Løperprofil
Johannes Gudding
Verdal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
34 løp
Sprintrankingen
14 løp
B-rankingen
51 løp
C-rankingen
37 løp
Skogsrankingen
nr. 747 av 3540
Nr. 747 av 3540 blant menn i Norge · nr. 26 av 116 i klassen H15–16 · nr. 9 av 62 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 9.26
- Løpskapasitet
- 8.37
- O-evne
- 0.49
- Jevnhet ±
- 7,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.10
- Sikkerhet
- 27
- Bommer per løp
- 2,2
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−2,5 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 35 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2715 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2487 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0794 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0168 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 18,67 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 26,58 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7848 |
| bomVekt | 297,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3759 |
| bomStorSigma | 0,6826 |
| antallBom | 55 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0478 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,026 |
| havariVekt | 32,97 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0358 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4601 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,006 |
| fartSesongSin | −0,0058 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2293,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2510,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 479 av 1658
Nr. 479 av 1658 blant menn i Norge · nr. 39 av 91 i klassen H15–16 · nr. 15 av 40 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 6.36
- Løpskapasitet
- 6.29
- O-evne
- 0.07
- Jevnhet ±
- 6,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.09
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 54 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,4 %)
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 11.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2235 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,203 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0674 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0215 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,58 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,69 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8211 |
| bomVekt | 141,94 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 3,9888 |
| bomStorSigma | 0,5372 |
| antallBom | 11 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0446 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0564 |
| havariVekt | 8,49 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0033 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7893 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0026 |
| fartSesongSin | 0,014 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2404,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2449,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.57
- Løpskapasitet
- 8.58
- O-evne
- 0.59
- Jevnhet ±
- 11,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.30
- Sikkerhet
- 27
