Løperprofil
Tonje Elvekrok
Eiker
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
10 løp
Sprintrankingen
12 løp
B-rankingen
9 løp
C-rankingen
16 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 18.39
- Løpskapasitet
- 16.59
- O-evne
- 1.40
- Jevnhet ±
- 8,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.49
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 03.10.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4057 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,3979 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0892 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0934 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,33 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,79 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2847 |
| bomVekt | 25,37 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4359 |
| bomStorSigma | 0,8934 |
| antallBom | 29 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0893 |
| havariVekt | 2,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0014 |
| fartSesongSin | 0,0004 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4518,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4962,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 1000 av 1119
Nr. 1000 av 1119 blant kvinner i Norge · nr. 59 av 59 i klassen D40–44 · nr. 13 av 13 i 1986-kullet
- Forventet kmtid
- 12.15
- Løpskapasitet
- 12.07
- O-evne
- 0.08
- Jevnhet ±
- 6,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.25
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 0,6
- Typisk bom
- 65 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 07.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4021 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4131 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0623 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0335 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,13 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,5 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7358 |
| bomVekt | 65,11 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1774 |
| bomStorSigma | 0,6097 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0568 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0686 |
| havariVekt | 2,23 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0032 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,4967 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0011 |
| fartSesongSin | −0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4493,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4544,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 238 av 336
Nr. 238 av 336 blant kvinner i Norge · nr. 17 av 27 i klassen D40–44 · nr. 5 av 7 i 1986-kullet
- Forventet kmtid
- 18.16
- Løpskapasitet
- 17.03
- O-evne
- 1.13
- Jevnhet ±
- 11,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.52
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 10 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 20.03.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2836 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2868 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1145 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0463 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,63 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,56 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8555 |
| bomVekt | 49,83 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3415 |
| bomStorSigma | 0,6517 |
| antallBom | 19 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0969 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,073 |
| havariVekt | 3,68 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0023 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9257 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0023 |
| fartSesongSin | 0,0028 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4009,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4296,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
nr. 117 av 241
Nr. 117 av 241 blant kvinner i Norge · nr. 8 av 15 i klassen D40–44 · nr. 1 av 1 i 1986-kullet
- Forventet kmtid
- 15.32
- Løpskapasitet
- 14.21
- O-evne
- 1.11
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 0.30
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 2,2
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 9 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 25.07.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1165 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1183 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1006 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0314 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,72 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,99 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6738 |
| bomVekt | 84,8 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4623 |
| bomStorSigma | 0,8572 |
| antallBom | 25 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0918 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0905 |
| havariVekt | 9,95 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0041 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9023 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0035 |
| fartSesongSin | 0,0018 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3387,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3665,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.41
- Løpskapasitet
- 8.16
- O-evne
- 1.25
- Jevnhet ±
- 10,0 %
- Usikkerhet ±
- 2.38
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 75 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 28.09.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4235 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,9459 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1004 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,24 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,34 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0604 |
| bomVekt | 1,26 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3199 |
| bomStorSigma | 0,7808 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1974,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2314,2 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 14 | 24.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel, bom 5.18 | 117 | nr. 4324 |
| Bom over fem minutter | 14 | 24.07.2026 O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel, bom 5.18 | 162 | nr. 6473 |
| Bom over ti minutter | 310 | 01.09.2024 Ringeriksløpet, bom 12.09 | 310 | nr. 2967 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | 3-dagars Gul 2,5 | 31.51 | 10 /64 | 0.04 | 14.11 | 0.02 | 15.25 | 1.14 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | 3-dagars Gul 2,5 | 32.32 | 33 /64 | 5.36 | 17.37 | 3.02 | 15.25 | 1.14 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | 3-dagars Gul 2,5 | 20.59 | 7 /64 | 0.01 | 12.21 | 0.01 | 15.25 | 1.14 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | C-åpen 17- | 34.12 | 8 /32 | 2.11 | 13.47 | 0.53 | 16.14 | 1.21 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | B-åpen 17- | 33.37 | 26 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2026 | Ringeriksløpet | C-åpen 17- | 1.01.18 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2026 | Halden O-Meeting Mellom | C-åpen 17- | 37.13 | 5 /16 | 0.26 | 17.34 | 0.13 | 17.15 | 1.30 | |
| 07.04.2026 | Oslo City Cup løp 1 | ÅK | 16.10 | 14 /31 | 1.00 | 12.45 | 0.48 | 12.13 | 0.09 | |
| 21.03.2026 | KOK 2 dagers Sprint i Abra Havn | B-åpen 17- | 24.02 | 53 /87 | – | – | – | – | – | – |
| 20.03.2026 | KOK 2 dagers Natt-o i Dyreparken | B-åpen 17- | 31.05 | 30 /45 | 2.12 | 18.25 | 1.18 | 18.20 | 1.14 | |
| 23.09.2025 | Sturlanatta og Skumringskampen løp 2 | D 17- AK | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | 3-dagars Gul 5,0 | 1.10.14 | 9 /12 | 6.12 | 18.36 | 1.39 | 16.42 | 1.48 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | 3-dagars Gul 5,0 | 1.19.42 | 8 /12 | 13.47 | 19.05 | 3.18 | 16.42 | 1.48 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | B-åpen 17- | 53.28 | 34 /245 | 1.44 | 16.34 | 0.32 | 18.25 | 1.15 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | B-åpen 17- | 56.50 | 67 /75 | 5.07 | 24.44 | 2.14 | 18.25 | 1.15 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | B-åpen 17- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | B-åpen 17- | 18.12 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | C-åpen 17- | 36.16 | 24 /71 | 0.49 | 14.48 | 0.20 | 15.09 | 1.07 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | C-åpen 17- | 37.18 | 24 /64 | 7.21 | 16.26 | 3.14 | 15.09 | 1.07 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | B-åpen 17- | 21.53 | 31 /49 | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | C-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2025 | Pinseløpet dag 1 | B-åpen 17- | 51.06 | 29 /48 | 1.58 | 16.56 | 0.39 | 17.47 | 1.23 | |
| 22.05.2025 | Treningsløp 3 Spiten Skileik | 2.5 km | 53.32 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | ÅK | 15.14 | 13 /30 | 0.10 | 10.59 | 0.07 | 11.33 | 0.10 | |
| 28.10.2024 | Skumringskampen Finale | C-åpen | 42.54 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2024 | Skumringskampen 5 | C-åpen | 37.03 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2024 | Nattløp Hoensmarka | 3 km | 44.05 | 4 | 3.01 | 16.27 | 1.08 | 18.16 | 1.45 | |
| 24.09.2024 | Sturlanatta og Skumringskampen | C-åpen | 37.12 | 3 /6 | 1.58 | 15.00 | 0.48 | 15.05 | 1.07 | |
| 16.09.2024 | Skumringskampen - Løp 1 | C-Åpen | 1.00.16 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2024 | Høstløp med PWT-avslutning | B-åpen 17- | 44.20 | 5 /14 | 1.36 | 15.57 | 0.35 | 18.14 | 1.36 | |
| 14.09.2024 | Veteranmesterskapet Langdistanse | C-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2024 | Veteranmesterskapet Sprint | D35- | 30.52 | 4 /4 | 1.16 | 11.25 | 0.28 | 11.48 | 0.12 | |
| 01.09.2024 | Ringeriksløpet | B-åpen 17- | 1.17.42 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2024 | EM sprint, Vestfossen | D17 | 23.40 | 8 | 0.54 | 12.17 | 0.28 | 12.04 | 0.13 | |
| 18.08.2024 | Harald Thons minneløp | B-åpen 17- | 1.15.04 | 18 /25 | 11.44 | 21.16 | 3.19 | 18.54 | 1.55 | |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2024 | Geilo 4-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | B-åpen 17- | 39.36 | 28 /368 | 0.46 | 15.02 | 0.17 | 17.48 | 1.16 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | B-åpen 17- | 41.32 | 48 /86 | 2.52 | 17.19 | 1.12 | 17.48 | 1.16 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | B-åpen 17- | 34.53 | 61 /368 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | B-åpen 17- | 1.28.58 | 95 /368 | 6.48 | (26.01) | 1.59 | 17.48 | 1.16 | – |
| 15.06.2024 | Camp Stokke innendørs | D 17+ | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2024 | Treningsløp Junger | 2.5 km | 49.40 | 11 | 9.46 | 22.19 | 4.23 | 20.06 | 2.02 | |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | C-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Pinseløpet dag 1 | C-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.11.2023 | Skumringskampen - Løp 7 FINALE | C-Åpen | 1.05.24 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 30.10.2023 | Skumringskampen løp nr. 6 | C-Åpen | 30.44 | 4 /7 | 1.29 | 14.10 | 0.41 | 14.44 | 1.04 | |
| 23.10.2023 | Skumringskampen løp nr. 5 | C-åpen | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2023 | Skumringskampen 4. løp | C-åpen | 41.59 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 09.10.2023 | Skumringskampen - Løp 3 | C-Åpen | 47.34 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2023 | Sturlanatta og Skumringskampen løp nr. 2 | C-åpen | 34.25 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2023 | Skumringskampen løp nr. 1 | C-åpen | 34.19 | 3 /5 | 2.28 | 13.15 | 0.57 | 14.58 | 1.11 | |
| 14.09.2023 | Kopi av Sprintløp Krokstadelva | 2.2 km | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2023 | PWT høstløp | D 17- | 36.29 | 12 /12 | 2.43 | 13.50 | 1.02 | 12.02 | 0.14 | |
| 24.08.2023 | Eikermesterskapet Sprint | D17 | 24.49 | 7 | 0.42 | 11.52 | 0.20 | 11.36 | 0.13 | |
| 22.08.2023 | EM individuelt | D35-49 | 2.20 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | C-åpen 17- | 47.52 | 20 /48 | 2.55 | 17.59 | 1.06 | 15.52 | 1.20 | |
| 23.06.2023 | O-festivalen sprint øvrige klasser | B-åpen 17- | 24.57 | 11 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2023 | Kopi av EM Stafett | EM stafett | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Geilo 3-dagers | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Geilo 3-dagers | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Geilo 3-dagers | C-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2023 | Treningsløp Skarratangen | 2.5 km | 53.06 | 5 | 0.08 | 18.48 | 0.03 | 21.03 | 1.53 | |
| 01.06.2023 | Treningsløp Harakollen | 2.5 km | 1.11.19 | 11 | 8.54 | 22.52 | 2.51 | 21.03 | 1.53 | |
| 29.05.2023 | Pinseløpet dag 3 | C-åpen 17- | 40.35 | 6 /13 | 1.14 | 15.08 | 0.28 | 15.53 | 1.33 | – |
| 28.05.2023 | Pinseløpet dag 2 | C-åpen 17- | 41.35 | 7 /20 | 2.53 | 15.16 | 1.03 | 15.53 | 1.33 | – |
| 27.05.2023 | Pinseløpet dag 1 | C-åpen 17- | 44.58 | 10 /13 | 7.42 | 17.35 | 3.01 | 15.53 | 1.33 | – |
| 22.05.2023 | Treningsløp Kolbergåsen | 3 km | 1.14.07 | 23 | 19.14 | 29.29 | 7.39 | 21.42 | 2.15 | |
| 14.05.2023 | KM Sprint Buskerud med PWT-cup | C-åpen | 24.03 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2023 | Drammen City Cup, løp 1 | D17- | 38.53 | 20 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2023 | Treningsløp Årbogen | 3 km | 54.28 | 16 | 2.31 | 18.55 | 0.52 | 19.49 | 1.28 | |
| 29.10.2022 | Treningsløp Ormåsen | 3 km - B/C-nivå | 1.17.11 | 15 | 9.10 | 23.54 | 2.50 | 20.54 | 1.46 | |
| 27.09.2022 | Skumringskampen løp 2 av 6 - Sturlanatta | C-åpen | 30.49 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2022 | Skumringskampen løp nr. 1 av 6 | C-Åpen | 22.59 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | PWT-cup avslutningsløp | D 17- | 26.59 | 7 /8 | 0.23 | 10.58 | 0.09 | 12.03 | 0.13 | |
| 15.09.2022 | Treningsløp Bermingrudmoen | 3 km | 1.09.26 | 13 | 5.38 | 25.16 | 2.03 | 19.12 | 1.37 | |
| 13.09.2022 | Sprintløp Hokksund | 2,8km | 39.04 | 19 | 3.05 | 12.30 | 0.59 | 12.03 | 0.13 | |
| 23.08.2022 | EM Sprint | D17 | 34.43 | 7 | 1.15 | 13.24 | 0.29 | 12.39 | 0.16 | |
| 18.08.2022 | Treningsløp Grytjerna | 2,4 km | 1.05.29 | 12 | 7.56 | 23.24 | 2.50 | 18.31 | 1.27 | |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | B-åpen 17- | 52.40 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | B-åpen 17- | 32.28 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2022 | Geilo 3-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2022 | Geilo 3-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2022 | Geilo 3-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2022 | Treningsløp Bergsvanna | 3 Kilometer | 1.04.06 | 4 | 1.50 | 18.00 | 0.31 | 16.40 | 0.51 | – |
| 24.05.2022 | LoesmoenTjuvøya Treningsløp 24052022 | A | 14.09 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2022 | Vårløpet | D 17- | 27.30 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2022 | Treningsløp Mif-hytta | 3 Kilometer | 45.23 | 12 | 1.53 | 16.52 | 0.42 | – | – | – |
| 10.05.2022 | Drammen City Cup, løp 3 | D 17- | 32.45 | 14 /18 | 1.55 | 13.03 | 0.46 | 12.42 | 0.15 | |
| 21.04.2022 | Drammen City Cup, løp 2 | D 17- | 33.18 | 25 /30 | 0.17 | 12.16 | 0.06 | 12.37 | 0.16 | |
| 07.04.2022 | Drammen City Cup, løp 1 | D17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2021 | EM natt | D35-49 | 1.23.55 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2021 | Nattløp Årbogen | 3 km | 35.13 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2021 | Sturlanatta | N-Åpen | 19.36 | – | 3.15 | 12.00 | 1.59 | – | – | – |
| 21.09.2021 | EM individuelt | D35-49 | 1.44.16 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2021 | EM sprint Ormåsen | D17 | 1.00.24 | 5 | 7.19 | 16.32 | 2.00 | 13.16 | 0.20 | – |
| 04.09.2021 | Sprintløp med PWT-cup #4 | B-åpen 15+ | 23.02 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2021 | Sprintløp Stryken | Lang | 39.27 | 18 | 3.26 | 14.14 | 1.14 | – | – | – |
| 13.05.2021 | Eiker ungdomsløp | Ledsager | – | Aktiv | – | – | – | – | – | – |