Løperprofil
Krasuckis Rimantas
Labirintas
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.19
- Løpskapasitet
- 13.51
- O-evne
- 1.27
- Jevnhet ±
- 8,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.31
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 111 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±1,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 14.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2031 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1967 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0834 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0328 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,89 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9748 |
| bomVekt | 70 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7097 |
| bomStorSigma | 0,7253 |
| antallBom | 31 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0319 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0758 |
| havariVekt | 4,31 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0024 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3053 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0122 |
| fartSesongSin | 0,0118 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3688,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4075 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.18
- Løpskapasitet
- 10.09
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 5,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 60 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 09.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2259 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2233 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0538 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0349 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,8 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,16 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8727 |
| bomVekt | 36,18 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0997 |
| bomStorSigma | 0,5919 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0459 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 2,23 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8503 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0026 |
| fartSesongSin | 0,0023 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3765,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3820,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 2 | 14.08.2026 WMOC 2026 Long Final, bom 3.47 | 71 | – |
| Bom over fem minutter | 98 | 16.02.2025 Maximus O Meeting 2025 - Middle/Media, bom 6.33 | 98 | – |
| Bom over ti minutter | 197 | hele karrieren siden 2024 | 197 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2026 | WMOC 2026 Long Final | M70B | 1.07.26 | 24 /74 | 8.50 | 14.46 | 1.56 | 15.09 | 1.26 | |
| 12.08.2026 | WMOC 2026 Middle Final | M70B | 36.24 | 26 /80 | 1.01 | 13.36 | 0.23 | 15.09 | 1.26 | |
| 11.08.2026 | WMOC 2026 Forest Qualification | M70-2 | 51.38 | 23 /55 | 1.29 | 13.49 | 0.24 | 15.09 | 1.26 | |
| 09.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Final | M70B | 19.57 | 49 /79 | 0.51 | 10.41 | 0.27 | 10.19 | 0.09 | |
| 08.08.2026 | WMOC 2026 Sprint Qualification | M70-3 | 18.35 | 39 /69 | 0.25 | 9.59 | 0.13 | 10.19 | 0.09 | |
| 18.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Chassing/Caza | M70 | 44.58 | 9 /20 | 3.37 | 16.01 | 1.17 | 17.03 | 1.47 | |
| 17.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Sprint | M70 | 17.39 | 14 /20 | 0.05 | 10.09 | 0.03 | 10.08 | 0.10 | – |
| 16.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Middle/Media | M70 | 54.02 | 17 /21 | 15.05 | 22.21 | 6.14 | 17.03 | 1.47 | |
| 15.02.2025 | Maximus O Meeting 2025 - Long/Larga | M70 | 1.35.52 | 18 /21 | 12.05 | 20.18 | 2.34 | 17.03 | 1.47 | |
| 13.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 4 | M70 | 1.40.18 | 39 /76 | 13.25 | 15.56 | 2.08 | 14.56 | 1.25 | – |
| 12.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 3 | M70 | 58.21 | 39 /80 | 6.56 | 14.44 | 1.45 | 14.56 | 1.25 | – |
| 11.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 2 | M70 | 1.04.47 | 61 /77 | 7.24 | 16.03 | 1.50 | 14.56 | 1.25 | – |
| 10.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 1 | M70 | 46.42 | 48 /82 | 5.23 | 14.54 | 1.43 | 14.56 | 1.25 | – |
| 10.02.2024 | Portugal O Meeting 2024 - Day 1 - Night Sprint | M70 | 18.36 | 20 /41 | 0.08 | 10.01 | 0.04 | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 65- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 65- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 65- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 65- | – | – | – | – | – | – | – | – |