Løperprofil
Ingeborg Røhjell
Oppsal
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
31 løp
Sprintrankingen
37 løp
B-rankingen
10 løp
C-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
nr. 1318 av 2062
Nr. 1318 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 75 av 84 i klassen D17–18 · nr. 42 av 47 i 2009-kullet
- Forventet kmtid
- 15.24
- Løpskapasitet
- 13.39
- O-evne
- 1.46
- Jevnhet ±
- 10,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.18
- Sikkerhet
- 22
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 88 s
- Disk/brutt
- 8 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,9 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±1,8 %)
- Løp i grunnlaget
- 32 (sist 29.08.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1852 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,2147 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1085 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0194 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 8,37 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 21,96 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,3976 |
| bomVekt | 234,6 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,477 |
| bomStorSigma | 0,811 |
| antallBom | 105 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0764 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1977 |
| havariVekt | 18,58 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0274 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2609 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0082 |
| fartSesongSin | 0,0155 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3631,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 4100,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 684 av 1118
Nr. 684 av 1118 blant kvinner i Norge · nr. 79 av 86 i klassen D17–18 · nr. 44 av 48 i 2009-kullet
- Forventet kmtid
- 9.18
- Løpskapasitet
- 9.02
- O-evne
- 0.16
- Jevnhet ±
- 9,3 %
- Usikkerhet ±
- 0.11
- Sikkerhet
- 23
- Bommer per løp
- 1,3
- Typisk bom
- 63 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±1,3 %)
- Løp i grunnlaget
- 37 (sist 19.06.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1058 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1317 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0926 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,02 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 7,47 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 23,02 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,4581 |
| bomVekt | 363,04 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1438 |
| bomStorSigma | 0,6196 |
| antallBom | 50 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0407 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0543 |
| havariVekt | 13,2 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0051 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,884 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0059 |
| fartSesongSin | 0,0115 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3349 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3446,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.57
- Løpskapasitet
- 11.45
- O-evne
- 2.12
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.52
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 3,8
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 12.11.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0864 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0732 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0911 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,126 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,33 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,83 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0652 |
| bomVekt | 35,52 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5132 |
| bomStorSigma | 0,9134 |
| antallBom | 27 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0555 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0731 |
| havariVekt | 1,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0007 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,9872 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0024 |
