Løperprofil
Veslemøy Hausken Sjöqvist
Koll
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
60 løp
Sprintrankingen
11 løp
Skogsrankingen
nr. 421 av 2062
Nr. 421 av 2062 blant kvinner i Norge · nr. 33 av 198 i klassen D50–54 · nr. 10 av 60 i 1973-kullet
- Forventet kmtid
- 11.22
- Løpskapasitet
- 9.47
- O-evne
- 1.34
- Jevnhet ±
- 6,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.11
- Sikkerhet
- 37
- Bommer per løp
- 3,1
- Typisk bom
- 97 s
- Disk/brutt
- 2 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,9 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 60 (sist 01.09.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1432 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1485 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0694 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0156 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 14,76 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 37,25 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1106 |
| bomVekt | 432,71 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5754 |
| bomStorSigma | 0,8307 |
| antallBom | 170 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0241 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0276 |
| havariVekt | 22,18 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0134 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,3174 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,003 |
| fartSesongSin | −0,0036 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2606 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3024,2 |
| beregnet | 05.11.2026 |
Sprintrankingen
nr. 368 av 1118
Nr. 368 av 1118 blant kvinner i Norge · nr. 17 av 107 i klassen D50–54 · nr. 5 av 36 i 1973-kullet
- Forventet kmtid
- 7.55
- Løpskapasitet
- 7.38
- O-evne
- 0.17
- Jevnhet ±
- 12,8 %
- Usikkerhet ±
- 0.15
- Sikkerhet
- 7
- Bommer per løp
- 1,5
- Typisk bom
- 59 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 05.05.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0665 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,083 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1279 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0311 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,14 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 6,74 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,7002 |
| bomVekt | 121,53 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,0806 |
| bomStorSigma | 0,5659 |
| antallBom | 18 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1168 |
| havariVekt | 5,06 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0007 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,027 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,001 |
| fartSesongSin | −0,0003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2829,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2933,7 |
| beregnet | 05.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.50
- Løpskapasitet
- 9.54
- O-evne
- 1.55
- Jevnhet ±
- 8,3 %
- Usikkerhet ±
- 1.03
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 3,2
- Typisk bom
- 108 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 2 (sist 26.07.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2559 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3835 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0827 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0853 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,55 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,53 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,9009 |
| bomVekt | 8,19 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6842 |
| bomStorSigma | 0,7434 |
| antallBom | 4 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0516 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0836 |
| havariVekt | 0,89 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2349 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 764,9 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2330,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2783,4 |
| beregnet | 05.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.49
- Løpskapasitet
- 12.45
- O-evne
- 2.05
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 5.26
- Sikkerhet
- 0
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 103 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Løp i grunnlaget
