Løperprofil
Fritjof Sandstad
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
35 løp
Sprintrankingen
13 løp
B-rankingen
43 løp
C-rankingen
11 løp
N-rankingen
13 løp
Skogsrankingen
nr. 3080 av 3557
Nr. 3080 av 3557 blant menn i Norge · nr. 152 av 218 i klassen H70–74 · nr. 36 av 47 i 1956-kullet
- Forventet kmtid
- 16.23
- Løpskapasitet
- 15.21
- O-evne
- 1.02
- Jevnhet ±
- 9,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.28
- Sikkerhet
- 13
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 36 (sist 21.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3045 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3009 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0939 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0278 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,19 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 12,81 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0226 |
| bomVekt | 93,89 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3518 |
| bomStorSigma | 0,6814 |
| antallBom | 70 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0701 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1058 |
| havariVekt | 7,58 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0061 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0438 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,003 |
| fartSesongSin | 0,0139 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4085,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4360,7 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.59
- Løpskapasitet
- 10.46
- O-evne
- 0.13
- Jevnhet ±
- 5,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.20
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 1,2
- Typisk bom
- 60 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 21.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2848 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,292 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0518 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0302 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,36 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,392 |
| bomVekt | 44,98 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0975 |
| bomStorSigma | 0,4646 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0484 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0747 |
| havariVekt | 2,86 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6421 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3993,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4075,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 188 av 304
Nr. 188 av 304 blant menn i Norge · nr. 6 av 15 i klassen H70–74 · nr. 3 av 7 i 1956-kullet
- Forventet kmtid
- 15.37
- Løpskapasitet
- 14.50
- O-evne
- 0.48
- Jevnhet ±
- 6,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.29
- Sikkerhet
- 13
- Bommer per løp
- 2,1
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 12 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 44 (sist 03.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1485 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1443 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0675 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0308 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,72 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,31 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6053 |
