Løperprofil
Randi Johanne Skjerve
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
68 løp
Sprintrankingen
17 løp
B-rankingen
25 løp
C-rankingen
6 løp
N-rankingen
9 løp
Skogsrankingen
nr. 1264 av 2067
Nr. 1264 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 101 av 118 i klassen D35–39 · nr. 18 av 23 i 1990-kullet
- Forventet kmtid
- 15.06
- Løpskapasitet
- 14.07
- O-evne
- 0.59
- Jevnhet ±
- 9,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.19
- Sikkerhet
- 18
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 68 (sist 19.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,221 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,227 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0897 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0207 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,82 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 17,54 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1199 |
| bomVekt | 116,3 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2066 |
| bomStorSigma | 0,6979 |
| antallBom | 162 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0346 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0644 |
| havariVekt | 7,98 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0172 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0903 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0034 |
| fartSesongSin | 0,0061 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3757 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4020,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.09
- Løpskapasitet
- 10.01
- O-evne
- 0.08
- Jevnhet ±
- 5,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.25
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 0,6
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 15.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2129 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2432 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0555 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0406 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,12 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,09 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6602 |
| bomVekt | 39,42 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1817 |
| bomStorSigma | 0,6783 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0727 |
| havariVekt | 1,41 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0032 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3717,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3765,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 151 av 336
Nr. 151 av 336 blant kvinner i Norge · nr. 5 av 13 i klassen D35–39 · nr. 2 av 5 i 1990-kullet
- Forventet kmtid
- 15.35
- Løpskapasitet
- 14.26
- O-evne
- 1.09
- Jevnhet ±
- 8,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.33
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 64 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 26 (sist 09.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1199 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1204 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0867 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0345 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,21 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7,43 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9813 |
