Løperprofil

Jan Jacobsen

Frol

Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser

Utvikling

Én graf per ranking løperen har nok løp i — klikk på et rankingnavn for å åpne eller lukke. Tykk linje er rankingtallet (forventet kmtid) ved hvert månedsskifte, tynn linje er løpskapasiteten uten bom, og feltet mellom dem er bomtapet. Lavt er bra, så kurven stiger i grafen når løperen blir bedre. Prikkene er enkeltløp (justert kmtid); løp rankingen ser bort fra vises ikke.

Skogsrankingen

46 løp
9.0010.3012.0013.3015.002023202420252026Loffelunken med Ungdomsserien, #6 17.09.2022: 10.42Älgjakten 18.09.2022: 11.42Blåveisløpet 23.04.2023: 11.11Bygdakamp 1 26.04.2023: 11.07O-sjuer 3, Børsåsen 03.05.2023: 11.47Bygdakamp 2 10.05.2023: 11.25O-sjuer 4, Storåsen 24.05.2023: 10.37BK3 / O-sjuer 5 31.05.2023: 11.06O-sjuer 6, Skallstuggu 07.06.2023: 11.11Oppdal 2-dagers. Dag 1 10.06.2023: 11.56Oppdal 2-dagers. Dag 2 11.06.2023: 11.21O-sjuer 7, Masteråsen 16.08.2023: 9.22Bygdakamp 5 23.08.2023: 10.50O-sjuer 8, Langåselva 30.08.2023: 10.48BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen 06.09.2023: 11.47Loffelunken med Ungdomsserien, #7 23.09.2023: 10.40Älgjakten 24.09.2023: 12.24O7-2 Børsåsen 24.04.2024: 10.10Blåveisløpet 28.04.2024: 14.06Bygdakamp 2 08.05.2024: 10.16Bygdakamp 3 / O-karusell 3 29.05.2024: 15.37Vårløpet 09.06.2024: 12.16O7-6 / BK-4 Masteråsen 12.06.2024: 10.33O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen 29.08.2024: 9.59U-cup 7 29.08.2024: 10.02O7-9 Nybrotta (gamle skistadion) 04.09.2024: 9.42Bygdakamp 6 18.09.2024: 10.06Loffelunken med ungdomsserien, #8 21.09.2024: 10.50Älgjakten 22.09.2024: 10.19O-sjuer 3 Masteråsen 30.04.2025: 10.15O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena 21.05.2025: 10.06O-karusell 3, Bygdakamp 3 04.06.2025: 9.48O-sjuer 6 Storåsen/Langåselva 11.06.2025: 9.50O-sjuer 7, Storlidalen 14.08.2025: 10.23TA-cup 7 14.08.2025: 10.27O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) 20.08.2025: 9.20Midt-Norsk mesterskap, langdistanse 23.08.2025: 10.04O-sjuer 9 Furuhevilen (Dalaelva) 27.08.2025: 9.31Loffelunken 20.09.2025: 9.36Älgjakten 21.09.2025: 10.10O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva 06.05.2026: 11.03O-sjuer 7 - Furuhevilen 03.06.2026: 8.51Kviknekarusell 6 05.06.2026: 9.52O-festivalen mellom 20.06.2026: 10.02O-festivalen lang 21.06.2026: 10.49Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord 26.08.2026: 10.38

Sprintrankingen

12 løp
8.008.208.409.00202420252026O-sjuer 1, Røstad 12.04.2023: 8.36O-sjuer 2, Staupshaugen 19.04.2023: 8.15U-cup 1 04.04.2024: 9.08O-karusell 1 / Bygdakamp 1 17.04.2024: 8.06U-cup 3 25.04.2024: 9.04U-cup 4 / KM Sprint 23.05.2024: 8.24O7-10 Røstad 11.09.2024: 7.47U-cup 8 14.09.2024: 8.20TA-cup 1 03.04.2025: 8.30O-sjuer 1 Staupsmarka 09.04.2025: 8.13O-sjuer 10 Momarka 03.09.2025: 8.19O-sjuer 1 - Røstad 08.04.2026: 8.27

