Løperprofil
Trym Stueflotten
Koll
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
9 løp
N-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.53
- Løpskapasitet
- 9.31
- O-evne
- 1.21
- Jevnhet ±
- 13,2 %
- Usikkerhet ±
- 2.30
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 2,7
- Typisk bom
- 96 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 06.11.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1773 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,1029 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1322 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,207 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,87 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9874 |
| bomVekt | 10,36 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5675 |
| bomStorSigma | 0,8055 |
| antallBom | 21 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0491 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0835 |
| havariVekt | 0,43 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8228 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,005 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2534,5 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2895,8 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 6.13
- Løpskapasitet
- 6.02
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 5,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.28
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 66 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 12.10.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2959 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0794 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0585 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2125 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,34 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9927 |
| bomVekt | 1,6 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1835 |
| bomStorSigma | 0,6819 |
| antallBom | 1 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0898 |
| havariVekt | 0,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2235,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2307,6 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.42
- Løpskapasitet
- 8.50
- O-evne
- 1.52
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 2.45
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 91 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 09.09.2021)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3681 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3905 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2294 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,34 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0396 |
| bomVekt | 0,93 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5156 |
| bomStorSigma | 0,8274 |
| antallBom | 3 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0726 |
| havariVekt | 0,08 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2084,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2525,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 7.29
- Løpskapasitet
- 6.20
- O-evne
- 1.08
- Jevnhet ±
- 11,0 %
- Usikkerhet ±
- 2.13
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 71 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 10.09.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,6884 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,7862 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1104 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2602 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,01 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,02 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9238 |
| bomVekt | 3,04 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2679 |
| bomStorSigma | 0,7382 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0326 |
| havariVekt | 0,07 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,7448 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0001 |
| fartSesongSin | 0,0005 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2095 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 752,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1516,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1788,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 40 | 09.09.2021 Kolls Klubbmesterskap, bom 2.35 | 48 | – |
| Bom over fem minutter | 60 | 17.08.2021 Nordmarka 1-2-3 - #1 - Høst, bom 6.35 | 60 | – |
| Bom over ti minutter | 116 | 01.09.2020 Nordmarka 1-2-3 - løp 4, bom 11.32 | 116 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2022 | Nordmarka 1-2-3 høst - løp 2 | Mellom | 1.07.53 | 9 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 21.06.2022 | Nordmarka 1-2-3 # 5 - og gull-BARNELØPET | Mellom | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2022 | Nordmarka 1-2-3 # 3 | Mellom | 25.21 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2022 | Oslo City cup nr. 4 - 2022 | H11-12 | 28.26 | 6 /13 | – | – | – | – | – | – |
| 06.11.2021 | Trollnatta | Trollnatta lang | 29.18 | – | 2.45 | 13.39 | 1.17 | 14.29 | 1.28 | |
| 06.11.2021 | Trollnatta | Trollnatta lang | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2021 | Nordmarka 1-2-3 - #7 - Høst | Mellom | 24.08 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 12.10.2021 | Nordmarka 1-2-3 - #6 - Høst | Mellom | 17.22 | 4 /11 | 1.04 | 8.36 | 0.32 | – | – | – |
| 09.09.2021 | Kolls Klubbmesterskap | H 11-12 | 27.27 | 6 /7 | 3.52 | 14.56 | 2.06 | – | – | – |
| 31.08.2021 | Nordmarka 1-2-3 - #3 - Høst | Mellom | 22.32 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2021 | KM stafett Østfold + Akershus og Oslo | Løype: 52 | 25.37 | 37 | 0.24 | 14.36 | 0.14 | 15.21 | 1.40 | |
| 28.08.2021 | Høydepunktet KM lang og Trimtex-cup | H 11-12 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2021 | Nordmarka 1-2-3 - #2 - Høst | Mellom | 22.27 | 3 /10 | 0.04 | 12.06 | 0.02 | 15.21 | 1.40 | |
| 17.08.2021 | Nordmarka 1-2-3 - #1 - Høst | Lang | 38.18 | 22 /28 | 7.55 | 17.24 | 3.36 | 15.21 | 1.40 | |
| 15.08.2021 | Night Hawk Kids Eventyr | Eventyr | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 20.10.2020 | Nordmarka 1-2-3 - løp 8 | Mellom | 24.16 | 8 /22 | 4.09 | 14.55 | 2.33 | 16.44 | 1.55 | |
| 15.09.2020 | Nordmarka 1-2-3 - løp 6 | Mellom | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 10.09.2020 | Kolls Klubbmesterskap | H -10 | 27.38 | – | 1.44 | 9.21 | 0.35 | 9.23 | 0.34 | |
| 08.09.2020 | Nordmarka 1-2-3 - løp 5 | Mellom | 48.09 | 24 /34 | 3.25 | 18.35 | 1.19 | 17.45 | 2.02 | |
| 06.09.2020 | Hemingløpet - med KM mellomdistanse og Trimtex-cup | H 9-10 | 18.20 | – | 0.40 | 7.27 | 0.16 | 9.23 | 0.34 | |
| 01.09.2020 | Nordmarka 1-2-3 - løp 4 | Mellom | 1.20.12 | 23 /26 | 28.57 | (36.51) | 13.18 | 17.45 | 2.02 | |
| 25.08.2020 | Nordmarka 1-2-3 - løp 3 | M | 27.45 | 14 /31 | 1.09 | 16.06 | 0.40 | 16.18 | 1.08 | – |
| 11.08.2020 | Nordmarka 1-2-3 - løp 1 | K | 39.35 | 22 /29 | 6.56 | 19.12 | 3.22 | 16.18 | 1.08 | – |
| 12.09.2019 | Klubbmesterskap Koll | N-løype | 23.21 | – | 1.09 | 16.29 | 0.49 | 12.18 | 0.43 | |
| 20.08.2019 | O-gøy cupen - løp 3 | Kort | 42.45 | 10 /15 | 5.27 | 21.52 | 2.47 | – | – | – |
| 20.08.2019 | O-gøy cupen - løp 3 | Nybegynner | 10.28 | – | 0.29 | 10.27 | 0.29 | 11.48 | 0.49 | – |
| 28.05.2019 | O-gøy cupen - løp 1 | Nybegynner | 21.26 | – | 1.39 | 11.25 | 0.53 | – | – | – |