Løperprofil
Astrid Svendgård
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
B-rankingen
58 løp
C-rankingen
5 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.09
- Løpskapasitet
- 12.31
- O-evne
- 1.38
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.54
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 134 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 15.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1015 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,128 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0795 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0618 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,82 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,53 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9731 |
| bomVekt | 10,25 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8975 |
| bomStorSigma | 0,6301 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,049 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0675 |
| havariVekt | 0,98 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0014 |
| fartSesongSin | −0,0035 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3330,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3767,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.55
- Løpskapasitet
- 8.39
- O-evne
- 0.16
- Jevnhet ±
- 5,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.45
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 1,3
- Typisk bom
- 64 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 03.04.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0649 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0868 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0567 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,081 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,23 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,19 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4847 |
| bomVekt | 15,65 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,154 |
| bomStorSigma | 0,5618 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0808 |
| havariVekt | 0,47 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8329 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | −0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3206,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3303,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.47
- Løpskapasitet
- 13.15
- O-evne
- 1.33
- Jevnhet ±
- 9,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.15
- Sikkerhet
- 34
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 59 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0332 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0336 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0987 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0168 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 11,57 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 33,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9587 |
| bomVekt | 246,68 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3621 |
| bomStorSigma | 0,7968 |
| antallBom | 116 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0264 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0322 |
| havariVekt | 22,13 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0023 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0858 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0018 |
| fartSesongSin | −0,0068 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3116,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3480,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.07
- Løpskapasitet
- 11.30
