Løperprofil
Brit Ellen Hindrum
Odal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Sprintrankingen
21 løp
B-rankingen
10 løp
C-rankingen
15 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 21.59
- Løpskapasitet
- 20.21
- O-evne
- 1.38
- Jevnhet ±
- 7,8 %
- Usikkerhet ±
- 3.24
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 08.10.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5877 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,7151 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,078 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1437 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,92 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1677 |
| bomVekt | 4,02 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5637 |
| bomStorSigma | 0,8286 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,087 |
| havariVekt | 0,28 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2054 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5416,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5849,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 1041 av 1119
Nr. 1041 av 1119 blant kvinner i Norge · nr. 88 av 89 i klassen D60–64 · nr. 14 av 15 i 1965-kullet
- Forventet kmtid
- 13.23
- Løpskapasitet
- 13.01
- O-evne
- 0.22
- Jevnhet ±
- 6,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.23
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 1,8
- Typisk bom
- 64 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 22 (sist 28.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4731 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4811 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0639 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0286 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,2 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 2,0035 |
| bomVekt | 149,25 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1566 |
| bomStorSigma | 0,6505 |
| antallBom | 46 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0591 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0898 |
| havariVekt | 5,49 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0048 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8418 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0021 |
| fartSesongSin | −0,0058 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4824,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4963,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 321 av 336
Nr. 321 av 336 blant kvinner i Norge · nr. 16 av 16 i klassen D60–64 · nr. 6 av 6 i 1965-kullet
- Forventet kmtid
- 23.39
- Løpskapasitet
- 20.17
- O-evne
- 3.22
- Jevnhet ±
- 8,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.53
- Sikkerhet
- 8
- Bommer per løp
- 4,1
- Typisk bom
- 137 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,0 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 04.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4607 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4738 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0858 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0364 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,81 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,5 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1526 |
| bomVekt | 57,46 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,9221 |
| bomStorSigma | 0,8378 |
| antallBom | 28 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0611 |
| havariVekt | 4,51 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0142 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8626 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0058 |
| fartSesongSin | −0,0094 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4773 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5564,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
nr. 223 av 241
Nr. 223 av 241 blant kvinner i Norge · nr. 6 av 8 i klassen D60–64 · nr. 4 av 4 i 1965-kullet
- Forventet kmtid
- 22.30
- Løpskapasitet
- 20.09
- O-evne
- 2.21
- Jevnhet ±
- 11,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.01
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 103 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 24.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4543 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4725 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1148 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0445 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,51 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1058 |