B-rankingen

6 løp
10.0012.0014.0016.0018.0020.0020222023202420252026O-sjuer 9, Nybrotta 25.08.2021: 10.46O-sjuer 3, Langåselva 11.05.2022: 9.40O-sjuer 6, Lavøya 08.06.2022: 10.09O-sjuer 8, Vulusjøen 24.08.2022: 10.34O-sjuer 9, Masteråsen 07.09.2022: 11.02O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen 13.05.2026: 19.40

Rankingtall

Alt rankingen vet om løperen akkurat nå — én blokk per ranking løperen har tall i. Plasseringene gjelder norgesrankingen slik den står i dag (løpere med sikkerhet på minst 5 og løp siste tolv måneder). Hold pekeren over et tall for forklaring; «alle parametrene» nederst i hver blokk viser modellens rå verdier. Klikk på et rankingnavn for å åpne eller lukke blokken.

Skogsrankingen

nr. 1188 av 3540

Nr. 1188 av 3540 blant menn i Norge · nr. 101 av 218 i klassen H40–44 · nr. 20 av 32 i 1986-kullet

Forventet kmtid
10.31
Løpskapasitet
9.51
O-evne
0.40
Jevnhet ±
6,5 %
Usikkerhet ±
0.11
Sikkerhet
29
Bommer per løp
2,1
Typisk bom
66 s
Disk/brutt
3 %
Distanseprofil
best på korte (+1,5 % per dobling)
Sesongprofil
best i juli (±0,7 %)
Løp i grunnlaget
46 (sist 26.08.2026)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)−0,1375
fartMuRaa (evne før krymping)−0,1398
fartSigma (dagsform-spredning)0,0653
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,0174
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)8,76
evidensVekt (sikkerheten)29,2
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)0,7658
bomVekt253,52
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,1876
bomStorSigma0,7063
antallBom75
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0253
havariTrening (disk/brutt, trening)0,03
havariVekt19,64
fartLengdeSens (distanseprofilen)0,0215
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)1,5249
fartSesongCos (sesongprofilen)0,0072
fartSesongSin0,0015
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,1831
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)676,2
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)2620,3
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)2798
beregnet05.11.2026

Sprintrankingen

nr. 1082 av 1658

Nr. 1082 av 1658 blant menn i Norge · nr. 73 av 84 i klassen H40–44 · nr. 13 av 13 i 1986-kullet

Forventet kmtid
8.14
Løpskapasitet
8.07
O-evne
0.07
Jevnhet ±
5,6 %
Usikkerhet ±
0.16
Sikkerhet
8
Bommer per løp
0,7
Typisk bom
48 s
Disk/brutt
6 %
Distanseprofil
nøytral
Sesongprofil
best i september (±0,9 %)
Løp i grunnlaget
12 (sist 08.04.2026)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)0,0014
fartMuRaa (evne før krymping)0,0024
fartSigma (dagsform-spredning)0,056
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,0321
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)1,86
evidensVekt (sikkerheten)7,66
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)0,8399
bomVekt106,22
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)3,8792
bomStorSigma0,5648
antallBom7
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0586
havariTrening (disk/brutt, trening)0,0579
havariVekt3,82
fartLengdeSens (distanseprofilen)−0,0006
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)0,9093
fartSesongCos (sesongprofilen)0,0022
fartSesongSin0,0091
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,0586
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)485,4
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)3009
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)3050,9
beregnet05.11.2026

B-rankingen

Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).

Forventet kmtid
18.31
Løpskapasitet
16.49
O-evne
1.42
Jevnhet ±
12,4 %
Usikkerhet ±
1.16
Sikkerhet
2
Bommer per løp
3,0
Typisk bom
92 s
Disk/brutt
6 %
Sesongprofil
best i oktober (±1,4 %)
Løp i grunnlaget
7 (sist 13.05.2026)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)0,2691
fartMuRaa (evne før krymping)0,3391
fartSigma (dagsform-spredning)0,1242
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,0662
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)0,64
evidensVekt (sikkerheten)1,84
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)0,8572
bomVekt14,1
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,5258
bomStorSigma0,8516
antallBom7
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0573
havariTrening (disk/brutt, trening)0,08
havariVekt1,1
fartLengdeSens (distanseprofilen)0
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)0
fartSesongCos (sesongprofilen)−0,0007
fartSesongSin0,0141
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,2349
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)764,9
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)3956,9
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)4357,7
beregnet05.11.2026

N-rankingen

Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).

