Løperprofil
Guro Myhrene
Sandnes
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
6 løp
B-rankingen
12 løp
C-rankingen
10 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.33
- Løpskapasitet
- 15.02
- O-evne
- 2.30
- Jevnhet ±
- 9,7 %
- Usikkerhet ±
- 1.08
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 03.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2837 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,287 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,097 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0626 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,06 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,81 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,5315 |
| bomVekt | 56,95 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5635 |
| bomStorSigma | 1,0028 |
| antallBom | 26 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0888 |
| havariVekt | 2,85 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0023 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3769 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,002 |
| fartSesongSin | −0,0046 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4002,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4670 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
nr. 272 av 336
Nr. 272 av 336 blant kvinner i Norge · nr. 23 av 35 i klassen D50–54 · nr. 5 av 5 i 1976-kullet
- Forventet kmtid
- 19.50
- Løpskapasitet
- 16.30
- O-evne
- 3.20
- Jevnhet ±
- 10,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.44
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 129 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±1,2 %)
- Løp i grunnlaget
- 12 (sist 25.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,2526 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2531 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1036 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0363 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,29 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,65 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1803 |
| bomVekt | 69,82 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8619 |
| bomStorSigma | 0,8686 |
| antallBom | 39 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0382 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1626 |
| havariVekt | 6,3 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,005 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0381 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,012 |
| fartSesongSin | −0,0025 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3882,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4666,5 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 17.26
- Løpskapasitet
- 13.40
- O-evne
- 3.47
- Jevnhet ±
- 9,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.51
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 3,0
- Typisk bom
- 180 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,9 %)
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 12.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0675 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0528 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0981 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0475 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,99 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,8 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9189 |
| bomVekt | 41,31 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 5,1904 |
| bomStorSigma | 0,9953 |
| antallBom | 19 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0619 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0568 |
| havariVekt | 2,85 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0014 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,685 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0002 |
| fartSesongSin | 0,009 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3225 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4116,6 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 19 | 25.05.2026 Løvspretten, bom 11.24 | 39 | nr. 3660 |
| Bom over fem minutter | 19 | 25.05.2026 Løvspretten, bom 11.24 | 97 | nr. 5994 |
| Bom over ti minutter | 19 | 25.05.2026 Løvspretten, bom 11.24 | 181 | nr. 7331 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | B-åpen 17- | 33.05 | 32 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2026 | Løvspretten | B-åpen 17- | 1.27.52 | 38 /54 | 28.46 | 24.37 | 8.08 | 20.09 | 3.35 | |
| 24.05.2026 | Elgdilten | B-åpen 17- | 53.30 | 31 /35 | 21.13 | 24.19 | 9.47 | 20.09 | 3.35 | |
| 16.05.2026 | Kretsløp Melshei (RR) | B-åpen 17- | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 1 - Øksnevadskogen | C-åpen | 35.57 | 7 /7 | 14.05 | 23.31 | 9.50 | 17.57 | 4.10 | |
| 18.10.2025 | Blodslitet | B-åpen 17- | 1.01.41 | 52 /93 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2025 | Bedriftsløp - Sandvedparken - R18 | DB | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2025 | Bedriftsløp - Slettebø - R16 | DB | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2025 | Bedriftsløp - Gramstad - R15 | DB | 2.14.02 | 11 /11 | 46.58 | (27.01) | 9.28 | 18.34 | 2.57 | |
| 27.08.2025 | Bedriftsløp - Haugstadskogen - R14 | DB | 1.11.50 | 10 /10 | 10.33 | 18.28 | 2.43 | 17.12 | 2.08 | |
| 23.08.2025 | KM Lang Sirdal | B-åpen 17- | 51.13 | 6 /10 | 4.32 | 19.45 | 1.45 | 20.11 | 2.26 | |