| bomVekt | 38,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6389 |
| bomStorSigma | 0,8814 |
| antallBom | 42 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0402 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0658 |
| havariVekt | 3,05 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0106 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5178 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0016 |
| fartSesongSin | 0,0059 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4756,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5312,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 1 | 04.07.2026 Morokulien 2-dagers, dag 1, bom 4.14 | 93 | nr. 7771 |
| Bom over fem minutter | 79 | 21.04.2026 Oslo City Cup løp 3, bom 5.59 | 183 | nr. 3220 |
| Bom over ti minutter | 454 | 21.10.2023 Blodslitet, bom 14.29 | 454 | nr. 2340 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | C-åpen 17- | 2.12.34 | 20 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2026 | Morokulien 2-dagers, dag 1 | B-åpen 17- | 52.50 | 14 /18 | 8.09 | 24.18 | 3.45 | 23.38 | 3.25 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | B-åpen 17- | 38.06 | 33 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2026 | Elgdilten | C-åpen 17- | 35.54 | 10 /21 | 1.29 | 23.33 | 1.02 | 23.18 | 2.23 | |
| 28.04.2026 | Oslo City Cup løp 4 | ÅL | 40.55 | 36 /45 | 2.48 | 14.12 | 0.58 | 13.35 | 0.27 | |
| 21.04.2026 | Oslo City Cup løp 3 | ÅL | 48.28 | 63 /87 | 9.47 | 15.22 | 3.07 | 13.35 | 0.27 | |
| 14.04.2026 | Oslo City Cup løp 2 | Åpen lang | 37.34 | 35 /51 | 3.33 | 14.35 | 1.23 | 13.35 | 0.27 | |
| 07.04.2026 | Oslo City Cup løp 1 | ÅL | 33.03 | 77 /100 | 1.55 | 13.35 | 0.48 | 13.35 | 0.27 | |
| 22.03.2026 | KOK 2 dagers. Mellomdistanse | B-åpen 17- | 50.35 | 53 /59 | 8.54 | 27.40 | 4.52 | 24.11 | 3.25 | |
| 21.03.2026 | KOK 2 dagers Sprint i Abra Havn | B-åpen 17- | 27.29 | 63 /87 | – | – | – | – | – | – |
| 20.03.2026 | KOK 2 dagers Natt-o i Dyreparken | B-åpen 17- | 42.09 | 39 /45 | 7.31 | 24.59 | 4.27 | 24.11 | 3.25 | |
| 18.10.2025 | Blodslitet | C-åpen 17- | 1.04.22 | 16 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2025 | Postjakta #6 | C | 1.19.01 | 4 /5 | 8.34 | 20.51 | 2.16 | 20.31 | 2.43 | |
| 06.07.2025 | Morokulien 2-dagers, dag 2 | B-åpen 17- | 46.57 | 8 /11 | 2.52 | 21.44 | 1.20 | 23.18 | 3.21 | |
| 17.06.2025 | Le Tour de Glåmdal / Postjakta #4 | B15- | 1.24.50 | 12 /13 | 17.59 | 25.24 | 5.23 | 23.38 | 3.41 | |
| 12.06.2025 | Klubbmesterskap sprint | Damer B | 22.49 | 4 /5 | 3.32 | 13.59 | 2.10 | 13.46 | 0.25 | |
| 08.06.2025 | Elgdilten PreO sprint | sprint | 27.32 | 39 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Elgdilten | B-åpen 17- | 52.58 | 20 /30 | 3.31 | 19.14 | 1.17 | 23.38 | 3.41 | |
| 03.06.2025 | Postjakta #3 | C | 41.59 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | KM Sprint - Tangen skole | B-åpen 17- | 32.26 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2025 | Drømmemila 1609 meter sprint- Inngår i Raumarkarusell løp 5 | Damer | 24.29 | 12 /18 | 1.42 | 15.06 | 1.03 | 14.23 | 0.26 | |
| 14.12.2024 | Sjusjørennet 2024 sprint | D 60- | 38.27 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2024 | Furugampen | B-åpen 17- | 1.01.54 | 16 /16 | 3.24 | 27.18 | 1.30 | 26.14 | 3.23 | |
| 04.09.2024 | Le Tour de Glåmdal #6 | C15- | 1.19.23 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Finndulten | B-åpen 17- | 1.10.58 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 07.07.2024 | Morokulien 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | B-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | B-åpen 17- | 30.40 | 34 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2024 | Løvspretten | B-åpen 17- | 1.30.31 | 17 /21 | 10.33 | 27.24 | 3.12 | 25.08 | 3.43 | |
| 15.05.2024 | Le Tour de Glåmdal #2 | B15- | 28.07 | 18 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Oslo City Cup - Finale | ÅL | 39.46 | 29 /31 | 1.40 | 15.02 | 0.38 | 14.30 | 0.29 | |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | ÅL | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2024 | Le Tour de Glåmdal #1 | B15- | 1.06.00 | 17 /17 | 6.46 | 21.25 | 2.17 | 23.57 | 4.02 | |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | AL-åpen | 41.00 | 15 /17 | 3.11 | 14.18 | 1.07 | 14.30 | 0.29 | |