| fartSesongSin | −0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2763,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3282,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.06
- Løpskapasitet
- 11.04
- O-evne
- 2.02
- Jevnhet ±
- 9,8 %
- Usikkerhet ±
- 3.08
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 98 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 19.10.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1425 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1138 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0984 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2143 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,31 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0018 |
| bomVekt | 4,81 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5836 |
| bomStorSigma | 0,8902 |
| antallBom | 10 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0669 |
| havariVekt | 0,19 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8416 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0029 |
| fartSesongSin | 0,0017 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2614,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3094,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.23
- Løpskapasitet
- 9.40
- O-evne
- 1.42
- Jevnhet ±
- 10,1 %
- Usikkerhet ±
- 1.57
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 94 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 20.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2649 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,14 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1006 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1576 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,04 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,7 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0449 |
| bomVekt | 3,69 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5451 |
| bomStorSigma | 0,7451 |
| antallBom | 5 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0323 |
| havariVekt | 0,15 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0005 |
| fartSesongSin | −0,0019 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2313,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2721,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 7 | 29.08.2026 KM langdistanse Trimtex cup, bom 7.43 | 177 | nr. 5590 |
| Bom over fem minutter | 7 | 29.08.2026 KM langdistanse Trimtex cup, bom 7.43 | 366 | nr. 7170 |
| Bom over ti minutter | 783 | 25.10.2024 Harry Lagerts Nattcup 2024 - Finale, bom 11.42 | 783 | nr. 1550 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.2026 | Klubbmesterskap natt | D17-20 | 1.13.16 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2026 | Romeriksløpet 2026 med Trimtex cup | D 17-18 | 1.18.40 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2026 | KM langdistanse Trimtex cup | AM-åpen | 1.30.54 | 28 /30 | 6.30 | 16.43 | 1.12 | 15.22 | 1.44 | |
| 25.08.2026 | Klubbmesterskap Oppsal orientering | D17-20 | 1.22.15 | 2 /3 | 7.59 | 19.12 | 1.52 | 15.22 | 1.44 | |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | AK-åpen | 52.21 | 39 /81 | 5.55 | 14.53 | 1.41 | 15.04 | 1.42 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | D 17-18E | 56.16 | 44 /46 | 8.04 | 17.16 | 2.29 | 15.04 | 1.42 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | D 17-18E | 26.09 | 36 /43 | 2.50 | 10.35 | 1.09 | 9.30 | 0.18 | |
| 31.05.2026 | Gromløpet | AK-åpen | 1.00.53 | 46 /61 | 6.00 | 15.09 | 1.30 | 14.55 | 1.40 | |
| 05.05.2026 | Oslo City Cup - Finale | D17- | 1.25.44 | 67 /81 | 2.59 | (17.09) | 0.36 | 9.28 | 0.18 | |
| 28.04.2026 | Oslo City Cup løp 4 | D 17- | 31.05 | 66 /77 | 2.30 | 10.19 | 0.50 | 9.18 | 0.17 | |
| 26.04.2026 | Smaaleneneløpet | AK Åpen | 57.13 | 42 /62 | 4.00 | 15.30 | 1.06 | 14.57 | 1.41 | |
| 21.04.2026 | Oslo City Cup løp 3 | D17 | 30.21 | 86 /110 | 0.26 | 9.17 | 0.08 | 9.18 | 0.17 | |
| 19.04.2026 | Halden O-Meeting Lang | AK-åpen | 1.29.37 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2026 | Oslo City Cup løp 2 | D 17- | 26.02 | 65 /87 | 1.57 | 9.52 | 0.45 | 9.18 | 0.17 | |
| 07.04.2026 | Oslo City Cup løp 1 | D17- | 26.22 | 109 /131 | 2.10 | 10.06 | 0.50 | 9.18 | 0.17 | |
