Løperprofil
Einar Johannessen
Stavanger
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
48 løp
Sprintrankingen
5 løp
B-rankingen
47 løp
C-rankingen
24 løp
Skogsrankingen
nr. 1280 av 3557
Nr. 1280 av 3557 blant menn i Norge · nr. 50 av 116 i klassen H15–16 · nr. 26 av 62 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 10.42
- Løpskapasitet
- 9.38
- O-evne
- 1.04
- Jevnhet ±
- 12,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.10
- Sikkerhet
- 29
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 75 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±2,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 49 (sist 04.11.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1643 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1265 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1241 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0157 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 15,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 28,72 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0862 |
| bomVekt | 458,27 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3141 |
| bomStorSigma | 0,6967 |
| antallBom | 126 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0287 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0697 |
| havariVekt | 24,97 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0074 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2516 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0009 |
| fartSesongSin | 0,0233 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2565,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2849,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.02
- Løpskapasitet
- 6.52
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 6,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.12
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 74 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 01.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1649 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1353 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0637 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0276 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,95 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7978 |
| bomVekt | 86,26 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3074 |
| bomStorSigma | 0,5361 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,053 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0792 |
| havariVekt | 3,94 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0095 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9139 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0008 |
| fartSesongSin | 0,003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2549,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2609,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 54 av 304
Nr. 54 av 304 blant menn i Norge · nr. 17 av 34 i klassen H15–16 · nr. 16 av 28 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 11.29
- Løpskapasitet
- 9.47
- O-evne
- 1.42
- Jevnhet ±
- 12,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.18
- Sikkerhet
- 27
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 48 (sist 26.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2734 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,263 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1236 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0253 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 7,81 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 27,46 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0176 |
| bomVekt | 301,74 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3775 |
| bomStorSigma | 0,8223 |
| antallBom | 118 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0303 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1434 |
