Løperprofil
Sigrid Winge Prytz
Nydalen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
4 løp
Sprintrankingen
5 løp
B-rankingen
15 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.19
- Løpskapasitet
- 11.30
- O-evne
- 1.50
- Jevnhet ±
- 8,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.38
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 111 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 21.04.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0164 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1325 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0845 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1155 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,17 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,81 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2473 |
| bomVekt | 12,65 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7109 |
| bomStorSigma | 0,6988 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0463 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0753 |
| havariVekt | 0,51 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4061 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | −0,0025 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3060,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3546,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.12
- Løpskapasitet
- 7.58
- O-evne
- 0.14
- Jevnhet ±
- 6,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.57
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 1,2
- Typisk bom
- 60 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 30.04.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0173 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0642 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0667 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,11 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,16 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,46 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3793 |
| bomVekt | 26,52 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0864 |
| bomStorSigma | 0,6339 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0798 |
| havariVekt | 0,58 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8062 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2955 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3043,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.39
- Løpskapasitet
- 11.30
- O-evne
- 2.09
- Jevnhet ±
- 10,8 %
- Usikkerhet ±
- 1.53
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 99 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i november (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 24.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,109 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1022 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1076 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1291 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,5 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,4 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0252 |
| bomVekt | 53,1 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5965 |
| bomStorSigma | 0,8325 |
| antallBom | 38 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0661 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0713 |
| havariVekt | 2,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0006 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0771 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0045 |
| fartSesongSin | 0,0064 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2705,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3212,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.55
- Løpskapasitet
- 10.01
- O-evne
- 1.54
- Jevnhet ±
- 8,4 %
- Usikkerhet ±
- 2.31
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,9
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 12.06.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,241 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2569 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0841 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1912 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,18 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,196 |
| bomVekt | 5,43 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4043 |
| bomStorSigma | 0,817 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0521 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0738 |
