Løperprofil
Atte Nokka
Vehkalahden Veikot
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
7 løp
Sprintrankingen
7 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.56
- Løpskapasitet
- 7.07
- O-evne
- 0.50
- Jevnhet ±
- 7,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.40
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,3
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 11 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 03.03.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4625 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4807 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0711 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0813 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,52 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,01 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8437 |
| bomVekt | 43,94 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2955 |
| bomStorSigma | 0,7166 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1143 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0757 |
| havariVekt | 2,5 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,8454 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0006 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1893,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2113,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 5.40
- Løpskapasitet
- 5.31
- O-evne
- 0.09
- Jevnhet ±
- 5,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.26
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 60 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 02.03.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3855 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3973 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0566 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0743 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,51 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,57 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,892 |
| bomVekt | 49,82 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0978 |
| bomStorSigma | 0,6307 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0511 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 1,17 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2958 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0012 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2043,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2101,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 97 | 14.07.2024 Gammelskolla 2-dagers, dag 2, bom 2.14 | 140 | – |
| Bom over fem minutter | 267 | hele karrieren siden 2021 | 267 | – |
| Bom over ti minutter | 267 | hele karrieren siden 2021 | 267 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.07.2026 | FIN5 suunnistusviikko, 5.-10.7.2026 Salla. 1st day. | H21E | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 04.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 4 | MElite 1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 3 WRE | MElite 1 | 34.19 | 42 /77 | 1.33 | 7.28 | 0.20 | 8.05 | 0.56 | |
| 02.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 2 Night Sprint | MElite 1 | 14.54 | 4 /31 | 0.00 | 5.08 | 0.00 | 5.34 | 0.08 | |
| 01.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 1 WRE | MElite 1 | 34.28 | 19 /78 | 0.49 | 6.49 | 0.10 | 8.05 | 0.56 | |
| 01.03.2025 | Portugal "O" Meeting 2025 - Day 1 Night Sprint | MElite 1 | 19.29 | 17 /30 | 0.44 | 5.50 | 0.13 | 5.34 | 0.08 | |
| 14.07.2024 | Gammelskolla 2-dagers, dag 2 | HA-M | 42.32 | 6 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 20.02.2024 | Maximus O Meeting 2024 - Chasing Start/Salida a la Caza | M-SE | 1.28.27 | 56 /75 | 9.23 | 8.54 | 0.57 | 8.34 | 1.01 | – |
| 19.02.2024 | Maximus O Meeting 2024 - Sprint | M-SE | 16.59 | 37 /84 | 0.10 | 5.18 | 0.03 | 5.38 | 0.10 | |
| 13.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 4 | MSE | 1.58.38 | 39 /55 | 14.57 | 8.44 | 1.06 | 8.34 | 1.01 | – |
| 12.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 3 | MSE | 41.47 | 20 /72 | 1.51 | 6.53 | 0.18 | 8.34 | 1.01 | – |
| 11.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 2 | MSE | 1.51.08 | 44 /61 | 6.32 | 8.28 | 0.30 | 8.34 | 1.01 | – |
| 10.02.2024 | Portugal "O" Meeting 2024 - Day 1 | MSE | 46.02 | 30 /74 | 0.30 | 7.07 | 0.05 | 8.34 | 1.01 | – |
| 10.02.2024 | Portugal O Meeting 2024 - Day 1 - Night Sprint | MSE | 16.01 | 23 /43 | 0.39 | 5.27 | 0.13 | 5.38 | 0.10 | |
| 18.05.2023 | Swedish League, #5, medel (WRE) samt publiktävling | Men21-4 | 30.44 | 54 /133 | 1.40 | 7.38 | 0.25 | – | – | – |
| 24.10.2021 | WRE Knockout Sprint | Men-B | 11.18 | 19 /34 | 0.03 | 6.00 | 0.02 | 6.25 | 0.12 | – |
| 23.10.2021 | WRE Sprint Qualification | Men-A | 16.33 | 22 /37 | 0.14 | 6.09 | 0.05 | 6.25 | 0.12 | – |
| 23.10.2021 | WRE Sprint Final | Men B-final | 16.40 | 27 /48 | 0.14 | 6.12 | 0.05 | 6.25 | 0.12 | – |