Løperprofil
Victoria Ovesen
Malvik
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
4 løp
C-rankingen
6 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.05
- Løpskapasitet
- 10.02
- O-evne
- 1.03
- Jevnhet ±
- 15,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.39
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 69 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 24.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1279 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0439 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,151 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1385 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,37 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1416 |
| bomVekt | 10,82 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,229 |
| bomStorSigma | 0,7185 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0474 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,071 |
| havariVekt | 0,82 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,001 |
| fartSesongSin | 0,0076 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2670,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2948,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.13
- Løpskapasitet
- 11.34
- O-evne
- 2.39
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.24
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 123 s
- Disk/brutt
- 10 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 24.08.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1018 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0603 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,156 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,51 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0731 |
| bomVekt | 2,51 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8115 |
| bomStorSigma | 0,7684 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,099 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1101 |
| havariVekt | 0,75 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2720 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3344,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.39
- Løpskapasitet
- 13.09
- O-evne
- 2.30
- Jevnhet ±
- 10,9 %
- Usikkerhet ±
- 3.01
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 102 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 08.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0278 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0938 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1085 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1761 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,34 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1448 |
| bomVekt | 12,41 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6218 |
| bomStorSigma | 0,9308 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0991 |
| havariVekt | 0,89 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0006 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,642 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0062 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3102,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3693,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 31 | 24.08.2023 Ungdomsløp 6, bom 3.23 | 38 | – |
| Bom over fem minutter | 36 | 24.08.2023 Ungdomsløp 6, bom 5.00 | 129 | – |
| Bom over ti minutter | 38 | 12.06.2023 Malvik #7 - Vollan, disk | 151 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 6 gemensamma kontroller | 24.11 | 8 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 24.11 | 20 /60 | 1.02 | 11.59 | 0.31 | 14.04 | 1.00 | |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | D14 | 1.04.57 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2023 | STOK Ungdomsløp | D 13-14 | 40.35 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2023 | Malvik Klubbmesterskap | Lett | 32.55 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2023 | Tour de Trondheim dag 1 m/Ungdomsløp 8 | D 13-14 | 23.39 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2023 | STOK Ungdomsløp 7 | D 13-14 | 25.12 | 14 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2023 | Ungdomsløp 6 | D 13-14 | 46.56 | 13 /15 | 10.46 | 19.38 | 4.30 | – | – | – |
| 15.06.2023 | STOK Ungdomsløp 5 | D 13-14 | 46.26 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2023 | Malvik #7 - Vollan | Lett | 34.51 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2023 | STOK Ungdomsløp 4 | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2023 | Malvik #6 - Nyvatnet | Poeng | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2023 | Malvik #4 - Stavsjøen | Lett | 28.32 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2023 | Malvik #3 - Sveberg | Lang | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.05.2023 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 13-14 | 24.14 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2023 | Malvik #1 - Vikhammerløkka | Kort | 49.40 | 6 | 4.02 | (27.16) | 2.13 | 18.20 | 1.15 | |
| 13.04.2023 | Trondheim sprintcup - løp 2 | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2023 | Hovedløpsprosjektet kveldssamling 3 | D/H13-16 Lang | 32.51 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2023 | Hovedløpsprosjektet kveldssamling 3 | D/H13-16 Lang | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 16.02.2023 | HLP kveldssamling 2 - "Camp Åsvang" | D13-16 Kort | 28.53 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2022 | STOK Ungdomsløp 8 | D 11-12 | 28.27 | 8 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2022 | Malvik #14 - Vulu | D11-12 | 22.13 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2022 | STOK Ungdomsløp 7 | D 11-12 | 24.12 | 9 /11 | 0.37 | 15.27 | 0.24 | 18.43 | 3.03 | |
| 05.09.2022 | Klubbmesterskap Stamtjønna | D11-12 | 41.38 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2022 | Tour de Trondheim dag 1 og Ungdomsløp 6 | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2022 | Ungdomsløp, løp 5 | D 11-12 | 50.51 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2022 | Malvik #11 - Vikhammervollen | Råtass | 31.07 | – | 5.03 | 17.04 | 2.46 | 14.42 | 1.25 | |
| 19.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | D 11-12 | 15.10 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2022 | Malvik #10 - Jervskogen Nord | Nybegynner | 15.47 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2022 | Ungdomsløp nr. 4 | D 11-12 | 16.35 | 8 /10 | 4.10 | 20.40 | 5.12 | 19.36 | 3.25 | |
| 09.06.2022 | Ungdomsløp 3 | D 11-12 | 34.12 | 8 /9 | 5.42 | 21.07 | 3.31 | 19.36 | 3.25 | |
| 02.06.2022 | STOK Ungdomsløp 2 Skogskarene | D 11-12 | 58.53 | 5 /5 | 8.59 | 24.43 | 3.46 | 19.36 | 3.25 | |
| 12.05.2022 | Trondheim Sprintcup 5 | D 11-12 | 20.52 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2022 | Malvik #5 - Stavsjøen | Råtass Kort | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2022 | Vårløpet 2022 | D 11-12 | 1.00.25 | 7 /7 | 25.14 | (31.59) | 13.22 | 19.37 | 4.06 | |
| 28.04.2022 | Trondheim sprintcup - løp 3 | D 11-12 | 24.46 | 6 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2022 | Hovedløpsprosjektet kveldssamling 3 | Råtassan Kort | – | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2021 | Malvik #17 - Midtsand natt | Råtassan | 14.46 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2021 | Malvik #15 - Vassåsen | Råtassan Lett | 29.53 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2021 | Malvik #13 - Sveberg | Råtassan | 19.29 | 5 | 3.42 | 13.55 | 2.39 | 13.30 | 1.06 | – |
| 13.09.2021 | Malvik #12 - Tjønnstuggu | Råtassan C | 39.25 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2021 | Ungdomsløp 8 | D 11-12 | 21.42 | 10 /10 | 7.16 | (24.56) | 8.21 | 17.08 | 2.04 | – |
| 06.09.2021 | Malvik #11 - Klubbmesterskap | Råtassan | 42.46 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2021 | Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7 | D 11-12 | 17.18 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2021 | Ungdomsløp 6 | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2021 | Malvik #9 - Mostadmark | Råtassan | 49.56 | 5 | 3.51 | 13.46 | 1.04 | – | – | – |
| 19.08.2021 | Ungdomsløp 5 | D 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2021 | Malvik #7 - Lauvtjønna | Råtassan | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2021 | Malvik #6 - Stavsjøen | Råtassan | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2021 | Ungdomsløp 2 STOK | D 11-12 | 38.51 | 10 /18 | 0.58 | 19.53 | 0.30 | – | – | – |
| 20.05.2021 | Ungdomsløp 1 | D 11-12 | 32.02 | 12 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2021 | Trondheim Sprintcup 5 - finale | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2021 | Malvik #4 - Hommelvik | Råtassan kort | 49.26 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2019 | Malvik #18 - Sveberg | Råtassan | – | DNS | – | – | – | – | – | – |