 | 2.33 | 13.40 | 2.15 | |
| 27.07.2022 | O-Ringen Indoor | Svår | 28.13 | 324 /365 | 7.33 | 15.21 | 4.06 | – | – | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | D14 | 54.51 | 59 /144 | 4.25 | 11.52 | 0.57 | 13.40 | 2.15 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | D14 | 1.06.04 | 87 /144 | 14.35 | 15.18 | 3.23 | 13.40 | 2.15 | |
| 01.05.2022 | Skärmenträffen | D14 | 27.01 | 4 /10 | 0.23 | 11.56 | 0.10 | 13.10 | 2.08 | |
| 03.04.2022 | Kvillebyns klassiska | D14 | 53.16 | 5 /8 | 6.00 | 12.25 | 1.24 | 13.11 | 2.23 | |
| 14.11.2021 | O-event, dag 3, Zoorienteringen | D13 | 15.34 | 35 /81 | 2.08 | 12.51 | 1.46 | 13.45 | 2.29 | |
| 13.11.2021 | O-event, dag 2, Downhill Sprint | D13 | 25.01 | 25 /59 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2021 | O-event, dag 1, Sprint by Night | D13 | 14.39 | 19 /62 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2021 | DM, lång, Bohuslän-Dal | D14 | 43.27 | 5 /6 | 1.30 | 15.24 | 0.32 | 14.24 | 2.37 | |
| 04.09.2021 | DM, medel, Bohuslän-Dal | D14 | 34.08 | 5 /7 | 4.58 | 13.46 | 2.00 | 14.24 | 2.37 | |
| 07.08.2021 | Tibrotrippeln, Lördagsmedeln | D14 | 1.26.41 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | 3+3 i Sälen, dag 3, medel | D14 | 50.41 | 31 /42 | 13.36 | 15.32 | 4.10 | 14.29 | 2.47 | – |
| 03.07.2021 | 3+3 i Sälen, dag 2, lång | D14 | 52.42 | 28 /39 | 9.43 | 14.36 | 2.41 | 14.29 | 2.47 | – |
| 02.07.2021 | 3+3 i Sälen, dag 1, medel | D14 | 39.04 | 14 /45 | 3.18 | 11.55 | 1.00 | 14.29 | 2.47 | – |