| 15.03.2026 | Göteborgspremiären, lång | Blå 3,0 | 46.56 | 74 /103 | 2.32 | 17.24 | 0.56 | 14.51 | 1.42 | |
| 14.03.2026 | Göteborgspremiären, medel | D18 | 1.23.03 | 32 /33 | 4.42 | 17.45 | 1.00 | 14.51 | 1.42 | |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D16 | 31.34 | 48 /74 | 1.34 | 13.07 | 0.39 | 14.23 | 1.49 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | D16 | 26.58 | 55 /71 | 4.01 | 10.26 | 1.33 | 9.09 | 0.17 | |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D16 | 21.29 | 49 /74 | 0.59 | 8.50 | 0.24 | 9.09 | 0.17 | |
| 28.10.2025 | Oppsals klubbmesterskap natt | D 15-16 | 47.50 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2025 | Blodslitet | D 15-16 | 1.38.02 | 33 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Norgescup mellom og O-idol - sr jaktstart søndag | D 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.09.2025 | KM Natt AOOK | D 15-16 | 1.35.09 | 12 /12 | 14.24 | 18.07 | 2.45 | 14.33 | 1.51 | |
| 31.08.2025 | Knut Valstads Minneløp | D 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2025 | Oppsals klubbmesterskap 2025 | D 15-16 | 1.12.35 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 03.08.2025 | Hovedløpet sprint | D 16 | 24.18 | 37 /50 | 2.09 | 9.55 | 0.53 | 9.16 | 0.17 | |
| 02.08.2025 | Hovedløpet lang | D 16 | 1.09.34 | 33 /44 | 9.23 | 14.40 | 1.59 | 14.18 | 1.46 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 15-16 | 47.24 | 17 /85 | 9.32 | 15.06 | 3.02 | 14.20 | 1.45 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 15-16 | 1.09.06 | 24 /85 | 12.42 | 15.28 | 2.51 | 14.20 | 1.45 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 15-16 | 43.54 | 29 /30 | 11.00 | 16.19 | 4.05 | 14.20 | 1.45 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival elite og 15-16 | D 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival elite og 15-16 | D 16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | D 16 | 17.54 | 25 /27 | 0.02 | 9.17 | 0.01 | 9.07 | 0.17 | |
| 17.06.2025 | Klubbmesterskap SPRINT - Oppsal Orientering | Damer - klubbmesterskap sprint | 14.43 | 10 /16 | 0.30 | 8.54 | 0.18 | 9.07 | 0.17 | |
| 15.06.2025 | Midtsommerløpet | D15-16 | 1.03.34 | 18 /29 | 6.57 | 13.27 | 1.28 | 14.11 | 1.29 | |
| 14.06.2025 | CSI - Camp Stokke Indoor | D 15-16 | 40.20 | 24 /34 | 11.13 | 11.31 | 3.12 | 9.07 | 0.17 | |
| 14.06.2025 | Midtsommersprinten | D15-16 | 22.33 | 26 /36 | 1.44 | 9.12 | 0.42 | 9.07 | 0.17 | |
| 24.05.2025 | Huldersprinten mellomdistanse m. Trimtex-cup | D 15-16 | 1.06.24 | 21 /25 | 7.39 | 11.26 | 1.19 | 9.04 | 0.16 | |
| 13.05.2025 | Oslo City Cup løp 5 - finale | D 15-16 | 54.41 | 16 /23 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2025 | Oslo city cup løp 4 | D15-16 | 30.18 | 19 /22 | 2.58 | 10.05 | 0.59 | 9.04 | 0.16 | |
| 29.04.2025 | KM sprint individuelt AOOK | D 15-16 | 21.57 | 22 /25 | 1.24 | 9.57 | 0.38 | 8.45 | 0.15 | |
| 22.04.2025 | Oslo city cup løp 3 | D15-16 | 30.58 | 23 /27 | 1.10 | 9.44 | 0.22 | 8.45 | 0.15 | |
| 08.04.2025 | Oslo City Cup løp 2 | D 15-16 | 24.21 | 19 /23 | 0.24 | 9.16 | 0.09 | 8.45 | 0.15 | |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | D15-16 | 24.40 | 24 /32 | 0.42 | 8.25 | 0.14 | 8.45 | 0.15 | |
| 09.03.2025 | Hallandspremiären, lång | D16 | 53.36 | 38 /52 | 2.17 | 15.07 | 0.39 | 14.28 | 1.33 | |
| 08.03.2025 | Hallandspremiären, medel | D16 | 45.22 | 36 /61 | 0.52 | 13.26 | 0.15 | 14.28 | 1.33 | |
| 07.03.2025 | Kattegattnatt + DM, natt, Halland | D16 | 55.31 | 25 /37 | 6.40 | 14.39 | 1.46 | 14.28 | 1.33 | |
| 15.12.2024 | Sjusjørennet 2024 mellom | D 15-16 | 37.21 | 15 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2024 | Sjusjørennet 2024 sprint | D 15-16 | 27.00 | 16 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D15 | 29.18 | 65 /101 | 0.41 | 13.22 | 0.19 | 14.32 | 1.49 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | D15 | 22.19 | 58 /92 | 1.06 | 9.18 | 0.28 | 8.22 | 0.16 | |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D15 | 17.55 | 54 /95 | 0.32 | 8.13 | 0.15 | 8.22 | 0.16 | |
| 25.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 - Finale | LokalD | 1.56.34 | 22 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2024 | Oppsals klubbmesterskap i nattorientering | D15 | 58.27 | 2 /2 | 12.06 | 17.47 | 3.41 | 14.35 | 1.53 | |