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i juli (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 52 (sist 20.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3576 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,349 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1134 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0484 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 7,57 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 27,4 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,779 |
| bomVekt | 238,3 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2031 |
| bomStorSigma | 0,675 |
| antallBom | 92 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0361 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0449 |
| havariVekt | 16,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0082 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1335 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0081 |
| fartSesongSin | 0,0032 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2111,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2342,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.11
- Løpskapasitet
- 10.04
- O-evne
- 1.07
- Jevnhet ±
- 10,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.31
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 38 (sist 23.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2384 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2346 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1072 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1273 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,85 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 14,44 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9739 |
| bomVekt | 85,48 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2126 |
| bomStorSigma | 0,6322 |
| antallBom | 69 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0421 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0521 |
| havariVekt | 3,67 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0009 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7796 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0037 |
| fartSesongSin | 0,0047 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2377,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2641,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.16
- Løpskapasitet
- 8.58
- O-evne
- 1.18
- Jevnhet ±
- 12,0 %
- Usikkerhet ±
- 2.36
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 81 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- best i april (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 01.09.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3431 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2365 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1202 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2255 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,8 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8978 |
| bomVekt | 3,31 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4 |
| bomStorSigma | 0,779 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0326 |
| havariVekt | 0,09 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | −0,005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2144,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2455,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 103 | 29.08.2026 KM Mellomdistanse, bom 2.15 | 216 | – |
| Bom over fem minutter | 224 | 01.08.2026 Hovedløpet Langdistanse, bom 9.40 | 755 | – |