- O-evne
- 1.36
- Jevnhet ±
- 8,9 %
- Usikkerhet ±
- 3.25
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 09.06.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1028 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1427 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0889 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2315 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,03 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9399 |
| bomVekt | 4,01 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4453 |
| bomStorSigma | 0,8515 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,046 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0678 |
| havariVekt | 0,45 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0004 |
| fartSesongSin | −0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2717,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3096,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 15 | 30.08.2026 KM lang og finale SMN-cup Inderøy , bom 3.13 | 128 | nr. 4137 |
| Bom over fem minutter | 65 | 20.06.2026 O-festivalen mellom, bom 17.08 | 143 | nr. 3602 |
| Bom over ti minutter | 65 | 20.06.2026 O-festivalen mellom, bom 17.08 | 508 | nr. 5764 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | C-åpen 10-16 | 1.15.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2026 | Loffelunken | Orange 3,0 | 39.55 | 6 /25 | 1.33 | 13.54 | 0.32 | 14.48 | 1.33 | |
| 09.09.2026 | O-sjuer 11/Bygdakamp 6 - Vulusjøen (Skallstuggu) | B3 | 42.12 | 27 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2026 | KM lang og finale SMN-cup Inderøy | B-åpen 17- | 1.11.38 | 4 /7 | 5.34 | 16.53 | 1.19 | 14.46 | 1.35 | |
| 23.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Stafett - Individuelle klasser | B-åpen 17- | 39.43 | 3 /5 | 0.01 | 14.03 | 0.00 | 14.46 | 1.35 | |
| 22.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap - Langdistanse | B-åpen 17- | 52.31 | 4 /24 | 3.28 | 15.11 | 1.00 | 14.46 | 1.35 | |
| 19.08.2026 | O-sjuer 9 - Frol barneskole | B3 | 14.59 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2026 | Jubileumsløpet - Grønningen rundt | Halv Grønningen (B-nivå) | 1.36.40 | 7 /8 | 11.03 | 14.10 | 1.37 | 14.13 | 1.56 | – |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | B-åpen 17- | 47.29 | 9 /66 | 4.38 | 14.20 | 1.24 | 14.33 | 1.37 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | B-åpen 17- | 1.06.43 | 16 /61 | 21.26 | 17.49 | 5.44 | 14.33 | 1.37 | |
| 17.06.2026 | O-sjuer 8 - Moan | B3 | 19.39 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2026 | Bygdakamp 4 - Torsbustaden | B3 | 36.42 | 7 | 2.02 | 12.30 | 0.42 | 14.33 | 1.37 | |
| 05.06.2026 | Kviknekarusell 6 | B3 | 1.06.08 | 24 | 5.58 | (22.44) | 2.03 | 14.33 | 1.37 | |
| 03.06.2026 | O-sjuer 7 - Furuhevilen | B3 | 39.15 | 2 | 0.53 | 11.41 | 0.16 | 14.33 | 1.37 | |
| 27.05.2026 | Bygdakamp 3 | B | 38.35 | 17 | – | – | – | – | – | – |
| 20.05.2026 | O-sjuer 6 - Gjeldsåsen | B3 | 1.06.08 | 24 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2026 | O-sjuer 5/Bygdakamp 2 - Masteråsen | B3 | 44.32 | 26 | 2.34 | 14.22 | 0.50 | 14.31 | 1.32 | |
| 06.05.2026 | O-sjuer 4 - Storåsen, Langåselva | B3 | 41.16 | 10 | 3.00 | 13.19 | 0.58 | 14.31 | 1.32 | |
| 29.04.2026 | Bygdakamp 1 | B3 | 44.35 | 17 | 3.21 | 14.00 | 1.03 | 14.37 | 1.35 | |
| 26.04.2026 | Blåveisløpet | B-åpen 17- | 44.10 | 4 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 15.04.2026 | O-sjuer 2 - Staupsmarka | B3 | 19.42 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2026 | O-sjuer 1 - Røstad | B3 | 12.18 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 15.03.2026 | Blåveissprinten | N2-åpen 9-16 | 19.13 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2025 | Loffelunken | Orange 3,0 | 32.23 | 3 /32 | 2.28 | 13.52 | 1.03 | 14.49 | 1.37 | |
