Løperprofil
Olivia Meyer Johansen
Wing
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
B-rankingen
17 løp
C-rankingen
24 løp
N-rankingen
8 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.45
- Løpskapasitet
- 13.41
- O-evne
- 3.04
- Jevnhet ±
- 8,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.46
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 102 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1911 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2715 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0826 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0449 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,37 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,87 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4569 |
| bomVekt | 19,68 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6233 |
| bomStorSigma | 1,1789 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0337 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0751 |
| havariVekt | 3,71 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0004 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3644,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4460,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.05
- Løpskapasitet
- 10.54
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.41
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 15.01.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2969 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6015 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0597 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,44 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,84 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8268 |
| bomVekt | 4,54 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2231 |
| bomStorSigma | 0,7076 |
| antallBom | 0 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1323 |
| havariVekt | 1,88 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4043,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4107,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 210 av 335
Nr. 210 av 335 blant kvinner i Norge · nr. 86 av 97 i klassen D13–14 · nr. 46 av 53 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 17.24
- Løpskapasitet
- 14.57
- O-evne
- 2.27
- Jevnhet ±
- 6,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.25
- Sikkerhet
- 15
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 95 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,9 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i november (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 18 (sist 30.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1569 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,171 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0682 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0239 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 9,86 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 15,49 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2019 |
| bomVekt | 131,15 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5514 |
| bomStorSigma | 0,8545 |
| antallBom | 48 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0377 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0861 |
| havariVekt | 14,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0132 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0633 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0079 |
| fartSesongSin | 0,0061 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3517,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4095,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.50
- Løpskapasitet
- 13.29
- O-evne
- 2.21
- Jevnhet ±
- 13,0 %
- Usikkerhet ±
- 1.29
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 4,1
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 25 (sist 21.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0515 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0689 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,13 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0894 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,26 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,58 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2518 |
| bomVekt | 73,79 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4273 |
| bomStorSigma | 0,9729 |
| antallBom | 63 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0424 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,066 |
| havariVekt | 4,64 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0024 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8056 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0023 |
| fartSesongSin | −0,0027 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3185,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3739,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.03
- Løpskapasitet
- 9.14
- O-evne
- 1.49
- Jevnhet ±
- 15,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.49
