Løperprofil
Agnes Haker
Multiconsult ASA
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
60 løp
Sprintrankingen
16 løp
Skogsrankingen
nr. 559 av 2062
Nr. 559 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 40 av 179 i klassen D45–49 · nr. 11 av 30 i 1981-kullet
- Forventet kmtid
- 12.02
- Løpskapasitet
- 10.43
- O-evne
- 1.19
- Jevnhet ±
- 6,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.09
- Sikkerhet
- 47
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 78 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på korte (+3,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i januar (±1,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 60 (sist 29.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0527 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,054 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0621 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0124 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 26,41 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 46,87 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1703 |
| bomVekt | 769,69 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3542 |
| bomStorSigma | 0,8213 |
| antallBom | 190 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0341 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0458 |
| havariVekt | 36,1 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0452 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2805 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0156 |
| fartSesongSin | −0,0056 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2851,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3202 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 377 av 1118
Nr. 377 av 1118 blant kvinner i Norge · nr. 26 av 92 i klassen D45–49 · nr. 11 av 20 i 1981-kullet
- Forventet kmtid
- 7.58
- Løpskapasitet
- 7.46
- O-evne
- 0.11
- Jevnhet ±
- 5,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.09
- Sikkerhet
- 14
- Bommer per løp
- 0,8
- Typisk bom
- 69 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- best i september (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 13.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0416 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0451 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0564 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0178 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 7,78 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 13,73 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9095 |
| bomVekt | 229,63 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,235 |
| bomStorSigma | 0,6791 |
| antallBom | 20 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0444 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0422 |
| havariVekt | 10,78 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0004 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,035 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,001 |
| fartSesongSin | 0,0057 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2882,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2952 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 13.16
- Løpskapasitet
- 12.10
- O-evne
- 1.06
- Jevnhet ±
- 8,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.52