Forventet kmtid
19.36
Løpskapasitet
18.08
O-evne
1.27
Jevnhet ±
13,0 %
Usikkerhet ±
8.18
Sikkerhet
0
Bommer per løp
3,3
Typisk bom
79 s
Disk/brutt
3 %
Sesongprofil
jevn hele året
Løp i grunnlaget
4 (sist 22.08.2018)
Alle parametrene
fartMu (evne, ln-rom, krympet)0,3605
fartMuRaa (evne før krymping)0,2992
fartSigma (dagsform-spredning)0,1299
fartTau (usikkerhet på fartMu)0,3531
fartVekt (tidsvektet løpsvekt)0
evidensVekt (sikkerheten)0,29
bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet)1,0426
bomVekt1,2
bomStorMu (bomstørrelse, ln sek)4,3691
bomStorSigma0,7713
antallBom12
havariSeriost (disk/brutt, konkurranse)0,0347
havariTrening (disk/brutt, trening)0,0329
havariVekt0,02
fartLengdeSens (distanseprofilen)0
fartLengdeSnitt (vant ln-lengde)0
fartSesongCos (sesongprofilen)−0,0001
fartSesongSin0,0012
bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk)0,2095
kmTidRef (anker: snittets rentid s/km)752,6
renTidRef (rentid på referanseløypa, s)4338,4
forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s)4686,8
beregnet05.11.2026

Streaker

Poster tatt på rad siden forrige bom over terskelen — alle løpstyper teller, og disk nullstiller. Bare analyserte strekk regnes med (927 poster totalt i karrieren), så tallene er minimumstall. Se hele streaklisten.

Terskel Streak Uten slik bom siden Lengste Plass
Bom over to minutter 36 20.06.2026 O-festivalen mellom, bom 2.29 182 nr. 2260
Bom over fem minutter 177 30.08.2025 KM Lang NTOK, bom 7.59 262 nr. 1782
Bom over ti minutter 451 29.05.2024 Bygdakamp 3 / O-karusell 3, bom 11.50 475 nr. 2354

Løp

107 løp vist. Justert kmtid er rankingens vurdering av dette ene løpet — løping og bom samlet, omregnet til km-tid i en gjennomsnittlig o-løype, og dermed sammenlignbar med forventet kmtid: løperens samlede ranking ved første månedsskifte etter løpet (ranking nå for de ferskeste løpene). O-prest. er bomtapets andel av den justerte kmtiden, og o-evne-andelen står ved siden av forventet kmtid. Tall i parentes er enkeltløp så langt fra løperens nivå at rankingen i praksis ser bort fra dem — oftest småfelt uten reell referanse. Fargen viser hvilken ranking løpet teller i: skogsrankingen (vanlig tekst), sprint, B-løyper, C-løyper og N-løyper.

