Løperprofil
Kjetil N Aspelund
Koll
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
10 løp
B-rankingen
17 løp
C-rankingen
9 løp
N-rankingen
7 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.41
- Løpskapasitet
- 9.46
- O-evne
- 1.55
- Jevnhet ±
- 9,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.37
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 118 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 10.10.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,147 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0885 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0943 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1301 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,15 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,21 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9593 |
| bomVekt | 20,65 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7726 |
| bomStorSigma | 0,994 |
| antallBom | 23 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0702 |
| havariVekt | 0,66 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9649 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0043 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2601,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3111,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 81 av 302
Nr. 81 av 302 blant menn i Norge · nr. 42 av 109 i klassen H13–14 · nr. 26 av 67 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 12.36
- Løpskapasitet
- 10.35
- O-evne
- 2.01
- Jevnhet ±
- 9,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.19
- Sikkerhet
- 15
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 18 (sist 29.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1903 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1808 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0961 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0249 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 9,92 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 15,14 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,047 |
| bomVekt | 144,56 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5478 |
| bomStorSigma | 0,7817 |
| antallBom | 43 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0281 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0562 |
| havariVekt | 12,23 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0156 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1941 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0027 |
| fartSesongSin | −0,0034 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2491,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2964,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.02
- Løpskapasitet
- 7.58
- O-evne
- 1.04
- Jevnhet ±
- 7,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.56
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 74 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 24.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4704 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4994 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0756 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0984 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,4 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,28 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,811 |
| bomVekt | 27,71 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3038 |
| bomStorSigma | 0,6987 |
| antallBom | 17 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0607 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0586 |
| havariVekt | 1,47 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8713 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | 0,0012 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1879,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2131,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.42
- Løpskapasitet
- 6.36
- O-evne
- 1.07
- Jevnhet ±
- 9,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.26
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 23.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6482 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6893 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,099 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0539 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,96 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,31 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8931 |
| bomVekt | 20,55 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2539 |
| bomStorSigma | 0,7732 |
| antallBom | 13 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0318 |
| havariVekt | 2,52 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0054 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8171 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0008 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1576,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1843 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 9 | 24.10.2026 OBOS Trollnatta og Natt-o-toget, bom 2.14 | 76 | – |