| Bom over ti minutter | 1 179 | 22.06.2024 Norsk O-Festival mellom, bom 16.15 | 1 179 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 | KM natt | H 15-16 | 36.11 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten 1 gemensamma kontroller | 19.29 | 8 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten, 3 | 19.29 | 7 /47 | 0.21 | 8.12 | 0.09 | 9.30 | 0.49 | |
| 26.09.2026 | Loffelunken | H16 | 27.55 | 5 /21 | 0.08 | 8.41 | 0.02 | 9.30 | 0.49 | |
| 19.09.2026 | NC Publikumsløp | A4,5 | 1.04.41 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2026 | Tour de Trondheim #3 - Langdistanse | H 15-16 | 1.02.58 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2026 | Tour de Trondheim #2 - Mellomdistanse | H 15-16 | 41.17 | 4 /8 | 4.12 | 9.32 | 0.58 | 9.30 | 0.49 | |
| 11.09.2026 | Tour de Trondheim #1 - Sprint + STOK ungdomsløp finale | H 15-16 | 15.07 | 3 /8 | 0.40 | 6.39 | 0.18 | 6.40 | 0.07 | |
| 09.09.2026 | O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) | A4 | 43.41 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2026 | KM lang og finale SMN-cup Inderøy | H 15-16 | 1.00.59 | 1 /4 | 1.20 | 8.54 | 0.12 | 9.42 | 0.52 | |
| 29.08.2026 | KM Mellomdistanse | H 15-16 | 36.48 | 4 /8 | 4.18 | 10.03 | 1.10 | 9.42 | 0.52 | |
| 27.08.2026 | SMN Cup 4 | H 15-16 | 13.21 | 2 /4 | 0.00 | 6.34 | 0.00 | 6.46 | 0.07 | |
| 26.08.2026 | Bygdakamp 5 - Lynhalla Nord | A6 | 1.11.07 | 12 | 5.53 | 10.16 | 0.51 | 9.42 | 0.52 | |
| 22.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | H 15-16 | 1.01.50 | 5 /11 | 6.31 | 9.15 | 0.58 | 9.42 | 0.52 | |
| 21.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap • Ungdomsløp 6 - Sprint | H 15-16 | 15.18 | 5 /12 | 0.26 | 6.29 | 0.11 | 6.46 | 0.07 | |
| 19.08.2026 | O-karusell 5 | A | 48.04 | 3 | 0.33 | 9.08 | 0.06 | 9.42 | 0.52 | |
| 15.08.2026 | Jubileumsløpet - Grønningen rundt | Grønningen rundt (A-nivå) | 1.41.10 | 15 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | H15 | 18.42 | 17 /50 | 1.18 | 6.53 | 0.29 | 6.46 | 0.07 | |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | H15 | 57.30 | 18 /49 | 11.46 | 10.02 | 2.03 | 9.42 | 0.52 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H15 | 49.27 | 64 /166 | 3.45 | 10.10 | 0.46 | 9.45 | 0.46 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H15 | 45.35 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H15 | 30.13 | 70 /166 | – | – | – | – | – | – |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H15 | 1.01.56 | 87 /166 | 3.29 | 11.08 | 0.38 | 9.45 | 0.46 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H15 | 48.10 | 41 /166 | 1.03 | 8.50 | 0.12 | 9.45 | 0.46 | |
| 05.07.2026 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 3 | H 15-16 | 54.54 | 1 /2 | 3.26 | 8.23 | 0.31 | 9.45 | 0.46 | |
| 04.07.2026 | Sommerløpene i Nord-Østerdal, løp 2 | H 15-16 | 30.34 | 1 /3 | 1.34 | 9.16 | 0.29 | 9.45 | 0.46 | |
| 28.06.2026 | O-karusell 8. løp Koamarka. Røflovatnet | A 4 KM | 52.35 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | H 15 | 1.25.24 | 8 /27 | 8.57 | 10.41 | 1.37 | 9.45 | 0.49 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | H 15 | 29.54 | 4 /27 | 0.45 | 8.16 | 0.12 | 9.45 | 0.49 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | H 15 | 17.19 | 10 /26 | 0.32 | 6.55 | 0.13 | 7.05 | 0.09 | |
| 11.06.2026 | SMN-cup 3 | H 15-16 | 10.28 | 3 /5 | 0.04 | 9.43 | 0.04 | 9.45 | 0.49 | |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | A4 | 37.44 | 3 | 0.23 | 8.41 | 0.05 | 9.45 | 0.49 | |
| 06.06.2026 | Vårløpet 2026 | H 15-16 | 51.06 | 1 /5 | 9.45 | 11.06 | 2.07 | 9.45 | 0.49 | |