| 17.09.2025 | O-karusell 6, Bygdakamp 6 | B3 | 35.28 | 14 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2025 | O-sjuer 11 Røstad | B3 | 18.32 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2025 | O-sjuer 10 Momarka | B3 | 26.32 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | B-åpen 17- | 33.41 | 6 /29 | 0.32 | 13.38 | 0.13 | 14.59 | 1.40 | |
| 20.08.2025 | O-sjuer 8 / Bygdakamp 5 (Heståsdalen) | B3 | 57.09 | 41 | 15.45 | 20.07 | 5.33 | 14.59 | 1.40 | |
| 14.08.2025 | O-sjuer 7, Storlidalen | B3 | 40.59 | 8 | 2.23 | 14.26 | 0.50 | 14.59 | 1.40 | |
| 04.06.2025 | O-karusell 3, Bygdakamp 3 | B 3 km | 41.48 | 19 /42 | 3.51 | 14.27 | 1.46 | 14.43 | 1.34 | |
| 25.05.2025 | Verdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2025 | O-sjuer 5 / Bygdakamp 2 Nybrotta HL-arena | B3 | 45.22 | 22 | 3.27 | 14.28 | 1.06 | 14.39 | 1.33 | |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | B-åpen 17- | 31.54 | 8 /19 | 2.24 | 14.33 | 1.06 | 14.39 | 1.33 | |
| 14.05.2025 | O-sjuer 4 Ytterøya | B3 | 38.28 | 9 | 3.09 | 13.46 | 1.08 | 14.39 | 1.33 | |
| 07.05.2025 | Bygdakamp nr 1 | C2/B3 | 17.45 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | O-sjuer 3 Masteråsen | B3 | 52.42 | 17 | 5.16 | 14.28 | 1.27 | 14.31 | 1.33 | |
| 23.04.2025 | O-sjuer 2 Staupshaugen | B3 | 23.20 | 15 | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | C-åpen 10-16 | 32.38 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2025 | TA-cup 1 | Åpen 2.5 | 21.17 | 24 /30 | 3.32 | 10.27 | 1.44 | 8.59 | 0.20 | – |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | Medelsvår 3 km | 29.28 | 10 /39 | 1.03 | 12.27 | 0.27 | 14.41 | 1.33 | |
| 18.09.2024 | Bygdakamp 6 | B3 | 46.28 | 21 | 0.02 | 13.52 | 0.01 | 14.41 | 1.33 | |
| 11.09.2024 | O7-10 Røstad | B3 | 21.47 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2024 | O7-9 Nybrotta (gamle skistadion) | B3 | 43.36 | 16 | 7.49 | 15.07 | 2.43 | 14.41 | 1.33 | |
| 21.08.2024 | O7-7 / BK-5 Vulusjøen | B3 | 41.21 | 16 | 0.28 | 12.42 | 0.09 | 14.46 | 1.33 | |
| 11.08.2024 | KM langdistanse | B-åpen 17- | 42.53 | 2 /3 | 3.21 | 14.35 | 1.08 | 14.46 | 1.33 | |
| 12.06.2024 | O7-6 / BK-4 Masteråsen | B3 | 42.41 | 19 | 2.25 | 13.33 | 0.46 | 14.56 | 1.35 | |
| 09.06.2024 | Vårløpet | B-åpen 17- | 26.46 | 2 /15 | 1.40 | 13.25 | 0.50 | 14.56 | 1.35 | |
| 05.06.2024 | Skøynarkarusell 5 og O-sjuer | B3 | 54.50 | 16 | 10.48 | 17.33 | 3.27 | 14.56 | 1.35 | |
| 23.05.2024 | U-cup 4 / KM Sprint | B-åpen 17- | 13.41 | 2 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2024 | Bygdakamp 2 | B3 | 42.12 | 18 | 1.54 | 14.06 | 0.38 | 14.54 | 1.33 | |
| 24.04.2024 | O7-2 Børsåsen | B3 | 47.48 | 17 | 4.34 | 14.46 | 1.25 | 15.02 | 1.36 | |
| 17.04.2024 | O-karusell 1 / Bygdakamp 1 | B 3 | 16.46 | 16 /58 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | Medelsvår 3 km | 40.56 | 10 /48 | 0.55 | 14.08 | 0.19 | 15.10 | 1.36 | |
| 13.09.2023 | O-sjuer 10, Momarka | B3 | 27.31 | 7 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | B-åpen 17- | 1.02.25 | 18 /24 | 15.04 | 20.20 | 4.54 | 15.10 | 1.42 | |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | B3 | 39.38 | 13 | 1.52 | 12.18 | 0.35 | 15.10 | 1.42 | |
| 19.08.2023 | KM mellom | B-åpen 17- | 54.14 | 3 /10 | 1.16 | 13.39 | 0.19 | 15.10 | 1.42 | |