| Bom over fem minutter | 141 | 21.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång, bom 5.35 | 141 | – |
| Bom over ti minutter | 484 | 05.11.2022 Trollnatta og Natt o-toget, bom 17.17 | 484 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2026 | OBOS Trollnatta og Natt-o-toget | H 13-14 | 36.00 | 8 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 – Finale | Rekrutt | 32.36 | 1 /7 | 5.57 | 7.48 | 1.25 | 7.43 | 1.07 | |
| 14.10.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 – Løp 3 | Rekrutt | 19.40 | 1 /12 | 1.37 | 6.45 | 0.33 | 7.43 | 1.07 | |
| 13.10.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 bonusnattløp | h13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 - Løp 1 | LokalH | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 3 og Kolls klubbmesterskap | h13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2026 | KM langdistanse Trimtex cup | H 13-14 | 46.26 | 8 /12 | 3.42 | 13.26 | 1.04 | 12.46 | 1.55 | |
| 26.08.2026 | NSK Klubbmesterskap 2026 | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 2 | h13-14 | 26.25 | 2 /4 | 1.00 | 10.18 | 0.23 | 12.46 | 1.55 | |
| 22.08.2026 | Hemingløpet | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2026 | Fossumløpet med Trimtex-cup | H 13-14 | 32.11 | 10 /21 | 1.52 | 11.00 | 0.38 | 12.46 | 1.55 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | H14 | 17.35 | 11 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | H14 | 39.25 | 15 /40 | 1.52 | 10.30 | 0.30 | 12.46 | 1.55 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H14 | 44.29 | 113 /182 | 8.40 | 12.39 | 2.28 | 13.19 | 2.18 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H14 | 39.11 | 120 /184 | 8.49 | 13.28 | 3.02 | 13.19 | 2.18 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H14 | 35.36 | 137 /184 | 1.48 | 14.10 | 0.43 | 13.19 | 2.18 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H14 | 53.04 | 136 /184 | 10.09 | 14.22 | 2.45 | 13.19 | 2.18 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H14 | 44.39 | 108 /184 | 6.11 | 12.05 | 1.40 | 13.19 | 2.18 | |
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | H13-14 | 43.18 | 32 /48 | 10.00 | 16.58 | 3.55 | 13.07 | 2.01 | |
| 13.06.2026 | Camp Stokke - innendørsorientering | H 13-14 | 29.00 | 23 /48 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2026 | Midtsommersprinten | H13-14 | 14.15 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | NIttedalsløpet | H 13-14 | 46.03 | 6 /18 | 7.39 | 12.58 | 2.09 | 12.37 | 1.52 | |
| 19.05.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 2 | h13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2026 | KM mellomdistanse Akershus og Oslo | H 13-14 | 38.30 | 11 /29 | 2.36 | 11.57 | 0.49 | 12.37 | 1.52 | |
| 06.05.2026 | NSK Klubbcup #1 2026 | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2026 | Oslo City Cup løp 3 | H13-14 | 22.25 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2026 | Oslo City Cup løp 2 | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2025 | Klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 3 | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H13 | 39.07 | 70 /133 | 2.00 | 11.53 | 0.36 | 13.19 | 2.04 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H13 | 41.58 | 85 /133 | 3.09 | 12.59 | 0.58 | 13.19 | 2.04 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H13 | 42.38 | 84 /133 | 11.07 | 15.12 | 3.58 | 13.19 | 2.04 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H13 | 49.54 | 78 /133 | 5.40 | 13.27 | 1.32 | 13.19 | 2.04 | |
| 07.05.2025 | NSK Klubbcup #1 2025 | H 13-14 | 35.41 | 4 /8 | 3.52 | 11.17 | 1.13 | 12.07 | 1.46 | – |
| 29.04.2025 | KM sprint individuelt AOOK | H 13-14 | 22.59 | 20 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2024 | Kolls klubbmesterskap | H 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2024 | Obos Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 2 | h11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Nydalten KM langdistanse | H 11-12 | 22.02 | 3 /22 | 0.26 | 9.47 | 0.12 | 10.19 | 0.53 | |
| 19.06.2024 | Klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 2 | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2024 | NSK Klubbcup #1 | H 11-12 | 21.53 | 1 /5 | 0.37 | 9.45 | 0.16 | 10.22 | 1.00 | |
| 14.05.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 2 | H11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2024 | Huldersprinten | B-åpen 10-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | H11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.10.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst løp9 | h mellom | 41.38 | 4 /8 | 4.31 | 12.56 | 1.24 | 14.27 | 2.12 | |
| 22.09.2023 | KM Natt Nittedalsløpet med Trimtex-cup | B-åpen | 35.45 | 2 /10 | 3.58 | 13.06 | 1.27 | – | – | – |
| 19.09.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 7 | n-åpen | 27.38 | – | 1.16 | (13.33) | 0.37 | 9.07 | 0.45 | |
| 12.09.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 6 | h mellom | 31.23 | 3 /7 | 2.31 | 14.02 | 1.08 | 14.52 | 2.25 | |
| 10.09.2023 | Folloløpet med Trimtex-Cup | H 11-12 | 19.22 | 3 /11 | 2.05 | 10.29 | 1.08 | 10.52 | 1.15 | |