| 20.08.2025 | Bedriftsløp - Vagleskogen - R13 | DB | 1.06.48 | 13 /14 | 19.04 | 21.39 | 6.11 | 17.12 | 2.08 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | B-åpen 17- | 59.05 | 59 /245 | 6.17 | 20.47 | 2.13 | 20.04 | 2.27 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | B-åpen 17- | 1.11.14 | 65 /245 | 5.06 | 22.04 | 1.35 | 20.04 | 2.27 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | B-åpen 17- | 56.01 | 66 /75 | 9.49 | 24.23 | 4.16 | 20.04 | 2.27 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | B-åpen 17- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2025 | Bedriftsløp - Melshei - R11 | DB | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2025 | Moro-løp Vannbassengan | Lang C løype | 54.38 | 6 /12 | 5.05 | 15.37 | 2.14 | 14.56 | 1.12 | |
| 09.06.2025 | Pinseløpet dag 3 | B-åpen 17- | 59.11 | 28 /39 | 4.51 | 18.56 | 1.33 | 18.46 | 2.31 | |
| 08.06.2025 | Pinseløpet dag 2 | B-åpen 17- | 1.08.46 | 21 /33 | 5.12 | 17.30 | 1.19 | 18.46 | 2.31 | |
| 07.06.2025 | Pinseløpet dag 1 | B-åpen 17- | 54.55 | 31 /48 | 7.59 | 18.12 | 2.39 | 18.46 | 2.31 | |
| 03.06.2025 | Ungdomscup 4 - Tananger | C-åpen | 40.18 | 1 /1 | 9.26 | 23.24 | 5.29 | 17.17 | 3.41 | |
| 27.05.2025 | Ungdomscup 3 | B-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2025 | Vinterkarusell 1+ i Sørmarka | DAM | 1.51.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2024 | Nyttårsløpet Melshei | Damer - mellomlang løype | 0.00 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2024 | Klubbmesterskap Sandnes IL | B-åpen | 48.54 | 4 /12 | 7.12 | 19.18 | 2.51 | 20.02 | 3.11 | |
| 04.12.2024 | Nattløp Selshammeren | DK | 1.01.05 | 14 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2024 | HARDHAUSEN | Åpen 2 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2024 | Nærløp m/Ungdomscup Finale | B-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2024 | Ungdomscup og nærløp Bogafjell | B-åpen | 41.58 | 12 /13 | 10.01 | 22.18 | 5.19 | 20.12 | 3.08 | – |
| 10.09.2024 | Nærløp med ungdomscup | B-åpen | 25.47 | 4 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2024 | Nærløp Selshammeren | B-åpen | 1.20.41 | 19 /27 | 10.59 | 20.46 | 2.50 | 20.12 | 3.08 | – |
| 27.08.2024 | Nærløp-Ungdomscup - Alsvik | B-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | KM Lang | C-åpen 17- | 40.01 | 4 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 17- | 20.23 | 19 /230 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 17- | 24.33 | 19 /56 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 17- | 1.05.19 | 43 /230 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | C-åpen 17- | 0.00 | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 19.06.2024 | Bedriftsløp Selshammaren, Sviland - R11 | DNY | 35.54 | 4 /8 | 0.07 | 19.01 | 0.04 | 17.54 | 1.08 | |
| 07.05.2024 | Ungdomscup/nærløp Lundehaugen | D-Ny | 12.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2023 | Nyttårsløpet SI hytta Melshei | Damer - mellomlang løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2023 | HARDHAUSEN, Melshei | Mini Hardhausen | 52.18 | 6 /16 | 1.48 | 15.38 | 0.32 | 16.19 | 1.33 | – |
| 01.10.2023 | Rankingløp Lagård | B-åpen 17- | 34.59 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2023 | RR Rankingfinale Alsvik | B-åpen 17- | 45.36 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2023 | Ungdomscup Finale i Ølbergskogen | B-åpen | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2023 | Klubbløp Presthei/Bogafjell | Damer - melloml B/C løype | 40.09 | 7 /8 | 10.36 | 20.30 | 5.25 | – | – | – |
| 05.09.2023 | Ungdomscup 5 Austrått | B-åpen | 23.35 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2023 | KM Lang Sauda (RR5) | C-åpen 17- | 36.34 | 1 /3 | 2.14 | 15.19 | 0.56 | 17.34 | 4.03 | |
| 19.08.2023 | KM Mellom | C-åpen 17- | 26.01 | 1 /5 | 1.22 | (12.05) | 0.38 | 17.34 | 4.03 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | Etappstart Lätt 3,5 | 36.58 | 29 /84 | 3.26 | 14.27 | 1.20 | 18.28 | 4.45 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | Etappstart Mycket lätt 2,5 | 1.34.21 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | C-åpen 17- | 48.49 | 22 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | C-åpen 17- | 57.22 | 26 /147 | 13.32 | 18.08 | 4.17 | 18.28 | 4.45 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | C-åpen 17- | 1.20.50 | 34 /147 | 38.20 | (28.14) | 13.23 | 18.28 | 4.45 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | C-åpen 17- | 24.20 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2023 | Kretsløp (RR2) | C-åpen 17- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.01.2023 | Nattløp Hålandsskogen Sola | DK | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.12.2022 | Nyttårsløpet SI hytta Melshei | Damer - kort løype | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.12.2022 | Juleløpet 2022 | Ny | 52.33 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.12.2022 | Nattløp Sviland | DM | 45.31 | 2 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 26.11.2022 | Klubbmesterskap Sandnes IL | Åpen C | 48.49 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 15.08.2022 | Klubbløp Lyngholen | Damer - B/C | 26.32 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | C-åpen 17- | 26.23 | 10 /108 | 1.17 | (11.48) | 0.34 | 17.20 | 4.05 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | C-åpen 17- | 53.34 | 15 /108 | 11.31 | 15.10 | 3.16 | 17.20 | 4.05 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | C-åpen 17- | 54.53 | 21 /108 | 19.05 | 22.17 | 7.45 | 17.20 | 4.05 | – |
| 10.07.2022 | Sørlandsgaloppen | C-åpen 17- | 1.10.44 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 27.03.2022 | Nordsjøløpene dag 2 | N-åpen | 21.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.03.2022 | Nordsjøløpene dag 1 | N-åpen | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | KM Stafett | D17 | Sandnes IL (Rogaland) 2 | 3 | – MisPunch | – | – |