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 74 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 19.02.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0505 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0854 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0798 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0637 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,37 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7656 |
| bomVekt | 26,9 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2992 |
| bomStorSigma | 0,7279 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0573 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0704 |
| havariVekt | 1,5 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2682 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | 0,0029 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2861,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3120,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 50 | 26.09.2026 Rankingfinale, bom 2.08 | 133 | nr. 1605 |
| Bom over fem minutter | 219 | 22.08.2026 KM Lang, bom 10.18 | 434 | nr. 1478 |
| Bom over ti minutter | 219 | 22.08.2026 KM Lang, bom 10.18 | 1 710 | nr. 3593 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2026 | Torsdagsløp - Oktober | D 17-59 | 21.42 | 1 /1 | 0.41 | 10.05 | 0.19 | 12.02 | 1.19 | |
| 24.10.2026 | HARDHAUSEN | D 17- | 1.36.47 | 7 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 26.09.2026 | Rankingfinale | D 17- | 49.10 | 3 /8 | 5.04 | 11.53 | 1.13 | 12.04 | 1.20 | |
| 24.09.2026 | Torsdagsløp September | D 17-59 | 25.29 | 1 /2 | 0.07 | 10.09 | 0.03 | 12.04 | 1.20 | |
| 23.09.2026 | Bedriftsløp - Sandneshallen - R18 | DB | 29.15 | 2 /10 | 2.03 | 11.22 | 0.48 | 12.04 | 1.20 | |
| 15.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Finale - Melshei | D 17-59 | 37.59 | 3 /10 | 5.29 | 11.10 | 1.37 | 12.04 | 1.20 | |
| 13.09.2026 | Kretsløp Sprint (RR) - Sandneshallen | D 17- | 20.09 | 1 /5 | 2.47 | 8.42 | 1.12 | 7.58 | 0.11 | |
| 09.09.2026 | Bedriftsløp - Haugstadskogen - R16 | DB | 44.03 | 2 /9 | 4.21 | 11.23 | 1.07 | 12.04 | 1.20 | |
| 02.09.2026 | Bedriftsløp - Frøyland - R15 | DB | 31.12 | 2 /11 | 1.12 | 11.10 | 0.26 | 12.04 | 1.20 | |
| 01.09.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 6 - Lundehaugen | D 17-59 | 23.00 | 4 /8 | 2.33 | 8.06 | 0.54 | 7.58 | 0.11 | |
| 26.08.2026 | Bedriftsløp - Sørmarka - R14 | DB | 55.57 | 9 /14 | 7.32 | 13.19 | 1.48 | 12.12 | 1.24 | |
| 22.08.2026 | KM Lang | D 40- | 1.10.39 | 4 /5 | 12.15 | 13.04 | 2.16 | 12.12 | 1.24 | |
| 19.08.2026 | Bedriftsløp - Kalbergskogen - R13 | DB | 46.52 | 2 /14 | 3.26 | 11.16 | 0.50 | 12.12 | 1.24 | |
| 16.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | D 40- | 49.10 | 6 /13 | 14.05 | 14.40 | 4.12 | 12.12 | 1.24 | |
| 15.08.2026 | Vestlandsmesterskapet | D 40- | 1.33.35 | 13 /13 | 29.54 | 17.13 | 5.30 | 12.12 | 1.24 | |
| 12.08.2026 | Bedriftsløp - Vardeneset - R12 | DB | 24.04 | 3 /14 | 0.56 | 11.10 | 0.26 | 12.12 | 1.24 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 45- | 15.44 | 6 /17 | 1.31 | 8.19 | 0.48 | 8.11 | 0.10 | |
| 17.06.2026 | Bedriftsløp - Universitetet - R11 - kortløp | DB | 25.16 | 1 /10 | 1.03 | 11.07 | 0.28 | 11.55 | 1.15 | |
| 10.06.2026 | Bedriftsløp - Selshammaren - R10 - postplukk | DB | 1.06.21 | 3 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | D 17- | 28.58 | 5 /48 | 0.28 | 7.39 | 0.07 | 8.09 | 0.10 | |
| 06.06.2026 | Tour de Orientering | D 17- | 5.41 | 8 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 27.05.2026 | Bedriftsløp - Krossberg - R8 | DB | 44.55 | 1 /11 | 4.48 | 10.49 | 1.09 | 11.55 | 1.16 | |
| 26.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 3 - Alsvik | D 17-59 | 44.45 | 2 /3 | 2.44 | 11.22 | 0.42 | 11.55 | 1.16 | |
| 21.05.2026 | Torsdagsløp mai - Madlatuå | D 17-59 | 1.06.00 | 1 /1 | 9.15 | 12.06 | 1.42 | 11.55 | 1.16 | |
| 20.05.2026 | Bedriftsløp - Melsvatnet - R7 | DB | 35.43 | 1 /16 | 0.59 | 10.19 | 0.17 | 11.55 | 1.16 | |
| 19.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 2 - Kleppeloen | D 17-59 | 29.03 | 4 /8 | 0.14 | 7.49 | 0.04 | 8.05 | 0.10 | |
| 16.05.2026 | Kretsløp Melshei (RR) | D 17- | 1.00.42 | 5 /8 | 5.21 | 12.16 | 1.05 | 11.55 | 1.16 | |
| 13.05.2026 | Bedriftsløp - Vagleskogen - R6 | DB | 34.16 | 1 /17 | 1.35 | 10.30 | 0.29 | 11.55 | 1.16 | |
| 12.05.2026 | Ungdomscup m/nærløp - Løp 1 - Øksnevadskogen | D 17-59 | 34.03 | 1 /11 | 2.20 | 10.47 | 0.45 | 11.55 | 1.16 | |
| 09.05.2026 | Åpent klubbmesterskap innendørs - Vågen VGS | Damer - Vanskelig | 58.39 | 11 /25 | 11.22 | 9.48 | 1.54 | 8.05 | 0.10 | |
| 09.05.2026 | Sprint utendørs før innendørs mesterskap | DAL | 22.33 | 3 /13 | 0.16 | 7.33 | 0.05 | 8.05 | 0.10 | |
| 06.05.2026 | Bedriftsløp - Ølbergskogen - R5 | DB | 39.54 | 1 /14 | 1.51 | 10.56 | 0.30 | 11.55 | 1.16 | |
| 29.04.2026 | Bedriftsløp - Fotland - R4 | DB | 1.04.14 | 8 /9 | 12.53 | 14.25 | 2.54 | 12.27 | 1.33 | |
| 26.04.2026 | Kretsløp (RR) Sælandskogen | D 17- | 50.54 | 3 /11 | 1.44 | 10.59 | 0.22 | 12.27 | 1.33 | |
| 25.04.2026 | KM Sprint - Rogaland | D 17- | 17.13 | 6 /20 | 0.08 | 7.39 | 0.04 | 8.04 | 0.08 | |
| 15.04.2026 | Bedriftsløp - Tjensvoll - R2 - kortløp | DB | 24.46 | 8 /14 | 2.19 | 12.45 | 1.12 | 12.27 | 1.33 | |
| 08.04.2026 | Bedriftsløp - Njåskogen - R1 | DB | 43.57 | 2 /16 | 2.33 | 10.57 | 0.38 | 12.27 | 1.33 | |
| 15.03.2026 | Sprint og Knock-Out NM test | Prolog | 28.43 | 23 /36 | 1.33 | 8.45 | 0.28 | 8.18 | 0.08 | |
| 14.03.2026 | Vinterkarusell løp nr 7 Vagleskogen | Damer - mellomlang løype | 38.22 | 5 /25 | 5.14 | 11.53 | 1.37 | 12.33 | 1.38 | |
| 04.03.2026 | Nattløp nr 9 - Ulsnes | DM | 47.46 | 3 /13 | 9.56 | 12.38 | 2.38 | 12.33 | 1.38 | |
| 19.02.2026 | Torsdagsløp Februar | B-mellom | 27.31 | 2 /13 | 1.55 | 12.42 | 0.53 | 13.19 | 1.06 | |
| 04.02.2026 | Nattløp løp nr 7 Neseskogen | Damer - lang løype | 1.02.22 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.01.2026 | Torsdagsløp januar | A -lang | 37.26 | 4 /7 | 1.21 | 7.44 | 0.17 | 8.04 | 0.09 | |
| 24.01.2026 | Vinterkarusell Melsvatnet | JM | 36.32 | 1 /10 | 2.36 | 10.37 | 0.45 | 12.43 | 1.42 | |
| 21.01.2026 | Nattløp Sandnes IL *Melshei* | DM | 41.43 | 2 /10 | 2.12 | 11.07 | 0.35 | 12.43 | 1.42 | |
| 10.01.2026 | Vinterkarusell 3 Njåskogen | Damer - mellomlang løype | 44.35 | 2 /15 | 5.12 | 11.33 | 1.21 | 12.43 | 1.42 | |
| 29.11.2025 | Høstkarusell løp 2 - Madlatua | DAL | 46.24 | 5 /9 | 3.23 | 11.59 | 0.52 | 13.03 | 1.49 | |
| 15.11.2025 | Høstkarusellen løp 1 - Vardeneset | DAL | 48.12 | 2 /6 | 0.46 | 10.54 | 0.10 | 13.03 | 1.49 | |
| 30.10.2025 | Torsdagsløp - Madla Gosen | B-åpen | 26.28 | 1 /10 | 0.43 | 11.41 | 0.19 | 13.16 | 1.05 | – |
| 25.10.2025 | HARDHAUSEN | Åpen 3 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2025 | Bedriftsløp - Sandvedparken - R18 | DB | 36.47 | 4 /9 | 3.43 | 8.45 | 0.53 | 8.14 | 0.09 | |
| 18.09.2025 | SO-Cup - Tananger | A -lang | 43.07 | 4 /6 | 8.18 | 12.33 | 2.25 | 13.13 | 1.56 | |
| 17.09.2025 | Bedriftsløp - Bogafjell - R17 | DB | 52.55 | 4 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2025 | Ungdomscup 6 - Madlatuå | D 17-59 | 59.06 | 4 /5 | 14.21 | 16.03 | 3.54 | 13.13 | 1.56 | |
| 06.09.2025 | Sprint Vardeneset, Stavanger - RR08 | D 17- | 17.51 | 4 /9 | 0.18 | 7.56 | 0.08 | 8.14 | 0.09 | |
| 03.09.2025 | Bedriftsløp - Gramstad - R15 | DB | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2025 | Bedriftsløp - Haugstadskogen - R14 | DB | 50.56 | 7 /10 | 6.51 | 13.05 | 1.46 | 13.11 | 1.52 | |
| 23.08.2025 | KM Lang Sirdal | D 40- | 1.37.49 | 3 /5 | 14.22 | 13.38 | 2.00 | 13.11 | 1.52 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 40- | 37.50 | 9 /15 | 2.06 | 11.57 | 0.40 | 13.10 | 1.50 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 40- | 1.10.21 | 11 /47 | 10.19 | 14.16 | 2.06 | 13.10 | 1.50 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 40- | 54.09 | 12 /47 | 9.43 | 13.32 | 2.26 | 13.10 | 1.50 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 40- | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2025 | Bedriftsløp - Melshei - R11 | DB | 1.04.15 | 5 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2025 | Bedriftsløp - Tananger - R10 | DB | 45.36 | 7 /10 | 6.09 | 12.50 | 1.44 | 12.50 | 1.46 | |
| 04.06.2025 | Bedriftsløp - Sørmarka - R9 | DB | 54.20 | 9 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 03.06.2025 | Ungdomscup 4 - Tananger | D 17-59 | 44.57 | 3 /4 | 9.23 | 12.33 | 2.37 | 12.50 | 1.46 | |
| 28.05.2025 | Bedriftsløp - Øksnavadskogen - R8 | DB | 30.27 | 4 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2025 | Kretsløp Alsvik | D 17- | 49.36 | 3 /6 | 5.20 | 11.57 | 1.17 | 13.02 | 1.51 | |
| 22.05.2025 | Torsdagsløp på Gausel | D 17- | 20.01 | 1 /2 | 0.54 | 8.14 | 0.22 | 8.08 | 0.10 | |
| 14.05.2025 | Bedriftsløp - Melshei/Arboretet - R6 | DB | 40.54 | 3 /15 | 0.34 | 11.05 | 0.09 | 13.02 | 1.51 | |
| 07.05.2025 | Bedriftsløp - Ølbergskogen - R5 | DB | 49.51 | 9 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2025 | Bedriftsløp - Sveineskogen - R4 | DB | 48.11 | 6 /10 | 6.38 | 12.41 | 1.45 | 13.23 | 2.02 | |
| 23.04.2025 | Bedriftsløp - Sælandsskogen - R3 | DB | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2025 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | DB | 44.25 | 7 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2025 | Bedriftsløp - Universitetet - R1 | DB | 25.42 | 7 /15 | 2.48 | 8.21 | 0.55 | 8.06 | 0.12 | |
| 27.03.2025 | Torsdagsløp Mars | A -lang | 34.08 | 7 /16 | 1.23 | 10.46 | 0.26 | 13.34 | 2.09 | |
| 22.03.2025 | Vinterkarusell 1+ i Sørmarka | DAL | 57.36 | 1 /3 | 11.17 | 13.53 | 2.43 | 13.34 | 2.09 | |
| 08.03.2025 | Vinterkarusell Ganddal IL Vagleskogen | Damer - mellomlang løype | 41.12 | 3 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 20.02.2025 | Torsdagsløp Februar på Gausel | B-mellom | 34.03 | 1 /11 | 1.11 | 14.02 | 0.29 | – | – | – |
| 07.12.2024 | Høstkarusellen løp 3 - Kvernevik | DAL | 51.38 | 3 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 04.12.2024 | Nattløp Selshammeren | DM | 50.24 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 23.11.2024 | Høstkarusell løp 2 - Ulsnes | DAL | 52.17 | 5 /10 | 5.36 | 12.12 | 1.18 | 13.58 | 2.10 | |
| 09.11.2024 | Høstkarusell løp 1 - Tastaveden | DAL | 39.26 | 2 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2024 | HARDHAUSEN | Åpen 3 | 1.18.13 | 4 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2024 | Bedriftsløp Lundehaugen - R18 | DB | 24.16 | 2 /18 | 0.14 | 7.52 | 0.05 | 8.19 | 0.10 | |