| bomVekt | 73,15 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,288 |
| bomStorSigma | 0,6125 |
| antallBom | 42 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1191 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1283 |
| havariVekt | 7,34 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0026 |
| fartSesongSin | 0,0012 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3488,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3675,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
nr. 180 av 208
Nr. 180 av 208 blant menn i Norge · nr. 8 av 12 i klassen H70–74 · nr. 2 av 2 i 1956-kullet
- Forventet kmtid
- 17.57
- Løpskapasitet
- 17.00
- O-evne
- 0.57
- Jevnhet ±
- 12,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.45
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 57 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- best i mars (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 09.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2836 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2949 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1197 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0413 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,31 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,45 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0386 |
| bomVekt | 36,46 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0392 |
| bomStorSigma | 0,5243 |
| antallBom | 24 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0519 |
| havariVekt | 2,56 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | −0,0074 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4012,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4235,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.56
- Løpskapasitet
- 15.15
- O-evne
- 1.41
- Jevnhet ±
- 10,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.55
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 79 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 10.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1888 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1882 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1093 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0526 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,89 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,3 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2233 |
| bomVekt | 24,93 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,375 |
| bomStorSigma | 0,7361 |
| antallBom | 30 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0316 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1172 |
| havariVekt | 2,64 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0011 |
| fartSesongSin | 0,0029 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3645,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4045,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 30 | 19.08.2026 O-sjuer 9 - Frol barneskole, bom 2.04 | 180 | nr. 2669 |
| Bom over fem minutter | 384 | 17.04.2024 O-karusell 1 / Bygdakamp 1, bom 5.05 | 609 | nr. 866 |
| Bom over ti minutter | 766 | 03.07.2021 Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2, bom 11.53 | 766 | nr. 1581 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2026 | O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) | C2 | 37.58 | 21 | 1.02 | 18.29 | 0.30 | 14.03 | 1.05 | |