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 01.05.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3181 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3106 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1507 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1529 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,54 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,158 |
| bomVekt | 13,64 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5087 |
| bomStorSigma | 0,7383 |
| antallBom | 21 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0339 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0304 |
| havariVekt | 0,83 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0016 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4663 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0007 |
| fartSesongSin | −0,009 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2207,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2641,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 12 | 27.09.2026 Älgjakten, bom 6.07 | 106 | – |
| Bom over fem minutter | 12 | 27.09.2026 Älgjakten, bom 6.07 | 326 | – |
| Bom over ti minutter | 118 | 20.06.2026 O-festivalen mellom, bom 10.00 | 348 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.10.2026 | Gimse by Night | B | 30.01 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2026 | Byåsennatta | DH13-14 | 43.40 | 1 /2 | 2.02 | 14.38 | 0.41 | 17.36 | 2.33 | |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten 3 gemensamma kontroller | 40.22 | 30 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten, 7 | 40.22 | 43 /49 | 7.53 | 18.40 | 3.39 | 16.46 | 3.05 | |
| 26.09.2026 | Loffelunken | D14 | 44.56 | 23 /31 | 4.48 | 15.39 | 1.40 | 17.36 | 2.33 | |
| 12.09.2026 | Tour de Trondheim #2 - Mellomdistanse | D 13-14 | 44.41 | 11 /11 | 4.13 | 16.37 | 1.34 | 17.36 | 2.33 | |
| 11.09.2026 | Tour de Trondheim #1 - Sprint + STOK ungdomsløp finale | D 13-14 | 17.33 | 14 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2026 | STOK ungdomsløp 8 | D 13-14 | 24.35 | 15 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2026 | Wing4er 2026 - løp 3 / fellesstart | D 13-14 | 37.08 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2026 | STOK ungdomsløp 7 | D 13-14 | 47.00 | 7 /11 | 6.32 | 17.58 | 2.30 | 18.09 | 2.55 | |
| 21.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap • Ungdomsløp 6 - Sprint | D 13-14 | 15.31 | 17 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | D 14 | 1.19.56 | 18 /18 | 27.16 | 25.29 | 8.41 | 18.53 | 3.09 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | D 14 | 22.07 | 15 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2026 | Wing4er 2026 - løp 2 / klubbmesterskap | D 13-14 | 51.24 | 1 /5 | 0.22 | 15.36 | 0.07 | 18.53 | 3.09 | |
| 04.06.2026 | STOK Ungdomsløp 4 - Skogskarene | D 13-14 | 53.41 | 9 /10 | 11.07 | 20.27 | 4.14 | 18.53 | 3.09 | |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2026 | Ungdomsløp 3 | D 13-14 | 53.42 | 11 /16 | 6.42 | 19.08 | 2.25 | 18.13 | 2.12 | |
| 18.05.2026 | Wing4er 2026 - løp 1 | D 13-14 | 1.13.12 | 1 /5 | 2.09 | 17.19 | 0.31 | 18.13 | 2.12 | |
| 13.05.2026 | Ungdomsløp 1 | D 13-14 | 45.51 | 12 /17 | 5.27 | 18.18 | 2.11 | 18.13 | 2.12 | |
| 30.04.2026 | Trondheim Sprintcup, løp 4 | D 13-14 | 23.30 | 10 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2026 | Vårsleppet mellomdistanse | D 13-14 | 34.41 | 6 /9 | 1.08 | 15.33 | 0.30 | 18.02 | 2.31 | |
| 25.04.2026 | Vårsleppet sprint | D 13-14 | 17.19 | 5 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2026 | KM Sprint STOK | D 13-14 | 10.47 | 6 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2026 | Trondheim sprintcup, løp 2 | D 13-14 | 38.24 | 10 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2026 | Trondheim sprintcup løp 1 | D 13-14 | 29.59 | 13 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 05.03.2026 | HLP STOK Kveldssamling #2, Åsvang skole | Kort | 31.23 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 04.02.2026 | Malvik Inne-O, Malvik VGS | A | 25.52 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 04.02.2026 | Malvik Inne-O, Malvik VGS | C | 11.12 | 11 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 15.01.2026 | HLP kveldssamling 1 - innendørsorientering | D13-16 C | 16.41 | 6 /13 | 0.10 | 14.59 | 0.09 | – | – | – |
| 15.10.2025 | Gimse by Night | B | 34.04 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 01.10.2025 | Byåsennatta | DH13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2025 | Fremo-natta | DH 13-14 | 1.01.39 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 3 gemensamma kontroller | 23.54 | 34 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 5 | 23.54 | 36 /47 | 2.01 | 14.27 | 1.13 | 16.15 | 3.14 | |
| 20.09.2025 | Loffelunken | D14 | 51.07 | 25 /26 | 13.24 | 21.53 | 5.44 | 19.00 | 2.50 | |
| 18.09.2025 | Ungdomsløp 8 | D 13-14 | 39.19 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2025 | Tour de Trondheim dag 2 og Ungdomsløp | D 13-14 | 57.12 | 8 /9 | 4.59 | 18.14 | 1.35 | 19.00 | 2.50 | |
| 12.09.2025 | Tour de Trondheim dag 1 (KM Sprint Nord-Trøndelag) | D 13-14 | 12.18 | 8 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2025 | Wing4er 2025 - løp 4 / fellesstart | D 13-14 | 34.51 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2025 | STOK Ungdomløp 7 | D 13-14 | 26.07 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2025 | Ungdomsløp nr. 6 | D 13-14 | 37.00 | 7 /8 | 6.07 | 19.28 | 3.13 | 18.48 | 2.34 | |
| 21.08.2025 | Ungdomsløp 5 | D 13-14 | 41.10 | 5 /7 | 1.16 | 16.04 | 0.30 | 18.48 | 2.34 | |
| 18.08.2025 | Wing4er 2025 - løp 3 | D 13-14 | 1.04.53 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 29.06.2025 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | B-åpen 10-16 | 43.11 | 2 /3 | 1.07 | 18.59 | 0.29 | 21.12 | 4.26 | – |
| 09.06.2025 | Trondheim Open, dag 2 | D 13-14 | 1.10.05 | 7 /7 | 6.53 | 21.47 | 2.08 | 21.12 | 4.26 | – |
| 08.06.2025 | Trondheim Open, KM-sprint | D 13-14 | 14.55 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2025 | STOK Ungdomsløp 3 - Skogskarene | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2025 | Ungdomsløp 2 | D 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2025 | Ungdomsløp 1 | D 13-14 | 1.20.06 | 7 /7 | 36.37 | 31.25 | 14.22 | – | – | – |
| 07.05.2025 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 13-14 | 23.36 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 4 | D 13-14 | 27.20 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 3 | D 13-14 | 28.36 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 2 | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 1 | D 13-14 | 24.21 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2024 | Høsttreffet | D 11-12 | 54.17 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten 4 gemensamma kontroller | 49.42 | 36 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten, 2 | 49.42 | 42 /48 | 24.44 | 26.25 | 13.09 | 18.46 | 5.05 | – |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | D12 | 40.24 | 26 /26 | 14.48 | 22.44 | 8.20 | 18.10 | 2.43 | |
| 19.09.2024 | STOK Ungdomsløp 9 | D 11-12 | 24.36 | 6 /16 | 1.02 | 13.13 | 0.33 | 18.10 | 2.43 | |
| 12.09.2024 | STOK Ungdomsløp 8 | D 11-12 | 37.03 | 11 /17 | 2.44 | 17.10 | 1.16 | 18.10 | 2.43 | |
| 01.09.2024 | Tour de Trondheim dag 3 (KM Lang) | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2024 | Tour de Trondheim dag 1 og Ungdomsløp 6 | D 11-12 | 15.09 | 13 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2024 | Wing4er 2024 - løp 3 | D 7-12 | 43.50 | 4 /5 | 7.07 | 17.43 | 3.12 | 18.44 | 2.40 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | D 11-12 | 31.56 | 36 /55 | 2.32 | 14.58 | 1.11 | 19.01 | 2.34 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | D 11-12 | 51.40 | 53 /57 | 22.42 | (27.58) | 12.17 | 19.01 | 2.34 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | D 11-12 | 40.01 | 50 /56 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2024 | Wing4er 2024 - løp 2 / klubbmesterskap | D 7-12 | 32.56 | 3 /6 | 2.24 | 17.24 | 1.16 | 19.01 | 2.34 | |
| 06.06.2024 | STOK Ungdomsløp 4 | D 11-12 | 47.11 | 14 /16 | 10.35 | 22.58 | 5.09 | 19.01 | 2.34 | |
| 01.06.2024 | Trondheim Open, JWOC uttak mellom | C-åpen 10-16 | 20.30 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2024 | Trondheim Open, Jubileumsløp, KM sprint. | D 11-12 | 9.18 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2024 | STOK Ungdomsløp 3 - Skogskarene | D 11-12 | 1.07.32 | 15 /17 | 27.00 | (29.52) | 11.56 | 19.37 | 2.25 | |
| 27.05.2024 | Wing4er 2024 - løp 1 | D 7-12N | 37.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2024 | STOK - Ungdomsløp 2 | D 11-12 | 42.48 | 13 /17 | 5.29 | 18.10 | 2.20 | 19.37 | 2.25 | |
| 02.05.2024 | Trondheim sprintcup, løp 4 | D 11-12 | 22.57 | 8 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett - Individuelle klasser | D 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2024 | Trondheim Sprintcup, løp 3 | D 11-12 | 15.57 | 8 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Vårsleppet mellomdistanse | D 11-12 | 1.04.18 | 4 /5 | 6.19 | 21.52 | 2.09 | 19.54 | 2.03 | |
| 20.04.2024 | Vårsleppet sprint | D 11-12 | 40.58 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2024 | Trondheim sprintcup, løp 2 | D 11-12 | 18.26 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2024 | Trondheim sprintcup, løp 1 | D 11-12 | 23.06 | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 2 gemensamma kontroller | 50.18 | 40 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 2 | 50.18 | 37 /38 | 19.58 | 27.10 | 10.47 | – | – | – |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | D12 | 1.22.08 | 25 /25 | 4.30 | (34.14) | 1.53 | 20.10 | 2.02 | |
| 14.09.2023 | STOK Ungdomsløp | D 11-12 | 27.55 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2023 | Tour de Trondheim dag 2 | D 11-12 | 46.43 | 6 /7 | 3.57 | 21.23 | 1.49 | 20.10 | 2.02 | |