| havariVekt | 19,89 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0056 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,953 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0061 |
| fartSesongSin | 0,0057 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2300 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2700,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.46
- Løpskapasitet
- 9.14
- O-evne
- 2.33
- Jevnhet ±
- 10,6 %
- Usikkerhet ±
- 1.19
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 116 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 25 (sist 16.04.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3261 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3265 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1061 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1064 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,68 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,6 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9267 |
| bomVekt | 73,85 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7573 |
| bomStorSigma | 1,0236 |
| antallBom | 42 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0416 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0658 |
| havariVekt | 3,22 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0011 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7445 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0033 |
| fartSesongSin | −0,0065 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2177,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2777,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 7 | 04.11.2026 Nattløp Øksnevadskogen, bom 2.57 | 210 | – |
| Bom over fem minutter | 199 | 15.08.2026 Vestlandsmesterskapet, bom 13.08 | 373 | – |
| Bom over ti minutter | 199 | 15.08.2026 Vestlandsmesterskapet, bom 13.08 | 539 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | Nattløp Øksnevadskogen | Herrer - lang løype | 35.47 | 6 /19 | 5.19 | 9.39 | 1.26 | 10.42 | 1.04 | |
| 29.10.2026 | Torsdagsløp - Oktober | H 15-16 | 19.45 | 1 /3 | 1.09 | 9.10 | 0.32 | 10.49 | 1.03 | |
| 24.10.2026 | HARDHAUSEN | H 15-16 | 1.22.16 | 8 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2026 | Rankingfinale | H 15-16 | 51.53 | 6 /8 | 3.29 | 12.32 | 0.50 | 10.59 | 1.04 | |
| 25.09.2026 | KM Natt | H 15-16 | 36.20 | 4 /7 | 1.11 | 8.00 | 0.16 | 10.59 | 1.04 | |
| 15.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Finale - Melshei | H 15-16 | 24.16 | 7 /9 | 0.15 | 9.49 | 0.06 | 10.59 | 1.04 | |
| 01.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 6 - Lundehaugen | H 15-16 | 16.40 | 6 /9 | 0.02 | 6.27 | 0.01 | 7.06 | 0.10 | |
| 29.08.2026 | KM Mellom og Kampen om Skagerak løp 2 | H 15-16 | 38.21 | 23 /35 | 3.19 | 11.50 | 1.01 | 11.11 | 1.08 | |
| 28.08.2026 | Kampen om Skagerrak Løp 1 | H 15-16 | 18.10 | 13 /31 | 0.10 | 7.19 | 0.04 | 7.25 | 0.11 | |
| 22.08.2026 | KM Lang | H 15-16 | 50.59 | 6 /9 | 1.15 | 9.26 | 0.14 | 11.11 | 1.08 | |
| 16.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | H 15-16 | 33.40 | 2 /8 | 1.46 | 8.31 | 0.27 | 11.11 | 1.08 | |
| 15.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | H 15-16 | 1.15.34 | 5 /8 | 23.41 | 13.55 | 4.22 | 11.11 | 1.08 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | H15 | 22.15 | 30 /50 | 2.41 | 8.11 | 0.59 | 7.25 | 0.11 | |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | H15 | 1.12.02 | 31 /49 | 4.52 | 12.35 | 0.51 | 11.11 | 1.08 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H15 | 59.07 | 122 /166 | 8.50 | 12.10 | 1.49 | 11.14 | 1.02 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H15 | 49.36 | 115 /166 | 6.42 | 13.24 | 1.49 | 11.14 | 1.02 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H15 | 44.27 | 137 /166 | 5.50 | 15.53 | 2.05 | 11.14 | 1.02 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H15 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H15 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | H 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2026 | Torsdagsløp Juni - Godalen | H 15-16 | 23.39 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | AK-åpen | 33.45 | 1 /22 | 2.57 | 11.34 | 1.01 | 10.27 | 0.56 | |
