Løperprofil
Jenny Mackenzie
Nydalen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
34 løp
Sprintrankingen
8 løp
B-rankingen
6 løp
Skogsrankingen
nr. 1412 av 2067
Nr. 1412 av 2067 blant kvinner i Norge · nr. 135 av 198 i klassen D50–54 · nr. 40 av 60 i 1973-kullet
- Forventet kmtid
- 15.51
- Løpskapasitet
- 13.35
- O-evne
- 2.15
- Jevnhet ±
- 7,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.17
- Sikkerhet
- 25
- Bommer per løp
- 3,5
- Typisk bom
- 113 s
- Disk/brutt
- 13 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±0,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 34 (sist 30.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1842 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1834 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0743 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0172 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 12,8 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 25,28 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,2797 |
| bomVekt | 263,1 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7266 |
| bomStorSigma | 0,909 |
| antallBom | 110 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,1255 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0822 |
| havariVekt | 20,21 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0028 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4419 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0036 |
| fartSesongSin | 0,0074 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3616,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4216,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 566 av 1119
Nr. 566 av 1119 blant kvinner i Norge · nr. 37 av 107 i klassen D50–54 · nr. 12 av 36 i 1973-kullet
- Forventet kmtid
- 8.39
- Løpskapasitet
- 8.26
- O-evne
- 0.14
- Jevnhet ±
- 6,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.17
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 1,1
- Typisk bom
- 70 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 8 (sist 05.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0389 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0285 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0627 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0315 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,13 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,45 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1996 |
| bomVekt | 99,55 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2419 |
| bomStorSigma | 0,5401 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0555 |
| havariVekt | 4,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0042 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,946 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0031 |
| fartSesongSin | 0,001 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3125,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3210,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 15.50
- Løpskapasitet
- 13.20
- O-evne
- 2.30
- Jevnhet ±
- 8,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.41
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,8
- Typisk bom
- 141 s
- Disk/brutt
- 9 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 18.08.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0415 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,008 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0809 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,101 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,33 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,47 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7995 |
| bomVekt | 22,85 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,9476 |
| bomStorSigma | 0,8849 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0933 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0855 |
| havariVekt | 1,46 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0021 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2815 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0013 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3137,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3724,1 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.28
- Løpskapasitet
- 12.47
- O-evne
- 1.41
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 3.24
