Løperprofil
Synne Holm-Breda
Halden
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.53
- Løpskapasitet
- 14.30
- O-evne
- 3.23
- Jevnhet ±
- 16,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.56
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 123 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 10.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,116 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2516 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1617 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1026 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,32 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,19 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1813 |
| bomVekt | 17,04 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8161 |
| bomStorSigma | 0,9341 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0532 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0771 |
| havariVekt | 1,29 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0068 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1021 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,005 |
| fartSesongSin | 0,0156 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3413,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4208,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.08
- Løpskapasitet
- 10.16
- O-evne
- 1.52
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 2.46
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 98 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 26.04.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2167 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0079 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2048 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,38 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9534 |
| bomVekt | 1,36 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5855 |
| bomStorSigma | 0,846 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0681 |
| havariVekt | 0,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2425,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2865,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.35
- Løpskapasitet
- 9.33
- O-evne
- 1.01
- Jevnhet ±
- 9,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.36
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 12.11.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2768 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2452 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0927 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1412 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,1 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,38 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8275 |
| bomVekt | 8,05 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2843 |
| bomStorSigma | 0,7222 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,034 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0322 |
| havariVekt | 0,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,5614 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0002 |
| fartSesongSin | −0,0006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2284,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2529,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 59 | 23.04.2024 Ungdomsserien løp 1, bom 3.02 | 59 | – |
| Bom over fem minutter | 61 | 23.04.2024 Ungdomsserien løp 1, bom 6.07 | 61 | – |
| Bom over ti minutter | 62 | 23.04.2024 Ungdomsserien løp 1, bom 21.06 | 130 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.10.2024 | Blodslitet | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Ungdomsserien løp 6 | D 13-14 | 16.47 | 10 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2024 | Ungdomsserien løp 5 | D 13-14 | 46.57 | 9 /11 | 2.26 | 17.17 | 0.54 | 20.43 | 3.48 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | D 13 | 35.50 | 11 /35 | 0.24 | (13.14) | 0.09 | 23.10 | 4.36 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | D 13 | 19.56 | 24 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2024 | Ungdomsserien løp 3 | D13-14 | 32.44 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2024 | KM sprint Østfold | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2024 | Ungdomsserien løp 1 | D 13-14 | 1.25.16 | 12 /12 | 33.29 | (38.37) | 15.10 | 26.27 | 6.05 | – |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | D 13-14 | 1.22.55 | 31 /32 | 12.28 | 28.37 | 4.18 | 26.27 | 6.05 | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | B-åpen 17- | 1.44.38 | 47 /54 | 11.09 | 24.55 | 2.39 | 26.27 | 6.05 | – |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | U3 | 22.54 | 9 /78 | 1.36 | 12.47 | 0.54 | 12.21 | 0.46 | |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | U3 | 38.35 | 16 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | U3 | 18.07 | 8 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2023 | Tunevannet Rundt | N-åpen (2km) | 16.10 | 7 /34 | 2.16 | 13.19 | 1.52 | 12.32 | 1.13 | – |
| 29.08.2023 | Ungdomsserien løp 5 | D 11-12 | 40.25 | 15 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | Ungdomsserien løp 7 med etterfinalen | D 11-12 | 47.41 | 12 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | Ungdomsserien løp 2 - Langdistanse | D 11-12 | 47.20 | 7 /14 | 2.32 | 17.54 | 0.57 | – | – | – |
| 09.04.2022 | Halden O-Meeting Mellom | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2021 | Ungsdomsserien løp 3 | D 9-10 | 16.30 | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2021 | Ungdomsserien løp 2 | D 9-10 | 26.32 | 7 /18 | 1.35 | 15.11 | 0.54 | – | – | – |
| 09.04.2017 | Norwegian Spring - Solrenningen | N-åpen | 38.33 | – | – | – | – | – | – | – |