Løperprofil
Hugo Mackenzie
Nydalen
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
22 løp
Sprintrankingen
7 løp
B-rankingen
21 løp
C-rankingen
11 løp
Skogsrankingen
nr. 1136 av 3540
Nr. 1136 av 3540 blant menn i Norge · nr. 45 av 116 i klassen H15–16 · nr. 21 av 62 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 10.23
- Løpskapasitet
- 8.57
- O-evne
- 1.26
- Jevnhet ±
- 6,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.12
- Sikkerhet
- 19
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 90 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 23 (sist 14.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2333 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2089 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0691 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0194 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 13,18 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 18,69 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1515 |
| bomVekt | 228,56 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5032 |
| bomStorSigma | 0,7636 |
| antallBom | 65 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0215 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1341 |
| havariVekt | 17,52 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0183 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,4535 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,008 |
| fartSesongSin | −0,0102 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2381,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2763,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 481 av 1658
Nr. 481 av 1658 blant menn i Norge · nr. 40 av 91 i klassen H15–16 · nr. 16 av 40 i 2011-kullet
- Forventet kmtid
- 6.37
- Løpskapasitet
- 6.25
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.10
- Sikkerhet
- 6
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 82 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 02.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2335 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,213 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0595 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,026 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 4,42 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,35 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8533 |
| bomVekt | 100,25 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4069 |
| bomStorSigma | 0,5634 |
| antallBom | 7 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0451 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,12 |
| havariVekt | 5,95 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0021 |
| fartSesongSin | 0,0025 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2379,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2451,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.11
- Løpskapasitet
- 9.10
- O-evne
- 2.01
- Jevnhet ±
- 9,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.36
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 109 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,8 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 21 (sist 13.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,333 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3242 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0905 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0519 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 3,97 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 14,26 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9225 |
| bomVekt | 113,73 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6933 |
| bomStorSigma | 0,757 |
| antallBom | 47 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0369 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0604 |
| havariVekt | 7,51 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0117 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1904 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0068 |
| fartSesongSin | 0,0134 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2159,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2631,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.18
- Løpskapasitet
- 8.31
- O-evne
- 2.47
- Jevnhet ±
- 9,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.35
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 3,7
- Typisk bom
- 112 s
- Disk/brutt