| bomVekt | 62,13 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1648 |
| bomStorSigma | 0,6342 |
| antallBom | 66 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,054 |
| havariVekt | 4,49 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0986 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0035 |
| fartSesongSin | 0,0095 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3394,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3667,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 22.26
- Løpskapasitet
- 21.00
- O-evne
- 1.26
- Jevnhet ±
- 11,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.58
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 11.06.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4952 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,5026 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1145 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0842 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,3 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,08 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2734 |
| bomVekt | 15,42 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1837 |
| bomStorSigma | 0,6504 |
| antallBom | 17 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0613 |
| havariVekt | 0,95 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0028 |
| fartSesongSin | 0,0014 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4955,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5295,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
nr. 73 av 74
Nr. 73 av 74 blant kvinner i Norge · nr. 1 av 2 i klassen D35–39 · nr. 1 av 2 i 1990-kullet
- Forventet kmtid
- 25.59
- Løpskapasitet
- 24.06
- O-evne
- 1.53
- Jevnhet ±
- 10,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.05
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 4,5
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 26.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,6469 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6558 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1023 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0406 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,56 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 7 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4298 |
| bomVekt | 41,67 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3834 |
| bomStorSigma | 0,6686 |
| antallBom | 26 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0291 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0788 |
| havariVekt | 6,44 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | −0,002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5758,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 6208,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 9 | 19.09.2026 NC Publikumsløp, bom 3.43 | 308 | nr. 5163 |
| Bom over fem minutter | 242 | 21.05.2025 O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena, bom 9.05 | 718 | nr. 1343 |
| Bom over ti minutter | 751 | 21.08.2019 O-Sjuer 8, bom 23.43 | 792 | nr. 1609 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | NC Publikumsløp | A3,3 | 1.06.04 | 2 /6 | 3.50 | 13.12 | 0.46 | 15.07 | 0.59 | |
| 09.09.2026 | O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) | B3 | 39.59 | 24 | 2.39 | 14.27 | 0.57 | 16.20 | 1.16 | |