| 03.06.2026 | O-karusell 4 - Verdalsmesterskap | H13-16 | 31.35 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2026 | O-karusell 3 | A 4 km | 58.01 | 8 /13 | 2.51 | 10.53 | 0.32 | 9.43 | 0.40 | |
| 14.05.2026 | KM sprint NTOK/SMN Cup nr 2 | H1516 | 16.31 | 4 /6 | 0.29 | 7.07 | 0.12 | 7.09 | 0.09 | |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | A4 | 44.54 | 7 | 6.03 | 9.38 | 1.18 | 9.43 | 0.40 | |
| 09.05.2026 | KM Mellom NTOK | H 15-16 | 36.05 | 1 /3 | 0.09 | 8.58 | 0.02 | 9.43 | 0.40 | |
| 06.05.2026 | O-karusell 2 | Vert | – | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2026 | Blåveisløpet | H 15-16 | 34.36 | 1 /5 | 1.01 | 9.19 | 0.16 | 9.43 | 0.37 | |
| 25.04.2026 | Vårsleppet mellomdistanse | H 15-16 | 34.42 | 5 /9 | 1.08 | 9.14 | 0.18 | 9.43 | 0.37 | |
| 25.04.2026 | Vårsleppet sprint | H 15-16 | 12.54 | 5 /9 | 0.02 | 6.46 | 0.01 | 7.05 | 0.10 | |
| 22.04.2026 | O-karusell 1 | A | 19.56 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2026 | Påskeløp | A3 | 38.55 | 5 | 3.51 | 9.19 | 0.55 | 9.43 | 0.37 | |
| 27.09.2025 | Bjørnarløpet | Pætløypa herrer | 1.30.27 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2025 | O-karusell 7 | Vert | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 1 gemensamma kontroller | 15.46 | 9 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 6 | 15.46 | 8 /39 | 0.01 | 9.41 | 0.01 | 10.20 | 0.43 | |
| 20.09.2025 | Loffelunken | H14 | 22.59 | 10 /26 | 0.17 | 9.50 | 0.07 | 10.29 | 0.54 | |
| 17.09.2025 | O-karusell 6, Bygdakamp 6 | B3 | 24.28 | 1 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2025 | Tour de Trondheim dag 3 (KM Lang) | H 13-14 | 39.01 | 4 /9 | 5.36 | 10.33 | 1.31 | 10.29 | 0.54 | |
| 13.09.2025 | Tour de Trondheim dag 2 og Ungdomsløp | H 13-14 | 27.01 | 1 /12 | 0.51 | 8.37 | 0.16 | 10.29 | 0.54 | |
| 12.09.2025 | Tour de Trondheim dag 1 (KM Sprint Nord-Trøndelag) | H 13-14 | 8.33 | 3 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2025 | TA-cup 9 finale | H 13-14 | 15.48 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2025 | TA-cup 8 | H 13-14 | 17.28 | 2 /5 | 0.32 | 9.39 | 0.18 | 10.29 | 0.54 | |
| 30.08.2025 | KM Lang NTOK | H 13-14 | 23.51 | 2 /5 | 0.44 | 8.33 | 0.16 | 10.43 | 0.56 | |
| 27.08.2025 | O-karusell 5, VM-lang | B 3,5 km | 33.44 | 1 /19 | 1.37 | 8.54 | 0.26 | 10.43 | 0.56 | |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | H 13-14 | 25.04 | 5 /13 | 0.08 | 10.08 | 0.03 | 10.43 | 0.56 | |
| 22.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, sprint | H 13-14 | 15.38 | 6 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | B3 | 25.49 | 1 | 0.31 | 9.05 | 0.11 | 10.43 | 0.56 | |
| 17.08.2025 | O-karusell 4 | B 5 km | 45.24 | 1 /16 | 1.53 | 9.37 | 0.24 | 10.43 | 0.56 | |
| 14.08.2025 | TA-cup 7 | H 13-14 | 29.26 | 3 /7 | 0.42 | 10.17 | 0.15 | 10.43 | 0.56 | |
| 13.08.2025 | Treningsløp | A 6 km | 1.10.09 | 2 | 3.39 | 10.27 | 0.33 | 10.30 | 0.47 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | H 14 | 14.30 | 21 /49 | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | H 14 | 29.09 | 9 /45 | 0.35 | 9.50 | 0.12 | 10.43 | 0.56 | |
| 06.07.2025 | Årefjällens 3-dagars, dag 3, lång | H14 | 35.26 | 1 /5 | 1.19 | 9.04 | 0.20 | 11.14 | 1.06 | |
| 05.07.2025 | Årefjällens 3-dagars, dag 2, medel | H14 | 27.16 | 1 /6 | 1.36 | 8.42 | 0.31 | 11.14 | 1.06 | |
