Løperprofil
Ingrid Denstad Iversen
Wing
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
17 løp
Sprintrankingen
20 løp
Skogsrankingen
nr. 823 av 2067
Nr. 823 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 61 av 179 i klassen D45–49 · nr. 11 av 43 i 1978-kullet
- Forventet kmtid
- 13.05
- Løpskapasitet
- 11.47
- O-evne
- 1.18
- Jevnhet ±
- 6,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.26
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 84 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±1,0 %)
- Løp i grunnlaget
- 18 (sist 18.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0425 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0349 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0694 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0326 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,35 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 9,81 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0506 |
| bomVekt | 85,15 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4336 |
| bomStorSigma | 0,8415 |
| antallBom | 42 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0458 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0533 |
| havariVekt | 5,12 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0049 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,7148 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0058 |
| fartSesongSin | −0,0082 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3137,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3484,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 559 av 1119
Nr. 559 av 1119 blant kvinner i Norge · nr. 47 av 92 i klassen D45–49 · nr. 6 av 19 i 1978-kullet
- Forventet kmtid
- 8.39
- Løpskapasitet
- 8.27
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 5,5 %
- Usikkerhet ±
- 0.15
- Sikkerhet
- 10
- Bommer per løp
- 1,1
- Typisk bom
- 58 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 16 (sist 07.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0424 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0355 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0552 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0277 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,67 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,49 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2208 |
| bomVekt | 131,32 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0569 |
| bomStorSigma | 0,5018 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0554 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0508 |
| havariVekt | 5,93 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0063 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,831 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0026 |
| fartSesongSin | −0,0077 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3134,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3205 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.22
- Løpskapasitet
- 13.33
- O-evne
- 1.48
- Jevnhet ±
- 8,8 %
- Usikkerhet ±
- 3.01
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 05.03.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0574 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0667 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0878 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,179 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,46 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9586 |
| bomVekt | 1,85 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4827 |
| bomStorSigma | 0,8402 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0566 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0825 |
| havariVekt | 0,22 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3189,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3614,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 93 | 23.08.2025 Midt-Norsk mesterskap, langdistanse, bom 5.23 | 115 | nr. 753 |
| Bom over fem minutter | 93 | 23.08.2025 Midt-Norsk mesterskap, langdistanse, bom 5.23 | 207 | nr. 2898 |
| Bom over ti minutter | 381 | 22.05.2023 Wing4er 2023 - løp 1, bom 10.47 | 381 | nr. 2652 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.05.2026 | Wing4er 2026 - løp 1 | D 40- | 57.49 | 1 /2 | 3.01 | 11.56 | 0.38 | 12.54 | 1.20 | |
| 07.05.2026 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 40-49 | 18.46 | 5 /8 | 1.00 | 8.36 | 0.28 | 8.50 | 0.13 | |
| 30.04.2026 | Trondheim Sprintcup, løp 4 | D 40-49 | 19.29 | 2 /6 | 0.34 | 8.49 | 0.16 | 8.49 | 0.13 | |
| 16.04.2026 | Trondheim sprintcup, løp 2 | D 40-49 | 24.20 | 2 /9 | 1.48 | 8.45 | 0.39 | 8.49 | 0.13 | |
| 09.04.2026 | Trondheim sprintcup løp 1 | D 40- | 18.07 | 4 /14 | 2.02 | 9.00 | 1.01 | 8.49 | 0.13 | |
| 09.11.2025 | Trondheim Urban | D 40- | 1.12.34 | 3 /4 | 1.25 | 11.47 | 0.14 | 13.10 | 1.26 | |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | D 45- | 1.04.45 | 5 /10 | 7.05 | 13.19 | 1.27 | 13.22 | 1.33 | |
| 22.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, sprint | D 40- | 28.18 | 10 /19 | 1.35 | 10.06 | 0.34 | 9.05 | 0.13 | |
| 18.08.2025 | Wing4er 2025 - løp 3 | D 40- | 57.30 | 2 /2 | 2.23 | 11.31 | 0.30 | 13.22 | 1.33 | |
| 16.06.2025 | Wing4er 2025 - løp 2 / klubbmesterskap | D 40- | 52.10 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Trondheim Open, dag 2 | D 45- | 56.37 | 3 /7 | 0.24 | 11.14 | 0.05 | 13.36 | 1.32 | |
| 08.06.2025 | Trondheim Open, KM-sprint | D 45- | 20.15 | 6 /7 | 2.02 | 9.38 | 0.58 | 8.47 | 0.14 | |
| 26.05.2025 | Wing4er 2025 - løp 1 | D 40- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 4 | D 40-49 | 21.09 | 5 /8 | 1.10 | 9.05 | 0.30 | 8.41 | 0.13 | |
| 10.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 2 | D 40-49 | 16.56 | 4 /6 | 0.06 | 8.27 | 0.03 | 8.41 | 0.13 | |
| 03.04.2025 | Trondheim sprintcup, løp 1 | D 40-49 | 21.03 | 7 /8 | 2.17 | 9.09 | 1.00 | 8.41 | 0.13 | |
| 03.11.2024 | Trondheim Urban | D 40- | 1.21.00 | 2 /2 | 2.25 | 13.36 | 0.26 | 14.14 | 1.43 | |
| 02.09.2024 | Wing4er 2024 - løp 4 | D 40- | 59.27 | 3 /4 | 0.08 | 14.09 | 0.02 | 14.03 | 1.50 | |
| 19.08.2024 | Wing4er 2024 - løp 3 | D 40- | 57.08 | 1 /2 | 2.37 | 12.11 | 0.35 | 13.51 | 1.57 | |
| 11.04.2024 | Trondheim sprintcup, løp 1 | D 40- | 18.24 | 3 /9 | 0.43 | 8.28 | 0.20 | 8.38 | 0.12 | |
| 08.02.2024 | STOK HLP kveldssamling 2-2024, Sprint, Gløshaugen | Gjester | 27.36 | 5 /9 | 2.11 | 9.14 | 0.44 | 8.39 | 0.14 | |
| 11.01.2024 | HLP kveldssamling 1 3D-Orientering | Gjester | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.10.2023 | Trondheim Urban | D 40- | 1.24.40 | 5 /5 | 5.30 | 13.46 | 0.54 | 14.11 | 2.04 | |
| 26.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | D 45- | 1.04.07 | 3 /6 | 4.55 | 12.38 | 0.58 | 14.07 | 2.09 | |
| 21.08.2023 | Wing4er 2023 - løp 3 | D 40- | 1.07.59 | 1 /2 | 15.21 | 17.28 | 3.57 | 14.07 | 2.09 | |
| 19.08.2023 | KM - mellomdistanse | D 45- | 43.29 | 4 /4 | 4.36 | 13.55 | 1.28 | 14.07 | 2.09 | |
| 19.06.2023 | Wing4er 2023 - løp 2 / klubbmesterskap | B-åpen | 37.44 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2023 | Tradisjonsbæreren - KM langdistanse STOK | D 45- | 1.01.01 | 2 /4 | 3.11 | 11.49 | 0.37 | 13.47 | 2.04 | |
| 03.06.2023 | Trondheim Open, dag 2 | D 45- | 50.35 | 2 /4 | 3.47 | 11.56 | 0.54 | 13.47 | 2.04 | |
| 02.06.2023 | Trondheim Open, dag 1 (ungdomsløp) | D 45- | 24.05 | 2 /3 | 2.37 | 9.05 | 0.59 | 8.40 | 0.14 | |
| 31.05.2023 | swecOsprinten | A-kort | 15.55 | 32 /44 | 0.17 | 8.27 | 0.09 | 8.42 | 0.14 | |
| 22.05.2023 | Wing4er 2023 - løp 1 | D 40- | 1.25.30 | 2 /3 | 20.00 | 16.23 | 3.50 | 15.05 | 2.53 | |
| 27.04.2023 | Trondheim Sprintcup - løp 4 | D 40- | 29.42 | 3 /6 | 1.21 | 9.01 | 0.25 | 8.46 | 0.15 | |
| 20.04.2023 | Trondheim sprintcup - løp 3 | D 40- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 13.04.2023 | Trondheim sprintcup - løp 2 | D 40- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 30.03.2023 | Trondheim sprintcup, løp 1 | D 40- | 22.25 | 3 /4 | 0.05 | 8.19 | 0.02 | 8.42 | 0.17 | |
| 08.03.2023 | STOK Vintercup 7 | Damer - lang løype | 39.53 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 05.03.2023 | Sverigepremiären, lång | Medelsvår 3 km | 26.47 | 7 /77 | 1.04 | 12.23 | 0.30 | – | – | – |
| 04.03.2023 | Sverigepremiären, medel | D45 | 33.03 | 18 /55 | 1.33 | 11.33 | 0.32 | 14.04 | 2.27 | |
| 18.01.2023 | STOK vintercup #4 | Damer Lang | 26.47 | 9 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2022 | Wing4er 2022 - løp 2 / klubbmesterskap | D 40- | 33.06 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2022 | Wing4er 2022 - løp 1 / klubbmesterskap sprint | D 40- | 24.09 | 1 /4 | 0.12 | 8.24 | 0.04 | 9.02 | 0.18 | |
| 16.05.2022 | Malvik #6 - Tjønnstuggu | Damer lang | 50.19 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2022 | Trondheim Sprintcup 5 | D 40- | 25.04 | 6 /8 | 8.00 | 12.14 | 3.54 | 9.02 | 0.18 | |
| 05.05.2022 | Trondheim Sprintcup løp 4 | D 40- | 24.20 | 4 /8 | 2.11 | 9.56 | 0.54 | 9.02 | 0.18 | |
| 28.04.2022 | Trondheim sprintcup - løp 3 | D 40- | 32.16 | 8 /9 | 2.11 | 9.11 | 0.37 | 8.59 | 0.13 | – |
| 07.04.2022 | Trondheim Sprintcup 2022 - løp 1 | D 40- | 30.28 | 5 /8 | 2.09 | 9.11 | 0.39 | 8.59 | 0.13 | – |
| 13.09.2021 | Wing4er 3 / Klubbmesterskap | D 40- | 1.20.32 | 3 /3 | 21.32 | 18.00 | 4.49 | 16.56 | 3.42 | – |
| 21.06.2021 | Wing4er 1 | D 40- | 1.04.22 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2020 | Wing4er | Damer B | 1.00.08 | 2 /2 | 21.08 | 22.57 | 8.04 | – | – | – |
| 22.06.2020 | Malvik #7 - Vikhammervollen | Damer lang | 50.19 | 2 | – | – | – | – | – | – |