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 15.05.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0017 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3457 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2109 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,39 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9324 |
| bomVekt | 1,58 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5038 |
| bomStorSigma | 0,8452 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,068 |
| havariVekt | 0,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3017,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3414,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 1 | 30.09.2026 Harry Lagerts Nattcup 2026 – Løp 2, bom 5.49 | 66 | nr. 7771 |
| Bom over fem minutter | 1 | 30.09.2026 Harry Lagerts Nattcup 2026 – Løp 2, bom 5.49 | 146 | nr. 8089 |
| Bom over ti minutter | 7 | 30.09.2026 Harry Lagerts Nattcup 2026 – Løp 2, bom 12.44 | 332 | nr. 7900 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | D50 | 1.57.36 | 14 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 – Løp 2 | LokalD | 1.32.53 | 14 /16 | 33.16 | 21.17 | 7.37 | 15.34 | 2.00 | |
| 23.09.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 - Løp 1 | LokalD | 1.00.25 | 23 /24 | 3.55 | 15.59 | 1.02 | 15.34 | 2.00 | |
| 26.08.2026 | NSK Klubbmesterskap 2026 | D 45- | 45.33 | 6 /9 | 0.47 | 12.37 | 0.13 | 15.29 | 2.06 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D50 | 1.10.03 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D50 | 53.35 | 103 /144 | 7.06 | 16.37 | 2.12 | 15.38 | 2.09 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D50 | 38.13 | 101 /144 | 3.42 | 14.49 | 1.26 | 15.38 | 2.09 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D50 | 1.34.37 | 102 /144 | 10.42 | 16.19 | 1.51 | 15.38 | 2.09 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D50 | 1.05.48 | 73 /144 | 3.43 | 12.56 | 0.44 | 15.38 | 2.09 | |
| 07.06.2026 | Knut Valstads minneløp | D 50- | 59.36 | 5 /9 | 3.54 | 13.22 | 0.52 | 15.42 | 2.20 | |
| 03.06.2026 | NSK Klubbcup #2 2026 | D 45- | 58.40 | 8 /10 | 7.20 | 15.17 | 1.55 | 15.42 | 2.20 | |
| 31.05.2026 | Gromløpet | AL-åpen | 1.52.44 | 16 /18 | 14.59 | 16.23 | 2.11 | 15.55 | 2.28 | |
| 30.05.2026 | NIttedalsløpet | D 50- | 52.38 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2026 | Løvspretten | AL-Åpen | 1.56.30 | 58 /65 | 10.17 | 14.38 | 1.18 | 15.55 | 2.28 | |
| 10.05.2026 | Nydalten | D 50- | 51.12 | 8 /16 | 0.37 | 13.57 | 0.10 | 15.55 | 2.28 | |
| 06.05.2026 | NSK Klubbcup #1 2026 | D 45- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2026 | Oslo City Cup - Finale | D50- | 32.58 | 12 /39 | 2.36 | 7.55 | 0.38 | 8.45 | 0.15 | |
| 28.04.2026 | Oslo City Cup løp 4 | D 50- | 23.23 | 11 /36 | 0.17 | 8.20 | 0.06 | 8.56 | 0.13 | |
| 19.04.2026 | Halden O-Meeting Lang | AL-åpen | 1.54.06 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2026 | Halden O-Meeting Mellom | D 50- | 52.58 | 20 /23 | 12.51 | 17.54 | 4.24 | 15.58 | 2.40 | |
| 14.04.2026 | Oslo City Cup løp 2 | D 50- | 23.20 | 15 /34 | 2.06 | 9.31 | 0.52 | 8.56 | 0.13 | |
| 07.04.2026 | Oslo City Cup løp 1 | D50- | 23.04 | 21 /60 | 0.32 | 8.57 | 0.13 | 8.56 | 0.13 | |
| 18.10.2025 | Blodslitet | D50 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.10.2025 | Harry Lagerts Nattcup 2025 – Løp 2 | LokalD | 50.45 | 24 /28 | 5.43 | 14.04 | 1.35 | 15.48 | 2.34 | |
| 05.10.2025 | Gromløpet Nord Sør | D10km | 2.26.27 | 26 /34 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2025 | Harry Lagerts Nattcup 2025 – Løp 1 | LokalD | 43.32 | 21 /25 | 3.06 | 13.29 | 0.58 | 15.55 | 2.36 | |
| 13.09.2025 | Hemingløpet med Trimtex-cup finale | D 50- | 45.16 | 1 /5 | 1.01 | 11.48 | 0.16 | 15.55 | 2.36 | |
| 17.08.2025 | Fossumløpet 2025 med Trimtex-cup | D 50- | 1.06.51 | 8 /10 | 9.19 | 17.15 | 2.24 | 16.28 | 2.50 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | D50 | 1.14.14 | 82 /115 | 2.04 | 14.39 | 0.24 | 16.26 | 2.58 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | D50 | 1.24.56 | 101 /115 | 13.49 | 17.43 | 2.53 | 16.26 | 2.58 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | D50 | 50.03 | 72 /115 | 4.50 | 14.52 | 1.26 | 16.26 | 2.58 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | D50 | 1.19.51 | 67 /115 | 8.25 | 13.55 | 1.28 | 16.26 | 2.58 | |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | D 50- | 1.06.13 | 32 /52 | 10.12 | 14.40 | 2.16 | 16.49 | 3.38 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | D 50- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2025 | NSK Klubbcup #2 - 2025 | D 45- | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Oslo City Cup løp 5 - finale | D 50- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2025 | Oslo city cup løp 4 | D50 | 27.33 | 23 /36 | 2.20 | 9.10 | 0.47 | 8.52 | 0.17 | |