| 04.07.2025 | Årefjällens 3-dagars, dag 1, sprint | H14 | 13.14 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | H 14 | 35.21 | 12 /34 | 1.06 | 10.47 | 0.20 | 11.28 | 1.10 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | H 14 | 30.30 | 15 /37 | 4.13 | 11.17 | 1.34 | 11.28 | 1.10 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | H 14 | 13.25 | 16 /35 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2025 | TA-cup 6 Inderøy. Granakammen | H 13-14 | 29.58 | 3 /3 | 1.36 | 11.37 | 0.37 | 11.28 | 1.10 | |
| 09.06.2025 | Trondheim Open, dag 2 | H 13-14 | 34.25 | 1 /5 | 1.36 | 10.42 | 0.30 | 11.28 | 1.10 | |
| 05.06.2025 | TA-cup 5 | H 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2025 | Treningsløp | B 3 km | 32.17 | 1 | 3.13 | 9.03 | 0.54 | 11.26 | 1.16 | |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | H 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2025 | O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena | B3 | 28.10 | 1 | 0.29 | 8.59 | 0.09 | 11.26 | 1.16 | |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | H 13-14 | 21.54 | 3 /10 | 0.12 | 9.59 | 0.05 | 11.26 | 1.16 | |
| 14.05.2025 | O-karusell 2 | B 3 km | 26.52 | 1 /16 | 0.41 | 10.09 | 0.15 | 11.26 | 1.16 | |
| 11.05.2025 | Blåveisløpet | H 13-14 | 25.55 | 2 /6 | 1.02 | 8.45 | 0.21 | 11.26 | 1.16 | |
| 08.05.2025 | TA-cup 4 | H1314 | 15.41 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | A4/A6 | 26.07 | 10 | 0.04 | 7.14 | 0.01 | 7.39 | 0.11 | |
| 30.04.2025 | O-karusell 1 | A 3 | 19.40 | 9 /30 | 0.10 | 7.28 | 0.04 | 7.48 | 0.12 | |
| 26.04.2025 | Vårsleppet mellomdistanse | H 13-14 | 24.45 | 2 /6 | 0.42 | 10.09 | 0.17 | 12.06 | 1.33 | |
| 26.04.2025 | Vårsleppet sprint | H 13-14 | 24.18 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 24.04.2025 | TA-cup 3 | H 13-14 | 13.14 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2025 | Påskeløp | Kort | 30.49 | 1 | 2.02 | 8.31 | 0.34 | 11.09 | 0.46 | |
| 10.04.2025 | TA-cup 2 | H 13-14 | 18.13 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2025 | TA-cup 1 | H 13-14 | 14.10 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2024 | KM natt | D/H 13-14 | 36.55 | 4 /7 | 3.39 | 12.31 | 1.14 | 12.32 | 1.36 | |
| 27.09.2024 | O-karusell 7 | Lang | 42.19 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten 3 gemensamma kontroller | 27.53 | 32 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten, 3 | 27.53 | 17 /24 | 2.01 | 14.42 | 1.04 | 14.07 | 0.59 | |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | H14 | 30.05 | 21 /25 | 0.56 | 12.43 | 0.24 | 12.36 | 1.36 | |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | B3 | 42.06 | 12 | 7.08 | 12.33 | 2.08 | 12.36 | 1.36 | |
| 15.09.2024 | O-karusell 6 | B5km | 54.11 | 1 /9 | 2.49 | 12.11 | 0.41 | 12.36 | 1.36 | |
| 14.09.2024 | U-cup 8 | H1314 | 16.45 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2024 | Publikumsløp NM-uka | A2,5km | 47.31 | 17 /26 | 3.13 | 16.33 | 1.07 | 14.07 | 0.59 | |
| 29.08.2024 | U-cup 7 | H 13-14 | 36.22 | 4 /6 | 1.37 | 12.18 | 0.33 | 12.38 | 1.35 | |
| 24.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | H 13-14 | 43.19 | 5 /11 | 2.26 | 11.12 | 0.38 | 12.38 | 1.35 | |
| 23.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | H 13-14 | 19.40 | 7 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | B3 | 39.42 | 13 | 5.03 | 12.11 | 1.33 | 12.38 | 1.35 | |
| 18.08.2024 | KM-Mellom | H 13-14 | 34.49 | 2 /4 | 2.24 | 11.30 | 0.48 | 12.38 | 1.35 | |
| 15.08.2024 | U-Cup 6 | H 13-14 | 20.58 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2024 | O-karusell 5 | B 2,5 | 36.53 | 4 /13 | 2.52 | 12.07 | 0.56 | 12.38 | 1.35 | |
| 11.08.2024 | KM langdistanse | H 13-14 | 33.37 | 2 /4 | 2.37 | 11.26 | 0.53 | 12.38 | 1.35 | |
| 06.07.2024 | Årefjällens 3-dagars, dag 2, medel | H14 | 36.08 | 6 /9 | 6.14 | 13.09 | 2.16 | 13.01 | 1.49 | |
| 05.07.2024 | Årefjällens 3-dagars, dag 1, sprint | H14 | 14.41 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | H 13 | 42.32 | 10 /32 | 3.00 | 12.58 | 0.55 | 13.12 | 1.46 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | H 13 | 57.44 | 23 /38 | 18.23 | 17.35 | 5.36 | 13.12 | 1.46 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | H 13 | 17.04 | 15 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2024 | O-karusell 4 / VM Lang | B 3,5 | 55.06 | 9 /20 | 6.38 | 13.26 | 1.37 | 13.12 | 1.46 | |
| 13.06.2024 | U-Cup 5 | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2024 | Vårløpet | H 13-14 | 25.22 | 6 /8 | 3.14 | 12.43 | 1.37 | 13.12 | 1.46 | |
| 05.06.2024 | Treningsløp | B 3 km | 22.07 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2024 | Trondheim Open, JWOC uttak lang | H 13-14 | 45.19 | 5 /7 | 1.39 | 11.23 | 0.25 | 13.12 | 1.46 | |
| 29.05.2024 | Bygdakamp 3 / O-karusell 3 | B 3 km | 34.30 | 8 /39 | 1.38 | 11.29 | 0.33 | 13.13 | 1.42 | |
| 23.05.2024 | U-cup 4 / KM Sprint | H 13-14 | 13.42 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2024 | Treningsløp - WOW | B 3 km | 33.22 | 6 | 0.13 | 11.22 | 0.04 | 13.13 | 1.42 | |
| 15.05.2024 | O-karusell 2 | Vert | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | B3 | 37.02 | 4 | 5.16 | 12.22 | 1.46 | 13.13 | 1.42 | |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | Løype: D45- 71.4 | 10.52 | 4 | 0.00 | 8.40 | 0.00 | 9.11 | 0.13 | |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | Løype: H13-16 131.2 | 9.40 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2024 | Blåveisløpet | H 13-14 | 24.18 | 5 /8 | 1.32 | 12.56 | 0.49 | 13.53 | 1.46 | |
| 25.04.2024 | U-cup 3 | H 13-14 | 15.43 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2024 | Vårsleppet mellomdistanse | H 13-14 | 41.40 | 4 /7 | 5.10 | 13.35 | 1.41 | 13.53 | 1.46 | |
| 20.04.2024 | Vårsleppet sprint | H 13-14 | 20.26 | 5 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2024 | U-cup 2 | H 13-14 | 18.56 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | B 3 | 15.44 | 9 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | H 13-14 | 56.03 | 38 /71 | 4.13 | 13.30 | 1.01 | 13.53 | 1.46 | |
| 04.04.2024 | U-cup 1 | H 13-14 | 23.54 | 5 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2023 | U-cup 10 | H1112 | 13.21 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 4 gemensamma kontroller | 24.43 | 12 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 2 | 24.43 | 23 /38 | 2.45 | 13.21 | 1.29 | 12.36 | 0.51 | |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | H12 | 26.00 | 7 /14 | 1.48 | 10.50 | 0.45 | 12.46 | 1.02 | |
| 11.09.2023 | O-karusell 7 | Lang | 48.43 | 12 /21 | 4.10 | 10.59 | 0.56 | 10.19 | 0.12 | |
| 07.09.2023 | U-Cup 9 | H 11-12 | 10.32 | 3 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | B3 | 39.43 | 20 | 2.11 | 13.53 | 0.46 | 14.28 | 2.05 | |
| 02.09.2023 | O-karusell 6 | C3.5km | 29.00 | 2 /10 | 0.42 | 11.15 | 0.16 | 12.46 | 1.02 | |
| 25.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | H 11-12 | 10.10 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | B3 | 38.51 | 8 | 1.39 | 12.03 | 0.31 | 14.23 | 2.17 | |
| 20.08.2023 | KM Stafett NTOK og STOK, åpne/direkte/individuelle klasser | H 11-12 | 26.48 | 4 /4 | 3.16 | 15.31 | 1.53 | 12.58 | 1.05 | |
| 19.08.2023 | KM mellom | H 11-12 | 35.03 | 3 /5 | 2.11 | 11.15 | 0.42 | 12.58 | 1.05 | |
| 17.08.2023 | U-cup 8 | H 11-12 | 10.45 | 5 /6 | 0.05 | 11.44 | 0.05 | 12.58 | 1.05 | |
| 16.08.2023 | O-karusell 5 | C 2 | 16.56 | 1 /14 | 0.35 | 10.38 | 0.22 | 12.58 | 1.05 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H12 | 39.24 | 64 /135 | 2.55 | 12.31 | 0.56 | 13.17 | 1.08 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H12 | 28.54 | 88 /135 | 3.05 | 13.46 | 1.28 | 13.17 | 1.08 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H12 | 34.48 | 88 /135 | 2.41 | 13.15 | 1.01 | 13.17 | 1.08 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H12 | 45.12 | 79 /135 | 2.10 | 13.31 | 0.39 | 13.17 | 1.08 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H12 | 38.06 | 65 /135 | 2.55 | 12.43 | 0.58 | 13.17 | 1.08 | |
| 14.06.2023 | Bygdakamp | B3 | 52.05 | 16 | 4.33 | 14.59 | 1.19 | 16.03 | 2.44 | |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | H 11-12 | 27.05 | 5 /10 | 0.02 | 12.31 | 0.01 | 13.06 | 1.09 | |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | H 11-12 | 23.18 | 4 /10 | 0.02 | 11.19 | 0.01 | 13.06 | 1.09 | |
| 08.06.2023 | U-cup 7 | H 11-12 | 15.19 | 1 /1 | 0.05 | 10.14 | 0.03 | 13.06 | 1.09 | |
| 07.06.2023 | O-karusell 4 | C2km | 21.45 | 3 /14 | 0.12 | 11.53 | 0.07 | 13.06 | 1.09 | |
| 04.06.2023 | KM langdistanse NTOK | H 11-12 | 21.47 | 3 /4 | 0.02 | 11.47 | 0.01 | 13.06 | 1.09 | |
| 01.06.2023 | U-Cup 6 | H 11-12 | 19.02 | 4 /5 | 2.17 | 13.32 | 1.37 | 13.06 | 1.09 | |
| 31.05.2023 | BK3 / O-sjuer 5 | C2 | 21.45 | 6 | 1.09 | 11.52 | 0.38 | 13.44 | 1.26 | |
| 25.05.2023 | U-cup 5 | H 11-12 | 19.46 | 2 /5 | 0.05 | 11.53 | 0.03 | 13.44 | 1.26 | |
| 24.05.2023 | O-karusell 3 | Vert | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2023 | KM Sprint | H 11-12 | 14.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2023 | U-Cup 4 | H 11-12 | 19.14 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | C5 | 1.13.53 | 4 | 7.30 | 12.54 | 1.19 | 13.44 | 1.26 | |
| 04.05.2023 | U-cup 3 | H11-12 | 11.03 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2023 | O-karusell 2 | A 3 | 28.00 | 24 /36 | 0.55 | 10.03 | 0.20 | 10.39 | 0.12 | |
| 01.05.2023 | Vårløpet | H 11-12 | 31.08 | 3 /6 | 4.16 | 15.00 | 2.03 | 13.44 | 1.26 | |
| 27.04.2023 | U-cup 2 | H 11-12 | 12.20 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | B/C 2 | 17.08 | 9 | 0.17 | 10.04 | 0.10 | 12.15 | 0.39 | |
| 23.04.2023 | Blåveisløpet | H 11-12 | 25.59 | 4 /5 | 2.10 | 14.19 | 1.12 | 14.26 | 1.34 | |
| 20.04.2023 | U-cup 1 | H 11-12 | 14.12 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2023 | O-karusell 1 | C 2 | 22.33 | 7 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2023 | Treningsløp | C 2 | 22.00 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2023 | Treningsløp | Råtass | 22.36 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2023 | Påskeløp | C Kort | 29.37 | 13 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 10.04.2023 | Påskeløp | Råtass | 18.59 | – | 0.13 | 11.28 | 0.08 | 10.52 | 0.14 | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten 4 gemensamma kontroller | 30.42 | 25 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten, 8 | 30.42 | 32 /44 | 2.00 | 14.08 | 0.55 | 14.00 | 0.47 | |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | H12 | 37.37 | 18 /20 | 6.19 | 17.11 | 2.53 | 14.41 | 1.36 | |
| 11.09.2022 | KM langdistanse NTOK | H 11-12 | 29.01 | 4 /4 | 1.08 | 14.22 | 0.34 | 14.41 | 1.36 | |