Dato Løp Klasse Tid Plass Bommet Justert kmtid O-prest. Forventet kmtid O-evne Terning
09.09.2026 O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) A4 51.14 13 – – – – – –
02.09.2026 O-sjuer 10 - Storlidalen A4 50.57 8 – – – – – –
26.08.2026 Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord A4 57.19 10 1.20 10.38 0.15 10.28 0.39
21.06.2026 O-festivalen lang H 40- 1.32.38 14 /26 1.24 10.49 0.10 10.23 0.41
20.06.2026 O-festivalen mellom H 40- 53.11 14 /27 4.22 10.02 0.49 10.23 0.41
17.06.2026 O-sjuer 8 - Moan A4 27.02 16 – – – – – –
05.06.2026 Kviknekarusell 6 A4 43.08 5 1.10 9.52 0.16 10.23 0.41
03.06.2026 O-sjuer 7 - Furuhevilen A4 40.25 2 1.43 8.51 0.23 10.23 0.41
20.05.2026 O-sjuer 6 - Gjeldsåsen A4 43.08 5 – – – – – –
13.05.2026 O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen B3 1.00.59 41 4.37 19.40 1.29 18.32 1.38
06.05.2026 O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva A4 47.30 12 2.59 11.03 0.42 10.35 0.46
08.04.2026 O-sjuer 1 - Røstad A4 16.22 10 0.16 8.27 0.08 8.20 0.06
21.09.2025 Älgjakten Älgjakten 4 gemensamma kontroller 23.02 21 /40 – – – – – –
21.09.2025 Älgjakten Älgjakten, 8 23.02 12 /25 0.03 10.10 0.01 10.38 0.47
20.09.2025 Loffelunken H35 36.34 4 /16 0.04 9.36 0.01 10.38 0.47
17.09.2025 O-karusell 6, Bygdakamp 6 A4 38.54 4 /21 – – – – – –
03.09.2025 O-sjuer 10 Momarka A4 29.17 8 2.15 8.19 0.38 8.16 0.07
30.08.2025 KM Lang NTOK H 35- 1.34.21 2 /2 – – – – – –
27.08.2025 O-sjuer 9 Furuhevilen (Dalaelva) A4 38.34 1 0.10 9.31 0.02 10.41 0.51
23.08.2025 Midt-Norsk mesterskap, langdistanse AK-åpen 25.31 3 /37 0.18 10.04 0.07 10.41 0.51
20.08.2025 O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) A4 38.05 4 0.34 9.20 0.08 10.41 0.51
14.08.2025 TA-cup 7 Åpen 3.0 45.41 5 /18 3.46 10.27 0.52 10.41 0.51
14.08.2025 O-sjuer 7, Storlidalen A4 45.41 5 3.53 10.23 0.53 10.41 0.51
11.06.2025 O-sjuer 6 Storåsen/Langåselva A4 50.48 2 3.28 9.50 0.40 10.53 0.55
04.06.2025 O-karusell 3, Bygdakamp 3 A 4 km 45.54 4 /26 0.12 9.48 0.04 10.53 0.55
25.05.2025 Verdal 2-dagers H 35- – – – – – – – –
25.05.2025 Verdal 2-dagers H 35- – – – – – – – –
21.05.2025 O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena A4 46.57 7 1.54 10.06 0.25 11.00 0.56
08.05.2025 TA-cup 4 Å2,5 19.34 9 /20 – – – – – –
30.04.2025 O-sjuer 3 Masteråsen A4 48.42 7 1.24 10.15 0.18 11.02 0.58
09.04.2025 O-sjuer 1 Staupsmarka A4 24.45 9 0.21 8.13 0.07 8.18 0.05
03.04.2025 TA-cup 1 Åpen 2.5 17.18 18 /30 0.29 8.30 0.14 8.18 0.05
22.09.2024 Älgjakten Älgjakten 2 gemensamma kontroller 23.53 21 /39 – – – – – –