| 22.04.2025 | Oslo city cup løp 3 | D50- | 30.02 | 22 /36 | 4.43 | 9.26 | 1.29 | 8.50 | 0.17 | – |
| 08.04.2025 | Oslo City Cup løp 2 | D 50- | 21.59 | 16 /44 | 0.26 | 8.22 | 0.10 | 8.50 | 0.17 | – |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | D 50- | 1.18.31 | 23 /25 | 24.34 | 18.45 | 5.52 | 17.06 | 3.49 | |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | D50- | 26.14 | 31 /58 | 0.31 | 8.57 | 0.11 | 8.50 | 0.17 | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | D50 | 1.41.33 | 12 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 3 | LokalD | 1.21.19 | 26 /29 | 16.34 | 20.42 | 4.13 | 16.49 | 3.28 | |
| 15.09.2024 | Romeriksløpet 2024 | D 50- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2024 | Hemingløpet m/Trimtex-cup | D 50- | 57.28 | 5 /7 | 4.29 | 14.37 | 1.08 | 16.33 | 3.19 | |
| 18.08.2024 | Publikumsløp NM ultralang | B-åpen 17- | 1.02.44 | 5 /12 | 0.09 | 13.29 | 0.02 | 15.51 | 2.42 | |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | D50 | 1.20.46 | 125 /160 | 14.41 | 17.30 | 3.11 | 16.50 | 3.38 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | D50 | 51.26 | 122 /160 | 13.50 | 16.38 | 4.28 | 16.50 | 3.38 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | D50 | 58.35 | 102 /160 | 9.09 | 14.41 | 2.18 | 16.50 | 3.38 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | D50 | 51.33 | 98 /160 | 6.28 | 14.56 | 1.52 | 16.50 | 3.38 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | D50 | 1.05.44 | 101 /155 | 9.06 | 14.36 | 2.01 | 16.50 | 3.38 | |
| 09.06.2024 | KM mellomdistanse Gromløpet | D 50- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2024 | NSK Klubbcup #1 | D 45- | 1.04.02 | 8 /9 | 24.13 | 20.28 | 7.44 | 18.54 | 4.47 | |
| 12.05.2024 | Huldersprinten | D 50- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | B-åpen 17- | 56.42 | 13 /54 | 5.40 | 13.30 | 1.21 | 16.06 | 3.05 | |
| 21.10.2023 | Blodslitet | B-åpen 17- | 1.19.04 | 45 /53 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2023 | Lillomarka Nord Sør | D10km | 2.31.51 | 31 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2023 | klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 2 | A-Kort | – | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | Medelsvår 6,0 | 1.49.37 | 16 /20 | 30.58 | 17.25 | 4.55 | 16.48 | 3.30 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | Medelsvår 6,0 | 1.05.48 | 14 /20 | 12.17 | 14.45 | 2.45 | 16.48 | 3.30 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | Medelsvår 6,0 | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | Medelsvår 6,0 | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | Medelsvår 6,0 | 1.58.22 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Fossumløpet 2023 med Trimtex-cup | AK-åpen | 2.01.22 | 26 /26 | 16.00 | 20.34 | 2.43 | 20.31 | 4.52 | |
| 29.05.2023 | Pinseløpet dag 3 | D 50- | 1.18.10 | 32 /34 | 27.19 | 23.26 | 8.11 | 20.52 | 6.07 | – |
| 28.05.2023 | Pinseløpet dag 2 | D 50- | 1.57.17 | 33 /34 | 41.20 | 22.38 | 7.58 | 20.52 | 6.07 | – |
| 24.05.2023 | NSK klubbcup #1 | B-åpen 17- | 45.52 | 4 /4 | 8.57 | 22.48 | 4.27 | 16.45 | 2.05 | – |
| 07.05.2023 | Høydepunktet med Trimtex-cup | B-åpen 17- | 1.00.02 | 5 /19 | 7.45 | 15.55 | 2.03 | 16.45 | 2.05 | – |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | B-åpen 17- | 40.03 | 13 /50 | 0.28 | 14.19 | 0.10 | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | Bopen17 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | Bopen17 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | Bopen17 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | Bopen17 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2022 | NSK-cup løp 1 | B-åpen 17- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2022 | Gromløpet med Trimtex-cup | C-åpen 17- | 27.14 | 2 /8 | 1.10 | 12.58 | 0.33 | – | – | – |