| 02.06.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 4 - Sandneshallen | A-åpen | 22.03 | 2 /8 | 1.20 | 11.05 | 0.40 | 10.27 | 0.56 | |
| 26.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 3 - Alsvik | B-åpen | 25.17 | 2 /11 | 2.56 | 13.52 | 1.37 | 11.52 | 1.40 | |
| 19.02.2026 | Torsdagsløp Februar | B-mellom | 22.05 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.01.2026 | Nattløp Sandnes IL *Melshei* | HL | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.01.2026 | Vinterkarusell 3 Njåskogen | Herrer - lang løype | 56.07 | 13 /30 | 3.10 | 9.40 | 0.33 | 10.36 | 0.58 | |
| 07.01.2026 | Nattløp EOK Haugstadskogen | Herrer - lang løype | 48.09 | 7 /10 | 3.09 | 11.15 | 0.44 | 10.36 | 0.58 | |
| 26.12.2025 | Juleløpet i Sørmarka | HL | 57.08 | 19 /25 | 5.52 | 11.39 | 1.12 | 10.39 | 1.02 | |
| 17.12.2025 | Nattgløggen | HL | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.11.2025 | Høstkarusell løp 2 - Madlatua | HAL | 39.53 | 10 /23 | 5.00 | 10.18 | 1.17 | 10.33 | 1.01 | |
| 05.11.2025 | Nattløp Øksnevadskogen | Herrer - lang løype | 21.19 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.10.2025 | Torsdagsløp - Madla Gosen | A-åpen | 32.32 | 3 /9 | 1.44 | 9.38 | 0.31 | 10.46 | 1.01 | |
| 25.10.2025 | HARDHAUSEN | H 13-14 | 45.21 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2025 | Blodslitet | H 13-14 | 49.32 | 14 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2025 | Ungdomscup Finale Gramstad | H 13-14 | 10.56 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2025 | Klubbmesterskap Ganddal IL Vagleskogen | H13-14 | 24.50 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2025 | Rankingfinale på Lundekvam | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2025 | KM Natt ROK - Alsvik | H 13-14 | 30.22 | 5 /6 | 9.05 | 13.56 | 4.10 | 12.20 | 1.41 | |
| 24.09.2025 | Bedriftsløp - Sandvedparken - R18 | H16 | 31.34 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2025 | Bedriftsløp - Bogafjell - R17 | H16 | 39.08 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2025 | Ungdomscup 7 | H 13-14 | 13.10 | 4 /10 | 0.14 | 10.46 | 0.11 | 12.20 | 1.41 | |
| 09.09.2025 | Ungdomscup 6 - Madlatuå | H 13-14 | 20.11 | 2 /7 | 0.24 | 9.38 | 0.11 | 12.20 | 1.41 | |
| 08.09.2025 | Klubbløp Grudaskogen | Herrer - lang A løype | 21.09 | 11 /24 | 0.54 | 7.17 | 0.19 | 7.27 | 0.09 | |
| 06.09.2025 | Sprint Vardeneset, Stavanger - RR08 | H 13-14 | 13.22 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2025 | Kampen om Skagerrak 2025, løp 3 (m/åpne klasser) | H 13-14 | 33.07 | 7 /23 | 2.23 | 10.59 | 0.47 | 12.35 | 1.43 | |
| 30.08.2025 | Kampen om Skagerrak 2025, løp 2 | H 13-14 | 36.03 | 2 /21 | 1.59 | 9.27 | 0.31 | 12.35 | 1.43 | |
| 29.08.2025 | Kampen om Skagerrak, løp 1 | H13-14 | 16.53 | 4 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2025 | Ungdomscup 5 Bakkebø/Lagård | H 13-14 | 11.46 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2025 | Klubbløp Ganddal skole | Herrer - lang A løype | 28.34 | 5 /13 | 0.37 | 9.56 | 0.13 | 11.07 | 1.02 | |
| 23.08.2025 | KM Lang Sirdal | H 13-14 | 25.58 | 3 /10 | 0.04 | 10.01 | 0.02 | 12.35 | 1.43 | |
| 17.08.2025 | Odda 2-dagars 2025 dag2, Vestlandsmesterskap | H 13-14 | 37.00 | 1 /8 | 0.42 | 10.02 | 0.11 | 12.35 | 1.43 | |