- 7 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 24.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,404 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4154 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0917 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1313 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,32 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,04 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1265 |
| bomVekt | 28,52 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,7149 |
| bomStorSigma | 0,9613 |
| antallBom | 26 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0686 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0647 |
| havariVekt | 1,55 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0002 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7963 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0014 |
| fartSesongSin | 0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2011,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2668,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 32 | 13.09.2026 Romeriksløpet 2026 med Trimtex cup, bom 4.55 | 109 | – |
| Bom over fem minutter | 94 | 01.08.2026 Hovedløpet Langdistanse, bom 5.26 | 249 | – |
| Bom over ti minutter | 994 | 26.07.2023 O-Ringen Åre, etapp 3, medel, bom 20.40 | 994 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | H 15-16 | 1.25.28 | 28 /55 | – | – | – | – | – | – |
| 14.10.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 – Løp 3 | Ola | 39.13 | 18 /28 | 2.10 | 9.11 | 0.30 | 10.24 | 1.26 | |
| 30.09.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 – Løp 2 | Ola | 51.55 | 21 /30 | 6.47 | 12.02 | 1.34 | 10.30 | 1.30 | |
| 23.09.2026 | Harry Lagerts Nattcup 2026 - Løp 1 | Ola | 53.01 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2026 | Romeriksløpet 2026 med Trimtex cup | H 15-16 | 44.28 | 15 /21 | 6.45 | 11.42 | 1.47 | 10.30 | 1.30 | |
| 06.09.2026 | Trimtex-cup fellesstart | H15-16 | 49.10 | 21 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 26.08.2026 | NSK Klubbmesterskap 2026 | H 15-16 | 38.02 | 1 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | H15 | 17.59 | 12 /50 | 0.27 | 6.37 | 0.10 | 6.46 | 0.12 | |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | H15 | 58.30 | 19 /49 | 7.10 | 10.13 | 1.15 | 10.32 | 1.25 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | H15 | 45.41 | 44 /166 | 1.51 | 9.24 | 0.23 | 10.40 | 1.23 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | H15 | 44.52 | 92 /166 | 10.19 | 12.07 | 2.47 | 10.40 | 1.23 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | H15 | 29.00 | 60 /166 | 1.46 | 10.22 | 0.38 | 10.40 | 1.23 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | H15 | 1.06.26 | 104 /166 | 11.23 | 11.57 | 2.03 | 10.40 | 1.23 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | H15 | 52.16 | 65 /166 | 4.34 | 9.35 | 0.50 | 10.40 | 1.23 | |
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | H15-16 | 47.33 | 16 /38 | 7.06 | 9.52 | 1.28 | 10.33 | 1.20 | |
| 13.06.2026 | Camp Stokke - innendørsorientering | H 15-16 | 29.51 | 8 /35 | 5.14 | 7.13 | 1.16 | 6.58 | 0.13 | |
| 13.06.2026 | Midtsommersprinten | H15-16 | 17.37 | 31 /40 | 3.53 | 9.07 | 2.01 | 6.58 | 0.13 | |
| 07.06.2026 | Knut Valstads minneløp | H 15-16 | 1.00.38 | 9 /24 | 7.54 | 10.14 | 1.20 | 10.33 | 1.20 | |
| 03.06.2026 | NSK Klubbcup #2 2026 | H 15-16 | 37.04 | 6 /6 | 3.00 | 9.39 | 0.47 | 10.33 | 1.20 | |
| 31.05.2026 | Gromløpet | H 15-16 | 1.12.12 | 19 /21 | 16.42 | 13.29 | 3.07 | 11.03 | 1.27 | |
| 30.05.2026 | NIttedalsløpet | H 15-16 | 49.46 | 14 /20 | 8.42 | 11.39 | 2.02 | 11.03 | 1.27 | |
| 16.05.2026 | KM mellomdistanse Akershus og Oslo | H 15-16 | 39.45 | 10 /30 | 1.25 | 9.56 | 0.21 | 11.03 | 1.27 | |
| 10.05.2026 | Nydalten | H 15-16 | 12.15 | 15 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2026 | Nydalten | H 15-16 J | 43.11 | 15 /22 | 5.20 | 9.49 | 1.19 | 11.03 | 1.27 | |
| 06.05.2026 | NSK Klubbcup #1 2026 | H 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2026 | Oslo City Cup - Finale | H15-16 | 33.48 | 12 /23 | 0.01 | 6.44 | 0.00 | 7.01 | 0.10 | |
| 28.04.2026 | Oslo City Cup løp 4 | H 15-16 | 20.06 | 10 /24 | 0.01 | 6.58 | 0.00 | 7.10 | 0.11 | – |
| 21.04.2026 | Oslo City Cup løp 3 | H15-16 | 21.24 | 10 /26 | 0.05 | 6.47 | 0.02 | 7.10 | 0.11 | – |
| 19.04.2026 | Halden O-Meeting Lang | H 15-16 | 1.08.52 | 19 /40 | 4.43 | 10.22 | 0.43 | 10.27 | 1.07 | |
| 18.04.2026 | Halden O-Meeting Mellom | H 15-16 | 29.32 | 21 /43 | 2.26 | 10.08 | 0.51 | 10.27 | 1.07 | |
| 14.04.2026 | Oslo City Cup løp 2 | H 15-16 | 20.12 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2026 | Oslo City Cup løp 1 | H15-16 | 19.19 | 20 /32 | 2.42 | 7.57 | 1.07 | 7.10 | 0.11 | – |
| 18.10.2025 | Blodslitet | H 13-14 | 54.54 | 20 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2025 | Harry Lagerts Nattcup 2025 - Løp 3 | LokalH | 50.54 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 08.10.2025 | Harry Lagerts Nattcup 2025 – Løp 2 | LokalH | 34.22 | 17 /84 | 2.31 | 9.31 | 0.42 | 10.24 | 1.15 | |
| 05.10.2025 | Gromløpet Nord Sør | H10km | 1.48.11 | 14 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2025 | Hemingløpet med Trimtex-cup finale | H 13-14 | 32.04 | 6 /21 | 2.37 | 9.46 | 0.48 | 12.01 | 2.00 | |
| 27.08.2025 | Klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 3 | H 13-14 | 35.11 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2025 | Romeriksløpet 2025 med KM lang og Trimtex cup | H 13-14 | 47.00 | 8 /15 | 5.45 | 11.05 | 1.21 | 12.22 | 2.06 | |
| 17.08.2025 | Fossumløpet 2025 med Trimtex-cup | H 13-14 | 32.38 | 7 /20 | 1.41 | 10.07 | 0.31 | 12.22 | 2.06 | |
| 16.08.2025 | Ivar O løpet med Trimtex-cup | H 13-14 | 38.47 | 11 /16 | 8.52 | 12.53 | 2.57 | 12.22 | 2.06 | |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | H 14 | 13.32 | 15 /49 | – | – | – | – | – | – |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | H 14 | 32.03 | 16 /45 | 3.33 | 10.48 | 1.12 | 12.22 | 2.06 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | H14 | 34.24 | 76 /154 | 0.57 | 10.35 | 0.18 | 12.55 | 2.19 | |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | H14 | 42.13 | 95 /154 | 3.42 | 12.01 | 1.03 | 12.55 | 2.19 | |
| 22.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 2 | H14 | 52.42 | 125 /154 | 18.21 | 17.47 | 6.11 | 12.55 | 2.19 | |
| 21.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 1 | H14 | 39.35 | 64 /154 | 1.43 | 10.16 | 0.27 | 12.55 | 2.19 | |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | H 14 | 49.44 | 26 /34 | 10.08 | 15.10 | 3.05 | 12.37 | 2.08 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | H 14 | 34.33 | 17 /37 | 5.35 | 12.47 | 2.04 | 12.37 | 2.08 | |
| 15.06.2025 | Midtsommerløpet | H13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2025 | Midtsommersprinten | H13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Oslo City Cup løp 5 - finale | H 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2025 | Oslo city cup løp 4 | H13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2025 | Oslo city cup løp 3 | H13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2025 | Oslo City Cup løp 2 | H 13-14 | 17.09 | 5 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | H13-14 | 22.13 | 14 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 27.10.2024 | 2 Mila + | Mila H | 1.52.57 | 27 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 25.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 - Finale | LokalH | 1.17.37 | 22 /49 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | H 13-14 | 55.15 | 23 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 3 | LokalH | 47.08 | 35 /70 | 8.47 | 12.00 | 2.14 | 12.00 | 1.28 | |
| 09.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 2 | LokalH | 52.29 | 46 /75 | 5.40 | 12.13 | 1.19 | 12.00 | 1.28 | |
| 25.09.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 1 | LokalH | 51.13 | 36 /64 | 3.02 | 10.55 | 0.39 | 12.01 | 1.06 | – |
| 15.09.2024 | Romeriksløpet 2024 | H 13-14 | 46.59 | 13 /25 | 5.20 | 11.24 | 1.18 | 12.46 | 2.07 | |
| 01.09.2024 | Hemingløpet m/Trimtex-cup | H 13-14 | 35.18 | 7 /20 | 1.52 | 11.03 | 0.35 | 12.46 | 2.07 | |
| 31.08.2024 | Ivar O løpet med Trimtex-cup | H 13-14 | 10.15 | 16 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Nydalten KM langdistanse | H 13-14 | 40.02 | 11 /25 | 1.42 | 11.27 | 0.29 | 13.19 | 2.23 | |
| 18.08.2024 | NM ultralang og Ungdoms ultra m/Trimtex-cup | H 13-14 | 1.32.06 | 13 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 27.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 5 | H13 | 39.49 | 83 /163 | 5.58 | 13.08 | 1.58 | 13.41 | 2.39 | |
| 26.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 4 | H13 | 32.44 | 66 /163 | 4.42 | 12.22 | 1.46 | 13.41 | 2.39 | |
| 24.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 3 | H13 | 1.00.10 | 125 /163 | 15.26 | 17.26 | 4.28 | 13.41 | 2.39 | |
| 23.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 2 | H13 | 31.03 | 32 /163 | 3.05 | 10.31 | 1.03 | 13.41 | 2.39 | |
| 22.07.2024 | O-Ringen Smålandskusten, etapp 1 | H13 | 49.25 | 108 /158 | 11.11 | 14.27 | 3.16 | 13.41 | 2.39 | |
| 16.06.2024 | Midtsommerløpet | H13-14 | 42.13 | 26 /41 | 11.04 | 14.46 | 3.52 | 13.11 | 2.01 | – |
| 15.06.2024 | Camp Stokke innendørs | H 13-14 | 15.18 | 6 /48 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2024 | Midtsommersprinten | H13-14 | 20.40 | 27 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2024 | KM mellomdistanse Gromløpet | H 13-14 | 33.17 | 9 /30 | 1.17 | 11.27 | 0.27 | 13.11 | 2.01 | – |
| 15.05.2024 | NSK Klubbcup #1 | H 13-14 | 40.42 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 12.05.2024 | Huldersprinten | H 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | Kvistkvaset | Løype: 2C | 21.13 | 12 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2024 | KM sprint | H 13-14 | 13.13 | 13 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | H 13-14 | 1.10.13 | 58 /71 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | H 11-12 | 30.18 | 7 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | H 11-12 | 20.13 | 4 /15 | 0.23 | 10.31 | 0.12 | 13.20 | 3.00 | |
| 13.09.2023 | Harry Lagerts Nattcup 2023 Løp 1 | Rekrutt | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2023 | klubbmesterskap Skog Nydalens SK. NSK cup løp 2 | H 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | H12 | 32.51 | 37 /135 | 1.31 | 10.27 | 0.29 | 13.50 | 3.17 | |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | H12 | 34.19 | 110 /135 | 11.58 | 16.21 | 5.42 | 13.50 | 3.17 | |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | H12 | 1.02.07 | 121 /135 | 32.58 | (23.39) | 12.33 | 13.50 | 3.17 | |
| 24.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 2, lång | H12 | 38.06 | 54 /135 | 6.48 | 11.24 | 2.02 | 13.50 | 3.17 | |
| 23.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 1, lång | H12 | 56.32 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Fossumløpet 2023 med Trimtex-cup | H 11-12 | 32.21 | 2 /7 | 2.40 | 13.17 | 1.06 | 12.53 | 1.59 | |
| 29.05.2023 | Pinseløpet dag 3 | H11-12_1og2 | 16.46 | 8 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2023 | Pinseløpet dag 2 | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.05.2023 | NSK klubbcup #1 | H 11-12 | 18.59 | 2 /9 | 2.54 | 11.56 | 1.49 | 13.06 | 2.12 | |
| 14.05.2023 | Gromløpet med Trimtex-cup | H 11-12 | 32.12 | 11 /17 | 12.33 | 18.00 | 7.01 | 13.06 | 2.12 | |
| 30.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 3: Smaaleneneløpet m/ norgescup junior | H 11-12 | 24.21 | 18 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 29.04.2023 | World Cup i Norge – publikumsløp 2: Lørdagskjappen m/ norgescup junior | H 11-12 | 15.43 | 16 /37 | 0.05 | 11.05 | 0.04 | 12.59 | 1.38 | |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.07.2022 | Fjord-O 2022 | H 11-12 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, langdistanse | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2022 | Norsk O-Festival Vanlige klasser, mellomdistanse | H 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2022 | NSK-cup løp 1 | H 11-12 | 34.03 | 5 /10 | 1.05 | 14.00 | 0.27 | 15.29 | 1.52 | – |
| 15.05.2022 | Gromløpet med Trimtex-cup | H 11-12 | 42.57 | 9 /12 | 10.07 | 20.26 | 4.49 | 15.29 | 1.52 | – |
| 07.11.2021 | SprintX3M - Løp nr. 3 - Park Supersprint | H 9-10 | 14.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2021 | SprintX3M - Løp nr. 1 - Downhill Sprint | H 9-10 | 49.50 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 3 | Rekrutt | 57.50 | 24 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 29.09.2021 | Harry Lagerts Nattcup 2021 - Løp 2 | Rekrutt | 1.11.37 | 19 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2021 | Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup | H 9-10 | 13.34 | – | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2021 | Klubbmesterskapet skog Nydalens SK | H 9-10 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.11.2019 | Trollnatta og natt-O-toget | Troll-Mellom | 26.23 | 61 /137 | 2.50 | 18.27 | 1.59 | – | – | – |
| 03.11.2018 | Trollnatta og natt-O-toget | Troloween | – | – | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.10.2026 | Harry Lagerts Nattstafett 2026 | H13-16 | Nydalens SK 1 | 2 | 18.23 | 7 | 3 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Akershus og Oslo 6 | 2 | 13.22 | 24 | 16 |