| 16.08.2023 | O-sjuer 7, Masteråsen | B3 | 1.02.44 | 10 | 1.46 | 14.15 | 0.24 | 15.10 | 1.42 | |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | 3-dagars Medelsvår 3,3 | 46.04 | 7 /65 | 1.44 | 12.00 | 0.27 | 15.11 | 1.44 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | 3-dagars Medelsvår 3,3 | 31.24 | 14 /65 | 1.14 | 12.32 | 0.30 | 15.11 | 1.44 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | 3-dagars Medelsvår 3,3 | 59.44 | 30 /65 | 11.00 | 17.17 | 3.11 | 15.11 | 1.44 | |
| 14.06.2023 | Bygdakamp | B3 | 1.18.01 | 36 | 11.13 | 22.26 | 3.14 | 16.08 | 1.51 | |
| 11.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 2 | B-åpen 17- | 40.12 | 6 /22 | 3.28 | 15.15 | 1.19 | 16.08 | 1.51 | |
| 10.06.2023 | Oppdal 2-dagers. Dag 1 | B-åpen 17- | 36.29 | 7 /26 | 1.25 | 16.01 | 0.37 | 16.08 | 1.51 | |
| 07.06.2023 | O-sjuer 6, Skallstuggu | B3 | 34.47 | 15 | 1.01 | 15.31 | 0.27 | 16.08 | 1.51 | |
| 03.05.2023 | O-sjuer 3, Børsåsen | B3 | 38.15 | 12 | 3.12 | 13.37 | 1.08 | 15.38 | 1.56 | |
| 01.05.2023 | Vårløpet | B-åpen 17- | 31.50 | 4 /6 | 1.07 | 13.30 | 0.28 | 15.38 | 1.56 | |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | B/C 2 | 19.21 | 17 | 2.13 | 11.22 | 1.18 | 11.35 | 1.10 | – |
| 19.04.2023 | O-sjuer 2, Staupshaugen | B3 | 20.14 | 11 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2023 | O-sjuer 1, Røstad | A6 | 25.23 | 10 | 0.59 | 9.32 | 0.22 | – | – | – |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | Medelsvår 3 km | 45.12 | 29 /45 | 12.06 | 18.27 | 4.56 | 16.30 | 2.08 | |
| 11.09.2022 | KM langdistanse NTOK | B-åpen 17- | 40.57 | 9 /15 | 3.33 | 16.25 | 1.25 | 16.30 | 2.08 | |
| 07.09.2022 | O-sjuer 9, Masteråsen | B3 | 1.11.58 | 15 | 2.47 | 19.30 | 0.45 | 16.30 | 2.08 | |
| 30.08.2022 | Bygdakamp 6 | B3 | 41.23 | 30 | 7.49 | 17.47 | 3.21 | 16.07 | 2.06 | |
| 24.08.2022 | O-sjuer 8, Vulusjøen | B3 | 34.17 | 14 | 1.15 | 13.59 | 0.31 | 16.07 | 2.06 | |
| 20.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | B-åpen 17- | 1.10.10 | 12 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2022 | O-sjuer 7 BK 5, Storlidalen | B3 | 48.42 | 29 | 5.52 | 16.10 | 1.57 | 16.07 | 2.06 | |
| 15.06.2022 | Bygdakamp 4 | B3 | 34.09 | 21 | 4.48 | 14.37 | 2.03 | 16.05 | 1.54 | |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2022 | Oppdal 2-dagers | B-åpen 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 08.06.2022 | O-sjuer 6, Lavøya | B3 | 46.56 | 15 | 1.57 | 16.13 | 0.40 | 16.05 | 1.54 | |
| 01.06.2022 | Bygdakamp 3 | B3 | 47.06 | 19 | 6.15 | 15.45 | 2.05 | 16.05 | 1.54 | |
| 25.05.2022 | Skøynarkarusell 6 | B3 | 47.06 | 19 | 6.15 | 15.57 | 2.07 | 16.22 | 1.51 | – |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | B3 | 53.50 | 25 | 14.31 | 18.53 | 5.06 | 16.22 | 1.51 | – |
| 14.05.2022 | Blåveisløpet | B-åpen 17- | 35.10 | 3 /17 | 0.14 | 13.54 | 0.06 | 16.22 | 1.51 | – |
| 11.05.2022 | O-sjuer 3, Langåselva | B3 | 57.05 | 22 | 1.12 | 17.02 | 0.21 | 16.22 | 1.51 | – |
| 27.04.2022 | O-sjuer 2, Børsåsen | B3 | 1.00.42 | 15 | 2.42 | 15.52 | 0.42 | – | – | – |
| 20.04.2022 | O-sjuer 1, Røstad | B3 | 17.47 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2021 | Treningsløp natt | C2 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2021 | BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | C2 | 28.48 | 2 | 0.33 | 11.03 | 0.13 | 12.44 | 1.01 | |
| 02.05.2021 | Blåveisløpet | Publikum | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.10.2020 | O-karusell 6, åpent kretsløp ultralang | C2 | 25.03 | 17 | 2.05 | 11.50 | 0.59 | 13.10 | 1.20 | |
| 04.09.2019 | O-Sjuer 9 | C2 | 49.04 | 16 | 9.57 | 20.42 | 4.12 | 17.06 | 1.31 | |
| 21.08.2019 | O-Sjuer 8 | C2 | 32.56 | 9 | 2.40 | 17.04 | 1.23 | 16.16 | 1.01 | – |
| 14.08.2019 | O-Sjuer 7 | C2 | 31.33 | 8 | 1.32 | 16.34 | 0.48 | 16.16 | 1.01 | – |
| 24.06.2018 | Norsk O-Festival mellom | Dir N | 46.05 | 28 /44 | 1.01 | 18.35 | 0.25 | – | – | – |