| 16.08.2025 | Odda 2-dagars 2025, Vestlandsmesterskap | H 13-14 | 25.09 | 1 /6 | 2.20 | 9.17 | 0.52 | 12.35 | 1.43 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | H 14 | 16.01 | 30 /49 | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | H 14 | 38.40 | 26 /45 | 6.26 | 13.03 | 2.10 | 12.35 | 1.43 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H14 | 40.15 | 109 /154 | 5.30 | 12.24 | 1.42 | 13.28 | 2.04 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H14 | 44.51 | 106 /154 | 2.29 | 12.47 | 0.42 | 13.28 | 2.04 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H14 | 50.33 | 120 /154 | 16.17 | 17.03 | 5.30 | 13.28 | 2.04 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H14 | 46.10 | 92 /154 | 4.45 | 11.58 | 1.14 | 13.28 | 2.04 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | 25.19 | 24 /38 | 4.37 | 12.57 | 2.22 | 13.28 | 2.04 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | 38.09 | 26 /110 | 8.09 | 14.21 | 3.04 | 13.28 | 2.04 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | 47.20 | 28 /110 | 12.06 | 17.54 | 4.34 | 13.28 | 2.04 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2025 | Midtsommerløpet | H13-14 | 33.07 | 25 /52 | 4.35 | 14.20 | 1.59 | 13.01 | 1.45 | |
| 14.06.2025 | CSI - Camp Stokke Indoor | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2025 | Midtsommersprinten | H13-14 | 17.53 | 13 /57 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2025 | Bedriftsløp - Sørmarka - R9 | H16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2025 | Ungdomscup 4 - Tananger | H 13-14 | 30.40 | 5 /8 | 5.17 | 14.26 | 2.29 | 13.01 | 1.45 | |
| 01.06.2025 | Kretsløp lang (publikumsløp JWOC-uttak), Hjelmeland | H 13-14 | 20.36 | 1 /5 | 0.11 | (9.07) | 0.05 | 13.01 | 1.45 | |
| 31.05.2025 | Kretsløp mellom (publikumsløp JWOC-uttak), Hjelmeland | H 13-14 | 18.31 | 1 /5 | 0.50 | 9.59 | 0.27 | 13.11 | 1.48 | |
| 28.05.2025 | Bedriftsløp - Øksnavadskogen - R8 | H16 | 30.12 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2025 | Ungdomscup 3 | H 13-14 | 21.59 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Kretsløp Alsvik | H 13-14 | 25.14 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2025 | KM Mellom - Bakkebø | H 13-14 | 26.15 | 4 /7 | 5.27 | 12.01 | 2.30 | 13.11 | 1.48 | |
| 22.05.2025 | Torsdagsløp på Gausel | H 13-14 | 13.54 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2025 | Ungdomscup 2 - Kleivane | H 13-14 | 11.07 | 3 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2025 | Bedriftsløp - Melshei/Arboretet - R6 | H16 | 47.54 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Ungdomscup 1 Njåskogen | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | Bedriftsløp - Ølbergskogen - R5 | H16 | 44.08 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2025 | KM Sprint - ROK - Haugesund | H 13-14 | 16.08 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | Bedriftsløp - Sveineskogen - R4 | H16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Åpent Klubbmesterskap i innendørsorientering Sandneshallen | Herrer - Medium | 19.36 | 6 /10 | 3.09 | 8.09 | 1.19 | 7.34 | 0.12 | – |
| 23.04.2025 | Bedriftsløp - Sælandsskogen - R3 | H16 | 51.56 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2025 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | H16 | 49.30 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2025 | Bedriftsløp - Universitetet - R1 | H16 | 23.24 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2025 | KOK 2 dagers / NC mellom | H13-14 | 31.42 | 4 /22 | 1.00 | 11.56 | 0.23 | 13.52 | 1.52 | |
| 29.03.2025 | KOK 2 dagers. Sprint i Dyreparken (NC sprint) | H13-14 | 16.00 | 3 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 27.03.2025 | Torsdagsløp Mars | A -lang | 34.43 | 8 /16 | 1.26 | 10.57 | 0.27 | 11.43 | 1.05 | |
| 22.03.2025 | Vinterkarusell 1+ i Sørmarka | HAM | 35.48 | 2 /18 | 4.54 | 11.16 | 1.33 | 11.43 | 1.05 | |
| 08.03.2025 | Vinterkarusell Ganddal IL Vagleskogen | Herrer - mellomlang løype | 43.13 | 14 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 20.02.2025 | Torsdagsløp Februar på Gausel | B-mellom | 37.02 | 3 /11 | 8.19 | 15.16 | 3.26 | 14.13 | 2.00 | |