| 02.09.2026 | O-sjuer 10 - Storlidalen | B3 | 40.25 | 13 | 0.08 | 14.14 | 0.03 | 16.20 | 1.16 | |
| 26.08.2026 | Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord | N1 | 49.49 | – | 4.08 | 26.42 | 2.13 | 24.07 | 1.51 | |
| 19.08.2026 | O-sjuer 9 - Frol barneskole | B3 | 17.34 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 05.07.2026 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | AK-åpen | 1.04.58 | 28 /35 | 8.37 | 16.06 | 2.08 | 15.27 | 0.54 | |
| 04.07.2026 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | AK-åpen | 36.00 | 9 /24 | 1.05 | 14.02 | 0.25 | 15.27 | 0.54 | |
| 03.07.2026 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | AK-åpen | 28.10 | 10 /18 | 1.52 | 15.04 | 1.00 | 15.27 | 0.54 | |
| 17.06.2026 | O-sjuer 8 - Moan | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | N1,5 | 24.46 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2026 | Kviknekarusell 6 | N1 | 53.32 | 21 | 2.54 | 26.12 | 1.25 | 23.15 | 1.53 | |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | N | 26.35 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2026 | O-sjuer 6 - Gjeldsåsen | N1 | 53.32 | 9 | 5.43 | 28.03 | 3.00 | 22.21 | 2.11 | |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | B3 | 45.25 | 29 | 0.58 | 14.39 | 0.19 | 16.10 | 1.14 | |
| 09.05.2026 | KM Mellom NTOK | AK-åpen | 43.46 | 6 /9 | 1.44 | 16.18 | 0.40 | 16.04 | 0.50 | |
| 06.05.2026 | O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva | N1 | 39.36 | 20 | 3.42 | 22.14 | 2.05 | 22.08 | 2.09 | |
| 29.04.2026 | Bygdakamp 1 | B3 | 52.08 | 28 | 3.19 | 16.22 | 1.02 | 16.41 | 1.22 | |
| 26.04.2026 | Blåveisløpet | AK-åpen | 43.53 | 7 /11 | 0.09 | 14.09 | 0.03 | 15.50 | 0.53 | |
| 15.04.2026 | O-sjuer 2 - Staupsmarka | A4 | 40.50 | 18 | 1.17 | 10.37 | 0.20 | 10.15 | 0.08 | |
| 08.04.2026 | O-sjuer 1 - Røstad | A4 | 19.51 | 18 | 0.04 | 10.14 | 0.02 | 10.15 | 0.08 | |
| 10.09.2025 | O-sjuer 11 Røstad | N1 | 44.50 | 27 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2025 | O-sjuer 10 Momarka | N1 | 29.16 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | N1 | 43.04 | 24 | 2.20 | 24.02 | 1.18 | 24.36 | 2.18 | |
| 11.06.2025 | O-sjuer 6 Storåsen/Langåselva | C2 | 48.29 | 5 | 2.01 | 22.09 | 0.55 | 21.19 | 1.23 | |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | Råtass | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | Råtass | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | AK-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2025 | O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena | N1 | 56.24 | 36 | 14.04 | 32.45 | 8.10 | 26.28 | 2.44 | |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | AK-åpen | 1.08.13 | 11 /13 | 3.32 | 18.27 | 0.57 | 16.52 | 1.00 | |
| 14.05.2025 | O-sjuer 4 Ytterøya | N1 | 46.50 | 5 | 4.29 | 30.32 | 2.55 | 26.28 | 2.44 | |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | N-åpen | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | O-sjuer 3 Masteråsen | B3 | 1.01.12 | 23 | 2.13 | 16.48 | 0.37 | 16.34 | 1.25 | |
| 23.04.2025 | O-sjuer 2 Staupshaugen | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2025 | O-sjuer 1 Staupsmarka | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2024 | O7-9 Nybrotta (gamle skistadion) | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | C2 | 58.24 | 30 | 7.53 | (31.45) | 4.17 | 20.35 | 1.43 | |