| havariVekt | 0,31 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7666 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2365,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2815,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.54
- Løpskapasitet
- 9.22
- O-evne
- 1.32
- Jevnhet ±
- 12,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.45
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 89 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 20.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2998 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2468 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1219 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1483 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,28 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9938 |
| bomVekt | 8,27 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4896 |
| bomStorSigma | 0,7488 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0315 |
| havariVekt | 0,37 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6802 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2239,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2607,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 62 | 21.04.2024 Smaaleneneløpet, bom 2.21 | 62 | – |
| Bom over fem minutter | 109 | 21.10.2023 Blodslitet, bom 6.04 | 241 | – |
| Bom over ti minutter | 661 | 31.08.2021 Klubbmesterskapet skog Nydalens SK, bom 16.25 | 661 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.06.2024 | Knut Valstads Minneløp | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2024 | NSK Klubbcup #1 | D 15-16 | 42.37 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Oslo City Cup - Finale | D15 | 23.23 | 20 /27 | 0.01 | 8.59 | 0.00 | 9.00 | 0.17 | |
| 27.04.2024 | KM sprint | D 15-16 | 22.06 | 17 /28 | 0.32 | 8.41 | 0.13 | 9.00 | 0.17 | |
| 21.04.2024 | Smaaleneneløpet | D 15-16 | 58.26 | 24 /28 | 3.49 | 13.50 | 0.54 | 15.08 | 2.05 | |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | D 15-16 | 1.12.52 | 26 /36 | 13.57 | 16.36 | 3.11 | 15.08 | 2.05 | |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | D15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.12.2023 | Sjusjørennet 2023 mellom | D 15-16 | 32.01 | 18 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 16.12.2023 | Sjusjørennet 2023 sprint | D 15-16 | 23.08 | 12 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | D 13-14 | 1.17.34 | 28 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 11.10.2023 | Skumleløpet | A - Alfred Skumles løype | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2023 | Harry Lagerts Nattcup 2023 Løp 3 | Rekrutt | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | D 13-14 | 35.18 | 8 /31 | 3.15 | 12.04 | 1.07 | 15.48 | 2.24 | |
| 20.09.2023 | Harry Lagerts Nattcup 2023 Løp 2 | Rekrutt | 22.27 | 10 /15 | 3.55 | 13.30 | 2.21 | 12.05 | 1.35 | |
| 13.09.2023 | Harry Lagerts Nattcup 2023 Løp 1 | Rekrutt | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | Folloløpet med Trimtex-Cup | D 13-14 | 39.31 | 7 /12 | 1.23 | 13.27 | 0.28 | 15.48 | 2.24 | |
| 09.09.2023 | Høstløpet i Follo med Trimtex-cup | D 13-14 | 46.56 | 12 /16 | 11.17 | 15.13 | 3.40 | 15.48 | 2.24 | |
| 04.09.2023 | DØPELØPE | Draug | 33.00 | 2 /71 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2023 | Nydalten med Trimtex-cup | D 13-14 | 24.50 | 10 /18 | 0.01 | 13.03 | 0.01 | 15.48 | 2.24 | |
| 26.08.2023 | KM lang Romeriksløpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 58.02 | 16 /23 | 10.15 | 17.06 | 3.01 | 16.43 | 2.36 | |
| 23.08.2023 | klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 2 | D 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2023 | Hovedløpet sprint | D14 | 16.48 | 24 /61 | – | – | – | – | – | – |
| 05.08.2023 | Hovedløpet lang | D14 | 1.23.59 | 47 /57 | 18.10 | 22.58 | 4.58 | 16.43 | 2.36 | |
| 25.06.2023 | O-festivalen lang øvrige klasser | D 14 | 1.01.06 | 14 /25 | 7.54 | 14.36 | 1.53 | 16.17 | 2.06 | |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | D 14 | 47.07 | 28 /32 | 11.45 | 20.28 | 5.06 | 16.17 | 2.06 | |
| 23.06.2023 | O-festivalen sprint elite og DH13-16 | D 14 | 18.12 | 22 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2023 | Midtsommerløpet | D 13-14 | 43.10 | 29 /36 | 5.43 | 18.00 | 2.23 | 16.17 | 2.06 | |
| 17.06.2023 | Midtsommersprinten | D 13-14 | 17.14 | 17 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Fossumløpet 2023 med Trimtex-cup | D 13-14 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2023 | Askerløpet - KM mellomdistanse med Trimtex-cup | D 13-14 | 29.29 | 10 /23 | 2.45 | 14.32 | 1.21 | 16.17 | 2.06 | |