| 18.09.2024 | Bedriftsløp Frøyland - R17 | DB | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2024 | Bedriftsløp Skadberg - R16 | DB | 59.19 | 1 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2024 | Bedriftsløp Ølbergskogen - R15 | DB | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2024 | Bedriftsløp Haugstadskogen - R13 | DB | 58.30 | 7 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 40 | 21.24 | 14 /77 | 2.43 | 9.37 | 1.13 | 8.51 | 0.13 | – |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 40 | 53.44 | 14 /17 | 10.35 | 15.01 | 2.57 | 14.26 | 2.21 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 40 | 52.23 | 17 /77 | 7.58 | 13.07 | 2.00 | 14.26 | 2.21 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 40 | 1.30.53 | 20 /77 | 18.54 | 15.53 | 3.18 | 14.26 | 2.21 | |
| 19.06.2024 | Bedriftsløp Selshammaren, Sviland - R11 | DB | 59.20 | 5 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 12.06.2024 | Bedriftsløp Øksnevad - R10 | DB | 39.38 | 7 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 05.06.2024 | Bedriftsløp Sørmarka - R9 | DB | 40.51 | 10 /18 | 6.01 | 12.50 | 1.53 | 14.26 | 2.21 | |
| 30.05.2024 | SO-cup løp 3 | D 17- | 1.14.55 | 1 /2 | 16.55 | 18.31 | 4.11 | 14.22 | 1.58 | |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | D 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | D 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 26.05.2024 | Tour de Orientering | D 17- | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2024 | Bedriftsløp Krossberg - R7 | DB | 48.50 | 4 /22 | 4.14 | 12.01 | 1.02 | 14.22 | 1.58 | |
| 08.05.2024 | Bedrisftsløp Vagleskogen - R5 | DB | 41.07 | 12 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2024 | Kretsranking - Madlatua | D 17- | 54.54 | 6 /7 | 10.35 | 16.30 | 3.11 | 14.42 | 2.07 | |
| 10.04.2024 | Bedriftsløp - Njåskogen - R2 | DB | 1.03.23 | 20 /22 | 16.05 | 16.30 | 4.11 | 14.42 | 2.07 | |
| 03.04.2024 | Bedriftsløp - Universitetet - R1 | DB | 26.00 | 12 /23 | 2.32 | 9.14 | 0.54 | – | – | – |
| 06.03.2024 | Nattløp nr 8 - Madlatua | DL | 1.21.01 | 3 /3 | 16.55 | 17.26 | 3.38 | 14.05 | 1.45 | |
| 09.12.2023 | Høstkarusellen -Løp 3 - Våland | DAL | 37.53 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 25.11.2023 | Høstkarusellen - Løp 2 - Krossberg | DAM | 35.20 | 1 /12 | 1.42 | 12.02 | 0.35 | 13.16 | 1.24 | |
| 11.11.2023 | Høstkarusellen -Løp 1 Lyefjell | DAL | 1.10.18 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2023 | HARDHAUSEN, Melshei | Åpen 3 | 1.46.05 | 8 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2023 | RR Rankingfinale Alsvik | AL-åpen | 1.01.56 | 2 /2 | 15.03 | 16.15 | 3.57 | 13.51 | 1.47 | – |
| 14.09.2023 | SO-Cup, løp 3 - Familiedag på Krossberg | J1759 | 57.13 | 1 /2 | 6.17 | 13.15 | 1.27 | 13.51 | 1.47 | – |
| 10.09.2023 | Tour de Orientering | AK-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 05.11.2022 | HARDHAUSEN | Åpen 4 | 1.11.30 | 4 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 23.10.2021 | HARDHAUSEN | Åpen 3 | 1.35.54 | 22 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2020 | Nærløp + Finn Frem-dag | D 17-59 | 52.27 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2019 | HARDHAUSEN | Åpen 3 | 1.33.35 | 3 /24 | – | – | – | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Sørmarkstafetten | stafett | Stavanger Orienteringsklubb 6 | 1 | 23.34 | 15 | 15 |