| 19.10.2024 | Blodslitet | D 15-16 | 1.46.53 | 36 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 3 | LokalD | 59.06 | 22 /29 | 6.28 | 15.03 | 1.39 | 14.35 | 1.53 | |
| 25.09.2024 | Harry Lagerts Nattcup 2024 Løp 1 | LokalD | 56.15 | 13 /28 | 3.28 | 12.00 | 0.44 | 14.19 | 1.48 | |
| 17.09.2024 | KM natt | D 15-16 | 1.06.56 | 7 /7 | 10.21 | 15.21 | 2.22 | 14.19 | 1.48 | |
| 15.09.2024 | Romeriksløpet 2024 | D 15-16 | 1.08.21 | 24 /25 | 7.20 | 13.44 | 1.28 | 14.19 | 1.48 | |
| 10.09.2024 | Klubbmesterskap 2024 - Oppsal Orientering | D 15-16 | 1.04.20 | 3 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2024 | Hemingløpet m/Trimtex-cup | D 15-16 | 1.00.15 | 16 /16 | 10.11 | 16.25 | 2.46 | 14.19 | 1.48 | |
| 31.08.2024 | Ivar O løpet med Trimtex-cup | D 15-16 | 13.34 | 15 /18 | 0.01 | 7.58 | 0.01 | 8.23 | 0.17 | |
| 04.08.2024 | Hovedløpet sprint | D 15 | 18.51 | 25 /51 | 0.39 | 8.08 | 0.17 | 8.23 | 0.17 | |
| 03.08.2024 | Hovedløpet lang | D 15 | 1.05.48 | 27 /49 | 7.50 | 13.50 | 1.39 | 14.10 | 1.34 | |
| 16.07.2024 | Stavernsprinten | Damer A | 21.48 | 22 /52 | 0.07 | 8.58 | 0.03 | 8.38 | 0.19 | |
| 18.06.2024 | KM Sprint Finale | Løype: ABC | 34.34 | 4 | 2.04 | 11.51 | 0.42 | 8.33 | 0.21 | |
| 16.06.2024 | Midtsommerløpet | D15-16 | 1.08.30 | 21 /31 | 8.51 | 14.43 | 1.54 | 14.31 | 1.36 | |
| 15.06.2024 | Camp Stokke innendørs | D 15-16 | 27.14 | 16 /31 | 5.02 | 9.14 | 1.42 | 8.33 | 0.21 | |
| 15.06.2024 | Midtsommersprinten | D15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2024 | KM mellomdistanse Gromløpet | D 15-16 | 48.07 | 16 /26 | 2.35 | 13.33 | 0.44 | 14.31 | 1.36 | |
| 02.06.2024 | Knut Valstads Minneløp | D 15-16 | 1.22.51 | 26 /29 | 4.27 | 14.24 | 0.46 | 14.31 | 1.36 | |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | D13-16_3 | 1.20.22 | 16 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Pinseløpet dag 1 | D 15-16 | 1.16.58 | 15 /22 | 16.20 | 16.35 | 3.31 | 15.15 | 2.18 | |
| 12.05.2024 | Huldersprinten | D 15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | Kvistkvaset | Løype: 2C | 23.13 | 17 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Oslo City Cup - Finale | D15 | 21.04 | 14 /27 | 0.12 | 8.05 | 0.05 | 8.41 | 0.25 | |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | D15-16 | 24.35 | 14 /29 | 1.36 | 8.12 | 0.32 | 8.41 | 0.25 | |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | D 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | D15-16 | 22.59 | 20 /31 | 0.13 | 8.23 | 0.05 | 8.41 | 0.25 | |
| 09.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 2 | D 15-16 | 52.31 | 30 /32 | 21.42 | (14.16) | 5.54 | 8.41 | 0.25 | |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | D 15-16 | 20.49 | 20 /36 | 0.07 | 8.19 | 0.03 | 8.41 | 0.25 | |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D14 | 25.02 | 51 /98 | 2.10 | 13.21 | 1.09 | 15.55 | 2.24 | |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | D14 | 30.41 | 70 /91 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D14 | 18.41 | 40 /86 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | D 13-14 | 1.18.56 | 38 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2023 | Klubbmesterskap natt for Oppsal - venner velkomne! | D13 | 27.52 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | D 13-14 | 52.52 | 27 /31 | 9.59 | 18.04 | 3.25 | 16.22 | 2.31 | |
| 20.09.2023 | Harry Lagerts Nattcup 2023 Løp 2 | Rekrutt | 26.34 | 11 /15 | 6.09 | 15.59 | 3.42 | 13.02 | 1.55 | – |
| 04.09.2023 | DØPELØPE | Draug | 33.00 | 2 /71 | – | – | – | – | – | – |
| 02.09.2023 | Nydalten med Trimtex-cup | D 13-14 | 34.43 | 17 /18 | 6.15 | 18.14 | 3.17 | 16.22 | 2.31 | |
| 26.08.2023 | KM lang Romeriksløpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 1.00.09 | 17 /23 | 9.21 | 17.44 | 2.45 | 15.46 | 2.10 | |
| 22.08.2023 | Oppsals klubbmesterskap | D13-14 | 1.06.38 | 4 | 12.16 | 18.27 | 3.24 | 15.31 | 1.45 | – |
| 10.08.2023 | Internløp 09 Tømmerdalen | Ekstra kort | 44.04 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | D 14 | 34.25 | 18 /32 | 2.01 | 14.57 | 0.53 | 15.32 | 1.54 | |
| 23.06.2023 | O-festivalen sprint elite og DH13-16 | D 14 | 17.17 | 19 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2023 | Midtsommerløpet | D 13-14 | 33.03 | 18 /36 | 1.58 | 13.47 | 0.49 | 15.32 | 1.54 | |
| 17.06.2023 | Midtsommersprinten | D 13-14 | 21.14 | 34 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2023 | Klubbmesterskap SPRINT - Oppsal Orientering | Damer | 20.51 | 12 /15 | 0.24 | 11.18 | 0.13 | 10.07 | 0.15 | |
| 10.06.2023 | Askerløpet - KM mellomdistanse med Trimtex-cup | D 13-14 | 42.36 | 19 /23 | 12.10 | 21.00 | 6.00 | 15.32 | 1.54 | |
| 01.06.2023 | Oppsals torsdagsløp nr 6 - med funksjonærkickoff O-festivalen | Lang | 47.31 | 13 /18 | 3.05 | 14.43 | 0.57 | – | – | – |
| 25.05.2023 | Oppsals torsdagsløp nr 5 | CB-åpen | 47.16 | 3 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2023 | Oslo City Cup 2023 - Finale | D13-14J | 49.50 | 17 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2023 | Høydepunktet med Trimtex-cup | D 13-14 | 1.07.40 | 23 /30 | 5.46 | 15.59 | 1.22 | 15.21 | 2.13 | |
| 07.05.2023 | Høydepunktet med Trimtex-cup | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | Oslo City Cup nr. 4 - 2023 | D 13-14 | 25.41 | 20 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2023 | Oslo City Cup - løp nr.3 | D13-14 | 32.09 | 22 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2023 | Oppsals torsdagsløp nr 1 | B | 43.06 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Oslo City Cup løp 2 | D 13-14 | 34.21 | 17 /30 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2023 | Oslo City Cup nr. 1 - 2023 | D13 | 33.02 | 24 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | D 13-14 | 1.26.47 | 30 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2022 | Klubbmesterskap natt (venner av Oppsal også velkomne) | D13 | 57.26 | 2 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 20.09.2022 | KM Natt - Kollnatta | D 13-14 | 46.10 | 10 /14 | 11.10 | 16.24 | 3.58 | 15.17 | 2.35 | – |
| 13.09.2022 | 25 til 25 | ORANGE | 35.05 | 3 /12 | 1.35 | 13.28 | 0.36 | 15.17 | 2.35 | – |
| 23.08.2022 | Klubbmesterskap Oppsal Orientering | D13-14 | 1.08.09 | 3 /3 | 11.08 | 20.00 | 3.16 | – | – | – |
| 14.06.2022 | Klubbmesterskap SPRINT - Oppsal Orientering | Ungdom C | 18.44 | 4 | 0.57 | 11.26 | 0.35 | 10.43 | 0.18 | |
| 03.05.2022 | Oslo City Cup FINALE - 2022 | D 13-16 | 26.08 | 14 /26 | 1.38 | 11.08 | 0.42 | 10.43 | 0.19 | |
| 26.04.2022 | Oslo City cup nr. 4 - 2022 | D13-16 | 28.27 | 33 /53 | 1.44 | 10.46 | 0.39 | 10.43 | 0.22 | – |
| 19.04.2022 | Oslo City Cup nr. 3 - 2022 | D 13-16 | 25.22 | 33 /53 | 1.50 | 10.47 | 0.47 | 10.43 | 0.22 | – |
| 05.04.2022 | Oslo City Cup nr. 2 - 2022 | D13 | 41.08 | 28 /36 | 7.49 | 14.09 | 2.41 | 10.43 | 0.22 | – |
| 29.03.2022 | Oslo City Cup nr. 1 - 2022 | D13-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2021 | Juleavslutning 2021 | C-damer | 40.22 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2021 | Klubbmesterskap natt - Oppsal Orientering | D 11-12 | 30.32 | 2 /5 | 0.05 | 13.27 | 0.02 | 16.00 | 1.55 | |
| 16.10.2021 | Blodslitet | D 11-12 | 47.25 | 33 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2021 | Follo 2-dagers med Trimtex Cup | D 11-12 | 53.47 | 18 /18 | 12.23 | 23.31 | 5.25 | 17.05 | 2.19 | |
| 31.08.2021 | Klubbmesterskap Oppsal | D12 | 29.45 | 2 /6 | 1.40 | 15.44 | 0.53 | 15.10 | 1.36 | – |
| 29.08.2021 | KM stafett Østfold + Akershus og Oslo | Løype: 52 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2020 | Oppsal Sesongavslutning 2020 | Løype: B1 | 57.26 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 13.10.2020 | KM natt AOOK | D 11-12 | 30.27 | 5 /5 | 2.50 | 14.33 | 1.21 | 15.24 | 2.05 | – |
| 15.09.2020 | Klubbmesterskap Oppsal Orientering | D 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2020 | Klubbmesterskap Oppsal Orientering | D 11-12 | 37.11 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2020 | Klubbmesterskap sprint Oppsal Orientering | C-barn | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2019 | Klubbmesterskap sprint Oppsal | C-barn | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2019 | Dag 1 | C-barn | 44.38 | – | 9.00 | 39.52 | 8.02 | – | – | – |
| 12.05.2019 | Knut Valstads minneløp | N-åpen | 32.52 | – | 3.31 | 17.32 | 1.53 | – | – | – |
| 16.10.2018 | Klubbmesterskap Natt 2018 | N-Åpen | 45.12 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.10.2018 | KM Natt AOOK | N-åpen | 27.25 | – | – | – | – | – | – | – |