| 10.09.2022 | O-karuell 7 | C2 | 42.24 | 7 /12 | 5.35 | 16.56 | 2.14 | 14.41 | 1.36 | |
| 07.09.2022 | O-karusell 6 | C2 | 22.14 | 8 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2022 | Bygdakamp 6 | B3 | 43.14 | 33 | 6.32 | 18.34 | 2.48 | 18.41 | 3.20 | – |
| 28.08.2022 | KM Stafett NTOK og STOK - induviduelle klasser | H 11-12 | 19.32 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | KM mellomdistanse NTOK | H 11-12 | 40.21 | 4 /5 | 3.43 | 14.00 | 1.17 | 13.58 | 1.26 | |
| 24.08.2022 | O-karusell 5 | B2,5 | 1.05.08 | 12 /14 | 10.57 | 24.31 | 4.07 | 18.41 | 3.20 | – |
| 20.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | H 11-12 | 36.39 | 5 /9 | 1.15 | 13.05 | 0.27 | 13.58 | 1.26 | |
| 10.08.2022 | Treningsløp | A 3 | 50.04 | 15 | 3.35 | (13.39) | 0.59 | 9.23 | 0.17 | – |
| 22.06.2022 | O-karusell 4 | C2,9 | 56.14 | 18 /22 | 3.10 | 18.22 | 1.02 | 14.12 | 1.32 | |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2022 | O-karusell 3/klubbmesterskap | C2,5 | 34.19 | 11 /21 | 1.10 | 13.29 | 0.27 | 14.12 | 1.32 | |
| 25.05.2022 | O-karusell 2 | C2 | 23.06 | 3 /14 | 1.51 | 11.36 | 0.56 | 14.22 | 1.48 | |
| 22.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 2 | H 11-12 | 21.03 | 5 /7 | 3.24 | 14.43 | 2.23 | 14.22 | 1.48 | |
| 21.05.2022 | Verdal 2-dagers - Dag 1 | H 11-12 | 31.23 | 5 /6 | 9.05 | 18.06 | 5.14 | 14.22 | 1.48 | |
| 14.05.2022 | Blåveisløpet | H 11-12 | 45.41 | 5 /9 | 6.41 | 16.07 | 2.21 | 14.22 | 1.48 | |
| 13.05.2022 | TA-sprint finale | H11-12 | 11.14 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2022 | O-karusell 1 | C2 | 19.59 | 9 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2022 | O-karusell 1 | råtass | 16.09 | – | 4.16 | 11.16 | 2.58 | – | – | – |
| 04.05.2022 | Bygdakamp 1 | C 2,5 | 34.19 | 11 | 1.30 | 13.59 | 0.37 | 14.22 | 1.48 | |
| 28.04.2022 | T-A-sprint 3 | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2022 | T-A-sprint 2 | H 11-12 | 15.45 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2022 | Treningsløp | C 2 | 37.51 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2021 | O-karusell 7 | C2 | 31.49 | 11 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2021 | Bygdakamp 6 | N1 | 30.12 | – | 0.12 | 12.27 | 0.05 | 12.04 | 0.53 | |
| 25.08.2021 | O-karusell 5 | C2 | 42.17 | 15 /21 | 8.34 | 21.09 | 4.17 | 16.07 | 1.36 | |
| 25.08.2021 | O-karusell 5 | råtass | 32.54 | – | 2.06 | 16.08 | 1.02 | 15.36 | 0.49 | – |
| 09.06.2021 | BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | C2 | 36.33 | 14 | 3.50 | 14.01 | 1.28 | 13.48 | 1.03 | |
| 06.05.2021 | TA-sprint 5 | Åpen1,5 | 25.50 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2021 | Blåveisløpet | H 9-10 | 22.53 | – | 2.44 | 11.57 | 1.26 | 12.08 | 1.19 | – |
| 28.04.2021 | Treningsløp | C 2 | 50.33 | 5 | 0.52 | 16.27 | 0.17 | 15.54 | 0.56 | – |
| 28.04.2021 | Treningsløp | Råtass | 25.23 | – | 0.14 | 14.29 | 0.08 | – | – | – |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | B3 | 38.51 | 42 | 5.06 | 16.38 | 2.11 | 17.38 | 2.57 | – |
| 12.09.2020 | Mini-Ælgjakten | N1 | 30.12 | – | 0.12 | 14.43 | 0.06 | – | – | – |
| 22.08.2020 | Markaløpet | B 2,5 | 1.05.08 | 12 | 12.58 | 24.56 | 4.58 | – | – | – |
| 08.05.2019 | Bygdakamp 2 | C 2 | 22.14 | 8 | 3.44 | 12.40 | 2.08 | – | – | – |
| 24.04.2019 | Kopi av BK 1 | C 2 | 31.49 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Stafett | H13-16 | Verdal OK 1 | 1 | 28.54 | 4 | – |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Nord-Trøndelag 1 | 2 | 14.10 | 29 | 18 |