| 19.02.2025 | Nattløp Melsvatnet | HM | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.02.2025 | Vinterkarusell Gramstad | Herrer - mellomlang løype | 48.05 | 8 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 05.02.2025 | Nattløp Ganddal IL Njåskogen | Herrer - mellomlang løype | 42.23 | 8 /23 | 1.52 | 12.44 | 0.34 | 11.59 | 1.07 | |
| 30.01.2025 | Torsdagsløp Januar | B-mellom | 29.46 | 1 /11 | 1.59 | 13.12 | 0.53 | 14.12 | 1.55 | |
| 25.01.2025 | Vinterkarusell Melsvatnet | GM | 35.59 | 4 /40 | 2.04 | 10.54 | 0.38 | 12.01 | 1.09 | |
| 22.01.2025 | Nattløp Vatneli Skole | HM | 57.05 | 15 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 04.01.2025 | Treningsløp Bogafjell Plassatjørn (ROK Samling) | B løype | 42.19 | 4 /12 | 4.59 | 14.13 | 1.41 | 14.12 | 1.55 | |
| 26.12.2024 | Juleløpet 2024, Vinterkarusellens 1. løp. | HM | 54.28 | 34 /62 | 7.55 | 15.00 | 2.11 | 12.13 | 1.11 | |
| 18.12.2024 | Nattløp Sørmarka | HM | 57.51 | 5 /13 | 9.54 | 13.07 | 2.15 | 12.13 | 1.11 | |
| 07.12.2024 | Høstkarusellen løp 3 - Kvernevik | HAM | 36.33 | 4 /29 | 3.08 | 11.28 | 0.59 | 12.13 | 1.11 | |
| 04.12.2024 | Nattløp Selshammeren | HM | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 28.11.2024 | Torsdagsløp November | B-mellom | 23.42 | 2 /11 | 1.51 | 12.47 | 1.00 | 14.21 | 2.03 | |
| 23.11.2024 | Høstkarusell løp 2 - Ulsnes | HAM | 37.44 | 6 /23 | 5.32 | 13.29 | 1.59 | 12.05 | 1.09 | |
| 16.11.2024 | Treningsløp ROOTS samling | B | 39.06 | 1 /15 | 7.40 | 14.32 | 2.51 | 14.21 | 2.03 | |
| 09.11.2024 | Høstkarusell løp 1 - Tastaveden | HAM | 32.53 | 6 /20 | 2.57 | 12.45 | 1.09 | 12.05 | 1.09 | |
| 07.11.2024 | Torsdagsløp fra Gosen skole | B-mellom | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2024 | Nattløp Øksnevadskogen | Herrer - mellomlang løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2024 | HARDHAUSEN | H 13-14 | 1.02.14 | 9 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2024 | Bedriftsløp Lundehaugen - R18 | HT | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Finale | H 13-14 | 24.27 | 7 /10 | 2.38 | 12.41 | 1.22 | 14.47 | 2.12 | |
| 18.09.2024 | Bedriftsløp Frøyland - R17 | HT | 21.41 | 2 /50 | 1.18 | 7.23 | 0.27 | – | – | – |
| 17.09.2024 | Ungdomscup og nærløp Bogafjell | H 13-14 | 26.20 | 7 /10 | 1.37 | 13.59 | 0.52 | 14.47 | 2.12 | |
| 11.09.2024 | Bedriftsløp Skadberg - R16 | HT | 37.05 | 5 /42 | 3.48 | 11.56 | 1.13 | 12.01 | 1.08 | |
| 10.09.2024 | Nærløp med ungdomscup | H 13-14 | 22.16 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2024 | Familiedag på Krossberg og SO-cup løp 7 | H 13-14 | 40.40 | 2 /2 | 4.15 | 15.47 | 1.39 | 14.47 | 2.12 | |
| 04.09.2024 | Bedriftsløp Ølbergskogen - R15 | HT | 25.02 | 3 /52 | 1.40 | 11.11 | 0.45 | 12.01 | 1.08 | |
| 03.09.2024 | Nærløp Selshammeren | B-åpen | 54.09 | 11 /27 | 5.49 | 13.56 | 1.30 | 14.47 | 2.12 | |
| 27.08.2024 | Nærløp-Ungdomscup - Alsvik | H 13-14 | 36.50 | 8 /9 | 2.50 | 14.43 | 1.08 | 15.14 | 2.34 | |
| 24.08.2024 | KM Lang | H 13-14 | 33.35 | 7 /7 | 1.06 | 14.27 | 0.28 | 15.14 | 2.34 | |
| 21.08.2024 | Bedriftsløp Haugstadskogen - R13 | HT | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2024 | Vestlandsmesterskap langdistanse | H 13-14 | 52.54 | 1 /1 | 4.25 | 15.44 | 1.19 | 15.14 | 2.34 | |
| 17.08.2024 | Vestlandsmesterskap mellomdistanse | H 13-14 | 37.15 | 1 /4 | 4.52 | 13.11 | 1.43 | 15.14 | 2.34 | |
| 14.08.2024 | Bedriftsløp Skjæveland - R12 | HT | 48.53 | Aktiv | – | – | – | – | – | – |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H13 | 45.46 | 110 /163 | 7.35 | 15.06 | 2.30 | 15.33 | 3.02 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H13 | 37.53 | 108 /163 | 4.16 | 14.18 | 1.37 | 15.33 | 3.02 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H13 | 1.02.48 | 129 /163 | 22.46 | 18.12 | 6.36 | 15.33 | 3.02 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H13 | 59.28 | 134 /163 | 15.51 | 20.09 | 5.22 | 15.33 | 3.02 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H13 | 45.25 | 93 /158 | 5.12 | 13.17 | 1.31 | 15.33 | 3.02 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 13-14 | 32.14 | 19 /172 | 4.49 | 13.43 | 2.03 | 14.59 | 2.20 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 13-14 | 51.11 | 28 /172 | 3.46 | 15.26 | 1.08 | 14.59 | 2.20 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 13-14 | 23.32 | 30 /172 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | H 13-14 | 43.22 | 34 /42 | 12.31 | 18.21 | 5.18 | 14.59 | 2.20 | |
| 05.06.2024 | Bedriftsløp Sørmarka - R9 | HT | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Arboret | H 13-14 | 24.31 | 8 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2024 | SO-cup løp 3 | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2024 | Bedriftsløp Krossberg - R7 | HT | 28.02 | 9 /46 | 2.41 | 13.01 | 1.15 | 12.36 | 1.18 | |
| 15.05.2024 | Bedriftsløp Omdal - R6 | HT | 28.54 | 2 /27 | 3.38 | 11.30 | 1.27 | 12.36 | 1.18 | |
| 14.05.2024 | Nærløp m/ungdomscup | H 13-14 | 48.34 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2024 | Ungdomscup/nærløp Lundehaugen | H 13-14 | 13.54 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Nærløp m/ungdomscup | H 13-14 | 18.48 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2024 | Kretsløp Nedrebø | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2024 | KM Sprint | H 13-14 | 15.34 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2024 | Kretsranking - Madlatua | H 13-14 | 31.53 | 7 /7 | 10.37 | 18.08 | 6.02 | 14.39 | 2.00 | |
| 20.04.2024 | Kretsløp-Sprint, Storhaug | H 13-14 | 20.08 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Nærløp Sælandsfjellet | C | 53.44 | 4 /8 | 21.08 | 15.29 | 6.05 | 13.27 | 2.35 | |
| 10.04.2024 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | HT | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2024 | Vestlandspremieren-III (Hordalandscupen 1) | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2024 | Vestlandspremieren-II | H 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2024 | Vestlandspremieren-I | HB | 18.20 | 2 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2024 | Bedriftsløp - Universitetet - R1 | HT | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.03.2024 | Torsdagsløp Mars, Tjensvoll | B-mellom | 22.29 | 2 /8 | 4.10 | 16.11 | 3.00 | 14.36 | 1.25 | |
| 20.03.2024 | Nattløp EOK | Herrer - kort løype | 36.04 | 1 /3 | 5.05 | 14.41 | 2.04 | 13.25 | 1.27 | |
| 16.03.2024 | Vinterkarusell Vagleskogen | Herrer - kort løype | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.02.2024 | Torsdagsløp Februar, Gausel | B-mellom | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.01.2024 | Vinterkarusell Sælandskogen | GM | 46.55 | 6 /28 | 8.21 | 13.04 | 2.19 | 13.28 | 1.29 | |
| 25.01.2024 | Torsdagsløp Januar, Tjensvoll | B-mellom | 19.57 | 1 /8 | 0.45 | 13.42 | 0.31 | 14.37 | 0.57 | – |
| 24.01.2024 | Nattløp Ragnhildsfjell | HK | 35.14 | 1 /3 | 5.31 | 13.45 | 2.09 | 13.28 | 1.29 | |
| 13.01.2024 | Vinterkarusell Øksnevadskogen | Herrer - mellomlang løype | 44.56 | 15 /23 | 9.51 | 15.13 | 3.20 | 13.28 | 1.29 | |
| 06.01.2024 | Treningsløp Alsvik (ROK samling) | L3 | 30.40 | 2 /7 | 1.29 | 13.11 | 0.38 | 13.28 | 1.29 | |
| 31.12.2023 | Nyttårsløpet SI hytta Melshei | Herrer - kort løype | 31.55 | 1 /13 | 2.49 | 13.20 | 1.11 | 13.43 | 1.18 | |
| 26.12.2023 | Juleløpet 2023, Vinterkarusellen løp 1. | HM | 49.38 | 23 /47 | 9.57 | 14.57 | 3.00 | 13.43 | 1.18 | |
| 20.12.2023 | Nattløp i Sørmarka | HK | 47.55 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 09.12.2023 | Høstkarusellen -Løp 3 - Våland | HK | 20.55 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 30.11.2023 | Torsdagsløp på Gausel | B-mellom | 46.27 | 3 /6 | 3.37 | 16.51 | 1.19 | – | – | – |