| 07.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | AK-åpen | 1.00.52 | 21 /33 | 2.59 | 14.19 | 0.42 | 16.06 | 1.01 | |
| 06.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | AK-åpen | 48.08 | 18 /24 | 2.06 | 17.10 | 0.45 | 16.06 | 1.01 | |
| 05.07.2024 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 1 | AK-åpen | 57.15 | 8 /15 | 2.27 | 15.50 | 0.41 | 16.06 | 1.01 | |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | N1 | 35.20 | 18 | 4.51 | (30.49) | 4.14 | 21.02 | 1.43 | – |
| 05.06.2024 | Skøynarkarusell 5 og O-sjuer | N1 | 44.18 | 8 | 3.13 | 22.25 | 1.38 | 21.02 | 1.43 | – |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | B 3 km | 44.14 | 24 /39 | 1.20 | 14.43 | 0.27 | 15.39 | 1.29 | |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | A4 | 31.17 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2024 | Blåveisløpet | AK-åpen | 48.15 | 7 /10 | 3.47 | 15.41 | 1.14 | 16.22 | 1.04 | |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | B3 | 46.55 | 15 | 4.12 | 14.30 | 1.18 | 15.43 | 1.36 | |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | N 1 / Råtass | 24.09 | – | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | N1 | 37.17 | – | 3.02 | 21.07 | 1.43 | – | – | – |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | 1,5N | 25.27 | – | 0.25 | 18.54 | 0.19 | 17.14 | 1.04 | |
| 19.04.2023 | O-sjuer 2, Staupshaugen | N1 | 29.00 | 38 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2023 | O-sjuer 1, Røstad | N1 | 20.36 | 28 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten 6 gemensamma kontroller | 40.07 | 39 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten, 5 | 40.07 | 13 /15 | 1.01 | 16.10 | 0.25 | 16.40 | 1.07 | |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | Svår 3 km | 47.01 | 18 /24 | 3.06 | 16.01 | 1.03 | 16.40 | 1.07 | |
| 11.09.2022 | KM langdistanse NTOK | AK-åpen | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2022 | O-sjuer 9, Masteråsen | C2 | 47.05 | 9 | 3.12 | 18.09 | 1.14 | 18.03 | 1.05 | |
| 17.08.2022 | O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen | C2 | 44.29 | 24 | 3.02 | 19.39 | 1.20 | 17.57 | 1.12 | |
| 15.06.2022 | Bygdakamp 4 | B3 | 58.36 | 36 | 3.19 | 25.05 | 1.25 | 18.39 | 1.39 | |
| 08.06.2022 | O-sjuer 6, Lavøya | B3 | 1.06.10 | 23 | 2.28 | 22.52 | 0.51 | 18.39 | 1.39 | |
| 01.06.2022 | Bygdakamp 3 | A4 | 1.23.22 | 15 | 6.04 | 16.34 | 1.12 | 16.26 | 1.09 | |
| 25.05.2022 | O-sjuer 5, Nybrotta NB! Flyttet | B3 | 41.10 | 23 | 2.00 | 16.31 | 0.48 | 17.58 | 1.42 | |
| 25.05.2022 | Skøynarkarusell 6 | A4 | 1.23.22 | 15 | 6.04 | 16.52 | 1.14 | 16.29 | 1.08 | |
| 21.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 1 | AK-åpen | 51.25 | 2 /4 | 3.58 | 15.26 | 1.11 | 16.29 | 1.08 | |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | C2 | 37.02 | 19 | 0.59 | 17.09 | 0.27 | 17.13 | 1.06 | – |
| 14.05.2022 | Blåveisløpet | AK-åpen | 56.39 | 9 /14 | 3.53 | 16.35 | 1.08 | 16.29 | 1.08 | |
| 11.05.2022 | O-sjuer 3, Langåselva | C2 | 47.59 | 19 | 2.56 | 17.59 | 1.06 | 17.13 | 1.06 | – |
| 27.04.2022 | O-sjuer 2, Børsåsen | B3 | 1.44.49 | 23 | 7.47 | (27.24) | 2.02 | 18.04 | 1.49 | |
| 11.09.2021 | KM sprint NTOK - festivalsprinten | B-åpen 17- | 26.19 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2021 | O-sjuer 10, Leva-Fro/Røstad | B3 | 25.29 | 17 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2021 | Bygdakamp 6 | B3 | 53.57 | 25 | 5.00 | 16.27 | 1.31 | 17.30 | 1.41 | |