| 09.09.2023 | Høstløpet i Follo med Trimtex-cup | H 11-12 | 26.02 | 3 /11 | 2.50 | 9.34 | 1.02 | 10.52 | 1.15 | |
| 05.09.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 5 | n-åpen | 13.23 | – | 1.29 | 7.34 | 0.50 | 9.07 | 0.45 | |
| 02.09.2023 | Nydalten med Trimtex-cup | H 11-12 | 19.23 | 4 /12 | 1.30 | 9.50 | 0.46 | 10.52 | 1.15 | |
| 26.08.2023 | KM lang Romeriksløpet med Trimtex-cup | H 11-12 | 26.12 | 4 /14 | 2.52 | 11.28 | 1.15 | 12.04 | 1.47 | |
| 23.08.2023 | klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 2 | H 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 3 | h mellom | 47.02 | 9 /10 | 15.10 | 18.12 | 5.52 | 15.12 | 3.02 | |
| 20.06.2023 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 6 | h11-12 | 10.06 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2023 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 4 | h11-12 | 34.16 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2023 | NSK klubbcup #1 | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2023 | Gromløpet med Trimtex-cup | H 11-12 | 23.43 | 7 /17 | 4.48 | 13.16 | 2.41 | 12.53 | 1.57 | |
| 09.05.2023 | Oslo City Cup 2023 - Finale | H11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2023 | Oslo City Cup - løp nr.3 | H11-12 | 28.27 | 4 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM sprint med Trimtex-cup | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Oslo City Cup løp 2 | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2023 | Oslo City Cup nr. 1 - 2023 | H12 | 34.08 | 5 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2022 | Trollnatta og Natt o-toget | Trollnatta lang | 50.22 | 30 /59 | 19.53 | 20.50 | 8.13 | 15.25 | 2.59 | |
| 22.10.2022 | Blodslitet | N2-åpen 10-16 | 1.24.55 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Nydalten med Trimtex-cup finale | H 9-10 | 19.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | Høstløpet i Nordre Follo med Trimtex-cup | C-åpen 10-16 | 26.40 | – | 2.30 | 12.24 | 1.10 | 13.58 | 2.02 | |
| 17.09.2022 | Høstløpet i Nordre Follo med Trimtex-cup | C-åpen 10-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2022 | Kolls klubbmesterskap | H -10 | 30.10 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2022 | Nordmarka 1-2-3 # 5 - og gull-BARNELØPET | Mellom | 1.06.56 | 15 /23 | 25.29 | 21.15 | 8.06 | 15.11 | 2.37 | |
| 26.05.2022 | Kvistkvaset | D/H 9-12 | 13.05 | – | 0.10 | 10.36 | 0.08 | 12.21 | 1.00 | |
| 18.05.2022 | NSK-cup løp 1 | H 11-12 | 49.46 | 9 /10 | 8.16 | 20.28 | 3.24 | 17.16 | 2.22 | – |
| 15.05.2022 | Gromløpet med Trimtex-cup | H 9-10 | 6.26 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | Oslo City cup nr. 4 - 2022 | HRekrutt | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2022 | Oslo City Cup nr. 3 - 2022 | H rekrutt | 12.29 | 4 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2022 | Oslo City Cup nr. 2 - 2022 | HR | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.03.2022 | Oslo City Cup nr. 1 - 2022 | HRekrutt | 13.25 | 3 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2021 | Trollnatta | Trollnatta mellom | 26.10 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2021 | Gromløpet med AOOK Trimtex cup finale | H 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2021 | Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup | H 9-10 | 14.34 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2021 | Nordmarka 1-2-3 - #5 - Høst | Nybegynner | 33.35 | 4 /16 | 2.26 | 10.36 | 0.46 | 10.40 | 0.51 | – |
| 14.09.2021 | Nordmarka 1-2-3 - #4 - Høst | Nybegynner | 25.51 | – | 2.03 | 13.31 | 1.04 | 10.40 | 0.51 | – |
| 09.09.2021 | Kolls Klubbmesterskap | H -10 | 10.41 | 1 /6 | 0.01 | 8.35 | 0.01 | 10.40 | 0.51 | – |
| 31.08.2021 | Klubbmesterskapet skog Nydalens SK | H 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.11.2019 | Trollnatta og natt-O-toget | Troll-Mellom | 28.52 | 77 /137 | 8.34 | 20.12 | 6.00 | 14.33 | 1.11 | |
| 28.08.2019 | Råtassløp #3 | H8-12N | 25.03 | – | 3.54 | 15.06 | 2.21 | 13.29 | 0.52 | |
| 11.06.2019 | O-gøy cupen - løp 2 og Råtassløp | Kort | 27.21 | 4 /28 | 2.48 | 10.45 | 1.06 | 12.49 | 0.42 | |
| 03.11.2018 | Trollnatta og natt-O-toget | Troll-Mellom | 23.53 | – | 1.12 | 16.46 | 0.51 | 15.49 | 0.44 | – |
| 12.06.2018 | Råtassløp og O-Gøy Cupen - løp 2 | Nybegynner | 19.09 | – | 2.31 | 17.42 | 2.20 | – | – | – |
| 04.09.2017 | Råtass- og rekruttløp | 2km | 26.02 | 34 /52 | 2.44 | 18.51 | 1.59 | – | – | – |
| 22.08.2017 | Klubbesterskap Nydalens SK | H-12N | 39.26 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2017 | Råtassløp 1 | HN | 45.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2017 | Nordmarkskarusellen løp 1 17 | H10-12(C-NIVÅ) | – | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2016 | Trollnatta | Troll-Mellom | 36.30 | 35 /68 | 0.47 | 17.34 | 0.23 | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2026 | Harry Lagerts Nattstafett 2026 | H13-16 | Koll, IL 1 | 2 | 16.17 | 6 | 4 |
| 30.08.2026 | KM Stafett - Østfold og Oslo/Akershus | H13-16 | Koll, IL 2 | 1 | 24.39 | 7 | 9 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Akershus og Oslo 8 | 2 | 14.15 MisPunch | – | – |