| 22.11.2023 | Nattløp Hålandskogen (Ålgård) | HK | 43.52 | 1 /3 | 5.32 | 16.39 | 2.06 | 14.06 | 1.08 | |
| 11.11.2023 | Høstkarusellen -Løp 1 Lyefjell | HAM | 32.56 | 2 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2023 | HARDHAUSEN, Melshei | H 11-12 | 43.11 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2023 | RR Rankingfinale Alsvik | H 11-12 | 25.05 | 3 /3 | 2.32 | 13.44 | 1.23 | 13.26 | 2.08 | |
| 19.09.2023 | Ungdomscup Finale i Ølbergskogen | H 11-12 | 22.19 | 3 /9 | 1.30 | 14.59 | 1.00 | 13.26 | 2.08 | |
| 14.09.2023 | SO-Cup, løp 3 - Familiedag på Krossberg | G-10-12 | 24.08 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2023 | Ungdomscup 5 Austrått | H 11-12 | 11.36 | 3 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2023 | KM Lang Sauda (RR5) | H 11-12 | 24.31 | 4 /7 | 0.04 | 10.16 | 0.02 | 13.34 | 2.17 | |
| 19.08.2023 | KM Mellom | H 11-12 | 21.48 | 2 /7 | 1.10 | 10.08 | 0.33 | 13.34 | 2.17 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H12 | 36.45 | 54 /135 | 2.32 | 11.41 | 0.48 | 14.07 | 2.31 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H12 | 27.53 | 81 /135 | 4.38 | 13.18 | 2.13 | 14.07 | 2.31 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H12 | 31.48 | 70 /135 | 1.11 | 12.07 | 0.27 | 14.07 | 2.31 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H12 | 39.56 | 62 /135 | 5.43 | 11.57 | 1.43 | 14.07 | 2.31 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H12 | 34.05 | 49 /135 | 3.34 | 11.23 | 1.12 | 14.07 | 2.31 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 21.06 | 9 /104 | 1.28 | 11.47 | 0.49 | 14.07 | 2.31 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 36.24 | 18 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 21.49 | 18 /104 | 5.01 | 14.56 | 3.26 | 14.07 | 2.31 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | H 11-12 | 50.04 | 21 /104 | 15.27 | 16.49 | 5.11 | 14.07 | 2.31 | |
| 13.06.2023 | Ungdomscup 3 Ganddal | H 11-12 | 13.30 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Kretsløp Brekkeheia | H 11-12 | 23.11 | 2 /4 | 4.59 | 14.03 | 3.01 | 15.26 | 3.11 | |
| 10.06.2023 | KM-Ultralang - Brekkeheia | H 11-12 | 31.35 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2023 | Kretsløp Ålgård (RR4) Sælandskogen | H 11-12 | 17.26 | 3 /5 | 0.55 | 11.17 | 0.36 | 15.26 | 3.11 | |
| 25.05.2023 | SO-Cup løp 1 | G-11-12 | 20.54 | 2 /2 | 1.36 | 13.54 | 1.04 | 16.46 | 4.04 | |
| 13.05.2023 | Kretsløp Haugesund (RR3) | H 11-12 | 32.55 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2023 | Kretsløp (RR2) | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | Ungdomscup 1 | H 11-12 | 14.47 | 2 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM Sprint (RR1) | H 11-12 | 16.11 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2023 | Torsdagsløp Mars | Kort | 12.06 | 1 /8 | 0.48 | 11.03 | 0.44 | 14.14 | 1.07 | |
| 08.03.2023 | Nattløp Alsvik | HK | 52.23 | 3 /5 | 3.46 | 15.21 | 1.06 | 14.14 | 1.07 | |
| 25.02.2023 | Vinterkarusell Eltravåg | Herrer - kort løype | 48.06 | 2 /3 | 11.00 | 18.13 | 4.10 | 15.02 | 1.22 | |
| 23.02.2023 | Torsdagsløp Februar | Kort | 40.35 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 15.02.2023 | Nattløp Hålandskogen (Ålgård) | HK | 44.49 | 2 /4 | 5.25 | 17.28 | 2.07 | 15.02 | 1.22 | |
| 11.02.2023 | Vinterkarusell, Sviland | Herrer - kort løype | 30.32 | 3 /9 | 4.19 | 14.06 | 2.00 | 15.02 | 1.22 | |
| 28.01.2023 | Vinterkarusell Hålandskogen | GK | 41.20 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 26.01.2023 | Torsdagsløp Januar | Mellom | 54.07 | 6 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 18.01.2023 | Nattløp Hålandsskogen Sola | HK | 36.47 | 2 /4 | 5.28 | 16.48 | 2.30 | 15.15 | 0.58 | – |