| 24.05.2023 | NSK klubbcup #1 | D 13-14 | 36.00 | 6 /6 | 6.29 | 17.54 | 3.13 | 16.15 | 2.02 | |
| 14.05.2023 | Gromløpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 47.32 | 14 /24 | 8.27 | 16.31 | 2.56 | 16.15 | 2.02 | |
| 09.05.2023 | Oslo City Cup 2023 - Finale | D13-14 | 21.07 | 1 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2023 | Høydepunktet med Trimtex-cup | D 13-14 | 1.09.01 | 24 /30 | 7.22 | 16.19 | 1.44 | 16.15 | 2.02 | |
| 02.05.2023 | Oslo City Cup nr. 4 - 2023 | D 13-14 | 24.43 | 17 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | D 13-14 | 55.52 | 33 /39 | 6.19 | 17.33 | 1.59 | 15.48 | 1.29 | – |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | D 13-14 | 41.03 | 27 /46 | 1.42 | 15.13 | 0.38 | 15.48 | 1.29 | – |
| 25.04.2023 | Oslo City Cup - løp nr.3 | D13-14 | 42.50 | 29 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM sprint med Trimtex-cup | D 13-14 | 21.56 | 16 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Oslo City Cup løp 2 | D 13-14 | 38.29 | 19 /30 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2023 | Oslo City Cup nr. 1 - 2023 | D13 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.12.2022 | Sjusjørennet 2022 mellom | D 13-14 | 58.20 | 12 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 17.12.2022 | Sjusjørennet 2022 sprint | D 13-14 | 26.33 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2022 | Harry Lagerts Nattcup 2022 - Finale | Rekrutt | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | B-åpen 10-16 | 1.00.33 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2022 | Harry Lagerts Nattcup 2022_3 | Rekrutt | 45.28 | 14 /17 | 5.45 | 16.05 | 2.02 | 11.23 | 1.33 | – |
| 12.10.2022 | Harry Lagerts Nattcup 2022 - 2 | Rekrutt | 22.10 | 5 /18 | 2.52 | 9.21 | 1.12 | 11.23 | 1.33 | – |
| 05.10.2022 | Harry Lagerts Nattcup 2022_B | Rekrutt | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2022 | Harry Lagerts Nattcup 2022_1 | Rekrutt | 31.21 | 12 /17 | 3.46 | 12.21 | 1.29 | – | – | – |
| 18.09.2022 | Nydalten med Trimtex-cup finale | B-åpen 10-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | Høstløpet i Nordre Follo med Trimtex-cup | B-åpen 10-16 | 37.57 | – | 1.40 | 15.33 | 0.41 | – | – | – |
| 03.09.2022 | Veteranmesterskap langdistanse m/TrimtexCup mellomdistanse | Dir B | 1.36.15 | 4 /7 | 10.21 | 18.18 | 1.58 | 17.00 | 2.18 | – |
| 27.08.2022 | Hemingløpet med KM lang og Trimtex-cup | B-åpen 10-16 | 1.07.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2022 | Nittedalsløpet med Trimtex-cup | C-åpen 10-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | KM mellom AOOK - Høydepunktet | C-åpen 10-16 | 34.55 | 2 /10 | 9.25 | 18.07 | 4.53 | 14.40 | 2.08 | |
| 11.06.2022 | Huldersprinten med Trimtex-cup | C-åpen | 40.35 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2022 | Ivar-o-løpet med KM-sprint | D 13-14 | 20.12 | 16 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2022 | Knut Valstads Minneløp med Trimtex-cup | C-åpen 10-16 | 32.35 | 1 /4 | 8.14 | 15.22 | 3.53 | 13.51 | 1.58 | – |
| 18.05.2022 | NSK-cup løp 1 | C-åpen 10-16 | 43.19 | 5 /9 | 2.21 | 17.49 | 0.58 | 13.51 | 1.58 | – |
| 15.05.2022 | Gromløpet med Trimtex-cup | C-åpen 10-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2022 | Oslo City Cup FINALE - 2022 | D 13-16 | 29.21 | 18 /26 | 2.19 | 12.30 | 0.59 | 11.53 | 0.28 | |
| 26.04.2022 | Oslo City cup nr. 4 - 2022 | D13-16 | 36.20 | 44 /53 | 5.46 | 13.45 | 2.11 | 11.55 | 0.32 | – |
| 19.04.2022 | Oslo City Cup nr. 3 - 2022 | D 13-16 | 36.07 | 47 /53 | 7.20 | 15.21 | 3.07 | 11.55 | 0.32 | – |
| 16.10.2021 | Blodslitet | D 11-12 | 36.13 | 14 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2021 | KM sprint (Romeriksløpet 2021) | D 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2021 | Klubbmesterskapet skog Nydalens SK | D 11-12 | 58.17 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | KM stafett Østfold + Akershus og Oslo | Løype: 71 | 38.09 | 15 | 9.16 | 22.01 | 5.21 | 17.32 | 2.03 | – |
| 26.06.2021 | Norsk O-Festival mellom (med Elite) | D 11-12 | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2019 | Kvist-Kvaset DH 9-12 individuelt fellesstartløp | DH9-12 | 18.09 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2012 | Romeriksløpet, KM-langdistanse, Trimtex Cup | H -10 | 1.06.54 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2012 | Oslo City Cup, løp 3 | H Rekrutt | 12.05 | 2 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2011 | Råtassløp 3 og Rekruttløp | H 10-12N | 16.01 | 7 | 1.02 | 11.48 | 0.46 | – | – | – |