| 02.09.2026 | O-sjuer 10 - Storlidalen | N1 | 54.42 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap • Ungdomsløp 6 - Sprint | H 70- | 20.36 | 6 /7 | 3.07 | 12.37 | 1.55 | 10.55 | 0.14 | |
| 19.08.2026 | O-sjuer 9 - Frol barneskole | C2 | 35.05 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | H 70- | 50.53 | 19 /30 | 3.39 | 14.44 | 1.03 | 16.04 | 1.01 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | H 70- | 54.51 | 20 /32 | 3.27 | 16.08 | 1.01 | 16.04 | 1.01 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | H 70- | 27.10 | 18 /23 | 3.40 | 12.36 | 1.42 | 11.02 | 0.13 | |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | N1,5 | 36.09 | – | 6.37 | 17.41 | 3.14 | 16.30 | 1.40 | |
| 06.06.2026 | Vårløpet 2026 | H 70- | 37.11 | 2 /2 | 0.46 | 14.31 | 0.18 | 16.04 | 1.01 | |
| 05.06.2026 | Kviknekarusell 6 | B3 | 51.00 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2026 | O-sjuer 7 - Furuhevilen | B3 | 51.00 | 19 | 1.11 | 15.11 | 0.21 | 15.26 | 0.47 | |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | H 70- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | B | 47.04 | 34 | 1.28 | 15.35 | 0.29 | 15.22 | 0.49 | |
| 25.05.2026 | Løvspretten | B-åpen 17- | 51.42 | 8 /54 | 1.37 | 14.22 | 0.27 | 15.23 | 0.49 | |
| 24.05.2026 | Elgdilten | AK-Åpen | 58.22 | 33 /53 | 3.56 | 17.44 | 1.13 | 16.54 | 1.08 | |
| 20.05.2026 | O-sjuer 6 - Gjeldsåsen | B3 | 51.00 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2026 | KM sprint NTOK/SMN Cup nr 2 | H 70- | 23.11 | 1 /3 | 0.29 | 10.57 | 0.14 | 10.57 | 0.10 | |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | B3 | 51.46 | 36 | 5.57 | 16.42 | 1.55 | 15.23 | 0.49 | |
| 09.05.2026 | KM Mellom NTOK | AK-åpen | 48.22 | 8 /9 | 6.36 | 18.02 | 2.31 | 16.54 | 1.08 | |
| 15.04.2026 | O-sjuer 2 - Staupsmarka | B3 | 25.38 | 16 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 5 gemensamma kontroller | 27.17 | 34 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 5 | 27.17 | 42 /47 | 2.41 | 16.30 | 1.37 | 16.20 | 1.02 | |
| 20.09.2025 | Loffelunken | H65 | 41.45 | 3 /4 | 0.35 | 14.11 | 0.12 | 16.20 | 1.02 | |
| 10.09.2025 | O-sjuer 11 Røstad | B3 | 19.39 | 11 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2025 | O-sjuer 9 Furuhevilen (Dalaelva) | B3 | 44.28 | 15 | 0.32 | 15.45 | 0.11 | 15.44 | 0.38 | |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | H 65- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, sprint | H 60- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2025 | O-sjuer 6 Storåsen/Langåselva | B3 | 51.56 | 18 | 0.06 | 14.55 | 0.02 | 15.30 | 0.41 | |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | H 65- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | H 65- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2025 | O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena | B3 | 46.54 | 28 | 1.56 | 14.57 | 0.37 | 15.31 | 0.47 | |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | H 60- | 42.55 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2025 | O-sjuer 4 Ytterøya | B3 | 40.25 | 12 | 0.06 | 14.28 | 0.02 | 15.31 | 0.47 | |
| 08.05.2025 | TA-cup 4 | Å2,5 | 27.16 | 18 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | C2/B3 | 21.22 | 24 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | O-sjuer 3 Masteråsen | C2 | 23.26 | 2 | 1.50 | 12.13 | 0.57 | 14.30 | 1.02 | |
| 23.04.2025 | O-sjuer 2 Staupshaugen | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2025 | O-sjuer 1 Staupsmarka | B3 | 25.01 | 23 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | C2 | 37.51 | 30 | 3.03 | 19.04 | 1.32 | 19.14 | 1.10 | |
| 11.09.2024 | O7-10 Røstad | B3 | 33.17 | 25 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2024 | O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen | B3 | 46.23 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | AK-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | AK-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | AK-åpen | 51.26 | 63 /83 | 4.11 | 17.54 | 1.27 | 18.32 | 1.12 | |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | B3 | 55.28 | 36 | 1.32 | 17.36 | 0.29 | 16.29 | 0.47 | |
| 05.06.2024 | Skøynarkarusell 5 og O-sjuer | B3 | 51.37 | 14 | 0.51 | 16.32 | 0.16 | 16.29 | 0.47 | |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | C 2 km | 38.53 | 24 /25 | 2.13 | 22.05 | 1.16 | 19.19 | 1.04 | |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | N1 | 20.20 | – | 0.51 | 19.08 | 0.48 | 19.53 | 1.31 | |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | N1 | 31.09 | 21 | 2.59 | 22.04 | 2.07 | 20.34 | 1.43 | |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | N 1 / Råtass | 28.37 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2023 | O-sjuer 10, Momarka | C2 | 22.25 | 16 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | C2 | 37.39 | 37 | 1.42 | 21.32 | 0.58 | 18.51 | 1.00 | |
| 30.08.2023 | O-sjuer 8, Langåselva | N1 | 53.33 | 13 | 4.03 | (32.26) | 2.27 | 20.07 | 1.55 | |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | C2 | 49.07 | 39 | 1.58 | (26.05) | 1.03 | 18.17 | 0.59 | |
| 16.08.2023 | O-sjuer 7, Masteråsen | N1 | 26.38 | 10 | 2.24 | 17.36 | 1.35 | 20.07 | 1.55 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H65 Kort | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H65 Kort | 49.21 | 109 /135 | 1.09 | 17.40 | 0.25 | 18.57 | 1.16 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H65 Kort | 54.21 | 104 /135 | 4.05 | 17.19 | 1.18 | 18.57 | 1.16 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H65 Kort | 59.19 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H65 Kort | 1.08.32 | 113 /135 | 5.42 | 18.34 | 1.37 | 18.57 | 1.16 | |
| 14.06.2023 | Bygdakamp | C2 | 35.21 | 13 | 1.46 | 16.09 | 0.48 | 17.51 | 1.01 | |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | AK-åpen | 1.12.00 | 35 /36 | 1.32 | 19.16 | 0.25 | 20.21 | 1.20 | |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | AK-åpen | 1.22.00 | 23 /27 | 11.32 | 23.47 | 3.21 | 20.21 | 1.20 | |
| 07.06.2023 | O-sjuer 6, Skallstuggu | C2 | 32.59 | 12 | 1.55 | 19.40 | 1.09 | 17.51 | 1.01 | |
| 24.05.2023 | O-sjuer 4, Storåsen | C2 | 38.52 | 16 | 1.29 | 18.48 | 0.43 | 18.13 | 1.07 | |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | N1 | 1.07.31 | – | 9.27 | (38.14) | 5.21 | 22.18 | 2.19 | |
| 03.05.2023 | O-sjuer 3, Børsåsen | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | 1,5N | 41.42 | – | 3.50 | (30.58) | 2.51 | 18.08 | 1.11 | |
| 19.04.2023 | O-sjuer 2, Staupshaugen | B3 | 31.12 | 34 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2023 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 27.45 | 32 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2023 | Påskeløp | C Kort | 29.55 | 14 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2022 | O-sjuer 10, Staupsmarka | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2022 | O-sjuer 9, Masteråsen | N1 | 37.21 | 6 | 1.48 | 15.30 | 0.45 | 17.10 | 1.52 | |
| 30.08.2022 | Bygdakamp 6 | C2 | 20.34 | 20 | 1.28 | 16.54 | 1.12 | 17.55 | 1.20 | |
| 15.06.2022 | Bygdakamp 4 | B3 | 31.16 | 16 | 0.24 | 13.23 | 0.10 | 14.06 | 0.45 | |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | H 60- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | H 60- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2022 | O-sjuer 6, Lavøya | B3 | 38.23 | 11 | 0.40 | 13.16 | 0.14 | 14.06 | 0.45 | |
| 01.06.2022 | Bygdakamp 3 | C2 | 41.42 | 43 | 2.56 | 19.18 | 1.21 | 18.29 | 1.19 | – |
| 25.05.2022 | O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet | B3 | 35.31 | 18 | 0.33 | 14.15 | 0.13 | 14.18 | 0.51 | |
| 25.05.2022 | Skøynarkarusell 6 | C2 | 41.42 | 43 | 2.56 | 19.33 | 1.22 | – | – | – |
| 22.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 2 | H 60- | 47.29 | 3 /4 | 3.25 | 13.18 | 0.57 | 14.24 | 1.06 | |
| 21.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 1 | H 60- | 49.22 | 3 /3 | 5.30 | 14.49 | 1.39 | 14.24 | 1.06 | |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | B3 | 37.17 | 12 | 1.52 | 13.05 | 0.39 | 14.18 | 0.51 | |
| 11.05.2022 | O-sjuer 3, Langåselva | B3 | 45.27 | 12 | 1.01 | 13.34 | 0.18 | 14.18 | 0.51 | |
| 20.04.2022 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 28.04 | 23 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2021 | Bygdakamp 6 | B3 | 47.06 | 14 | 4.39 | 14.21 | 1.25 | 14.41 | 1.01 | |
| 29.08.2021 | KM mellom / Namsos OK 30års jubileum | H 60- | 47.27 | 2 /4 | 2.16 | 13.21 | 0.38 | 14.54 | 1.04 | |
| 25.08.2021 | O-sjuer 9, Nybrotta | B3 | 54.33 | 17 | 5.08 | 16.13 | 1.32 | 15.01 | 0.57 | |
| 22.08.2021 | KM langdistanse NTOK | H 65- | 1.02.08 | 3 /5 | 1.36 | 13.52 | 0.21 | 14.54 | 1.04 | |
| 15.08.2021 | Mellomdistanse i MNM-terreng | H 65- | 45.21 | 5 /6 | 1.26 | 14.53 | 0.28 | 14.54 | 1.04 | |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | AK-åpen | 39.17 | 14 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | H 60- | 20.15 | 13 /16 | 0.59 | 11.36 | 0.34 | 10.44 | 0.10 | |
| 04.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 3 | H 65- | 58.26 | 13 /16 | 3.13 | 14.39 | 0.48 | 15.16 | 1.11 | |
| 03.07.2021 | Sommerløpene i Nord-Østerdal dag 2 | H 65- | 59.23 | 15 /17 | 12.41 | 18.26 | 3.56 | 15.16 | 1.11 | |
| 19.05.2021 | O-sjuer 5, Gjeldsåsen | N1 | 1.00.54 | 17 | 3.09 | 20.46 | 1.04 | 21.22 | 2.25 | |
| 05.05.2021 | O-sjuer 4, Masteråsen | N1 | 1.05.52 | 20 | 19.10 | (32.21) | 9.25 | 21.22 | 2.25 | |
| 02.05.2021 | Blåveisløpet | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2021 | O-sjuer 3, Storåsen | N1 | 27.45 | 21 | 2.14 | 19.43 | 1.35 | 18.36 | 1.37 | |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | B3 | 31.55 | 27 | 0.41 | 13.40 | 0.18 | 13.55 | 0.45 | |
| 12.09.2020 | Mini-Ælgjakten | B3 | 47.06 | 14 | 4.39 | 14.32 | 1.26 | 13.47 | 0.48 | |
| 11.09.2020 | NM mellom kvalifisering | Ledere | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2020 | NM langdistanse | Ledere | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2020 | KM lang | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.07.2020 | Sommerløpet | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2019 | Midt-Norsk Mesterskap Lang | H 60- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2019 | Midt-Norsk Mesterskap Sprint | H 60- | 18.43 | 9 /17 | 0.07 | 9.24 | 0.04 | 9.45 | 0.11 | |
| 21.08.2019 | O-Sjuer 8 | B3 | 59.25 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2019 | WOC2019 - Spectatorrace 4 | OpenA3 | 32.25 | 12 /53 | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2019 | KM langdistanse | H 55 | 59.48 | 1 /1 | 2.10 | 9.49 | 0.21 | 9.51 | 0.11 | |
| 19.05.2019 | KM sprint NTOK og STOK | H 60- | 21.02 | 2 /2 | 0.56 | 10.45 | 0.29 | 10.01 | 0.12 | |
| 15.05.2019 | O-Sjuer 2 | N1 | 34.00 | – | 2.15 | 21.17 | 1.24 | 15.43 | 1.54 | |
| 24.04.2019 | BK 1 | N 1,5 | 40.17 | – | 3.07 | (26.34) | 2.03 | 15.19 | 2.13 | – |
| 10.04.2019 | O-Sjuer 1 | N1 | 20.33 | – | 8.29 | 20.46 | 8.34 | 15.19 | 2.13 | – |
| 05.09.2018 | BK 6 | B 3 | 38.56 | 9 | 0.01 | 12.54 | 0.00 | 13.00 | 0.32 | |
| 01.09.2018 | KM mellomdistanse | H 60- | 48.40 | 5 /5 | 3.56 | 14.11 | 1.09 | 13.07 | 0.39 | |
| 25.08.2018 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | H60 | 55.34 | 7 /10 | 2.53 | 12.48 | 0.40 | 12.42 | 0.34 | |
| 24.08.2018 | Midt-Norsk Mesterskap, sprint | H 60- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018 | DIRB | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018 | H 60- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.07.2018 | Sommerløpene i Nord-Østerdal 2018 | H 60- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2018 | KM Sprint NTOK og STOK | H 60- | 20.11 | 2 /2 | 0.41 | 9.08 | 0.19 | 9.08 | 0.13 | |
| 09.05.2018 | Bygdakamp 2 | B3 | 39.15 | 9 | 2.34 | 12.46 | 0.50 | 12.39 | 0.34 | |
| 02.05.2018 | O-sjuer nr 3 | B3 | 32.18 | 7 | 1.02 | 12.01 | 0.23 | 12.39 | 0.34 | |
| 18.04.2018 | O-sjuer 2, Momarka | N1/C2 | 12.58 | – | 0.46 | 11.35 | 0.41 | – | – | – |
| 13.09.2017 | O-sjuer 10 | N1/C2 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2017 | O-sjuer 8 | B3 | 35.18 | 10 | 0.01 | 14.02 | 0.00 | 13.15 | 0.33 | |
| 25.06.2017 | Norsk O-Festival mellom | H 60- | 40.50 | 27 /40 | 1.45 | 12.59 | 0.33 | 12.29 | 0.32 | |
| 24.06.2017 | Norsk O-Festival lang | Direkte B | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2017 | Norsk O-Festival sprint | H 60- | 21.43 | 20 /35 | 0.04 | 9.02 | 0.02 | 9.08 | 0.14 | |
| 21.06.2017 | O-sjuer 7 | B3 | 36.34 | 8 | 0.46 | 12.55 | 0.16 | 13.03 | 0.34 | |
| 11.06.2017 | KM mellom - Verdal 2-dagers | Direkte B | 37.02 | 4 /20 | 1.03 | 11.51 | 0.20 | 12.29 | 0.32 | |
| 11.06.2017 | KM mellom - Verdal 2-dagers | H 60- | 30.10 | 5 /8 | 0.04 | 11.52 | 0.02 | 12.29 | 0.32 | |
| 07.06.2017 | Bygdakamp 3 Verdal - 2017 | B 3 | 19.01 | 4 | 0.00 | 12.04 | 0.00 | 13.03 | 0.34 | |
| 31.05.2017 | O-sjuer 5 | B3 | 30.57 | 4 | 2.17 | 12.04 | 0.53 | 12.52 | 0.40 | |
| 03.05.2017 | O-sjuer 3/Bygdakamp 1 | B3 | 54.33 | 17 | 5.08 | 16.37 | 1.34 | 12.52 | 0.40 | |
| 14.09.2016 | O-sjuer nr. 10 / Klubbmesterskap | B3 | 33.18 | 9 | 0.01 | 12.38 | 0.00 | 13.07 | 0.29 | |
| 03.09.2016 | Bygdakamp 6 med premieutdeling | B3 | 31.42 | 6 | 0.45 | 12.20 | 0.18 | 13.07 | 0.29 | |
| 27.08.2016 | Midt Norsk Mesterskap, Km Hedmark, langdistanse | Direkte A kort | 50.05 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2016 | Midt Norsk Mesterskap sprint | H 60- | 25.57 | 15 /24 | 5.04 | 10.53 | 2.07 | 9.08 | 0.20 | |
| 24.08.2016 | Bygdakamp 5 - Verdal | B3 | 40.17 | 13 | 2.51 | 13.44 | 0.58 | 13.18 | 0.33 | |
| 22.06.2016 | O-sjuer nr. 7 | B3 | 33.53 | 8 | 0.34 | 12.34 | 0.13 | 13.04 | 0.26 | |
| 01.06.2016 | Bygdakamp 3 | B3/C5 | 14.50 | 12 | 0.02 | 13.07 | 0.02 | 13.04 | 0.26 | |
| 25.05.2016 | O-sjuer nr. 5 | B3 | 38.55 | 3 | 0.35 | 11.57 | 0.11 | 13.10 | 0.31 | |
| 27.04.2016 | O-sjuer nr. 3 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2016 | O-sjuer nr. 2 | N1/C2 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2015 | O-sjuer nr 10 | B3/C5 | 14.50 | 12 | 0.02 | 13.32 | 0.02 | 13.52 | 0.35 | |