| 14.01.2023 | Vinterkarusell | Herrer - kort løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2022 | Nyttårsløpet SI hytta Melshei | Herrer - kort løype | 51.30 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2022 | Juleløpet 2022 | HK | 42.34 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 10.12.2022 | Høstkarusellen løp 3 - Litle Stokkavatn | HK | 33.02 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 01.12.2022 | Torsdagsløp November (i Desember) | HK | 25.30 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 26.11.2022 | Høstkarusellen løp 2 - Madlatua | HK | 47.37 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2022 | HARDHAUSEN | H 11-12 | 1.32.12 | 10 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 27.10.2022 | Torsdagsløp Oktober | HK | 25.47 | 1 /3 | 1.00 | 10.57 | 0.25 | – | – | – |
| 01.10.2022 | Ranking finale Kubbetjørn | H 11-12 | 1.02.51 | 8 /8 | 27.49 | (27.03) | 11.58 | 18.21 | 4.55 | |
| 29.09.2022 | SO-cup løp 10 - Krossberg | G-10-12 | 26.03 | 1 /3 | 0.35 | 14.30 | 0.19 | 17.15 | 3.54 | |
| 18.09.2022 | Kretsløp - Sprint på Gausel | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2022 | Kretsløp Ålgård RR6 | H 11-12 | 33.18 | 8 /8 | 10.00 | 19.19 | 5.48 | 17.15 | 3.54 | |
| 06.09.2022 | Ungdomscup løp 5 - Vagleskogen | H 11-12 | 13.01 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | KM Lang Måheia RR5 | H 11-12 | 30.25 | 3 /4 | 4.08 | 15.14 | 2.04 | 17.42 | 4.30 | |
| 25.08.2022 | SO-cup løp 7 - Tastaveden | G-10-12 | 46.45 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Ungdomscup løp 4 - Storhaug | H 11-12 | 18.18 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 11-12 | 32.15 | 18 /96 | 11.53 | 21.20 | 7.52 | 18.28 | 5.06 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 11-12 | 25.46 | 19 /96 | 1.04 | 13.46 | 0.34 | 18.28 | 5.06 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 11-12 | 1.08.03 | 21 /23 | 27.56 | 25.59 | 10.40 | 18.28 | 5.06 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | H 11-12 | 30.22 | 22 /96 | 7.20 | 16.14 | 3.55 | 18.28 | 5.06 | – |
| 23.06.2022 | SO-Cup løp 5 - Gausel/Godeset | G-10-12 | 1.03.17 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | KM Mellom - O-hytta i Djupadalen | H 11-12 | 34.05 | 6 /6 | 10.51 | 20.18 | 6.28 | – | – | – |
| 11.06.2022 | Sprintløp i Førde, RR4 | H 11-12 | 18.12 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2022 | Sprint Kverneland RR2 | H11-12 | 17.57 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2022 | SO-Cup Løp 1 - Vannassen | B-åpen | 12.37 | 1 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 31.03.2022 | Torsdagsløp Sørmarka | H 11-12 | 31.49 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 19.03.2022 | Vinterkarusell på Tastaveden | Herrer - kort løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.02.2022 | Torsdagsløp februar | Mellom | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.01.2022 | Vinterkarusell Dale | Herrer - kort løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.01.2022 | Torsdagsløp - januar | Kort | 43.03 | 9 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 15.01.2022 | Vinterkarusell Øksnevadskogen | Herrer - kort løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2021 | Juleløpet 2021 - Vinterkarusellen løp 1. | Herrer - kort løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.11.2021 | Torsdagsløp November | NY | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.11.2021 | Høstkarusellen - løp 2 | Nybegynnerløype | 21.43 | 2 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2021 | Torsdagsløp - oktober | Kort-lett | 25.29 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2021 | HARDHAUSEN | Mini Hardhausen | 58.15 | 16 /32 | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Sørmarkstafetten | stafett | Stavanger Orienteringsklubb 5 | 3 | 16.52 | 10 | 11 |
| 30.08.2026 | KM Stafett og Kampen om Skagerak stafett | H13-16 | Agder/ Rogaland 6 | 4 | 27.24 | 15 | – |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | Åpen | Rogaland 1 | 3 | 15.41 | 3 | 2 |