Løperprofil
Jenny Skjørholm Dillan
Verdal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.18
- Løpskapasitet
- 16.55
- O-evne
- 1.22
- Jevnhet ±
- 7,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.17
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 106 s
- Disk/brutt
- 22 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 20.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4032 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5274 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0782 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0677 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,64 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,3 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9847 |
| bomVekt | 6,72 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6594 |
| bomStorSigma | 0,7041 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,2229 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1099 |
| havariVekt | 3,36 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4672 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4503,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4869,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 26.34
- Løpskapasitet
- 24.35
- O-evne
- 1.59
- Jevnhet ±
- 15,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.21
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 4,1
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i april (±2,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,649 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,7204 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1517 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0494 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,63 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2599 |
| bomVekt | 35,27 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3881 |
| bomStorSigma | 0,8209 |
| antallBom | 33 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0413 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,3044 |
| havariVekt | 4,93 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9272 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0127 |
| fartSesongSin | −0,0254 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5807,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 6274,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.17
- Løpskapasitet
- 12.05
- O-evne
- 1.12
- Jevnhet ±
- 10,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.16
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- best i april (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 20.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0425 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0532 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1016 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0911 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,41 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,58 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8959 |
| bomVekt | 9,31 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3814 |
| bomStorSigma | 0,7034 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0278 |
| havariVekt | 1,47 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0052 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2890,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3178,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 11 | 26.08.2026 Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord, disk | 56 | nr. 4738 |
| Bom over fem minutter | 11 | 26.08.2026 Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord, disk | 70 | nr. 6702 |
| Bom over ti minutter | 11 | 26.08.2026 Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord, disk | 106 | nr. 7661 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan 7 gemensamma kontroller | 51.44 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan, 5 | 51.44 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2026 | Loffelunken | Gul 2,5 | 1.09.35 | 15 /22 | 3.57 | 29.11 | 1.39 | 26.34 | 1.59 | |
| 02.09.2026 | O-karusell 6 | C | 9.04 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2026 | Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord | C5 | 56.01 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2026 | O-karusell 3 | Råtass | 51.47 | – | 5.47 | 23.14 | 2.48 | 19.24 | 1.25 | – |
| 29.04.2026 | Bygdakamp 1 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2025 | O-karusell 7 | C2 | 30.36 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2025 | O-karusell 6, Bygdakamp 6 | N1,5 | 46.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2025 | O-karusell 5, VM-lang | C 2 km | 47.59 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | N1 | 24.15 | 4 | 1.57 | 13.32 | 1.05 | 13.58 | 1.07 | |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | Råtass | 21.15 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | C2/B3 | 29.14 | 38 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | O-karusell 1 | C 2 | 21.51 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | N1 | 29.53 | 10 | 3.33 | 15.51 | 1.53 | 14.48 | 1.18 | – |
| 14.08.2024 | O-karusell 5 | C 2 | 1.11.34 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | N1 | 14.18 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | Vert | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten Ej tidtagning 3 gemensamma kontroller | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten Ej tidtagning, 5 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | Lätt 2,5 km | 1.02.46 | 15 /21 | 15.18 | 26.10 | 6.23 | 20.23 | 2.52 | |
| 11.09.2023 | O-karusell 7 | Vert | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | C-åpen 17- | 36.35 | 6 /10 | 3.08 | 16.54 | 1.27 | 18.38 | 2.15 | |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | C-åpen 17- | 42.34 | 8 /13 | 3.40 | 20.41 | 1.47 | 18.38 | 2.15 | |
| 07.06.2023 | O-karusell 4 | C2km | 38.05 | 12 /14 | 1.48 | 20.48 | 0.59 | 18.38 | 2.15 | |
| 21.09.2022 | Treningsløp natt, Staupshaugen | B | 40.01 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2022 | O-karusell 6 | Vert | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2022 | Bygdakamp 4 | C2 | 32.24 | 11 | 0.32 | 18.00 | 0.18 | 18.21 | 2.44 | |
| 08.06.2022 | O-karusell 3/klubbmesterskap | C2,5 | 44.50 | 16 /21 | 5.35 | 17.37 | 2.12 | 18.21 | 2.44 | |
| 01.06.2022 | Bygdakamp 3 | C2 | 51.49 | 47 | 14.36 | 23.58 | 6.45 | 18.21 | 2.44 | |
| 25.05.2022 | O-karusell 2 | råtass | 25.51 | – | 0.12 | 15.46 | 0.07 | – | – | – |
| 25.05.2022 | Skøynarkarusell 6 | C2 | 51.49 | 47 | 14.36 | 24.16 | 6.50 | 17.53 | 2.42 | |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | N1 | 21.30 | 1 | 0.35 | 9.12 | 0.15 | – | – | – |
| 11.05.2022 | O-karusell 1 | C2 | 26.28 | 22 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2022 | Bygdakamp 1 | C 2,5 | 44.50 | 16 | 6.40 | 18.16 | 2.43 | 17.53 | 2.42 | |
| 18.04.2022 | Påskeløp | C Kort | 24.07 | 14 | 1.47 | 16.11 | 1.12 | 16.33 | 1.58 | |
| 15.09.2021 | Treningsløp natt | C 2,0 | 28.26 | 2 | 1.20 | 15.09 | 0.43 | 16.53 | 2.08 | |
| 25.08.2021 | O-karusell 5 | C2 | 29.20 | 6 /21 | 0.22 | 14.40 | 0.11 | 17.39 | 2.42 | |
| 20.06.2021 | Verdal 2-dagers | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2021 | O-karusell 2 | C2 | 55.44 | 21 /23 | 24.40 | 25.01 | 11.04 | 18.05 | 3.23 | |
| 19.05.2021 | O-karusell 1 | C2 | 25.03 | 19 /26 | 3.06 | 17.21 | 2.09 | 17.00 | 1.29 | – |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | C2 | 40.10 | 48 | 2.52 | 18.59 | 1.21 | – | – | – |