| 29.08.2021 | KM mellom / Namsos OK 30års jubileum | D 17- | 1.40.34 | 3 /3 | 12.59 | 22.16 | 2.53 | 16.54 | 1.10 | |
| 25.08.2021 | O-sjuer 9, Nybrotta | B3 | 52.27 | 15 | 1.51 | 15.36 | 0.33 | 18.01 | 1.44 | |
| 22.08.2021 | KM langdistanse NTOK | AK-åpen | 1.20.48 | 5 /5 | 3.53 | 18.02 | 0.52 | 16.56 | 1.10 | |
| 21.08.2021 | KM sprint | B-åpen 17- | 27.14 | 10 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2021 | Mellomdistanse i MNM-terreng | AK-åpen | 28.26 | 7 /10 | 1.07 | 16.02 | 0.38 | 16.54 | 1.10 | |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | AK-åpen | 36.40 | 13 /18 | 0.11 | 16.03 | 0.05 | 16.54 | 1.10 | |
| 16.06.2021 | O-sjuer 8, Skallstuggu | B3 | 54.12 | 19 | 2.57 | 23.14 | 1.16 | 18.52 | 2.00 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | B3 | 1.08.10 | 17 | 3.30 | 18.22 | 0.57 | 18.52 | 2.00 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | Løype: B3 | 1.08.10 | 14 | 2.36 | 18.32 | 0.42 | 14.54 | 1.03 | |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | C2 | 41.00 | 50 | 3.51 | 19.23 | 1.49 | – | – | – |
| 12.09.2020 | Mini-Ælgjakten | B3 | 53.57 | 25 | 5.00 | 16.38 | 1.33 | 18.13 | 2.31 | |
| 22.08.2020 | Markaløpet | AK-åpen | 46.18 | 4 /7 | 1.40 | 14.23 | 0.31 | 14.24 | 1.06 | |
| 04.07.2020 | Sommerløpet | D 17- | 1.07.37 | 13 /15 | 4.22 | 14.04 | 0.54 | 14.15 | 1.07 | |
| 04.09.2019 | O-Sjuer 9 | A4 | 58.34 | 13 | 10.31 | 16.23 | 2.56 | 14.14 | 1.07 | |
| 24.08.2019 | Midt-Norsk Mesterskap Lang | D - A | 1.12.38 | 20 /28 | 2.47 | 13.14 | 0.30 | 14.05 | 1.00 | |
| 21.08.2019 | O-Sjuer 8 | B3 | 1.33.01 | 19 | 28.56 | 25.58 | 8.05 | 20.08 | 3.03 | |
| 14.08.2019 | O-Sjuer 7 | A4 | 1.10.11 | 12 | 5.15 | 14.36 | 1.06 | 14.05 | 1.00 | |
| 19.06.2019 | O-Sjuer 6 | B3 | 1.01.32 | 20 | 21.29 | 25.50 | 9.01 | 18.58 | 2.18 | |
| 05.06.2019 | Bygdakamp 4 | A4 | 56.52 | 24 | 2.05 | 13.51 | 0.30 | 14.01 | 0.59 | |
| 29.05.2019 | O-Sjuer 4 | A4 | 1.09.53 | 8 | 3.54 | 14.06 | 0.47 | 14.03 | 1.00 | |
| 22.05.2019 | O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 | A4 | 51.55 | 26 | 3.51 | 13.22 | 0.59 | 14.03 | 1.00 | |
| 15.05.2019 | O-Sjuer 2 | A4 | 55.20 | 13 | 1.47 | 13.04 | 0.25 | 14.03 | 1.00 | |
| 01.05.2019 | Blåveisløpet | D 21- | 1.12.03 | 5 /6 | 7.02 | 14.45 | 1.26 | 14.03 | 1.00 | |
| 10.04.2019 | O-Sjuer 1 | N1 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2018 | O-sjuer nr. 9 | A4/A6 | 24.16 | 17 | 0.17 | 9.46 | 0.07 | 9.58 | 0.09 | |
| 22.08.2018 | Bygdakamp 5 | C5 | 1.11.06 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2018 | O-sjuer nr 7 | C5 | 1.23.31 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2018 | Bygdakamp 3 | A 4 | 46.21 | 21 | 0.24 | 12.46 | 0.07 | 14.05 | 0.57 | |
| 16.05.2018 | O-sjuer nr. 4 | B3 | 1.05.03 | 11 | 4.22 | 18.59 | 1.16 | 18.04 | 1.27 | |
| 09.05.2018 | Bygdakamp 2 | B3 | 1.11.25 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2018 | Vårløpet | D21- | 1.17.03 | 17 /19 | 3.36 | 13.13 | 0.37 | 14.05 | 0.57 | |
| 18.04.2018 | O-sjuer 2, Momarka | B3/C5 | 25.26 | 19 | 2.22 | 19.14 | 1.47 | 17.37 | 1.34 | |
| 11.04.2018 | O-sjuer 1, Hegle | B3/C5 | 31.24 | 17 | 6.10 | 20.25 | 4.01 | 17.37 | 1.34 | |
| 13.09.2017 | O-sjuer 10 | A4/A6 | 34.59 | 8 | 1.35 | 9.35 | 0.26 | 10.12 | 0.10 | |
| 02.09.2017 | KM langdistanse NTOK | B3 | 41.36 | 1 | 3.06 | 14.44 | 1.06 | 15.58 | 1.20 | |
| 07.06.2017 | Bygdakamp 3 Verdal - 2017 | A 4 | 42.07 | 19 | 4.58 | 15.01 | 1.46 | 14.40 | 1.00 | |
| 11.05.2017 | TA-sprint 3 | Åpen 2,5 | 25.09 | 10 /12 | 0.16 | 10.23 | 0.07 | 10.38 | 0.11 | |
| 10.05.2017 | O-sjuer 4 | N1/C2 | 9.21 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2017 | O-sjuer 3/Bygdakamp 1 | B3 | 52.27 | 15 | 1.51 | 15.59 | 0.34 | 17.07 | 1.43 | |
| 23.04.2017 | Blåveisløpet | D 21- | 50.43 | 6 /7 | 3.44 | 12.39 | 0.56 | 14.47 | 0.58 | |
| 14.09.2016 | O-sjuer nr. 10 / Klubbmesterskap | A4 | 51.32 | 6 | 2.41 | 13.45 | 0.43 | 15.03 | 1.00 | |
| 09.09.2016 | NM mellom kvalifisering | D 21-E1 | 41.14 | 24 /28 | 1.30 | 13.42 | 0.30 | 15.03 | 1.00 | |
| 03.09.2016 | Bygdakamp 6 med premieutdeling | A4 | 1.12.52 | 15 | 5.13 | 15.30 | 1.07 | 15.03 | 1.00 | |
| 27.08.2016 | Midt Norsk Mesterskap, Km Hedmark, langdistanse | D 17-AK | 59.21 | 4 /6 | 4.45 | 13.09 | 1.03 | 15.05 | 1.00 | |
| 21.08.2016 | KM langdistanse | A4 | 1.16.22 | 2 /5 | 2.06 | 14.53 | 0.25 | 15.05 | 1.00 | |
| 17.08.2016 | O-sjuer nr. 8 | A4 | 1.15.33 | 8 | 8.23 | 15.50 | 1.45 | 15.05 | 1.00 | |
| 22.06.2016 | O-sjuer nr. 7 | B3 | 52.44 | 22 | 8.01 | 19.33 | 2.58 | 18.16 | 2.29 | |
| 15.06.2016 | Bygdakamp 4 | A 4 | 56.21 | 16 | 1.18 | 14.33 | 0.20 | 15.17 | 0.57 | |
| 08.06.2016 | O-sjuer nr. 6 | A4 | 1.08.29 | 10 | 2.58 | 13.44 | 0.36 | 15.17 | 0.57 | |
| 05.06.2016 | Bjørkspretten | D 21- | 1.03.01 | 5 /5 | 7.08 | 15.17 | 1.44 | 15.17 | 0.57 | |
| 05.06.2016 | Bjørkspretten | D 21- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.06.2016 | Bygdakamp 3 | A4/A6 | 35.44 | 18 | 0.30 | 14.52 | 0.12 | 15.17 | 0.57 | |
| 25.05.2016 | O-sjuer nr. 5 | A4 | 1.18.20 | 12 | 5.54 | 15.45 | 1.11 | 15.39 | 0.56 | |
| 18.05.2016 | Bygdakamp 2 - Verdal | A4 | 46.30 | 24 | 4.13 | 15.11 | 1.23 | 15.39 | 0.56 | |
| 11.05.2016 | O-sjuer nr. 4 | A4/A6 | 33.52 | 13 | 2.31 | 17.01 | 1.16 | 15.39 | 0.56 | |
| 20.04.2016 | O-sjuer nr. 2 | A4/A6 | 38.32 | 16 | 2.53 | 11.09 | 0.50 | 11.13 | 0.11 | |
| 19.04.2016 | TA-sprint løp 2 | O20 | 26.58 | 4 /11 | 0.50 | 11.41 | 0.22 | 11.13 | 0.11 | |
| 13.04.2016 | O-sjuer nr. 1 | A4/A6 | 29.39 | 14 | 0.14 | 10.38 | 0.05 | 11.13 | 0.11 | |
| 12.04.2016 | TA-sprint løp 1 | Åpen 2,0 | 24.42 | 5 /10 | 1.23 | 13.10 | 0.44 | 11.13 | 0.11 | |
| 19.09.2015 | Klubbmesterskap | D17 | 1.14.10 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2015 | O-sjuer nr 10 | A4/A6 | 35.44 | 19 | 0.27 | 14.48 | 0.11 | 15.29 | 0.54 | |
| 26.08.2015 | Bygdakamp 5, Skøynar | C2 | 34.21 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2015 | O-sjuer nr 9 og BK 4 | A4 | 1.03.12 | 16 | 1.07 | 16.11 | 0.17 | 15.28 | 0.56 | |
| 03.06.2015 | Bygdakamp 2 | A4/A6 | 35.44 | 18 | 0.30 | 14.42 | 0.12 | 15.00 | 0.58 | |
| 15.04.2015 | O-sjuer nr 1 | B3 uten tid | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.11.2014 | Nordisk Studentmesterskap | Party Animal | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.11.2014 | NSM - lang | Party Animal | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2014 | Tour de Trondheim | D 17- | 22.35 | 21 | 0.03 | 9.45 | 0.01 | 10.27 | 0.11 | |
| 31.08.2014 | Tour de Trondheim | D 17-AK | 59.01 | 1 | 3.11 | 14.43 | 0.48 | 14.44 | 1.00 | |
| 31.08.2014 | Tour de Trondheim | D 17-AK | 55.08 | 3 | 5.26 | 13.20 | 1.19 | 14.44 | 1.00 | |
