Løperprofil
Hilde Beate Beitland
Stjørdals-Blink
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
10 løp
Sprintrankingen
8 løp
B-rankingen
17 løp
C-rankingen
8 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 20.29
- Løpskapasitet
- 17.17
- O-evne
- 3.13
- Jevnhet ±
- 10,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.34
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 133 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,6 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4216 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4392 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,107 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0272 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 7,18 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,6 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4684 |
| bomVekt | 77,06 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8915 |
| bomStorSigma | 0,9642 |
| antallBom | 30 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,065 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1609 |
| havariVekt | 15,63 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0085 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0596 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0021 |
| fartSesongSin | 0,0072 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4599,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5454,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.35
- Løpskapasitet
- 12.15
- O-evne
- 0.20
- Jevnhet ±
- 7,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.19
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 1,0
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±1,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 27.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4128 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,4381 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0724 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0252 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,17 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,53 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1401 |
| bomVekt | 82,32 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4503 |
| bomStorSigma | 0,8334 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0485 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0527 |
| havariVekt | 6,65 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0153 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7324 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | −0,011 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4545,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4666,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 20.12
- Løpskapasitet
- 17.26
- O-evne
- 2.46
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.34
- Sikkerhet
- 12
- Bommer per løp
- 5,4
- Typisk bom
- 87 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 18 (sist 08.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,3098 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,32 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,08 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0276 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,53 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 12,08 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5458 |
| bomVekt | 101,26 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4647 |
| bomStorSigma | 0,8 |
| antallBom | 59 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0433 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0658 |
| havariVekt | 8,53 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0024 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0646 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0019 |
| fartSesongSin | −0,0042 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4102,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4754 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.09
- Løpskapasitet
- 12.41
- O-evne
- 1.28
- Jevnhet ±
- 8,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.29
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 86 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 24.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0048 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0053 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0807 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,22 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,89 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8194 |