| 08.09.2023 | Tour de Trondheim dag 1 m/Ungdomsløp 8 | D 11-12 | 20.46 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2023 | Wing4er 2023 - løp 4 - fellesstart | D 7-12 | 49.08 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2023 | STOK Ungdomsløp 7 | D 11-12 | 18.32 | 7 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | D 11-12 | 46.19 | 6 /6 | 4.41 | 19.20 | 1.57 | 19.21 | 2.11 | |
| 25.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | D 11-12 | 41.38 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2023 | Ungdomsløp 6 | D 11-12 | 1.01.00 | 11 /11 | 11.22 | 23.41 | 4.25 | 19.21 | 2.11 | |
| 21.08.2023 | Wing4er 2023 - løp 3 | D 7-12 | 43.12 | 6 /8 | 6.01 | 21.43 | 3.01 | 19.21 | 2.11 | |
| 19.08.2023 | KM - mellomdistanse | D 11-12 | 36.31 | 1 /1 | 0.15 | 18.03 | 0.07 | 19.21 | 2.11 | |
| 19.06.2023 | Wing4er 2023 - løp 2 / klubbmesterskap | D 7-12 | 47.59 | 4 /5 | 18.28 | (26.38) | 10.15 | 17.50 | 1.56 | |
| 15.06.2023 | STOK Ungdomsløp 5 | D 11-12 | 36.18 | 5 /7 | 3.23 | 19.05 | 1.47 | 17.50 | 1.56 | |
| 04.06.2023 | Tradisjonsbæreren - KM langdistanse STOK | D 11-12 | 33.22 | 3 /4 | 1.22 | 16.02 | 0.39 | 17.50 | 1.56 | |
| 02.06.2023 | Trondheim Open, dag 1 (ungdomsløp) | D 11-12 | 50.44 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2023 | Wing4er 2023 - løp 1 | D 7-12 | 47.25 | 2 /8 | 3.28 | 18.24 | 1.21 | 17.07 | 1.29 | |
| 04.05.2023 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 11-12 | 18.47 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2023 | Vårløpet | N1-åpen | 16.36 | – | 4.08 | 13.46 | 3.26 | 14.39 | 1.50 | |
| 27.04.2023 | Trondheim Sprintcup - løp 4 | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2023 | Trondheim sprintcup - løp 3 | D 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2023 | Trondheim sprintcup - løp 2 | D 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 30.10.2022 | Trondheim Urban | D-12 | 4.44 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2022 | STOK Ungdomsløp 8 | D 9-10 | 21.47 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2022 | Wing4er 2022 - løp 4 | D 7-12 | 1.16.12 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2022 | STOK Ungdomsløp 7 | D 9-10 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2022 | Tour de Trondheim dag 1 og Ungdomsløp 6 | D 9-10 | 18.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2022 | Wing4er 2022 - løp 3 | D 7-12 | 46.02 | 5 /8 | 1.03 | 19.14 | 0.26 | 17.21 | 1.26 | |
| 27.08.2022 | KM Mellom STOK | D 9-10 | 37.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2022 | Ungdomsløp, løp 5 | D 9-10 | 48.21 | – | 16.20 | (24.54) | 8.25 | 17.08 | 1.52 | |
| 20.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | D 9-10 | 37.14 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2022 | Wing4er 2022 - løp 2 / klubbmesterskap | D 7-12C | 47.44 | 2 /4 | 2.25 | 16.32 | 0.50 | 16.23 | 1.39 | |
| 16.06.2022 | Ungdomsløp nr. 4 | D 9-10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2022 | Ungdomsløp 3 | D 9-10 | 27.25 | – | 5.00 | 14.39 | 2.40 | 15.58 | 1.14 | |
| 02.06.2022 | STOK Ungdomsløp 2 Skogskarene | D 9-10 | 37.09 | – | 0.20 | 15.29 | 0.08 | 15.58 | 1.14 | |
| 29.05.2022 | Trondheim Open, dag 3 | D 9-10 | 31.25 | – | 3.29 | 19.39 | 2.11 | 17.29 | 1.19 | |
| 27.05.2022 | Trondheim Open, dag 1. KM-sprint. | D 9-10 | 16.49 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2022 | eScan2test2 | D 9-10 | 31.25 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2022 | Wing4er 2022 - løp 1 / klubbmesterskap sprint | D 7-12 | 32.31 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2022 | Ungdomsløp 1 | D 9-10 | 20.15 | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2022 | Trondheim Sprintcup 5 | D 9-10 | 27.24 | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2022 | Trondheim Sprintcup løp 4 | D 9-10 | 22.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2022 | Vårløpet 2022 | N2-åpen 9-16 | 17.27 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2022 | Trondheim Sprintcup 2 | D 9-10 | 27.17 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2021 | Wing4er 3 / Klubbmesterskap | N-Åpen | 28.12 | – | 1.54 | 18.25 | 1.14 | 17.43 | 1.15 | |
| 05.09.2021 | Tour de Trondheim | D 9-10 | 1.02.08 | – | 3.54 | (27.55) | 1.45 | 17.43 | 1.15 | |
| 03.09.2021 | Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7 | D 9-10 | 14.24 | – | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | KM sprint, O-helg Neadal | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2021 | Wing4er 2 | D 7-12N | 32.20 | – | 4.40 | 18.04 | 2.36 | 17.30 | 2.06 | – |
| 19.08.2021 | Ungdomsløp 5 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2021 | Wing4er 1 | D 7-12N | 47.18 | – | 7.41 | 17.34 | 2.51 | – | – | – |
| 10.06.2021 | Ungdomsløp 4 Skogskarene | N-åpen | 28.32 | – | 3.15 | 16.45 | 1.54 | 16.00 | 1.19 | – |
| 03.06.2021 | STOK Ungdomsløp 3 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2021 | Trondheim Open, sprint | N-åpen | 35.10 | 9 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2021 | Ungdomsløp 2 STOK | N-åpen | 28.41 | – | 1.34 | 25.41 | 1.24 | – | – | – |
| 20.05.2021 | Ungdomsløp 1 | N-åpen | 32.16 | – | – | – | – | – | – | – |