Løperprofil
Terje Hofstad
Verdal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
35 løp
Sprintrankingen
26 løp
B-rankingen
33 løp
C-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
nr. 2822 av 3541
Nr. 2822 av 3541 blant menn i Norge · nr. 314 av 373 i klassen H60–64 · nr. 57 av 69 i 1962-kullet
- Forventet kmtid
- 15.06
- Løpskapasitet
- 12.59
- O-evne
- 2.07
- Jevnhet ±
- 8,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.23
- Sikkerhet
- 21
- Bommer per løp
- 4,4
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 17 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 35 (sist 03.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1381 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1328 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0811 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0251 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,58 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 20,66 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5985 |
| bomVekt | 171,56 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5076 |
| bomStorSigma | 0,8327 |
| antallBom | 116 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1735 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0894 |
| havariVekt | 16,3 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0056 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4114 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0038 |
| fartSesongSin | −0,0074 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3455,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4018,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 1204 av 1658
Nr. 1204 av 1658 blant menn i Norge · nr. 96 av 145 i klassen H60–64 · nr. 19 av 33 i 1962-kullet
- Forventet kmtid
- 8.41
- Løpskapasitet
- 8.34
- O-evne
- 0.07
- Jevnhet ±
- 7,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.09
- Sikkerhet
- 16
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 53 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 26 (sist 27.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,055 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0521 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,077 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0173 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,29 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 16,17 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8135 |
| bomVekt | 211,01 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 3,9783 |
| bomStorSigma | 0,472 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0581 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,054 |
| havariVekt | 11,09 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0024 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7917 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0023 |
| fartSesongSin | −0,0068 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3179,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3221,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 163 av 302
Nr. 163 av 302 blant menn i Norge · nr. 7 av 18 i klassen H60–64 · nr. 2 av 4 i 1962-kullet
- Forventet kmtid
- 15.00
- Løpskapasitet
- 12.45
- O-evne
- 2.15
- Jevnhet ±
- 11,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.22
- Sikkerhet
- 16
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 107 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±2,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 34 (sist 16.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0057 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0093 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,11 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0242 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,05 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 15,8 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,951 |
| bomVekt | 124,62 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6722 |
| bomStorSigma | 0,8856 |
| antallBom | 69 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0476 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0785 |
| havariVekt | 14,82 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0008 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8458 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0095 |
| fartSesongSin | −0,0222 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3001,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3531,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.39
- Løpskapasitet
- 11.45
- O-evne
- 0.53
- Jevnhet ±
- 8,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.40
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 1,7
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 26.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,081 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0999 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,086 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0516 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,53 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,35 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,5081 |
| bomVekt | 21,87 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5151 |
| bomStorSigma | 0,796 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0532 |
| havariVekt | 2,31 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | 0,0011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2776,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2986,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 15 | 30.09.2026 Nattløp, bom 3.13 | 200 | nr. 4137 |
| Bom over fem minutter | 77 | 15.08.2026 Jubileumsløpet - Grønningen rundt, bom 9.04 | 209 | nr. 3238 |
| Bom over ti minutter | 452 | 29.05.2025 O-karusell 6. løp Granakammen ved Granavatnet. , bom 13.10 | 452 | nr. 2347 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 | KM natt | B-åpen | 42.13 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2026 | Nattløp | C5/B3 | 29.34 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2026 | Skøynar-karusell 9 - Haugatjønna | B | 44.35 | 3 | 0.52 | 13.56 | 0.16 | 15.02 | 2.15 | |
| 13.09.2026 | O-karusell 7 Ultralang | B 5 | 1.26.55 | 6 | 5.03 | 15.27 | 0.54 | 15.02 | 2.15 | |
| 09.09.2026 | O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) | B3 | 47.10 | 31 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2026 | O-sjuer 10 - Storlidalen | B3 | 39.26 | 10 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2026 | KM lang og finale SMN-cup Inderøy | B-åpen 17- | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2026 | SMN Cup 4 | Åpen 2.0 | 18.42 | 1 /7 | 0.00 | 9.12 | 0.00 | 8.42 | 0.08 | |
| 26.08.2026 | Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord | C2 | 32.32 | 6 | 0.04 | 10.59 | 0.01 | 12.03 | 0.54 | |
| 19.08.2026 | O-sjuer 9 - Frol barneskole | A4 | 20.35 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2026 | Jubileumsløpet - Grønningen rundt | Grønningen rundt (B-nivå) | 2.12.13 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2026 | O-karusell 10. løp Granakammen | B 3 KM | 1.00.48 | 7 | 14.59 | (21.48) | 5.22 | 14.34 | 2.26 | |
| 05.08.2026 | O-karusell 9. løp Mettiskogen Mosvik. | B 3 KM | 47.13 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2026 | O-sjuer 8 - Moan | A4 | 27.57 | 17 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2026 | SMN-cup 3 | Åpen 2.5 | 13.47 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | B3 | 37.15 | 9 | 2.11 | 12.41 | 0.45 | 13.55 | 2.09 | |
| 06.06.2026 | Vårløpet 2026 | AK-åpen | 47.03 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2026 | O-karusell 4 - Verdalsmesterskap | H55-64 | 1.10.38 | 4 | 4.44 | 14.25 | 0.58 | 14.54 | 2.11 | |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | B | 34.59 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2026 | O-karusell 5. løp Venåsen | B 3 KM | 35.35 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2026 | O-karusell 3 | C 2 km | 23.12 | 2 /15 | 0.05 | 11.15 | 0.02 | 12.48 | 1.06 | |
| 14.05.2026 | KM sprint NTOK/SMN Cup nr 2 | H 60- | 18.44 | 2 /3 | 0.07 | 8.51 | 0.03 | 8.42 | 0.09 | |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | B3 | 32.10 | 1 | 0.07 | 10.23 | 0.02 | 13.52 | 2.14 | |
| 07.05.2026 | O-karusell 4. løp Ersåsen | A 3 Km | 50.15 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2026 | O-karusell 2 | B | 37.39 | 8 /13 | 11.23 | 16.27 | 4.58 | 13.52 | 2.14 | |
| 29.04.2026 | Bygdakamp 1 | A4 | 1.38.46 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2026 | Blåveisløpet | H 60- | 38.14 | 8 /8 | 2.18 | 12.20 | 0.45 | 15.00 | 2.16 | |
| 22.04.2026 | O-karusell 1 | A | 23.09 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2026 | SMN-cup nr. 1 | Åpen 2,5 | 20.06 | 6 /7 | 1.09 | 9.57 | 0.35 | 8.37 | 0.09 | |
| 15.04.2026 | Treningsløp | A | 20.06 | 4 | 0.01 | 8.20 | 0.00 | 8.37 | 0.09 | |
| 08.04.2026 | O-sjuer 1 - Røstad | A4 | 15.50 | 7 | 0.01 | 8.10 | 0.01 | 8.37 | 0.09 | |
| 06.04.2026 | Påskeløp | A3 | 1.03.16 | 22 | 7.47 | 15.09 | 1.52 | 15.00 | 2.16 | |
| 05.04.2026 | Vårsamling SK1 | B | 24.58 | 14 | 0.39 | 14.05 | 0.22 | 14.51 | 2.11 | |
| 26.09.2025 | O-karusell 7 | B3 | 58.14 | 4 /9 | 13.27 | 17.58 | 4.09 | 14.06 | 2.18 | |
| 17.09.2025 | O-karusell 6, Bygdakamp 6 | A4 | 59.07 | 19 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2025 | TA-cup 9 finale | Åpen 2.5 | 21.57 | 8 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2025 | O-sjuer 11 Røstad | A4 | 22.48 | 7 | 0.32 | 8.14 | 0.12 | 8.30 | 0.10 | |
| 04.09.2025 | TA-cup 8 | Åpen 3,0 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2025 | O-karusell 10. løp Koamarka. Start Eva Moestue. | A 4 KM | 1.21.35 | 6 | 9.38 | 16.27 | 1.56 | 15.19 | 2.25 | |
| 03.09.2025 | O-sjuer 10 Momarka | A4 | 28.38 | 5 | 0.49 | 8.08 | 0.14 | 8.30 | 0.10 | |
| 27.08.2025 | O-karusell 5, VM-lang | A 5 km | 1.28.38 | 9 /10 | 6.41 | 14.19 | 1.05 | 15.10 | 2.25 | |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | A4 | 54.22 | 18 | 3.40 | 13.20 | 0.54 | 15.10 | 2.25 | |
| 17.08.2025 | O-karusell 4 | A 8 km | 2.07.29 | 10 /13 | 12.21 | 12.30 | 1.13 | 15.10 | 2.25 | |
| 14.08.2025 | TA-cup 7 | Åpen 3.0 | 1.05.19 | 17 /18 | 4.09 | 14.57 | 0.57 | 15.10 | 2.25 | |
| 13.08.2025 | Treningsløp | A 6 km | 1.32.45 | 8 | 9.23 | 13.50 | 1.24 | 15.10 | 2.25 | |
| 07.08.2025 | O-karusell 8. løp Solem | A 4 KM | 1.06.51 | 9 | 6.03 | 14.26 | 1.22 | 15.10 | 2.25 | |
| 11.06.2025 | Treningsløp | B 3 km | 1.05.09 | 7 | 7.57 | 13.42 | 1.40 | 13.31 | 2.06 | |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | A 4 km | 1.00.15 | 17 /26 | 1.58 | 11.57 | 0.36 | 15.24 | 2.40 | |
| 29.05.2025 | O-karusell 6. løp Granakammen ved Granavatnet. | A 4 KM | 1.20.43 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | AK-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | AK-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2025 | O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena | A4 | 1.18.47 | 19 | 11.16 | 16.57 | 2.25 | 15.44 | 2.46 | |
| 14.05.2025 | O-karusell 2 | A 4 km | 1.10.08 | 11 /17 | 8.36 | 14.45 | 1.49 | 15.44 | 2.46 | |
| 08.05.2025 | TA-cup 4 | Å2,5 | 26.10 | 15 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | A4/A6 | 28.57 | 18 | 0.19 | 8.02 | 0.05 | 8.34 | 0.11 | |
| 30.04.2025 | O-karusell 1 | A 3 | 21.17 | 11 /30 | 0.38 | 8.05 | 0.14 | 8.35 | 0.12 | |
| 24.04.2025 | TA-cup 3 | Åpen 2,5 | 30.25 | 11 /13 | 4.12 | 10.46 | 1.29 | 8.35 | 0.12 | |
| 21.04.2025 | Påskeløp | Lang | 1.14.17 | 24 | 9.37 | 15.42 | 2.02 | 15.29 | 2.53 | |
| 10.04.2025 | TA-cup 2 | Åpen 2.5 | 23.08 | 8 /14 | 0.15 | 7.57 | 0.05 | 8.35 | 0.12 | |
| 06.10.2024 | Inderøy Over | B7-åpen | 1.30.41 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2024 | KM natt | H 50- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2024 | O-karusell 7 | Lang | 41.12 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | A4 | 1.03.32 | 16 | 12.14 | 15.44 | 3.02 | 15.23 | 3.01 | |
| 15.09.2024 | O-karusell 6 | A12km | 3.47.47 | 15 /17 | 20.48 | 16.09 | 1.31 | 15.23 | 3.01 | |
| 14.09.2024 | U-cup 8 | Å2,5 | 19.01 | 10 /15 | 0.24 | 8.19 | 0.10 | 8.33 | 0.10 | |
| 29.08.2024 | U-cup 7 | Åpen 2.5 | 54.19 | 12 /15 | 5.46 | 13.25 | 1.25 | 14.56 | 2.50 | |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | A4 | 1.17.10 | 24 | 10.21 | 18.45 | 2.31 | 14.56 | 2.50 | |
| 15.08.2024 | U-Cup 6 | Åpen 2,5 | 43.59 | 11 /12 | 5.04 | (12.18) | 1.25 | 8.36 | 0.11 | |
| 11.08.2024 | KM langdistanse | H 55- | 1.21.26 | 7 /7 | 3.54 | 12.33 | 0.36 | 14.56 | 2.50 | |
| 07.08.2024 | O-karusell 9.løp Venåsen | A4 | 1.55.10 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | O-karusell 8. løp Ersåsen | A 4 KM | 1.35.05 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2024 | O-karusell 4 / VM Lang | B 3,5 | 56.40 | 10 /20 | 11.55 | 13.49 | 2.54 | 13.07 | 2.00 | |
| 13.06.2024 | U-Cup 5 | Åpen 2.5 | 36.22 | 14 /16 | 9.59 | 15.12 | 4.10 | 15.13 | 3.08 | |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | B3 | 33.42 | 3 | 0.59 | 10.42 | 0.19 | 13.07 | 2.00 | |
| 05.06.2024 | Treningsløp | A 4 km | 52.57 | 10 | 8.28 | 13.44 | 2.12 | 15.13 | 3.08 | |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | A 4 km | 1.15.53 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2024 | U-cup 4 / KM Sprint | H 60- | 18.06 | 1 /2 | 1.34 | 9.03 | 0.47 | 8.23 | 0.09 | |
| 22.05.2024 | Treningsløp - WOW | B 3 km | 33.38 | 7 | 0.09 | 11.28 | 0.03 | 13.12 | 2.00 | |
| 15.05.2024 | O-karusell 2 | A 4 | 32.44 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2024 | O-karusell 4.løp Venåsen | A 4 KM | 1.08.17 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | C2 | 29.58 | 7 | 2.03 | 14.49 | 1.01 | 14.42 | 1.16 | |
| 01.05.2024 | O-karusell 3. løp Ersåsen | A 4 KM | 51.59 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2024 | U-cup 3 | Åpen 2.5 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | B3 | 31.54 | 2 | 1.17 | 9.51 | 0.24 | 13.14 | 2.02 | |
| 18.04.2024 | U-cup 2 | Åpen 2.5 | 16.47 | 6 /19 | 0.08 | 7.29 | 0.04 | 8.17 | 0.08 | |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | A 4 / A 6 | 26.28 | 29 /47 | 0.05 | 8.15 | 0.02 | 8.17 | 0.08 | |
| 04.04.2024 | U-cup 1 | Åpen 2,5 km | 27.54 | 14 /22 | 1.55 | 8.48 | 0.36 | 8.17 | 0.08 | |
| 30.09.2023 | U-cup 10 | Å2,5 | 33.38 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2023 | Inderøy Over 2023 | B7-åpen | 1.35.14 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2023 | Treningsløp natt, Staupsmarka | B | 29.44 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2023 | O-sjuer 10, Momarka | A4 | 30.59 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2023 | U-Cup 9 | Åpen 2,5 | 33.23 | 9 /10 | 3.53 | 10.41 | 1.15 | 8.25 | 0.08 | |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | A4 | 55.43 | 15 | 2.52 | 13.32 | 0.42 | 15.35 | 3.03 | |
| 30.08.2023 | O-sjuer 8, Langåselva | A4 | 1.12.53 | 10 | 5.53 | 15.54 | 1.17 | 15.43 | 3.13 | |
| 27.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Stafett - Individuelle klasser | AK-åpen | 1.01.00 | 3 /7 | 10.45 | 14.40 | 2.35 | 15.43 | 3.13 | |
| 25.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | H 60- | 20.27 | 6 /9 | 0.08 | 8.31 | 0.03 | 8.06 | 0.07 | |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | B3 | 40.52 | 14 | 5.21 | 12.41 | 1.40 | 13.55 | 2.19 | |
| 19.08.2023 | KM mellom | B-åpen 17- | 54.51 | 4 /10 | 6.51 | 13.49 | 1.43 | 13.55 | 2.19 | |
| 17.08.2023 | U-cup 8 | Åpen 2.5 | 20.43 | 8 /13 | 0.33 | 11.40 | 0.19 | 15.43 | 3.13 | |
| 16.08.2023 | O-sjuer 7, Masteråsen | A4 | 1.31.18 | 8 | 17.25 | 16.36 | 3.10 | 15.43 | 3.13 | |
| 09.08.2023 | O-karusell 15. løp (Koamarka - Solem) | B3 km | 37.28 | 3 | 1.49 | 12.35 | 0.37 | 13.55 | 2.19 | |
| 14.06.2023 | Bygdakamp | A4 | 2.09.05 | 19 | 59.26 | (25.09) | 11.35 | 15.55 | 3.26 | |
| 07.06.2023 | O-sjuer 6, Skallstuggu | B3 | 28.53 | 9 | 1.13 | 12.53 | 0.33 | 14.25 | 2.29 | |
| 31.05.2023 | BK3 / O-sjuer 5 | C2 | 26.45 | 16 | 0.52 | 14.36 | 0.28 | 13.03 | 1.24 | |
| 24.05.2023 | O-sjuer 4, Storåsen | C5 | 48.46 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | A4 | 40.04 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2023 | U-cup 3 | Åpen2.5 | 20.56 | 12 /18 | 0.03 | 7.47 | 0.01 | 8.00 | 0.08 | |
| 03.05.2023 | O-sjuer 3, Børsåsen | A4 | 49.12 | 11 | 5.00 | 12.22 | 1.15 | 14.04 | 1.43 | |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | A 3 | 28.02 | 22 | 0.48 | 11.54 | 0.20 | 14.36 | 1.54 | |
| 19.04.2023 | O-sjuer 2, Staupshaugen | A6 | 23.37 | 6 | 0.12 | 8.07 | 0.04 | 8.06 | 0.09 | |
| 12.04.2023 | O-sjuer 1, Røstad | A4 | 20.21 | 5 | 0.03 | 7.45 | 0.01 | 8.06 | 0.09 | |
| 10.04.2023 | Påskeløp | B Lang | 40.02 | 15 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2022 | KM natt NTOK 2022 | Åp B | 33.35 | 6 /8 | 1.29 | 12.41 | 0.34 | 15.09 | 2.11 | |
| 21.09.2022 | Treningsløp natt, Staupshaugen | A | 34.45 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2022 | O-sjuer 10, Staupsmarka | A4 | 23.07 | 3 | 0.21 | 7.52 | 0.07 | 8.16 | 0.10 | |
| 14.09.2022 | Treningsløp natt | A 4,0 | 57.42 | 11 | 8.27 | 16.35 | 2.26 | 15.09 | 2.11 | |
| 11.09.2022 | KM langdistanse NTOK | B-åpen 17- | 34.18 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2022 | O-karuell 7 | A4 | 1.21.49 | 12 /13 | 12.06 | 16.04 | 2.23 | 15.09 | 2.11 | |
| 07.09.2022 | O-sjuer 9, Masteråsen | C5 | 41.37 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2022 | Bygdakamp 6 | B3 | 54.27 | 44 | 12.40 | (23.24) | 5.27 | 14.26 | 2.42 | |
| 27.08.2022 | KM mellomdistanse NTOK | H 60- | 44.40 | 3 /3 | 10.04 | 16.52 | 3.48 | 14.50 | 2.12 | – |
| 24.08.2022 | O-sjuer 8, Vulusjøen | A4 | 56.14 | 6 | 3.16 | 12.38 | 0.44 | 14.50 | 2.12 | – |
| 20.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | H 60- | 1.12.42 | 6 /7 | 10.31 | 15.42 | 2.16 | 14.50 | 2.12 | – |
| 19.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | H 60- | 19.43 | 4 /8 | 3.23 | 10.36 | 1.49 | 8.27 | 0.13 | – |
| 17.08.2022 | O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen | B3 | 37.55 | 13 | 5.16 | 12.35 | 1.45 | 14.26 | 2.42 | |
| 14.08.2022 | KM Sprint | H 60- | 14.15 | 2 /2 | 0.01 | 7.52 | 0.01 | 8.27 | 0.13 | – |
| 10.08.2022 | Treningsløp | A 3 | 29.04 | 5 | 1.15 | 7.56 | 0.20 | 8.27 | 0.13 | – |
| 22.06.2022 | O-karusell 4 | B5 | 51.39 | 5 /15 | 2.26 | 12.47 | 0.36 | 14.10 | 2.20 | |
| 15.06.2022 | Bygdakamp 4 | B3 | 28.43 | 11 | 1.50 | 12.18 | 0.47 | 14.10 | 2.20 | |
| 08.06.2022 | O-sjuer 6, Lavøya | B3 | 35.25 | 5 | 2.27 | 12.14 | 0.51 | 14.10 | 2.20 | |
| 01.06.2022 | Bygdakamp 3 | C2 | 26.29 | 19 | 3.26 | 12.15 | 1.35 | 12.40 | 1.40 | – |
| 25.05.2022 | O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet | B3 | 49.06 | 30 | 19.55 | 19.41 | 7.59 | 14.53 | 2.53 | |
| 25.05.2022 | Skøynarkarusell 6 | C2 | 26.29 | 19 | 3.26 | 12.24 | 1.36 | – | – | – |
| 22.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 2 | B-åpen 17- | 32.59 | 2 /13 | 2.07 | 14.15 | 0.55 | 14.53 | 2.53 | |
| 21.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 1 | B-åpen 17- | 40.22 | 5 /11 | 11.51 | 15.33 | 4.34 | 14.53 | 2.53 | |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | B3 | 35.42 | 7 | 3.33 | 12.32 | 1.15 | 14.53 | 2.53 | |
| 14.05.2022 | Blåveisløpet | B-åpen 17- | 42.43 | 10 /17 | 10.35 | 16.53 | 4.11 | 14.53 | 2.53 | |
| 11.05.2022 | O-sjuer 3, Langåselva | B3 | 1.06.07 | 28 | 5.14 | 19.44 | 1.34 | 14.53 | 2.53 | |
| 27.04.2022 | O-sjuer 2, Børsåsen | B3 | 35.48 | 1 | 0.29 | 9.21 | 0.08 | 12.33 | 2.05 | |
| 20.04.2022 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 14.42 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2021 | O-sjuer 10, Leva-Fro/Røstad | B3 | 15.58 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2021 | O-karusell 6 | B5 | 1.13.05 | 3 /8 | 8.22 | 14.45 | 1.41 | 14.57 | 2.48 | |
| 01.09.2021 | Bygdakamp 6 | C5 | 1.07.12 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2021 | O-sjuer 9, Nybrotta | B3 | 52.23 | 14 | 14.05 | 15.34 | 4.11 | 14.37 | 3.02 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | B3 | 1.00.23 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | Løype: B3 | 1.00.23 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | B3 | 28.18 | 16 | 3.18 | 12.07 | 1.25 | 13.28 | 2.02 | – |
| 12.09.2020 | Mini-Ælgjakten | C5 | 1.07.12 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2017 | O-sjuer 3/Bygdakamp 1 | B3 | 52.23 | 14 | 14.05 | 15.57 | 4.17 | 14.59 | 3.04 | – |
| 20.08.2014 | Bygdakamp nr.5 | B3 | 15.58 | 2 | 0.17 | 10.17 | 0.11 | – | – | – |