Løperprofil
Tone Østgaard
Malvik
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
4 løp
C-rankingen
7 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 21.34
- Løpskapasitet
- 19.53
- O-evne
- 1.41
- Jevnhet ±
- 7,8 %
- Usikkerhet ±
- 2.48
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 93 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 4 (sist 22.04.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,5647 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6192 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0777 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1222 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,08 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,15 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2149 |
| bomVekt | 6,88 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5274 |
| bomStorSigma | 0,8625 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0717 |
| havariVekt | 0,94 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 5292,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5740,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 23.07
- Løpskapasitet
- 20.46
- O-evne
- 2.21
- Jevnhet ±
- 10,8 %
- Usikkerhet ±
- 8.33
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 102 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 17.06.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,4822 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,6406 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1079 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3145 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,37 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0435 |
| bomVekt | 2,13 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6293 |
| bomStorSigma | 0,8788 |
| antallBom | 9 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0834 |
| havariVekt | 0,02 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 4887,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 5441,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.58
- Løpskapasitet
- 11.12
- O-evne
- 2.46
- Jevnhet ±
- 9,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.11
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 123 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 26.05.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1297 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1789 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0915 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0815 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,39 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,55 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0404 |
| bomVekt | 12,06 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,8123 |
| bomStorSigma | 0,9344 |
| antallBom | 17 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0542 |
| havariVekt | 4,77 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0001 |
| fartSesongSin | −0,0045 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2646,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3298,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 16.21
- Løpskapasitet
- 14.51
- O-evne
- 1.30
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 6.29
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 80 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 08.04.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1635 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,302 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1005 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3338 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,2 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0525 |
| bomVekt | 0,71 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3858 |
| bomStorSigma | 0,7781 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0328 |
| havariVekt | 0,03 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3550,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3910,1 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 18 | 13.04.2026 Treningsløp Malvik Midtsandtangen, bom 8.31 | 52 | nr. 3751 |
| Bom over fem minutter | 18 | 13.04.2026 Treningsløp Malvik Midtsandtangen, bom 8.31 | 75 | nr. 6051 |
| Bom over ti minutter | 54 | 26.05.2025 Treningsløp Malvik - Lauvtjønna, bom 16.28 | 212 | nr. 6055 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2026 | Treningsløp Malvik - Stamtjønna | Lett | 38.18 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2026 | Klubbmesterskap Malvik - Vulu | D17 lett | 40.27 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2026 | Treningsløp Malvik Midtsandtangen | Kort | 33.58 | 4 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 04.02.2026 | Malvik Inne-O, Malvik VGS | C | 25.28 | 28 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2025 | Treningsløp Malvik - Stamtjønna | Lett | 35.26 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2025 | Treningsløp Malvik - Stavjøen | Lett | 34.39 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2025 | Treningsløp Malvik - Lauvtjønna | Lett | 1.40.12 | 5 | 17.53 | 14.41 | 2.37 | 15.07 | 2.52 | |
| 23.09.2024 | Malvik #16 - Stamtjønna | Lett | 34.00 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2024 | Malvik #14 - Jervskogen | Lett | 41.18 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2024 | Malvik #12 - Venna | Idrettens dag | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2024 | Malvik #11 - Vikhammervollen | Lett | 1.03.16 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2024 | Malvik #5 - Stavsjøen | Lett | 49.57 | 3 | 6.00 | 11.32 | 1.23 | 12.47 | 1.42 | |
| 29.04.2024 | Malvik #4 - Leistadåsen | Lett | 50.28 | 4 | 4.28 | 12.20 | 1.05 | 13.36 | 1.44 | |
| 22.04.2024 | Malvik #3 - Sveberg | Kort | 1.12.14 | 7 | 8.22 | 23.37 | 2.44 | 21.52 | 1.59 | – |
| 11.09.2023 | Malvik Klubbmesterskap | D17- kort | 1.31.07 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2023 | Malvik #10 - Venna | 1 runde | 1.20.13 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2023 | Malvik #10 - Venna | Løype: 1 runde | 1.20.13 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 08.05.2023 | Malvik #3 - Sveberg | Kort | 59.14 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 19.09.2022 | Malvik #15 - Mostadmarka | Damer lett | 1.05.24 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2022 | Malvik #14 - Vulu | Damer lett | 13.04 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 05.09.2022 | Klubbmesterskap Stamtjønna | Damer lett | 5.02 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2022 | Malvik #11 - Vikhammervollen | Damer lett | 23.23 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2022 | Malvik #5 - Stavsjøen | Damer kort | 1.08.21 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 04.10.2021 | Malvik #15 - Vassåsen | Damer Lett | 30.37 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2021 | Malvik #14 - Hyllvatnet | Damer Lett | 55.25 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2021 | Malvik #7 - Lauvtjønna | Damer kort | 1.44.38 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2021 | Malvik #6 - Stavsjøen | Damer Lett | 44.25 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2021 | Malvik #4 - Hommelvik | Damer kort | 53.51 | 5 | 14.05 | 35.02 | 9.10 | 25.06 | 2.08 | – |
| 19.04.2021 | Malvik #2 - Saksvik | Damer lang | 1.04.55 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 12.04.2021 | Malvik #1 - Midtsandtangen | Damer lang | 36.54 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2020 | Malvik #14 - Saksvik natt | A-nivå | 1.05.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2020 | Malvik #11 - Lauvtjønna | C-nivå | 1.05.35 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2020 | Malvik #10 - KM Vikhammervollen | N-nivå | 59.03 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2019 | Malvik #18 - Sveberg | Damer Lett | 44.25 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 23.09.2019 | Malvik #17 - Stavsjøen | C-nivå | 39.37 | 15 | 3.48 | 15.47 | 1.31 | 16.44 | 1.50 | |
| 09.09.2019 | Malvik #15 - Hønstad | C-nivå | 1.02.07 | 5 | 3.49 | 15.55 | 0.59 | 16.44 | 1.50 | |
| 19.08.2019 | Malvik #12 - Vollan | C-nivå | 1.04.22 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 17.06.2019 | Malvik #11 - Fjølstadvollåsen | B-nivå | 1.56.17 | 5 | 12.29 | 25.28 | 2.44 | 22.37 | 2.31 | |
| 20.05.2019 | Malvik #7 - Tjønnstuggu | A-nivå | 1.05.04 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2019 | Malvik #3 - Storsand | A-nivå | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2019 | Malvik #2 - Treningsløp Vikhammeråsen | N-nivå | 39.52 | 7 | 6.29 | 28.45 | 4.41 | – | – | – |
| 17.09.2018 | Malvik #16 - Ertstjønna | C-åpen | 38.09 | 9 | 9.19 | 23.28 | 5.44 | 18.18 | 1.33 | – |
| 03.09.2018 | Malvik #14 Vollan/Kvegjerdsmyra | C-nivå | 42.16 | 6 | 2.26 | 17.46 | 1.01 | 18.18 | 1.33 | – |
| 27.08.2018 | Malvik #13 - Malviktrippelen (Jervskogen) | C-nivå | 55.16 | 8 | 2.29 | 18.25 | 0.50 | – | – | – |
| 28.05.2018 | Malvik #7 - Jervskogen | B-nivå | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2018 | Malvik #4 - Hommelvik | B-nivå | 50.27 | 15 | 13.52 | 23.26 | 6.27 | 18.43 | 2.23 | – |
| 16.04.2018 | Malvik #2 - Midtsandtangen | B-nivå | 28.13 | 8 | 0.10 | 16.09 | 0.06 | 18.43 | 2.23 | – |
| 09.04.2018 | Malvik #1 - Vikhammerløkka | Damer lang | 1.04.55 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2017 | Malvik Treningsløp 18 Stavsjøen | D17C | 50.27 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2017 | Malvik Treningsløp 6 Stavsjøen | D17C | 51.01 | 8 | 10.37 | 19.24 | 4.02 | 17.16 | 1.45 | – |
| 08.05.2017 | Malvik Treningsløp 5 Hommelvik | D17B | 39.12 | 7 | 4.14 | 22.41 | 2.27 | 17.16 | 1.45 | – |
| 02.05.2017 | Malvik Treningsløp 4 Sveberg | D17A | 1.13.46 | DSQ | – | – | – | – | – | – |