| 09.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 2 | Åpen lang | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | D 50- | 37.48 | 42 /47 | 1.41 | 15.06 | 0.40 | 14.30 | 0.29 | |
| 01.04.2024 | Myrsprinten | B-åpen | 34.08 | 8 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 04.02.2024 | Publikumsløp NM stafett | A-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.12.2023 | Sjusjørennet 2023 mellom | D 50- | 42.24 | 12 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 16.12.2023 | Sjusjørennet 2023 sprint | D 50- | 34.23 | 10 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | B-åpen 17- | 2.18.07 | 49 /53 | – | – | – | – | – | – |
| 08.10.2023 | Klubbmesterskap Løten o-lag | D 60- | 1.17.45 | 5 /5 | 6.09 | 25.49 | 2.03 | 22.45 | 1.23 | – |
| 30.09.2023 | Furugampen | C-åpen 17- | 45.24 | 3 /5 | 3.30 | 20.23 | 1.34 | 20.49 | 3.01 | |
| 09.08.2023 | BKOK-KARUSELLEN #12 | AK-C- | 1.13.39 | 11 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | C-åpen 17- | 1.20.54 | 7 /7 | 10.12 | 24.07 | 3.02 | 20.40 | 3.06 | |
| 01.07.2023 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | B-åpen 17- | 1.27.57 | 19 /20 | 26.59 | 32.37 | 10.00 | 27.28 | 5.25 | – |
| 30.06.2023 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | B-åpen 17- | 41.21 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2023 | O-festivalen sprint øvrige klasser | C-åpen 17- | 39.37 | 10 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2023 | Finndulten | C-åpen 17- | 54.56 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Gardermoen MTBO incl. World Masters Series - middle | Åpen C | 56.58 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2023 | Le Tour de Glåmdal 2 | 17C | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2023 | Løvspretten | C-åpen 17- | 38.58 | 3 /5 | 2.08 | 18.41 | 1.01 | 19.48 | 2.50 | |
| 09.05.2023 | Oslo City Cup 2023 - Finale | ÅL | 35.01 | 13 /16 | 3.09 | 14.48 | 1.20 | 14.48 | 0.34 | |
| 02.05.2023 | Oslo City Cup nr. 4 - 2023 | ÅL | 49.38 | 12 /15 | 4.59 | 18.38 | 1.52 | 14.48 | 0.34 | |
| 25.04.2023 | Oslo City Cup - løp nr.3 | D50- | 49.46 | 24 /28 | 1.17 | 15.52 | 0.25 | 14.34 | 0.32 | |
| 23.04.2023 | PreO Ås | Pre-o B | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2023 | Oslo City Cup nr. 1 - 2023 | D50 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.02.2023 | Ski-O-treff mellom | B-åpen | 54.45 | 16 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 11.02.2023 | Ski-O-treff sprint | B-åpen | 45.42 | 10 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 15.01.2023 | NC Sprint, ungdoms- og publikumsløp sprint | D 50 | 1.05.21 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 14.01.2023 | Ski-O, Hovedløp, NC mellomdistanse og publikumsløp | D 50 | 1.26.10 | 13 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 18.12.2022 | Sjusjørennet 2022 mellom | D 50- | 53.50 | 14 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 17.12.2022 | Sjusjørennet 2022 sprint | D 50- | 1.03.19 | 14 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | B-åpen 17- | 1.26.13 | 49 /54 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2022 | EOL Nattkarusell No 5 | C | 36.35 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.10.2022 | Vestfold Sykkel-O Festival | C-åpen 17- | 21.50 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2022 | Furugampen | B-åpen 17- | 1.17.09 | 6 /7 | 11.16 | 31.30 | 4.36 | – | – | – |
| 27.09.2022 | EOL nattkarusell No 2 | N | 23.00 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2022 | Raumarkarusell løp 19 & Eidsvoll OLs nattkarusell løp 1 | N | 53.07 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2022 | Veteranmesterskap sprint | Dir C | 17.50 | 6 /10 | 0.43 | 14.03 | 0.34 | 14.10 | 0.35 | |
| 30.07.2022 | O-Ringen Uppsala | Lätt 3,5 | 1.11.54 | 50 /83 | 14.48 | 22.27 | 4.37 | 20.02 | 3.11 | |
| 29.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 4 | Lätt 3,5 | 47.41 | 36 /83 | 6.21 | 17.55 | 2.23 | 20.02 | 3.11 | |
| 28.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 3 | Lätt 3,5 | 1.47.24 | 52 /83 | 25.56 | 24.57 | 6.01 | 20.02 | 3.11 | |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | Lätt 3,5 | 55.32 | 34 /83 | 9.27 | 17.24 | 2.58 | 20.02 | 3.11 | |
| 25.07.2022 | O-Ringen Uppsala | Lätt 3,5 | 57.11 | 29 /83 | 2.54 | 15.23 | 0.47 | 20.02 | 3.11 | |
| 10.07.2022 | Gammelskolla 2-dagers, dag 2 | DC | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2022 | Gammelskolla 2-dagers, dag 1 | DC | 56.09 | 10 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 03.07.2022 | Morokulien 2-dagars | Lätt 2,5 | 1.10.12 | 10 /13 | 14.05 | 21.58 | 4.25 | 20.02 | 3.11 | |
