Løperprofil
Remi Engan Heggelund
Frol
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
B-rankingen
16 løp
C-rankingen
8 løp
N-rankingen
5 løp
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.27
- Løpskapasitet
- 12.15
- O-evne
- 2.12
- Jevnhet ±
- 9,5 %
- Usikkerhet ±
- 2.03
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 4,0
- Typisk bom
- 93 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 06.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0451 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0022 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,095 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1331 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,29 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,89 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1371 |
| bomVekt | 30,02 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5305 |
| bomStorSigma | 0,8165 |
| antallBom | 45 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0993 |
| havariVekt | 1,54 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8502 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0003 |
| fartSesongSin | 0,0016 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2880,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3399,5 |
| beregnet | 07.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.32
- Løpskapasitet
- 9.35
- O-evne
- 1.57
- Jevnhet ±
- 12,2 %
- Usikkerhet ±
- 2.19
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 9 (sist 24.08.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2895 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2735 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1217 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1826 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,36 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0314 |
| bomVekt | 9,99 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5675 |
| bomStorSigma | 0,8276 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0739 |
| havariVekt | 0,38 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0018 |
| fartSesongSin | 0,0006 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2262,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2723,3 |
| beregnet | 07.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.38
- Løpskapasitet
- 7.55
- O-evne
- 1.43
- Jevnhet ±
- 12,4 %
- Usikkerhet ±
- 3.30
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 85 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 05.06.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4683 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3894 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1238 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3105 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,86 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0424 |
| bomVekt | 2,06 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4408 |
| bomStorSigma | 0,8787 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0327 |
| havariVekt | 0,04 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0009 |
| fartSesongSin | −0,0007 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1892,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2301,7 |
| beregnet | 07.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 21 | 06.09.2023 BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen, bom 5.44 | 69 | – |
| Bom over fem minutter | 21 | 06.09.2023 BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen, bom 5.44 | 114 | – |
| Bom over ti minutter | 136 | 07.09.2022 O-sjuer 9, Masteråsen, disk | 182 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2023 | O-sjuer 10, Momarka | B3 | 25.01 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 06.09.2023 | BK 6 / O-sjuer 9, Storlidalen | B3 | 41.51 | 25 | 6.22 | 14.38 | 2.14 | 14.25 | 2.11 | |
| 30.08.2023 | O-sjuer 8, Langåselva | B3 | 44.03 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2023 | Bygdakamp 5 | B3 | 39.36 | 11 | 3.32 | 12.18 | 1.06 | 14.12 | 2.05 | |
| 16.08.2023 | O-sjuer 7, Masteråsen | B3 | 1.02.47 | 11 | 5.51 | 14.16 | 1.20 | 14.12 | 2.05 | |
| 14.06.2023 | Bygdakamp | B3 | 59.14 | 23 | 5.51 | 17.02 | 1.41 | 14.52 | 2.10 | |
| 07.06.2023 | O-sjuer 6, Skallstuggu | B3 | 28.37 | 8 | 0.06 | 12.46 | 0.03 | 14.52 | 2.10 | |
| 31.05.2023 | BK3 / O-sjuer 5 | B3 | 39.28 | 7 | 2.03 | 12.18 | 0.38 | 14.45 | 2.26 | |
| 24.05.2023 | O-sjuer 4, Storåsen | B3 | 1.09.52 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2023 | Bygdakamp 2 | B3 | 35.47 | 24 | 3.30 | 13.40 | 1.20 | 14.45 | 2.26 | |
| 03.05.2023 | O-sjuer 3, Børsåsen | B3 | 38.11 | 11 | 0.59 | 13.36 | 0.21 | 14.45 | 2.26 | |
| 26.04.2023 | Bygdakamp 1 | B/C 2 | 16.46 | 8 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2023 | Blåveisløpet | H 13-14 | 23.10 | 2 /6 | 1.08 | 13.09 | 0.39 | 15.37 | 3.17 | |
| 12.04.2023 | O-sjuer 1, Røstad | C5 | 15.08 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2022 | O-sjuer 10, Staupsmarka | C5 | 12.02 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2022 | O-sjuer 9, Masteråsen | C5 | 1.07.26 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2022 | O-sjuer 8, Vulusjøen | C5 | 47.16 | 2 | 1.47 | 9.22 | 0.21 | 11.34 | 1.54 | |
| 18.05.2022 | O-sjuer 4 BK2, Nybrotta | C5 | 1.04.13 | 8 | 9.00 | 15.01 | 2.06 | 12.30 | 2.17 | |
| 22.09.2021 | Treningsløp natt | C2 | 20.10 | 1 | 1.36 | 9.49 | 0.47 | 12.31 | 2.07 | |
| 08.09.2021 | O-sjuer 10, Leva-Fro/Røstad | B3 | 16.31 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2021 | Bygdakamp 6 | C5 | 1.13.43 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2021 | O-sjuer 9, Nybrotta | B3 | 1.22.56 | 25 | 19.00 | 24.39 | 5.39 | 19.09 | 3.43 | |
| 21.08.2021 | KM sprint | H 11-12 | 13.11 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2021 | O-sjuer 8, Skallstuggu | B3 | 44.15 | 18 | 3.17 | 18.58 | 1.24 | 18.14 | 3.12 | |
| 09.06.2021 | BK og O-sjuer 7, Jamtkneppet | B3 | 37.18 | 8 | 2.37 | 14.30 | 1.01 | 18.14 | 3.12 | |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | B3 | 12.04 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2021 | O-sjuer 6, Langåselva | Løype: B3 | 12.04 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2021 | TA-sprint finale 2021 | H 11-12 | 12.04 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2021 | TA-sprint 5 | H11-12 | 19.06 | 5 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2021 | O-sjuer 4, Masteråsen | B3 | 51.23 | 14 | 11.32 | 18.33 | 4.10 | 19.14 | 4.01 | |
| 02.05.2021 | Blåveisløpet | H 11-12 | 27.20 | 8 /10 | 6.12 | 14.03 | 3.11 | 14.21 | 2.35 | |
| 28.04.2021 | O-sjuer 3, Storåsen | B3 | 1.21.03 | 14 | 16.55 | 21.26 | 4.28 | 19.43 | 3.53 | – |
| 22.04.2021 | T-A-sprint 3 | H 11-12 | 13.35 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2021 | O-sjuer 2, Børsåsen | B3 | 58.31 | 9 | 16.32 | 23.10 | 6.33 | 19.43 | 3.53 | – |
| 14.04.2021 | O-sjuer 1, Staupshaugen | B3 | 37.49 | 11 | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2021 | TA-sprint 1 | H 11-12 | 12.57 | 8 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2020 | Mini-Ælgjakten | C5 | 1.13.43 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2019 | O-Sjuer 10 | C2 | 19.06 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2019 | Bygdakamp 6 | N1 | 26.49 | 41 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2019 | O-Sjuer 9 | C2 | 58.40 | 27 | 9.54 | 24.46 | 4.11 | 20.20 | 2.33 | |
| 28.08.2019 | Bygdakamp 5 | C2 | 34.46 | 16 | 1.32 | 20.18 | 0.54 | 19.43 | 2.44 | – |
| 21.08.2019 | O-Sjuer 8 | C2 | 46.44 | 21 | 13.58 | 24.14 | 7.15 | 19.43 | 2.44 | – |
| 14.08.2019 | O-Sjuer 7 | C2 | 34.49 | 14 | 2.08 | 18.17 | 1.07 | 19.43 | 2.44 | – |
| 19.06.2019 | O-Sjuer 6 | C2 | 58.27 | 15 | 11.25 | 28.40 | 5.36 | – | – | – |
| 05.06.2019 | Bygdakamp 4 | N-åpen | 30.54 | – | 4.11 | (24.14) | 3.17 | 14.09 | 2.26 | |
| 22.05.2019 | O-sjuer 3 / Bygdakamp 3 | N1 | 37.27 | – | 15.19 | (21.04) | 8.37 | 14.04 | 2.46 | – |
| 15.05.2019 | O-Sjuer 2 | N1 | 20.28 | – | 1.57 | 12.49 | 1.13 | 14.04 | 2.46 | – |
| 24.04.2019 | BK 1 | N 1,5 | 21.38 | – | 5.06 | 14.16 | 3.22 | 12.37 | 1.43 | – |
| 10.04.2019 | O-Sjuer 1 | N1 | 12.03 | – | 1.51 | 12.11 | 1.52 | 12.37 | 1.43 | – |
| 03.05.2017 | O-sjuer 3/Bygdakamp 1 | B3 | 1.22.56 | 25 | 19.00 | 25.16 | 5.47 | 19.39 | 3.37 | – |
| 20.08.2014 | Bygdakamp nr.5 | B3 | 16.31 | 5 | 0.00 | 10.38 | 0.00 | – | – | – |