22.09.2024 Älgjakten Älgjakten, 6 23.53 12 /29 0.12 10.19 0.05 11.07 1.01
21.09.2024 Loffelunken med ungdomsserien, #8 H35 44.49 8 /16 1.14 10.50 0.18 11.07 1.01
18.09.2024 Bygdakamp 6 A4 40.47 5 1.45 10.06 0.26 11.07 1.01
14.09.2024 U-cup 8 Å2,5 19.03 11 /15 0.11 8.20 0.05 8.14 0.05
11.09.2024 O7-10 Røstad A4 26.31 7 0.05 7.47 0.01 8.14 0.05
04.09.2024 O7-9 Nybrotta (gamle skistadion) A4 35.26 6 0.02 9.42 0.01 11.07 1.01
29.08.2024 U-cup 7 Åpen 2.5 40.39 4 /15 0.32 10.02 0.08 11.17 1.09
29.08.2024 O-sjuer 8/U-cup, Furuhevelen A4 40.39 3 0.35 9.59 0.09 11.17 1.09
12.06.2024 O7-6 / BK-4 Masteråsen A4 55.03 14 4.49 10.33 0.55 11.31 1.14
09.06.2024 Vårløpet AL-åpen 41.01 8 /12 6.53 12.16 2.03 11.31 1.14
29.05.2024 Bygdakamp 3 / O-karusell 3 A 4 km 1.00.58 25 /28 16.49 15.37 4.18 11.35 1.11
23.05.2024 U-cup 4 / KM Sprint H 17- 24.20 10 /11 1.21 8.24 0.28 8.31 0.07
08.05.2024 Bygdakamp 2 A4 40.05 7 1.31 10.16 0.23 11.35 1.11
28.04.2024 Blåveisløpet H 21- 1.18.07 34 /38 14.51 14.06 2.41 11.24 1.00
25.04.2024 U-cup 3 Åpen 2.5 21.00 13 /22 0.08 9.04 0.03 8.32 0.06 –
24.04.2024 O7-2 Børsåsen A4 47.22 5 1.58 10.10 0.25 11.24 1.00
17.04.2024 O-karusell 1 / Bygdakamp 1 A 4 / A 6 26.00 27 /47 1.06 8.06 0.21 8.32 0.06 –
04.04.2024 U-cup 1 Åpen 2,5 km 28.56 16 /22 1.39 9.08 0.31 8.32 0.06 –
24.09.2023 Älgjakten Älgjakten 7 gemensamma kontroller 34.34 32 /40 – – – – – –
24.09.2023 Älgjakten Älgjakten, 10 34.34 15 /19 3.56 12.24 1.25 11.10 0.52
23.09.2023 Loffelunken med Ungdomsserien, #7 Svår 3 km 35.27 1 /26 1.52 10.40 0.34 11.10 0.52
06.09.2023 BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen A4 48.31 11 4.09 11.47 1.01 11.10 0.52
30.08.2023 O-sjuer 8, Langåselva A4 49.29 4 3.39 10.48 0.48 10.57 0.48
23.08.2023 Bygdakamp 5 A4 1.00.31 11 3.58 10.50 0.43 10.57 0.48
16.08.2023 O-sjuer 7, Masteråsen A4 51.32 3 1.28 9.22 0.16 10.57 0.48
11.06.2023 Oppdal 2-dagers. Dag 2 AK-åpen 42.26 11 /36 2.41 11.21 0.43 11.16 0.48
10.06.2023 Oppdal 2-dagers. Dag 1 AK-åpen 41.10 2 /27 7.51 11.56 2.17 11.16 0.48
07.06.2023 O-sjuer 6, Skallstuggu A4 41.25 5 2.27 11.11 0.40 11.16 0.48
31.05.2023 BK3 / O-sjuer 5 A4 49.13 8 3.09 11.06 0.43 11.19 0.40
24.05.2023 O-sjuer 4, Storåsen A4 44.01 4 0.05 10.37 0.01 11.19 0.40
10.05.2023 Bygdakamp 2 A4 57.34 10 2.55 11.25 0.35 11.19 0.40
03.05.2023 O-sjuer 3, Børsåsen A4 46.52 8 4.29 11.47 1.08 11.19 0.40
26.04.2023 Bygdakamp 1 A 3 26.10 20 0.50 11.07 0.21 11.19 0.38
23.04.2023 Blåveisløpet H 21- 1.08.03 44 /48 3.02 11.11 0.30 11.19 0.38