| bomVekt | 18,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4501 |
| bomStorSigma | 0,8952 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0455 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,068 |
| havariVekt | 1,41 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7763 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | −0,0025 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2995,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3340,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 22 | 27.09.2026 Älgjakten, bom 2.02 | 72 | nr. 3295 |
| Bom over fem minutter | 51 | 01.09.2026 SK10 Selbuskogen, bom 6.05 | 124 | nr. 4102 |
| Bom over ti minutter | 76 | 23.08.2026 Midt-Norsk Mesterskap - Stafett - Individuelle klasser, bom 10.08 | 294 | nr. 5501 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.2026 | Nattløp Fellesstart | ABC | 32.28 | 27 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan 4 gemensamma kontroller | 27.56 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan, 5 | 27.56 | 3 /14 | 3.00 | 14.35 | 1.34 | 20.31 | 3.14 | |
| 26.09.2026 | Loffelunken | Blå 3,0 | 59.51 | 17 /21 | 4.01 | 19.34 | 1.19 | 20.31 | 3.14 | |
| 15.09.2026 | Nattløp 2 | A | 29.53 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2026 | Nattløp 1 | B3 | 46.13 | 8 | 2.23 | 20.30 | 1.03 | 20.13 | 2.46 | |
| 01.09.2026 | SK10 Selbuskogen | B3 | 46.34 | 8 | 8.32 | 21.41 | 3.58 | 20.13 | 2.46 | |
| 30.08.2026 | KM lang og finale SMN-cup Inderøy | AK-åpen | 1.24.13 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2026 | SMN Cup 4 | Åpen 2.0 | 26.46 | 5 /7 | 0.09 | 13.10 | 0.04 | 12.32 | 0.22 | |
| 23.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Stafett - Individuelle klasser | AK-åpen | 1.25.51 | 18 /18 | 18.24 | 23.10 | 4.58 | 21.36 | 4.27 | |
| 22.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | AK-åpen | 1.17.20 | 47 /50 | 15.43 | 23.53 | 4.51 | 21.36 | 4.27 | |
| 21.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap • Ungdomsløp 6 - Sprint | AK-åpen | 28.37 | 9 /12 | 1.15 | 13.20 | 0.35 | 12.32 | 0.22 | |
| 23.06.2026 | SBO-mesterskapet 2026 | D 45- | 48.20 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | AK-åpen | 1.23.17 | 69 /81 | 25.21 | 23.41 | 7.13 | 20.19 | 3.35 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | AK-åpen | 1.19.24 | 42 /56 | 22.18 | 21.54 | 6.09 | 20.19 | 3.35 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | AK-åpen | 38.02 | 78 /85 | 13.27 | (17.29) | 6.11 | 12.07 | 0.28 | |
| 16.06.2026 | Stjørdalskarusell nr. 6 - 2026 | A3 | 1.12.30 | 11 | 12.09 | 22.00 | 3.41 | 20.19 | 3.35 | |
| 11.06.2026 | SMN-cup 3 | Åpen 2.0 | 17.00 | 1 /3 | 0.04 | 15.47 | 0.04 | 20.19 | 3.35 | |
| 09.06.2026 | Treningsløp Remarka | B | 57.04 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2026 | Byåsenstafetten individuelle klasser | AK-åpen | – | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | AK-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2026 | Stjørdalskarusell nr 4-2026 | 3km | 1.05.10 | 10 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2026 | KM sprint NTOK/SMN Cup nr 2 | Å2,0 | 26.17 | 4 /5 | 1.09 | 12.25 | 0.33 | 12.03 | 0.10 | |
| 12.05.2026 | Treningsløp Sprintstafett Tangen | AB1 | 16.16 | 21 | 0.02 | 11.54 | 0.01 | 12.03 | 0.10 | |
| 12.05.2026 | Treningsløp Sprintstafett Tangen | NC2 | 8.42 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2026 | KM Mellom NTOK | AK-åpen | 52.24 | 9 /9 | 2.47 | 19.39 | 1.04 | 19.25 | 2.10 | |
| 28.04.2026 | Treningsløp Vikanåsen | A Postplukk | 1.30.47 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2026 | Blåveisløpet | AK-åpen | 1.14.11 | 11 /11 | 15.00 | 23.56 | 4.50 | 19.14 | 2.46 | – |
| 21.04.2026 | SK 2 | B4 | 33.30 | 8 | 4.50 | 21.56 | 3.10 | 20.30 | 2.42 | |
| 14.04.2026 | Stjørdalskarusell nr. 1-2026 | B3 | 53.11 | 11 | 10.31 | 21.35 | 4.16 | 20.30 | 2.42 | |
| 07.04.2026 | Treningsløp SBO | A1 | 14.45 | 27 | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2026 | Treningsløp SBO | A3 | 25.40 | 28 | 1.40 | 15.13 | 0.59 | 12.50 | 0.11 | |
| 27.09.2025 | Bjørnarløpet | Litjpætløypa | 1.09.57 | 9 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2025 | Nattcup #3 | C | 43.23 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan 6 gemensamma kontroller | 29.22 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten utom tävlan, 5 | 29.22 | 2 /4 | 3.55 | 17.45 | 2.22 | – | – | – |