| 30.08.2014 | Tour de Trondheim - Dag 2 | D 17-K | 59.01 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2014 | Tour de Trondheim - Dag 1 | D 17- | 22.35 | 21 | 0.03 | 14.05 | 0.02 | 14.44 | 1.00 | |
| 20.08.2014 | Bygdakamp nr.5 | B3 | 25.29 | 17 | 0.08 | 16.24 | 0.05 | 16.47 | 2.00 | – |
| 16.08.2014 | Midt-Norsk Mesterskap langdistanse | D17AK | 1.12.26 | 6 /11 | 4.42 | 14.59 | 0.58 | 14.44 | 1.00 | |
| 24.05.2014 | Trondheim Open, Sprint | D 21- | 25.39 | 6 /8 | 1.39 | 11.09 | 0.43 | 10.46 | 0.11 | |
| 18.05.2014 | KM Sprint Sør-Trøndelag, STAR-cup løp nr. 1 | D 21- | 35.28 | 25 /31 | 3.30 | 12.22 | 1.13 | 10.46 | 0.11 | |
| 13.05.2014 | T-A Sprint, Løp 4 | Åpen 2,0 | 24.57 | 7 /10 | 0.57 | 10.52 | 0.25 | 10.46 | 0.11 | |
| 07.05.2014 | O-sjuer 3, Børsåsen | B3 | 32.23 | 13 | 8.07 | 17.22 | 4.21 | – | – | – |
| 03.07.2013 | Midnattsolgaloppen 2013 | D 17-AK | 1.10.03 | 5 | 2.28 | 15.11 | 0.32 | 15.41 | 1.04 | |
| 03.07.2013 | Midnattsolgaloppen 2013 | D 17-AK | 1.14.08 | 9 | 9.45 | 17.24 | 2.17 | 15.41 | 1.04 | |
| 23.09.2012 | Tour de Trondheim | D 17-AK | 1.02.09 | 1 | 2.47 | 16.41 | 0.45 | 15.31 | 1.01 | |
| 23.09.2012 | Tour de Trondheim | D 17-AK | 1.07.23 | 2 /1 | 5.23 | 17.23 | 1.23 | 15.31 | 1.01 | |
| 23.09.2012 | Tour de Trondheim | D 17-AK | 23.01 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2012 | Tour de Trondheim: Mellomdistanse m/ ungsomsløp 9 | D 17-K | 1.02.09 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2012 | Tour de Trondheim: Sprint | D 17-K | 23.01 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2011 | Trondheim Sprintcup 2011 | D21 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2011 | Tour de Trondheim | D 17-AK | 1.01.43 | 2 /3 | 3.13 | 15.31 | 0.49 | 14.59 | 0.57 | |
| 17.09.2011 | Tour de Trondheim/Ungdomsløp | D 19- | 1.04.50 | 11 /15 | 4.42 | 16.05 | 1.10 | 14.59 | 0.57 | |
| 16.09.2011 | Tour de Trondheim | D 19- | 19.06 | 10 /15 | 0.38 | 10.16 | 0.20 | 10.03 | 0.06 | |
| 09.09.2011 | NM kvalifisering mellomdistanse sr. | D21 Heat 3 | 39.49 | 27 /31 | 1.25 | 14.53 | 0.32 | 14.59 | 0.57 | |
| 08.09.2011 | NM Langdistanse jr. og sr. | D21 | 2.10.38 | 42 /47 | 7.29 | 14.30 | 0.50 | 14.59 | 0.57 | |
| 27.08.2011 | Midt-Norsk Mesterskap | D17- A kort | 53.39 | 6 /12 | 3.18 | 12.57 | 0.48 | 14.06 | 0.56 | |
| 26.08.2011 | Midt Norsk mesterskap sprint | D21- | 24.56 | 17 /20 | 0.08 | 9.41 | 0.03 | 10.02 | 0.07 | |
| 22.06.2011 | O-sjuer nr 6 | A4 | 55.11 | 9 /11 | 4.40 | 16.44 | 1.25 | 15.57 | 1.14 | – |
| 05.06.2011 | Trondheim Open | D21 | 2.04.44 | 18 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2011 | Trondheim Open | D21 | 55.59 | 31 /35 | 4.28 | 16.37 | 1.20 | 15.57 | 1.14 | – |
| 12.05.2011 | Trondheim Sprintcup | D21 | 42.00 | 16 | 1.25 | 11.04 | 0.22 | 10.23 | 0.06 | – |
| 05.05.2011 | Trondheim Sprintcup | Løype: Hovedløype1 | 23.15 | 92 | 0.16 | 9.57 | 0.07 | 10.23 | 0.06 | – |
| 14.04.2011 | Trondheim sprintcup løp 2 | D21- | 30.46 | 20 /23 | 3.05 | 12.03 | 1.12 | – | – | – |
| 26.12.2010 | Basismesterskap 2010 | D17 #1 | 6.32 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2010 | Basismesterskap 2010 | D17 #2 | 5.48 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2010 | Basismesterskap 2010 | D17 #3 | 5.50 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2010 | KM Stafett STOK/NTOK | Løype: L2 D17 C | 59.51 | 15 | – | – | – | – | – | – |