Løperprofil
Tuva Skjøstad Husbyn
Stjørdals-Blink
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
10 løp
B-rankingen
13 løp
C-rankingen
16 løp
N-rankingen
14 løp
Skogsrankingen
nr. 1125 av 2062
Nr. 1125 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 34 av 44 i klassen D13–14 · nr. 19 av 24 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 14.26
- Løpskapasitet
- 13.08
- O-evne
- 1.18
- Jevnhet ±
- 12,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.28
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- best i mai (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 27.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,1457 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1991 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1203 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0313 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,45 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,68 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1755 |
| bomVekt | 53,28 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2792 |
| bomStorSigma | 0,885 |
| antallBom | 19 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0322 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0568 |
| havariVekt | 6,84 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0047 |
| fartSesongSin | −0,0031 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3495,7 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3840,5 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.06
- Løpskapasitet
- 8.54
- O-evne
- 0.13
- Jevnhet ±
- 5,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.24
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 74 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 12.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0928 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1521 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0582 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0423 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,26 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,04 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9799 |
| bomVekt | 27,03 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2987 |
| bomStorSigma | 0,6547 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0616 |
| havariVekt | 3,12 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0003 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3297,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3376 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
nr. 104 av 335
Nr. 104 av 335 blant kvinner i Norge · nr. 57 av 97 i klassen D13–14 · nr. 24 av 44 i 2013-kullet
- Forventet kmtid
- 14.31
- Løpskapasitet
- 12.28
- O-evne
- 2.03
- Jevnhet ±
- 9,6 %
- Usikkerhet ±
- 0.24
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 98 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−2,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i september (±2,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 13 (sist 26.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,027 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0036 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0959 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0277 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 8,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 11,25 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9724 |
| bomVekt | 97,51 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5808 |
| bomStorSigma | 0,8592 |
| antallBom | 28 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0337 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0991 |
| havariVekt | 13,35 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0395 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,1042 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,006 |
| fartSesongSin | 0,0243 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2933,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3417,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.46
- Løpskapasitet
- 11.37
- O-evne
- 1.09
- Jevnhet ±
- 9,4 %
- Usikkerhet ±
- 0.42
- Sikkerhet
- 11
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 68 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i april (±0,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 17 (sist 20.09.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0936 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0872 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0942 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0537 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,85 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 10,63 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9794 |
| bomVekt | 78,06 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2211 |
| bomStorSigma | 0,6551 |
| antallBom | 24 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0406 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0423 |
| havariVekt | 6,42 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0058 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7548 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0024 |
| fartSesongSin | −0,0044 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2744,1 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3016,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 9.00
- Løpskapasitet
- 8.12
- O-evne
- 0.49
- Jevnhet ±
- 11,2 %
- Usikkerhet ±
- 1.17
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 2,4
- Typisk bom
- 63 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 15 (sist 23.09.2023)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,4321 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,4415 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1121 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1337 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,15 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,28 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,769 |
| bomVekt | 21,46 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1498 |
| bomStorSigma | 0,684 |
| antallBom | 15 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0329 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,029 |
| havariVekt | 1,5 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0003 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6478 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0007 |
| fartSesongSin | 0,0039 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1959,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2153,3 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 25 | 27.09.2026 Älgjakten, bom 2.46 | 126 | – |
| Bom over fem minutter | 154 | 20.06.2026 O-festivalen mellom, bom 5.53 | 155 | – |
| Bom over ti minutter | 217 | 28.05.2026 Ungdomsløp 3, bom 14.57 | 358 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.09.2026 | Nattløp Fellesstart | ABC | 21.24 | 13 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten 5 gemensamma kontroller | 39.20 | 29 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 27.09.2026 | Älgjakten | Älgjakten, 7 | 39.20 | 42 /49 | 3.39 | 18.12 | 1.41 | 14.23 | 1.18 | |
| 26.09.2026 | Loffelunken | D14 | 31.56 | 10 /31 | 1.10 | 11.07 | 0.24 | 14.36 | 2.03 | |
| 11.09.2026 | Tour de Trondheim #1 - Sprint + STOK ungdomsløp finale | D 13-14 | 15.26 | 11 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 03.09.2026 | STOK ungdomsløp 8 | D 13-14 | 17.23 | 5 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 30.08.2026 | KM lang og finale SMN-cup Inderøy | D 13-14 | 15.07 | Brutt | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2026 | SMN Cup 4 | D 13-14 | 19.24 | 5 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 21.08.2026 | Midt-Norsk Mesterskap • Ungdomsløp 6 - Sprint | D 13-14 | 13.26 | 10 /22 | – | – | – | – | – | – |
| 11.08.2026 | Stjørdalskarusell 7 | B3 | 44.41 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 13-14 | 38.10 | 5 /20 | 0.42 | 11.15 | 0.12 | 15.30 | 2.32 | |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 13-14 | 18.14 | 10 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.07.2026 | Fjord-O 2026 | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 23.06.2026 | SBO-mesterskapet 2026 | D 11-13 | 19.34 | 4 | 0.34 | 12.14 | 0.21 | 13.26 | 1.17 | |
| 21.06.2026 | O-festivalen lang | D 13 | 49.54 | 14 /23 | 6.52 | 14.43 | 2.01 | 16.09 | 2.41 | |
| 20.06.2026 | O-festivalen mellom | D 13 | 45.44 | 18 /25 | 9.58 | 16.33 | 3.36 | 16.09 | 2.41 | |
| 19.06.2026 | O-festivalen sprint | D 13 | 26.28 | 21 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2026 | SMN-cup 3 | D 13-14 | 15.09 | 8 /9 | 1.07 | 14.50 | 1.06 | 16.09 | 2.41 | |
| 06.06.2026 | Vårløpet 2026 | D 13-14 | 31.23 | 5 /8 | 3.25 | 13.46 | 1.30 | 16.09 | 2.41 | |
| 04.06.2026 | STOK Ungdomsløp 4 - Skogskarene | D 13-14 | 34.57 | 6 /10 | 2.11 | 13.19 | 0.50 | 16.09 | 2.41 | |
| 30.05.2026 | Trondheim Open (m/ KM Lang) | D 13-14 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2026 | Ungdomsløp 3 | D 13-14 | 1.04.30 | 13 /16 | 22.53 | 23.02 | 8.15 | 17.36 | 3.08 | |
| 26.05.2026 | Treningsløp 4 | B | 45.32 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 21.05.2026 | Ungdomsløp 2 | D 13-14 | 26.31 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2026 | Stjørdalskarusell nr 4-2026 | 3km | 29.34 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2026 | KM sprint NTOK/SMN Cup nr 2 | D1314 | 18.38 | 6 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2026 | Ungdomsløp 1 | D 13-14 | 40.11 | 9 /17 | 4.16 | 15.58 | 1.43 | 17.36 | 3.08 | |
| 12.05.2026 | Treningsløp Sprintstafett Tangen | AB1 | 12.52 | 16 | 0.04 | 9.25 | 0.03 | 9.43 | 0.13 | – |
| 12.05.2026 | Treningsløp Sprintstafett Tangen | AB2 | 12.34 | 16 | 0.01 | 9.38 | 0.01 | 9.43 | 0.13 | – |
| 07.05.2026 | Trondheim sprintcup, løp 5 | D 13-14 | 20.39 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2026 | Stjørdalskarusell nr. 3 - 2026 | B3 | 52.57 | 9 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2026 | Trondheim Sprintcup, løp 4 | D 13-14 | 24.17 | 11 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2026 | Blåveisløpet | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2026 | KM Sprint STOK | D 13-14 | 13.22 | 14 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2026 | SK 2 | B4 | 27.14 | 5 | 3.43 | 17.49 | 2.26 | 17.03 | 2.18 | – |
| 16.04.2026 | SMN-cup nr. 1 | D 13-14 | 18.47 | 7 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 14.04.2026 | Stjørdalskarusell nr. 1-2026 | B3 | 40.51 | 8 | 3.16 | 16.35 | 1.20 | 17.03 | 2.18 | – |
| 12.04.2026 | Vestfold 2-dagers, dag 2 | D 13-14 | 1.02.12 | 13 /17 | 9.12 | 17.22 | 2.34 | 17.03 | 2.18 | – |
| 11.04.2026 | Vestfold 2-dagers, dag 1 | D 13-14 | 42.40 | 16 /19 | 8.56 | 19.19 | 4.05 | 17.03 | 2.18 | – |
| 07.04.2026 | Treningsløp SBO | A1 | 9.50 | 10 | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2026 | Treningsløp SBO | A2 | 19.22 | 22 | – | – | – | – | – | – |
| 04.02.2026 | Malvik Inne-O, Malvik VGS | C | 14.39 | 17 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 30.09.2025 | Nattcup #4 | N/C | 18.48 | – | 2.14 | 13.45 | 1.38 | 14.23 | 1.34 | |
| 27.09.2025 | Bjørnarløpet | Litjpætløypa | 1.07.13 | 7 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten 4 gemensamma kontroller | 23.25 | 22 /40 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2025 | Älgjakten | Älgjakten, 1 | 23.25 | 40 /46 | 2.30 | 15.03 | 1.36 | 14.23 | 1.34 | |
| 20.09.2025 | Loffelunken | D12 | 29.01 | 13 /19 | 1.46 | 14.05 | 0.51 | 13.46 | 1.10 | |
| 11.09.2025 | TA-cup 9 finale | D 11-12 | 8.30 | 4 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 04.09.2025 | TA-cup 8 | D 11-12 | 16.42 | 5 /5 | 0.46 | 13.38 | 0.38 | 13.46 | 1.10 | |
| 02.09.2025 | SK#10 | C | 21.45 | 5 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2025 | Ungdomsløp nr. 6 | D 11-12 | 16.08 | 5 /11 | 0.54 | 12.26 | 0.42 | 13.48 | 1.16 | |
| 23.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, langdistanse | D 11-12 | 21.33 | 6 /11 | 0.11 | 12.22 | 0.06 | 13.48 | 1.16 | |
| 22.08.2025 | Midt-Norsk mesterskap, sprint | D 11-12 | 16.06 | 7 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 12.08.2025 | Stjørdalskarusell 7 Høgklimpen | C | 23.54 | 2 | 1.36 | 12.32 | 0.50 | 13.48 | 1.16 | |
| 17.06.2025 | Stjørdalsmesterskapet 2025 | D11-13 | 21.08 | 5 | 0.46 | 18.48 | 0.41 | 15.27 | 2.00 | |
| 10.06.2025 | Stjørdalskarusell nr. 6-2025 | C2 | 29.48 | 4 | 2.23 | 15.25 | 1.14 | 14.47 | 1.33 | |
| 05.06.2025 | TA-cup 5 | D 11-12 | 15.56 | 4 /5 | 0.00 | 13.00 | 0.00 | 14.47 | 1.33 | |
| 18.05.2025 | Vårløpet / KM mellomdistanse | D 11-12 | 29.23 | 8 /8 | 5.44 | 18.28 | 3.36 | 14.45 | 1.45 | |
| 24.04.2025 | TA-cup 3 | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.04.2025 | TA-cup 1 | D 11-12 | 10.38 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten 3 gemensamma kontroller | 49.44 | 38 /39 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2024 | Älgjakten | Älgjakten, 2 | 49.44 | 43 /48 | 24.51 | (26.26) | 13.13 | 15.25 | 2.26 | |
| 21.09.2024 | Loffelunken med ungdomsserien, #8 | D12 | 29.29 | 21 /26 | 2.35 | 16.35 | 1.27 | 14.34 | 1.36 | |
| 29.08.2024 | U-cup 7 | D 11-12 | 29.18 | 7 /9 | 3.50 | 14.10 | 1.51 | 14.15 | 1.40 | |
| 24.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Langdistanse | D 11-12 | 31.34 | 15 /15 | 6.07 | 17.41 | 3.26 | 14.15 | 1.40 | |
| 23.08.2024 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | D 11-12 | 19.24 | 14 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 20.08.2024 | SK6 Svartkamhytta | C2 | 35.12 | 4 | 2.23 | 15.25 | 1.03 | 14.15 | 1.40 | |
| 15.08.2024 | U-Cup 6 | D 11-12 | 17.03 | 7 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 13.06.2024 | U-Cup 5 | D 11-12 | 11.48 | 6 /6 | 0.30 | 12.02 | 0.31 | 13.17 | 1.23 | |
| 09.06.2024 | Vårløpet | D 11-12 | 24.20 | 8 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2024 | Stjørdalskarusell nr. 5-2024 | C2 | 40.45 | 6 | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2024 | U-cup 4 / KM Sprint | D 11-12 | 13.49 | 8 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2024 | STOK Ungdomsløp 1 | D 11-12 | 22.52 | 9 /27 | 1.39 | 13.52 | 1.00 | 13.52 | 1.31 | – |
| 14.05.2024 | Stjørdalskarusell nr. 2-2024 | Løype: C BA | 56.35 | 3 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett - Individuelle klasser | D 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | KM sprintstafett NTOK og STOK | D 11-12 | 17.24 | 15 | 2.03 | 12.55 | 1.31 | – | – | – |
| 23.04.2024 | Treningsløp SBO | B3 | 57.42 | 15 | – | – | – | – | – | – |
| 04.04.2024 | U-cup 1 | D 11-12 | 15.02 | 6 /7 | – | – | – | – | – | – |
| 02.03.2024 | NM sprint ski-o | N1-åpen | 23.40 | – | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten 3 gemensamma kontroller | 22.52 | 16 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Älgjakten | Älgjakten, 3 | 22.52 | 24 /30 | 0.33 | 15.02 | 0.22 | 13.55 | 0.49 | |
| 23.09.2023 | Loffelunken med Ungdomsserien, #7 | D10 | 22.17 | 8 /14 | 0.51 | 13.08 | 0.30 | 12.27 | 0.40 | |
| 03.09.2023 | SK-9 05-09-2023 | N 1,5km | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2023 | Stjørdalskarusell nr. 8-2023 | C 2,0 | 36.34 | 10 | 3.09 | (25.24) | 2.11 | 16.56 | 1.58 | – |
| 25.08.2023 | Midt-Norsk mesterskap, Sprint | D 9-10 | 13.51 | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2023 | Stjørdalskarusell nr. 7-2023 | C 2,0 | 36.19 | 5 | 7.01 | 20.06 | 3.53 | 16.56 | 1.58 | – |
| 15.08.2023 | Stjørdalskarusell nr. 6-2023 | C2 | 54.33 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 28.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 5, lång, jaktstart | Etappstart U2 | 28.51 | 6 /50 | 0.30 | 10.04 | 0.10 | 13.08 | 0.52 | – |
| 27.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 4, medel | Etappstart U2 | 29.54 | 15 /53 | 2.23 | 12.10 | 0.58 | 13.08 | 0.52 | – |
| 26.07.2023 | O-Ringen Åre, etapp 3, medel | Etappstart U2 | 29.21 | 27 /40 | 1.07 | 13.17 | 0.30 | 13.08 | 0.52 | – |
| 24.05.2023 | STOK Ungdomsløp 2 | D 9-10 | 13.31 | – | – | – | – | – | – | – |
| 23.05.2023 | Stjørdalskarusell nr.3-2023 | N1,5 | 25.06 | – | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2023 | Vårløpet | D 9-10 | 19.35 | – | 0.56 | 11.00 | 0.31 | 11.24 | 0.43 | |
| 23.04.2023 | Blåveisløpet | D 9-10 | 21.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Treningsløp Håmmårsbukta | C | 16.17 | 4 | 0.34 | 13.50 | 0.29 | – | – | – |
| 18.04.2023 | Treningsløp Håmmårsbukta | N | 9.08 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten 5 gemensamma kontroller | 35.29 | 31 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Älgjakten | Älgjakten, 7 | 35.29 | 26 /27 | 8.55 | 16.53 | 4.15 | – | – | – |
| 17.09.2022 | Loffelunken med Ungdomsserien, #6 | D10 | 25.35 | 9 /21 | 0.31 | 12.05 | 0.15 | 12.15 | 0.45 | |
| 13.09.2022 | Stjørdalsmesterskap 2022 | N | 13.44 | – | 0.42 | 12.27 | 0.38 | 12.15 | 0.45 | |
| 27.08.2022 | KM mellomdistanse NTOK | D 9-10 | 21.40 | – | 1.29 | 9.53 | 0.41 | 11.35 | 0.51 | |
| 23.08.2022 | SK07-2022 | N1,5 | 20.58 | – | 1.00 | 10.21 | 0.30 | 11.35 | 0.51 | |
| 20.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | D 9-10 | 28.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 19.08.2022 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | D 9-10 | 12.44 | – | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2022 | Treningsløp SBO | N | 40.09 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2022 | Stjørdalskarusell nr. 2-2022 | N1,5 | 26.22 | – | 1.13 | 18.20 | 0.51 | 13.52 | 0.59 | |
| 24.05.2022 | Treningsløp SBO | N1,5 | 25.59 | – | 3.50 | 17.44 | 2.37 | 13.52 | 0.59 | |
| 26.04.2022 | Treningsløp SBO | N1,5 | 13.24 | – | 0.01 | 12.35 | 0.01 | 13.23 | 1.04 | |
| 07.04.2022 | TA-sprint 1 | Åpen 1,5 | 0.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2021 | Stjørdalsmesterskapet | N-Åpen | 16.34 | 5 | 0.35 | 12.30 | 0.26 | 13.30 | 1.09 | |
| 21.08.2021 | KM sprint | N-åpen | 14.55 | – | – | – | – | – | – | – |
| 14.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Langdistanse | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.08.2021 | Midt-Norsk Mesterskap, Sprint | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2021 | Treningsløp SBO | Nybegynner | 8.41 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2021 | Stjørdalskarusell nr. 2-2021 | N1.5 | 33.32 | – | 7.25 | 22.05 | 4.53 | 16.42 | 1.22 | |
| 08.05.2021 | Vårløpet 2021 | N-åpen | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2021 | Trening 2 Vikanåsen | N1,5 | 21.26 | – | 0.24 | 16.16 | 0.18 | 16.42 | 1.22 | |
| 20.04.2021 | Treningsløp SBO | C1 | 19.31 | 4 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2021 | Treningsløp SBO | N1 | 5.03 | – | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2021 | Treningsløp SBO | N2 | 10.02 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.09.2020 | Nattløp Meråker | N | 12.46 | 1 | 0.23 | 11.05 | 0.20 | 13.14 | 0.51 | |
| 01.09.2020 | Treningsløp Stjørdals-Blink | N 1,2 | 22.20 | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.08.2020 | Stjørdalskarusell #9 | N 1,5 | 29.59 | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2019 | Stjørdalskarusell 2019 - Løp 5 | N1,5 | 18.53 | – | 0.28 | 17.38 | 0.26 | 17.26 | 0.58 | – |
| 27.05.2018 | KM mellomdistanse | N-åpen | 36.34 | – | 2.07 | 25.40 | 1.29 | – | – | – |
| 22.05.2018 | Stjørdalskarusell 2018 - Løp 2 | Nybegynner | 19.58 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.05.2018 | Stjørdalskarusell 2018 - Løp 1 | Råtass 1,5 km | 36.50 | – | – | – | – | – | – | – |