| 20.09.2025 | Loffelunken | Orange 3,0 | 46.11 | 22 /32 | 7.41 | 19.46 | 3.17 | 20.06 | 2.33 | |
| 02.09.2025 | SK#10 | B | 1.11.56 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | B-åpen 17- | 52.36 | 24 /29 | 5.18 | 21.17 | 2.09 | 20.22 | 2.30 | |
| 20.05.2025 | Treningsløp SBO | B2,5 | 45.38 | 10 | 4.26 | 20.54 | 2.02 | 19.52 | 2.29 | |
| 11.05.2025 | Blåveisløpet | B-åpen 17- | 1.02.24 | 5 /12 | 7.27 | 21.04 | 2.31 | 19.52 | 2.29 | |
| 06.05.2025 | Stjørdalskarusell nr. 3-2025 | B3 | 1.01.15 | 4 | 5.06 | 16.57 | 1.25 | 19.52 | 2.29 | |
| 03.04.2025 | TA-cup 1 | Åpen 2.0 | 22.11 | 5 /9 | 0.46 | 11.04 | 0.23 | 10.26 | 0.08 | – |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | Medelsvår 3 km | 42.42 | 34 /39 | 0.49 | 18.03 | 0.21 | 20.06 | 2.47 | |
| 10.09.2024 | Stjørdalskarusell nr. 8-2024 | Løype: C AB | 1.00.09 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Åpne klasser | B-åpen 17- | 45.30 | 5 /11 | 3.05 | 17.18 | 1.10 | 20.11 | 3.00 | |
| 24.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | C-åpen 17- | 26.16 | 1 /5 | 0.09 | 14.43 | 0.05 | 15.26 | 1.18 | |
| 20.08.2024 | SK6 Svartkamhytta | B3 | 1.08.04 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | C-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | B-åpen 17- | 1.12.33 | 101 /128 | 19.33 | 23.15 | 6.16 | 21.02 | 3.20 | |
| 04.06.2024 | Stjørdalskarusell nr. 5-2024 | B3 | 1.13.45 | 5 | 9.36 | 20.46 | 2.42 | 21.02 | 3.20 | |
| 06.05.2024 | Malvik #5 - Stavsjøen | Lett | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten Ej tidtagning 1 gemensamma kontroller | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten Ej tidtagning, 4 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | Medelsvår 3 km | 1.10.55 | 41 /48 | 11.07 | 24.30 | 3.50 | 21.39 | 2.55 | |
| 26.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | B-åpen 17- | 1.09.40 | 21 /24 | 8.26 | 22.42 | 2.45 | 20.38 | 2.37 | |
| 25.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | B-åpen 17- | 21.59 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2023 | KM langdistanse NTOK | B-åpen 17- | 56.22 | 3 /3 | 7.30 | 22.20 | 2.58 | 20.19 | 2.24 | |
| 25.04.2023 | Stjørdalskarusell nr.1-2023 | B3 | 1.27.51 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2023 | Blåveisløpet | C-åpen 17- | 27.57 | 3 /7 | 0.26 | 15.24 | 0.14 | 16.28 | 1.26 | |
| 18.04.2023 | Treningsløp Håmmårsbukta | B | 49.42 | 4 | 5.39 | 18.27 | 2.06 | 18.26 | 2.00 | – |
| 11.04.2023 | Treningsløp SBO | Kort | 22.55 | 5 | 0.27 | 7.32 | 0.09 | 7.53 | 0.09 | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten Ej tidtagning 3 gemensamma kontroller | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten Ej tidtagning, 6 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | Lätt 2,5 km | 35.37 | 9 /23 | 1.37 | 16.16 | 0.44 | 16.40 | 1.35 | |
| 13.09.2022 | Stjørdalsmesterskap 2022 | B åpen | 1.10.44 | 6 | 16.10 | 24.25 | 5.35 | – | – | – |
| 11.09.2022 | KM langdistanse NTOK | C-åpen 17- | 32.06 | 4 /6 | 0.12 | 15.53 | 0.06 | 16.40 | 1.35 | |
| 30.08.2022 | Treningsløp_Nævra | B2,5 | 58.24 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | KM mellomdistanse NTOK | C-åpen 17- | 46.56 | 3 /4 | 6.55 | 16.17 | 2.24 | 16.28 | 1.53 | |
| 20.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | C-åpen 17- | 44.34 | 2 /4 | 3.59 | 15.55 | 1.25 | 16.28 | 1.53 | |
| 19.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | C-åpen 17- | 15.35 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 26.07.2022 | O-Ringen Uppsala, etapp 2 | Etappstart Lätt 2,5 | 37.31 | 29 /88 | 0.58 | 15.45 | 0.24 | 16.47 | 1.55 | |
| 05.07.2022 | Treningsløp SBO | C2 | 18.28 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2022 | Stjørdalskarusell nr. 2-2022 | C2 | 54.38 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2022 | Blåveisløpet | C-åpen 17- | 53.30 | 7 /10 | 12.22 | 18.52 | 4.22 | 16.37 | 2.21 | – |
| 26.04.2022 | Treningsløp SBO | C2 | 48.30 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2021 | SBO treningsløp | C2 | 38.16 | 4 | 3.42 | 18.10 | 1.45 | – | – | – |
| 21.08.2021 | KM sprint | C-åpen 17- | 17.37 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2021 | Treningsløp SBO | Løype 3 | 13.18 | 17 | 0.35 | 11.18 | 0.30 | – | – | – |
| 08.05.2021 | Vårløpet 2021 | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2021 | Blåveisløpet | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |