Løperprofil
Olea Bjørnsen
Byåsen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
24 løp
Sprintrankingen
13 løp
B-rankingen
18 løp
C-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
nr. 573 av 2067
Nr. 573 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 37 av 90 i klassen D15–16 · nr. 20 av 42 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 12.03
- Løpskapasitet
- 10.35
- O-evne
- 1.29
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.16
- Sikkerhet
- 20
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i februar (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 25 (sist 01.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0669 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0497 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,079 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0216 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 9,37 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 19,66 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1282 |
| bomVekt | 198,39 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5632 |
| bomStorSigma | 0,7511 |
| antallBom | 52 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0273 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0514 |
| havariVekt | 14,3 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0077 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3787 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0061 |
| fartSesongSin | −0,0039 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2814,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3208,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 157 av 1119
Nr. 157 av 1119 blant kvinner i Norge · nr. 21 av 84 i klassen D15–16 · nr. 11 av 38 i 2010-kullet
- Forventet kmtid
- 7.04
- Løpskapasitet
- 6.54
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 6,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.09
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 0,6
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 9 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 14 (sist 02.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1621 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1668 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0618 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0219 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,07 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,14 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,73 |
| bomVekt | 137,77 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3355 |
| bomStorSigma | 0,7563 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0872 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0643 |
| havariVekt | 8,35 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0038 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7863 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0086 |
| fartSesongSin | 0,0079 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2556 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2621,3 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.58
- Løpskapasitet
- 10.43
- O-evne
- 3.16
- Jevnhet ±
- 9,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.19
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 4,4
- Typisk bom
- 104 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 18 (sist 21.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1788 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1778 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0929 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0898 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,41 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,98 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2461 |
| bomVekt | 74,11 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6445 |
| bomStorSigma | 1,0183 |
| antallBom | 50 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0516 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0613 |
| havariVekt | 3,81 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0614 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0033 |
| fartSesongSin | 0,0024 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2519,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3286,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.49
- Løpskapasitet
- 10.24
- O-evne
- 3.25
- Jevnhet ±
- 10,3 %
- Usikkerhet ±
- 2.43
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 136 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 08.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2055 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2004 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1026 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1791 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,6 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0717 |
| bomVekt | 10,54 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,9104 |
| bomStorSigma | 1,0206 |
| antallBom | 16 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0655 |
| havariVekt | 0,36 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8373 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2455,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3262 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 21 | 01.08.2026 Hovedløpet Langdistanse, bom 3.00 | 96 | – |
| Bom over fem minutter | 35 | 21.06.2026 O-festivalen lang, bom 7.05 | 255 | – |
| Bom over ti minutter | 321 | 21.08.2025 Ungdomsløp 5, bom 17.57 | 321 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | D16 | 16.32 | 7 /34 | 0.30 | 6.31 | 0.12 | 7.09 | 0.11 | |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | D16 | 59.54 | 22 /31 | 6.49 | 12.20 | 1.24 | 12.07 | 1.32 | |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | D 16 | 1.44.26 | 12 /25 | 9.29 | 13.36 | 1.39 | 12.06 | 1.31 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | D 16 | 41.33 | 16 /23 | 5.46 | 12.35 | 1.45 | 12.06 | 1.31 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | D 16 | 15.59 | 5 /20 | 0.01 | 6.42 | 0.00 | 7.22 | 0.11 | |
| 04.06.2026 | STOK Ungdomsløp 4 - Skogskarene | D 15-16 | 38.06 | 3 /5 | 3.28 | 10.03 | 0.55 | 12.06 | 1.31 | |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | D 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2026 | Ungdomsløp 3 | D 15-16 | 48.06 | 1 /3 | 1.11 | 10.17 | 0.15 | 12.03 | 1.27 | |
| 21.05.2026 | Ungdomsløp 2 | D 15-16 | 32.06 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2026 | Ungdomsløp 1 | D 15-16 | 48.41 | 5 /5 | 8.34 | 13.04 | 2.19 | 12.03 | 1.27 | |
| 07.05.2026 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2026 | Trondheim Sprintcup, løp 4 | D 15-16 | 15.23 | 1 /4 | 0.01 | 6.58 | 0.00 | 7.27 | 0.12 | |
| 29.04.2026 | MIL Trening Rye | Lang | 51.17 | 16 | 3.41 | 12.18 | 0.53 | 12.07 | 1.29 | |
| 25.04.2026 | Vårsleppet mellomdistanse | D 15-16 | 39.52 | 6 /6 | 1.27 | 10.37 | 0.23 | 12.06 | 1.29 | |
| 25.04.2026 | Vårsleppet sprint | D 15-16 | 13.21 | 2 /6 | 0.03 | 7.00 | 0.02 | 7.27 | 0.12 | |
| 23.04.2026 | KM Sprint STOK | D 15-16 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2026 | Trondheim sprintcup, løp 2 | D 15-16 | 19.40 | 4 /5 | 0.06 | 7.05 | 0.02 | 7.27 | 0.12 | |
| 09.04.2026 | Trondheim sprintcup løp 1 | D 15-16 | 18.43 | 4 /4 | 2.33 | 9.19 | 1.17 | 7.27 | 0.12 | |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 1 gemensamma kontroller | 17.25 | 23 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 6 | 17.25 | 13 /39 | 0.33 | 10.42 | 0.20 | 12.33 | 1.33 | |
| 20.09.2025 | Loffelunken | D16 | 47.05 | 11 /14 | 4.41 | 13.39 | 1.21 | 12.33 | 1.33 | |
| 18.09.2025 | Ungdomsløp 8 | D 15-16 | 31.40 | 1 /3 | 0.02 | 10.02 | 0.01 | 12.33 | 1.33 | |
| 14.09.2025 | Tour de Trondheim dag 3 (KM Lang) | D 15-16 | 50.35 | 7 /9 | 5.53 | 12.05 | 1.24 | 12.33 | 1.33 | |
| 13.09.2025 | Tour de Trondheim dag 2 og Ungdomsløp | D 15-16 | 46.59 | 6 /11 | 0.26 | 11.28 | 0.06 | 12.33 | 1.33 | |
| 12.09.2025 | Tour de Trondheim dag 1 (KM Sprint Nord-Trøndelag) | D 15-16 | 14.34 | 2 /11 | 0.23 | 6.48 | 0.11 | 7.25 | 0.14 | |
| 28.08.2025 | Ungdomsløp nr. 6 | D 15-16 | 29.46 | 8 /10 | 4.30 | 12.45 | 1.56 | 12.57 | 1.55 | |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | D 15-16 | 52.40 | 8 /15 | 8.46 | 12.12 | 2.02 | 12.57 | 1.55 | |
| 22.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, sprint | D 15-16 | 18.45 | 7 /15 | 3.09 | 8.28 | 1.25 | 7.36 | 0.16 | |
| 21.08.2025 | Ungdomsløp 5 | D 15-16 | 1.01.19 | 7 /7 | 22.36 | 17.17 | 6.22 | 12.57 | 1.55 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | D 15 | 17.24 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | D 15 | 1.00.05 | 29 /38 | 8.44 | 14.18 | 2.05 | 12.57 | 1.55 | |
| 12.06.2025 | STOK Ungdomsløp 4 | D 15-16 | 41.01 | 7 /7 | 8.11 | 14.54 | 2.58 | 12.27 | 1.17 | |
| 11.06.2025 | Klubbmesterskap Orkanger IF og Børsa IL. Trollelgkarusell #5 | Lang AB | 41.57 | 19 | 1.33 | 12.08 | 0.27 | 12.27 | 1.17 | |
| 05.06.2025 | STOK Ungdomsløp 3 - Skogskarene | D 15-16 | 39.26 | 8 /11 | 2.21 | 12.06 | 0.43 | 12.27 | 1.17 | |
| 01.06.2025 | Tradisjonsbæreren | D 15-16 | 1.10.40 | 6 /6 | 9.12 | 13.30 | 1.46 | 12.27 | 1.17 | |
| 22.05.2025 | Ungdomsløp 2 | D 15-16 | 17.16 | 4 /10 | 0.53 | 7.20 | 0.23 | 7.33 | 0.14 | |
| 15.05.2025 | Ungdomsløp 1 | D 15-16 | 40.11 | 7 /13 | 3.36 | 11.40 | 1.03 | 11.21 | 0.56 | |
| 07.05.2025 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 15-16 | 16.08 | 3 /12 | 0.20 | 7.08 | 0.09 | 7.33 | 0.14 | |
| 26.04.2025 | Vårsleppet mellomdistanse | D 15-16 | 29.30 | 3 /9 | 0.01 | 9.39 | 0.00 | 11.15 | 0.58 | |
| 26.04.2025 | Vårsleppet sprint | D 15-16 | 21.09 | 3 /11 | 0.35 | 7.08 | 0.12 | 7.42 | 0.15 | – |
| 24.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 3 | D 15-16 | 16.16 | 6 /8 | 0.51 | 7.10 | 0.22 | 7.42 | 0.15 | – |
| 10.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 2 | D 15-16 | 18.46 | 10 /10 | 3.41 | 9.22 | 1.50 | 7.42 | 0.15 | – |
| 29.09.2024 | Høsttreffet | AK-åpen | 33.43 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2024 | Åpent klubbmesterskap Mellomdistanse | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten 1 gemensamma kontroller | 16.48 | 7 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 16.48 | 5 /23 | 0.11 | 10.37 | 0.07 | 12.13 | 1.12 | – |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | D14 | 27.29 | 11 /21 | 3.12 | 11.37 | 1.21 | 14.53 | 3.24 | |
| 19.09.2024 | STOK Ungdomsløp 9 | D 13-14 | 36.28 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2024 | Tradisjonsbæreren | D 13-14 | 45.30 | 2 /3 | 6.59 | 11.45 | 1.48 | 14.53 | 3.24 | |
| 12.09.2024 | STOK Ungdomsløp 8 | D 13-14 | 39.01 | 5 /7 | 2.41 | 11.31 | 0.48 | 14.53 | 3.24 | |
| 05.09.2024 | STOK Ungdomsløp 7 | D 13-14 | 23.16 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2024 | Tour de Trondheim dag 3 (KM Lang) | D 13-14 | 1.17.23 | 7 /7 | 44.59 | (30.15) | 17.35 | 14.53 | 3.24 | |
| 31.08.2024 | Tour de Trondheim dag 2 | D 13-14 | 32.45 | 6 /6 | 3.08 | 12.51 | 1.14 | 14.38 | 2.52 | |
| 30.08.2024 | Tour de Trondheim dag 1 og Ungdomsløp 6 | D 13-14 | 16.53 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | D 13-14 | 45.06 | 5 /8 | 3.22 | 13.11 | 0.59 | 14.38 | 2.52 | |
| 23.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | D 13-14 | 16.45 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | D 14 | 15.39 | 11 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | D 14 | 53.17 | 21 /44 | 7.42 | 14.07 | 2.02 | 14.38 | 2.52 | |
| 16.06.2024 | NØK-karusell, løp 4 | D 13-14 | 50.24 | 5 /5 | 14.46 | 18.25 | 5.24 | 15.06 | 3.18 | |
| 08.06.2024 | Tambarskjelven, KM-mellom | D 13-14 | 18.56 | 1 /5 | 0.12 | 10.40 | 0.07 | 15.06 | 3.18 | |
| 06.06.2024 | STOK Ungdomsløp 4 | D 13-14 | 32.59 | 4 /9 | 6.18 | 14.07 | 2.42 | 15.06 | 3.18 | |
| 30.05.2024 | STOK Ungdomsløp 3 - Skogskarene | D 13-14 | 36.18 | 5 /9 | 7.14 | 14.35 | 2.54 | 15.00 | 2.58 | |
| 27.05.2024 | Lauglo Open | A4.5 | 2.20.59 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2024 | STOK - Ungdomsløp 2 | D 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2024 | STOK Ungdomsløp 1 | D 13-14 | 30.51 | 5 /11 | 3.23 | 14.02 | 1.32 | 15.00 | 2.58 | |
| 02.05.2024 | Trondheim sprintcup, løp 4 | D 13-14 | 25.07 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | Løype: D13-16 101.2 | 8.37 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | Løype: D45- 73.4 | 9.44 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2024 | Trondheim Sprintcup, løp 3 | D 13-14 | 16.49 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Vårsleppet mellomdistanse | D 13-14 | 46.30 | 5 /8 | 10.25 | 15.10 | 3.24 | 15.28 | 3.29 | |
| 20.04.2024 | Vårsleppet sprint | D 13-14 | 29.04 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2024 | Trondheim sprintcup, løp 2 | D 13-14 | 41.32 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2024 | Trondheim sprintcup, løp 1 | D 13-14 | 19.19 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 11.01.2024 | HLP kveldssamling 1 3D-Orientering | D13-16 | 24.09 | 12 /20 | 5.30 | 10.42 | 2.26 | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 3 gemensamma kontroller | 28.49 | 24 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 28.49 | 37 /60 | 5.22 | 14.16 | 2.39 | – | – | – |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | D14 | 37.50 | 18 /30 | 2.00 | 13.04 | 0.41 | 16.05 | 3.46 | |
| 14.09.2023 | STOK Ungdomsløp | D 13-14 | 1.27.05 | 14 /15 | 32.51 | (28.45) | 10.51 | 16.05 | 3.46 | |
| 26.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | D 13-14 | 47.08 | 13 /14 | 11.48 | 15.21 | 3.51 | 14.29 | 2.23 | |
| 24.08.2023 | Ungdomsløp 6 | D 13-14 | 26.40 | 6 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2023 | STOK Ungdomsløp 4 | D 13-14 | 32.57 | 12 /15 | 2.39 | 14.21 | 1.09 | 14.34 | 1.30 | – |
| 03.06.2023 | Trondheim Open, dag 2 | D 13-14 | 36.31 | 5 /11 | 3.29 | 14.32 | 1.23 | 14.34 | 1.30 | – |
| 02.06.2023 | Trondheim Open, dag 1 (ungdomsløp) | D 13-14 | 21.41 | 5 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2023 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 13-14 | 19.47 | 10 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2023 | Hovedløpsprosjektet kveldssamling 3 | D/H13-16 Lang | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2022 | STOK Ungdomsløp 7 | D 11-12 | 18.53 | 3 /11 | 0.05 | 12.04 | 0.03 | 16.47 | 4.19 | |
| 25.08.2022 | Ungdomsløp, løp 5 | D 11-12 | 1.25.55 | 10 /11 | 25.45 | (25.52) | 7.45 | 17.42 | 4.53 | |
| 16.06.2022 | Ungdomsløp nr. 4 | D 11-12 | 9.05 | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2022 | Ungdomsløp 1 | D 11-12 | 28.41 | 8 /12 | 3.58 | 14.05 | 1.57 | 16.05 | 4.01 | |
| 12.05.2022 | Trondheim Sprintcup 5 | D 11-12 | 18.18 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2022 | Trondheim Sprintcup løp 4 | D 11-12 | 17.38 | 8 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2022 | Trondheim Sprintcup løp 4 | D 11-12 | 16.37 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2021 | Åpent klubbmesterskap Byåsen IL - mellom | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2021 | Ungdomsløp 5 | D 11-12 | 1.07.42 | 16 /22 | 29.11 | 23.24 | 10.05 | 18.44 | 5.16 | |
| 12.06.2021 | Bymarka 2-dagers. Dag 1 | D 11-12 | 26.37 | 6 /13 | 1.45 | 15.46 | 1.02 | 20.10 | 4.49 | – |
| 27.05.2021 | Ungdomsløp 2 STOK | D 11-12 | 1.07.43 | 15 /18 | 30.18 | 34.39 | 15.30 | – | – | – |
| 20.05.2021 | Ungdomsløp 1 | D 11-12 | 38.17 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Nord-Trøndelag / Sør-Trøndelag 5 | 4 | 13.07 | 24 | 40 |