| 02.07.2022 | Morokulien 2-dagars | Lätt 2,5 | 44.44 | 6 /13 | 1.31 | 16.33 | 0.34 | 20.02 | 3.11 | |
| 26.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, langdistanse | C-åpen 17- | 1.01.14 | 19 /21 | 6.32 | 22.23 | 2.23 | 21.34 | 2.40 | – |
| 26.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, langdistanse | C-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2022 | Norsk O-Festival Sprint - Alle klasser | C-åpen 17- | 24.40 | 7 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2022 | Løvspretten | C-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2022 | Elgdilten | C-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2022 | Pinsesprinten | C-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2022 | Oslo City Cup FINALE - 2022 | D 50- | 38.24 | 10 /12 | 5.56 | 16.21 | 2.32 | 14.45 | 0.39 | |
| 26.04.2022 | Oslo City cup nr. 4 - 2022 | D50 | 42.11 | 36 /37 | 9.00 | 15.57 | 3.24 | 14.37 | 0.38 | |
| 19.04.2022 | Oslo City Cup nr. 3 - 2022 | D 50- | 41.41 | 35 /36 | 7.55 | 17.43 | 3.22 | 14.37 | 0.38 | |
| 05.04.2022 | Oslo City Cup nr. 2 - 2022 | D50 | 49.13 | 21 /24 | 3.40 | 16.56 | 1.16 | 14.37 | 0.38 | |
| 29.03.2022 | Oslo City Cup nr. 1 - 2022 | D50- | 33.18 | 23 /25 | 2.20 | 13.54 | 0.58 | 14.13 | 0.27 | |
| 05.03.2022 | Lygna Ski-O Weekend - NC ski-o sprint | D 50- | 37.15 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 06.02.2022 | NC sprint | B-åpen 17- | 31.11 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 05.02.2022 | NM ski-o lang | B-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.01.2022 | Ski-O-treff trening | Mellom | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.01.2022 | Ski-O-treff trening | Mellom | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2021 | Blodslitet | C-åpen 17- | 1.46.03 | 18 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2021 | Veteranmesterskap sprint | D 55- | 28.34 | 19 /19 | 1.37 | 21.01 | 1.11 | 17.56 | 0.29 | |
| 10.07.2021 | Gammelskolla 2-dagers, dag 1 | DC | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | C-åpen 17- | 26.55 | 23 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | C-åpen 17- | 27.59 | 29 /140 | 4.40 | 20.48 | 3.28 | 23.08 | 3.17 | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | C-åpen 17- | 2.26.22 | 30 /140 | 18.13 | (37.15) | 4.38 | 23.08 | 3.17 | – |
| 04.07.2021 | Sørlandsgaloppen 2021 | C-åpen 17- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 29.05.2021 | Totenåsløpet 2021 | C-åpen trening | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2020 | Myrsprinten | D 17-C | 1.05.07 | 5 /5 | 5.49 | 18.05 | 1.37 | 14.50 | 0.32 | |
| 26.05.2020 | Le Tour de Glåmdal 2 | 17C | 34.44 | 7 /10 | 0.02 | 17.27 | 0.01 | 17.36 | 0.53 | – |
| 19.10.2019 | Blodslitet | Damer åpen B | 2.46.25 | 33 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2019 | Veteranmesterskap | D 50- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 1 | OpenC1 | 21.25 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp nr. 4 | D 50- | 42.21 | 41 /46 | 7.10 | 15.45 | 2.40 | 12.47 | 0.42 | – |
| 02.04.2019 | Oslo City Cup 2019, løp nr 1 | D50- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.10.2018 | Blodslitet | Damer åpen B | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2018 | Veteranmesterskapet | D 50- | 29.38 | 16 /16 | 11.29 | 18.03 | 6.59 | – | – | – |
| 19.08.2018 | Romeriksløpet | DirC | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2018 | Pinsesprinten | D 17-C | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2018 | Oslo City Cup, løp nr. 4 | D 50- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2018 | Oslo City Cup, løp nr. 3 | D 50- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2017 | Pinsesprinten | D 50- | 44.14 | 51 /55 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2017 | KM mellomdistanse - Finndulten | D 17-C | 1.07.09 | 2 /2 | 8.52 | 24.42 | 3.16 | – | – | – |
| 26.04.2017 | Raumar sprint-karusell 3 | LD | 43.37 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2016 | Blodslitet 2016 | N-åpen | 38.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2016 | Modum 2-dagers m/Veteranmesterskap lang | D 17-N | 44.46 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2016 | Raumar o-karusell,10. løp | ND | 32.52 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |