Løperprofil
Rannveig Halseth
Stokke
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Sprintrankingen
15 løp
B-rankingen
19 løp
Sprintrankingen
nr. 960 av 1118
Nr. 960 av 1118 blant kvinner i Norge · nr. 206 av 206 i klassen D21–34 (senior) · nr. 10 av 10 i 1993-kullet
- Forventet kmtid
- 11.28
- Løpskapasitet
- 11.06
- O-evne
- 0.22
- Jevnhet ±
- 6,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.13
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 1,3
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±1,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 22.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3143 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,327 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0686 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0192 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,54 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,28 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5126 |
| bomVekt | 238,18 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2729 |
| bomStorSigma | 0,8183 |
| antallBom | 67 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0531 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,074 |
| havariVekt | 9,31 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0117 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9219 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,014 |
| fartSesongSin | −0,0066 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4117,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4250,8 |
| beregnet | 07.11.2026 |
B-rankingen
nr. 268 av 336
Nr. 268 av 336 blant kvinner i Norge · nr. 15 av 16 i klassen D21–34 (senior) · nr. 2 av 2 i 1993-kullet
- Forventet kmtid
- 19.34
- Løpskapasitet
- 16.31
- O-evne
- 3.03
- Jevnhet ±
- 9,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.30
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 105 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+2,9 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±1,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 20 (sist 20.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2545 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2592 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0904 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0251 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 7,84 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 14,49 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1915 |
| bomVekt | 153,06 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6505 |
| bomStorSigma | 0,9922 |
| antallBom | 60 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0625 |
| havariVekt | 11,84 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0413 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8545 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0,0191 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3885,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4603,6 |
| beregnet | 07.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.26
- Løpskapasitet
- 15.04
- O-evne
- 2.22
- Jevnhet ±
- 9,4 %
- Usikkerhet ±
- 2.49
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 21.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1658 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0608 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0942 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1499 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,03 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1468 |
| bomVekt | 5,8 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5152 |
| bomStorSigma | 0,9779 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0743 |
| havariVekt | 0,35 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5232 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3556,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4113,6 |
| beregnet | 07.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 5 | 27.09.2026 Marummlia, bom 2.43 | 119 | nr. 6260 |
| Bom over fem minutter | 36 | 20.09.2026 Høstgampen, bom 14.28 | 211 | nr. 4860 |
| Bom over ti minutter | 36 | 20.09.2026 Høstgampen, bom 14.28 | 268 | nr. 6655 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2026 | Ekelund Open | Chicks C | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Marummlia | D 2.5 km | 42.00 | 15 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2026 | Vestfold Høstcup løp 6 | D 17- | 44.53 | 4 /4 | 1.13 | 13.20 | 0.22 | 11.29 | 0.22 | |
| 20.09.2026 | Høstgampen | B-åpen 17- | 1.13.23 | 8 /9 | 23.20 | 26.15 | 8.21 | 19.34 | 3.04 | |
| 15.09.2026 | Vestfold høstcup, løp 5 | B-åpen | 32.44 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2026 | Vestfold Høstcup 4 | D17 | 44.14 | 7 /7 | 4.11 | 12.02 | 1.08 | 11.29 | 0.22 | |
| 01.09.2026 | Vestfold Høstcup 3 | B-åpen | 1.08.38 | 12 /18 | 15.55 | 24.08 | 5.36 | 19.34 | 3.04 | |
| 18.08.2026 | Vestfold Høstcup 1 | B-åpen | 53.26 | 4 /11 | 10.36 | 20.33 | 4.05 | 18.23 | 2.34 | |
| 30.07.2026 | Sommersprint i Stokke | Damer AL | 39.31 | 8 /12 | 0.14 | 10.40 | 0.04 | 11.14 | 0.23 | |
| 09.06.2026 | Vestfold Vårcup løp 8 | B-åpen | 24.28 | 2 /4 | 2.29 | 16.59 | 1.43 | 18.40 | 2.29 | |
| 02.06.2026 | Vestfold vårcup 7 | B-åpen | 32.55 | 3 /4 | 0.49 | 17.13 | 0.26 | 18.40 | 2.29 | |
| 28.05.2026 | Åpent Klubbmesterskap Sprint | D 17- | 33.48 | 11 /13 | 2.14 | 12.10 | 0.49 | 11.20 | 0.24 | |
| 12.05.2026 | Vestfold Vårcup | B-åpen | 1.05.14 | 8 /14 | 1.44 | 18.31 | 0.30 | 18.58 | 2.45 | |
| 05.05.2026 | Vestfold Vårcup løp 4 | B-åpen | 23.22 | 5 /9 | 1.27 | 16.18 | 1.01 | 18.58 | 2.45 | |
| 21.04.2026 | Vestfold Vårcup #2 | B-åpen | 33.54 | 6 /13 | 4.06 | 16.31 | 2.01 | 19.23 | 3.13 | |
| 16.04.2026 | Torsdagstrening SIL | A | 44.37 | 6 /9 | 2.05 | 11.25 | 0.32 | 11.08 | 0.24 | |
| 14.04.2026 | Vestfold Vårcup løp 1 | B-åpen | 26.44 | 3 /8 | 2.05 | 16.35 | 1.19 | 19.23 | 3.13 | |
| 07.02.2026 | Tønsberg Indoor Weekend - individuelt | D 17- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 17.01.2026 | Vestfold Inne-O, Sandefjord Videregående skole | D Senior (17 -) | 51.09 | 6 /6 | 6.30 | 11.37 | 1.29 | 10.44 | 0.25 | |
| 02.01.2026 | Nyttårs-Inne-O på Gjennestad | D17 | 1.49.18 | 8 /12 | 34.58 | 14.43 | 4.42 | 10.44 | 0.25 | |
| 13.12.2025 | InneO Østre Halsen skole | D17 | 44.06 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 01.11.2025 | Vestfold Inne-O, Vear | D17 | 38.57 | 5 /5 | 5.07 | 11.42 | 1.32 | 10.57 | 0.23 | |
| 02.10.2025 | Eklund Open | Chicks C | 30.20 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2025 | Klubbmesterskap mellomdistanse Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu IL | B-åpen 17- | 46.03 | 4 /10 | 5.55 | 21.05 | 2.43 | 21.51 | 3.50 | |
| 23.09.2025 | Vestfold Høstcup løp 5 | B-åpen | 41.43 | 9 /13 | 2.59 | 20.04 | 1.26 | 21.51 | 3.50 | |
| 16.09.2025 | Vestfold høstcup, løp 4 | B-åpen | 1.11.42 | 10 /12 | 23.04 | 26.59 | 8.41 | 21.51 | 3.50 | |
| 09.09.2025 | Vestfold Høstcup løp 3 | B-åpen | 1.04.32 | 9 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2025 | Vestfold Høstcup 2 | B-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2025 | Vestfold Høstcup løp 1 | B-åpen | 1.20.46 | 10 /11 | 29.24 | 28.14 | 10.17 | 21.32 | 4.04 | |
| 07.08.2025 | Helgeroa sommersprint | Damer A | 48.07 | 14 /14 | 15.46 | (16.59) | 5.34 | 11.30 | 0.24 | |
| 15.07.2025 | Stavernsprinten | Damer A | 54.37 | 42 /45 | 7.38 | 15.23 | 2.09 | 11.02 | 0.20 | |
| 03.06.2025 | Vestfold Vårcup løp 9 | B-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2025 | Vestfold Vårcup 4 | B-åpen | 51.42 | 6 /10 | 2.51 | 18.27 | 1.01 | 20.24 | 2.42 | |
| 22.04.2025 | Vestfold Vårcup 3 | B-åpen | 35.53 | 5 /8 | 2.40 | 17.51 | 1.20 | 20.24 | 2.42 | |
| 08.04.2025 | Vestfold Vårcup løp 2 | B-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2025 | Vestfold Vårcup #1 | B-åpen | 1.08.44 | 9 /13 | 12.34 | 26.28 | 4.50 | 20.24 | 2.42 | |
| 30.03.2025 | Vestfold 2-dagers, dag 2 | B-åpen 17- | 1.02.00 | 14 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 08.02.2025 | Vestfold InneO, Løp 4 | D17 | 52.57 | 6 /10 | 5.41 | 11.14 | 1.12 | 10.29 | 0.19 | |
| 04.01.2025 | Vestfold InneO, Løp 3 | D17 | 1.05.38 | 8 /11 | 16.07 | 12.48 | 3.09 | 10.29 | 0.22 | |
| 21.12.2024 | Vestfold inneO, Løp 2 | D17 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.11.2024 | Vestfold InneO, Løp 1 | D17 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2024 | Vestfold Høstcup 1 | B-åpen | 1.16.35 | 9 /11 | 12.52 | 24.26 | 4.06 | 21.20 | 3.14 | |
| 16.07.2024 | Stavernsprinten | Damer A | 32.52 | 45 /52 | 5.30 | 13.31 | 2.16 | 11.13 | 0.20 | |
| 11.06.2024 | Vestfold Vårcup 8 | B-åpen | 55.02 | 8 /10 | 16.20 | 24.18 | 7.13 | 20.25 | 3.17 | |
| 04.06.2024 | Vestfold Vårcup 7 | B-åpen | 54.57 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2024 | Åpent Klubbmesterskap sprint | D 17- | 34.03 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2024 | Vestfold vårcup 5 | B-åpen | 51.51 | 6 /9 | 3.33 | 19.18 | 1.19 | 19.09 | 2.14 | – |
| 23.04.2024 | Vestfold Vårcup 3 | B-åpen | 26.15 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Vestfold Vårcup 2 | B-åpen | 1.18.09 | 6 /10 | 16.28 | 34.08 | 7.12 | – | – | – |
| 13.04.2024 | Bugården Innendørs | D17 | 47.11 | 6 /10 | 6.14 | 12.02 | 1.35 | 10.36 | 0.18 | |
| 09.04.2024 | Vestfold Vårcup løp 1 | B-åpen | 1.20.39 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 13.01.2024 | Innendørs O-løp, pizza og quiz | D M | 1.08.20 | 5 /21 | 15.01 | 13.06 | 2.53 | 10.27 | 0.23 | – |
| 28.09.2023 | Eklund Open | DC | 34.08 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2023 | Vestfold Høstcup 7 | D17C | 50.30 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2023 | Klubbmesterskap mellomdistanse Sandefjord OK, Stokke IL og Andebu IL | C-åpen 17- | 47.18 | 3 /3 | 17.23 | 25.23 | 9.20 | 18.04 | 3.11 | – |
| 19.09.2023 | Vestfold Høstcup 6 | C-åpen | 25.15 | 4 /5 | 2.53 | 17.32 | 2.00 | 18.04 | 3.11 | – |
| 12.09.2023 | Vestfold Høstcup 5 | D17C | 43.14 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2023 | Vestfold Høstcup 4 | D17C | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2023 | Vestfold Høstcup 2 | D17C | 54.19 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2023 | Vestfold Vårcup 6 | D17C | 18.50 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2023 | Vestfold Vårcup 5 | D17C | 48.30 | 3 /5 | 16.14 | 18.34 | 6.13 | – | – | – |
| 25.04.2023 | Vestfold Vårcup 2 | D15B | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2022 | Åpent klubbmesterskap Stokke IL, Andebu IL og Sandefjord OK | C-Åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2022 | Vestfold Høstcup 3 | D15B | 29.35 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2022 | Vestfold Vårcup 7 | D17C | 18.02.47 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2021 | Vestfold Høstcup 6 | D17C | 46.38 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2021 | Vestfold Høstcup 5 | D17N | 39.18 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2021 | Vestfold Høstcup 4 | D17C | 1.19.12 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2021 | Vestfold Høstcup 3 | C-åpen | 25.28 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2021 | Vestfold Høstcup 2 | D17C | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |