Løperprofil
Trygve Munkeby
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.39
- Løpskapasitet
- 8.25
- O-evne
- 1.14
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.32
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 02.06.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2948 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0676 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0786 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2331 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,32 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9896 |
| bomVekt | 0,98 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4678 |
| bomStorSigma | 0,8045 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0754 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2241 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2568,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.52
- Løpskapasitet
- 9.44
- O-evne
- 2.08
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 1.38
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,6
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 24.04.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2714 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2326 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0949 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1291 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,84 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0952 |
| bomVekt | 6,6 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5096 |
| bomStorSigma | 0,9274 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0663 |
| havariVekt | 0,27 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0013 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2297,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2801,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.05
- Løpskapasitet
- 7.56
- O-evne
- 1.10
- Jevnhet ±
- 11,9 %
- Usikkerhet ±
- 2.12
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 74 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 19 (sist 25.08.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4657 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4605 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1191 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,217 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,35 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,907 |
| bomVekt | 7,43 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2998 |
| bomStorSigma | 0,7478 |
| antallBom | 22 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0322 |
| havariVekt | 0,17 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1896,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2174,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 10 | 23.05.2024 U-cup 4 / KM Sprint, bom 2.31 | 80 | – |
| Bom over fem minutter | 63 | 28.04.2021 O-sjuer 3, Storåsen, bom 17.23 | 189 | – |
| Bom over ti minutter | 63 | 28.04.2021 O-sjuer 3, Storåsen, bom 17.23 | 189 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2024 | U-cup 4 / KM Sprint | H 13-14 | 15.58 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | C2 | 23.44 | 9 | 5.47 | 14.39 | 3.34 | 13.16 | 2.18 | |
| 25.08.2021 | O-sjuer 9, Nybrotta | N1 | 22.09 | 9 | 1.14 | 14.14 | 0.48 | 10.48 | 0.52 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | C2 | 24.34 | 12 | 1.20 | 13.37 | 0.44 | 15.50 | 2.26 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | Løype: C2 | 24.34 | 9 | 1.54 | 11.34 | 0.54 | – | – | – |
| 02.05.2021 | Blåveisløpet | H 9-10 | 19.22 | – | 0.05 | 10.07 | 0.03 | 10.51 | 0.53 | |
| 28.04.2021 | O-sjuer 3, Storåsen | C2 | 1.02.24 | 18 | 19.32 | 25.07 | 7.52 | 18.45 | 3.14 | – |
| 21.04.2021 | O-sjuer 2, Børsåsen | N1 | 19.17 | 4 | 1.56 | 10.30 | 1.03 | 10.55 | 0.55 | |
| 14.04.2021 | O-sjuer 1, Staupshaugen | N1 | 26.22 | 18 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2019 | O-Sjuer 7 | C2 | 31.35 | 10 | 1.45 | 16.35 | 0.55 | – | – | – |
| 15.05.2019 | O-Sjuer 2 | N1 | 36.16 | – | 3.23 | (22.41) | 2.07 | 12.26 | 0.54 | |
| 24.04.2019 | BK 1 | N 1,5 | 21.24 | – | 0.43 | 14.06 | 0.28 | 12.14 | 0.50 | |
| 10.04.2019 | O-Sjuer 1 | N1 | 13.38 | – | 1.16 | 13.46 | 1.17 | 12.14 | 0.50 | |
| 29.08.2018 | O-sjuer nr. 9 | N1/C2 | 16.10 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2018 | O-sjuer nr. 8 | N1 | 22.02 | – | 0.43 | 12.25 | 0.24 | 12.22 | 0.54 | |
| 20.06.2018 | O-sjuer nr 7 | N1 | 20.25 | – | 3.15 | 12.03 | 1.55 | 12.18 | 0.58 | |
| 23.05.2018 | O-sjuer nr 5 | N1 | 37.55 | – | 5.46 | 13.34 | 2.04 | 12.46 | 0.57 | |
| 16.05.2018 | O-sjuer nr. 4 | N1 | 32.58 | – | 7.15 | 14.39 | 3.13 | 12.46 | 0.57 | |
| 02.05.2018 | O-sjuer nr 3 | N1 | 14.09 | – | 0.44 | 11.52 | 0.37 | 12.46 | 0.57 | |
| 29.04.2018 | Blåveisløpet | N-åpen | 38.38 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2018 | O-sjuer 2, Momarka | N1/C2 | 13.29 | – | 0.10 | 12.02 | 0.09 | 13.35 | 0.35 | |
| 11.04.2018 | O-sjuer 1, Hegle | N1/C2 | 20.46 | – | 1.08 | 16.15 | 0.53 | 13.35 | 0.35 | |
| 16.08.2017 | O-sjuer 8 | N1 | 31.08 | – | 1.30 | 12.37 | 0.36 | 14.21 | 0.41 | |
| 31.05.2017 | O-sjuer 5 | N1 | 27.46 | – | 1.55 | 15.15 | 1.03 | 15.34 | 0.40 | |
| 10.05.2017 | O-sjuer 4 | N1/C2 | 9.32 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2017 | O-sjuer 3/Bygdakamp 1 | N1 | 22.09 | 9 | 1.14 | (25.30) | 1.25 | 15.34 | 0.40 | |
| 01.06.2016 | Bygdakamp 3 | N1/C2 | 18.27 | – | 0.28 | 16.28 | 0.25 | 15.58 | 0.46 | |
| 02.09.2015 | O-sjuer nr 10 | N1/C2 | 18.27 | – | 0.28 | 16.47 | 0.25 | 15.53 | 0.51 | – |
| 03.06.2015 | Bygdakamp 2 | N1/C2 uten tid | 18.27 | – | 0.22 | 15.42 | 0.19 | – | – | – |