19.04.2023 O-sjuer 2, Staupshaugen A6 24.00 8 0.15 8.15 0.05 8.15 0.10 –
12.04.2023 O-sjuer 1, Røstad A6 22.54 6 0.31 8.36 0.12 8.15 0.10 –
18.09.2022 Älgjakten Älgjakten 7 gemensamma kontroller 32.10 32 /40 – – – – – –
18.09.2022 Älgjakten Älgjakten, 6 32.10 15 /23 2.48 11.42 1.01 11.17 0.49 –
17.09.2022 Loffelunken med Ungdomsserien, #6 Svår 3 km 31.24 7 /24 0.36 10.42 0.12 11.17 0.49 –
14.09.2022 O-sjuer 10, Staupsmarka C5 25.22 8 – – – – – –
07.09.2022 O-sjuer 9, Masteråsen B3 40.42 5 6.34 11.02 1.47 11.09 1.10
24.08.2022 O-sjuer 8, Vulusjøen B3 25.55 4 0.01 10.34 0.00 10.52 0.48
08.06.2022 O-sjuer 6, Lavøya B3 29.24 2 0.59 10.09 0.20 10.44 0.50
18.05.2022 O-sjuer 4 BK2, Nybrotta B3 29.19 DSQ – – – – – –
11.05.2022 O-sjuer 3, Langåselva B3 32.22 1 2.06 9.40 0.38 10.47 0.56
08.09.2021 O-sjuer 10, Leva-Fro/Røstad N1 39.28 18 – – – – – –
25.08.2021 O-sjuer 9, Nybrotta B3 36.13 2 0.40 10.46 0.12 12.08 1.00 –
02.05.2021 Blåveisløpet Publikum 0.00 DNS – – – – – –
18.09.2019 O-Sjuer 10 N1 24.06 – – – – – – –
04.09.2019 O-Sjuer 9 N1 – DNS – – – – – –
19.06.2019 O-Sjuer 6 N1 – DNS – – – – – –
10.04.2019 O-Sjuer 1 N1 – DNS – – – – – –
22.08.2018 Bygdakamp 5 N1 44.01 – 4.48 20.52 2.16 20.15 1.24
20.06.2018 O-sjuer nr 7 N1 59.21 – 1.45 35.02 1.02 29.10 1.17
18.04.2018 O-sjuer 2, Momarka N1/C2 38.19 – 3.43 34.12 3.19 26.51 1.35 –
11.04.2018 O-sjuer 1, Hegle N1/C2 uten tid – DNS – – – – – –
23.08.2017 Bygdakamp 4 N 1,5 uten tid – DNS – – – – – –
21.06.2017 O-sjuer 7 N1 – DNS – – – – – –
03.05.2017 O-sjuer 3/Bygdakamp 1 B3 36.13 2 0.40 11.02 0.12 – – –
14.09.2016 O-sjuer nr. 10 / Klubbmesterskap N1 – DNS – – – – – –
17.08.2016 O-sjuer nr. 8 N1 – DNS – – – – – –
01.06.2016 Bygdakamp 3 N1/C2 – DNS – – – – – –
25.05.2016 O-sjuer nr. 5 N1 – DNS – – – – – –
20.04.2016 O-sjuer nr. 2 N1/C2 – DNS – – – – – –
13.04.2016 O-sjuer nr. 1 N1/C2 – – – – – – – –
02.09.2015 O-sjuer nr 10 N1/C2 – DNS – – – – – –
12.08.2015 O-sjuer nr 8 N1 Uten tid – DNS – – – – – –
17.06.2015 Bygdakamp 3 N1 – DNS – – – – – –
10.06.2015 O-sjuer nr 6 N1 – DNS – – – – – –
03.06.2015 Bygdakamp 2 N1/C2 uten tid – DNS – – – – – –
29.04.2015 O-sjuer nr 3 N1 – DNS – – – – – –
22.04.2015 O-sjuer nr 2 og klubbmesterskap sprint N1 – DNS – – – – – –
15.04.2015 O-sjuer nr 1 N1 – DNS – – – – – –
20.08.2014 Bygdakamp nr.5 N1 39.28 18 5.51 31.09 4.37 – – –

Løp per år

2014: 1 løp1201420152016: 1 løp120162017: 1 løp120172018: 3 løp320182019: 1 løp1201920202021: 2 løp220212022: 9 løp920222023: 18 løp1820232024: 19 løp1920242025: 20 løp2020252026: 12 løp122026