| 29.08.2015 | Midt Norsk Mesterskap Langdistanse | Direkte B | 33.00 | 2 /18 | 1.01 | 11.42 | 0.22 | 12.21 | 0.39 | |
| 19.08.2015 | O-sjuer nr 9 og BK 4 | B3 uten tid | 56.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2015 | O-sjuer nr 8 | C2 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2015 | Bygdakamp 2 | B3/C5 | 14.50 | 15 | 0.01 | 13.42 | 0.01 | 13.47 | 0.36 | |
| 15.04.2015 | O-sjuer nr 1 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2014 | Testløp Ørin | Kort | 34.19 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2014 | O-sjuer 10, Røstad | B3 | 18.36 | 16 | 0.54 | 15.06 | 0.44 | 13.50 | 0.36 | |
| 31.08.2014 | Tour de Trondheim | H 50- | 20.23 | 6 | 0.19 | 8.48 | 0.08 | 8.54 | 0.12 | |
| 29.08.2014 | Tour de Trondheim - Dag 1 | H 50- | 20.23 | 6 | 0.22 | 11.36 | 0.13 | 12.31 | 0.44 | |
| 16.08.2014 | Midt-Norsk Mesterskap langdistanse | DirB | 37.58 | 8 /27 | 2.33 | 13.03 | 0.53 | 12.31 | 0.44 | |
| 13.08.2014 | O-sjuer 7, Heståsdalen | B3 | 43.18 | 5 | 0.02 | 12.32 | 0.01 | 13.29 | 0.38 | |
| 25.06.2014 | O-sjuer 6, Rinnbustaden | B3 | 39.17 | 9 | 4.14 | 16.13 | 1.45 | 13.05 | 0.41 | |
| 18.06.2014 | Bygdakamp nr4, Skøynar | B3 | 37.05 | 7 | 1.05 | 12.35 | 0.22 | 13.05 | 0.41 | |
| 28.05.2014 | Bygdakamp nr.2, Frol il | B3 | 42.56 | 4 | 1.58 | 11.27 | 0.31 | 12.32 | 0.43 | |
| 17.09.2013 | KM Natt | H 50- | 52.29 | 3 /9 | 3.53 | 11.35 | 0.51 | 12.19 | 0.45 | |
| 31.08.2013 | KM langdistanse, NTOK og STOK | H 55- | 27.50 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2013 | Midt Norsk Mesterskap, langdistanse | Dir B | 57.26 | 8 /26 | 4.48 | 12.09 | 1.01 | 12.49 | 0.49 | |
| 23.08.2013 | Midt Norsk Mesterskap 2013 Sprint | H 50- | 29.32 | 21 /32 | 2.34 | 9.19 | 0.49 | 9.00 | 0.12 | – |
| 14.08.2013 | O-sjuern 8 | B3 | 46.59 | 6 | 0.26 | 12.03 | 0.07 | 12.51 | 0.50 | |
| 13.08.2013 | KM sprint NTOK | H 50- | 19.07 | 3 /4 | 0.16 | 8.49 | 0.07 | 9.00 | 0.12 | – |
| 22.05.2013 | O-sjuern 6 | B3 | 40.46 | 6 | 2.08 | 12.43 | 0.40 | 13.24 | 1.00 | |
| 17.04.2013 | O-sjuern 3 og Klubbmesterskap | B3 | 20.22 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2013 | O-sjuern 1 | B3 | 18.03 | 10 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2012 | Jaktprøven | Løype: 4 | 36.04 | 10 | 3.58 | 15.49 | 1.44 | 13.29 | 0.41 | |
| 05.09.2012 | O-sjuer nr 10 | B3 | 31.18 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2012 | KM-sprint | H50 | 18.04 | 5 /5 | 0.02 | 9.27 | 0.01 | – | – | – |
| 29.08.2012 | O-sjuer nr. 9 | B3 | 30.04 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2012 | Midtnorsk Mesterskap Langdistanse | DirB | 34.26 | 5 /17 | 1.36 | 12.45 | 0.36 | 12.42 | 0.27 | |
| 15.08.2012 | O-sjuer nr 7 | B3 | 35.12 | 5 | 0.18 | 12.55 | 0.07 | 13.36 | 0.51 | – |
| 06.06.2012 | O-sjuer nr 4 | Løype: B3 B | 37.56 | 5 | 1.03 | 13.21 | 0.22 | 12.51 | 0.25 | |
| 30.05.2012 | O-sjuer nr 3 | B3 | 35.48 | 2 | 0.43 | 12.33 | 0.15 | – | – | – |
| 28.05.2012 | Pinseløp 3 | DIR AK | 46.29 | 6 /16 | 0.54 | 12.42 | 0.15 | 12.41 | 0.35 | – |
| 14.09.2011 | O-sjuer nr 10 | B3 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2011 | Trondheim Open | Direkte B2.7 | 31.12 | 3 /9 | 1.03 | 14.12 | 0.29 | – | – | – |
| 22.05.2011 | klubbmesterskap | H50 | 47.28 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2010 | KM Stafett STOK/NTOK | Løype: L3 H17 C | 55.19 | 18 | – | – | – | – | – | – |