- 1 (sist 12.09.2019)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0007 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,6879 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0914 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,3122 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,22 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0021 |
| bomVekt | 0,53 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6367 |
| bomStorSigma | 0,8543 |
| antallBom | 2 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0685 |
| havariVekt | 0,01 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,2 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3010,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3500,9 |
| beregnet | 05.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 13 | 01.09.2026 OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 3 og Kolls klubbmesterskap, bom 3.17 | 121 | nr. 4430 |
| Bom over fem minutter | 47 | 01.08.2026 Puplikumsløp Hovedløpet langdistanse, bom 12.13 | 223 | nr. 4281 |
| Bom over ti minutter | 47 | 01.08.2026 Puplikumsløp Hovedløpet langdistanse, bom 12.13 | 881 | nr. 6269 |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 4 | d17 | 53.48 | 3 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 3 og Kolls klubbmesterskap | d50 | 42.10 | 1 /4 | 5.03 | 10.21 | 1.14 | 11.21 | 1.34 | |
| 25.08.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 høst 2026 løp 2 | d mellom | 28.24 | 3 /21 | 1.46 | 9.47 | 0.37 | 11.25 | 1.32 | |
| 11.08.2026 | OBOS NordmarkA 1-2-3 - bonus høst | d17 | 43.23 | 6 /11 | 3.41 | 10.26 | 0.53 | 11.25 | 1.32 | |
| 01.08.2026 | Puplikumsløp Hovedløpet langdistanse | AM | 1.07.04 | 42 /57 | 13.46 | 12.27 | 2.33 | 11.25 | 1.32 | |
| 25.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 5, lång, jaktstart | D50 Kort | 47.00 | 58 /171 | 12.55 | 13.53 | 3.49 | 11.30 | 1.33 | |
| 24.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 4, medel | D50 Kort | 40.55 | 45 /171 | 11.00 | 13.08 | 3.32 | 11.30 | 1.33 | |
| 23.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 3, medel | D50 Kort | 29.33 | 35 /171 | 7.08 | 12.08 | 2.56 | 11.30 | 1.33 | |
| 21.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 2, lång | D50 Kort | 35.59 | 11 /171 | 1.23 | 10.19 | 0.24 | 11.30 | 1.33 | |
| 20.07.2026 | O-Ringen Göteborg, etapp 1, lång | D50 Kort | 47.33 | 50 /171 | 3.53 | 12.55 | 1.03 | 11.30 | 1.33 | |
| 23.06.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 bonusløp | d50 | 43.11 | 2 /6 | 7.02 | 10.41 | 1.44 | 11.17 | 1.29 | |
| 26.05.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 3 | d50 | 38.11 | 1 /3 | 2.33 | 10.07 | 0.41 | 11.22 | 1.29 | |
| 19.05.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 2 | d50 | 35.06 | 1 /4 | 1.38 | 9.18 | 0.26 | 11.22 | 1.29 | |
| 12.05.2026 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 1 | d50 | 38.21 | 1 /3 | 4.16 | 10.19 | 1.11 | 11.22 | 1.29 | |
| 10.05.2026 | Nydalten | D 50- | 41.26 | 3 /16 | 3.58 | 11.17 | 1.06 | 11.22 | 1.29 | |
| 05.05.2026 | Oslo City Cup - Finale | D50- | 1.02.02 | 28 /39 | 1.30 | (14.56) | 0.22 | 8.01 | 0.17 | |
| 28.04.2026 | Oslo City Cup løp 4 | D 50- | 20.10 | 1 /36 | 0.55 | 7.12 | 0.20 | 7.37 | 0.17 | |
| 21.04.2026 | Oslo City Cup løp 3 | D50 | 27.31 | 11 /42 | 3.10 | 8.44 | 1.01 | 7.37 | 0.17 | |
| 19.04.2026 | Halden O-Meeting Lang | D 50- | 1.21.56 | 8 /15 | 15.07 | 12.33 | 2.20 | 11.43 | 1.37 | |
| 18.04.2026 | Halden O-Meeting Mellom | D 50- | 36.15 | 11 /23 | 6.00 | 12.13 | 2.03 | 11.43 | 1.37 | |
| 07.04.2026 | Oslo City Cup løp 1 | D50- | 21.08 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3, 5. løp høst | d50 | 52.19 | 2 /2 | 13.16 | 14.22 | 3.57 | 11.35 | 1.32 | |
| 02.09.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3, 4. løp høst og Koll åpent klubbmesterskap | d50 | 51.39 | 2 /4 | 10.56 | 12.56 | 2.44 | 11.35 | 1.32 | |
| 26.08.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3, 3. løp høst | d50 | 46.22 | 1 /3 | 5.05 | 11.50 | 1.18 | 11.23 | 1.26 | |
| 19.08.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3, 2. løp høst | d50 | 48.51 | 1 /1 | 6.24 | 11.22 | 1.29 | 11.23 | 1.26 | |
| 26.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 5 | 3-dagars Orange 3,3 | 32.07 | 3 /77 | 4.58 | 9.53 | 1.32 | 11.19 | 1.34 | – |
| 25.07.2025 | O-Ringen Jönköping, etapp 4 | 3-dagars Orange 3,3 | 32.27 | 4 /77 | 3.00 | 10.14 | 0.57 | 11.19 | 1.34 | – |
| 24.06.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 6 | d17 | 43.27 | 2 /8 | 3.19 | 10.42 | 0.49 | 11.15 | 1.26 | |
| 20.05.2025 | OBOS Nordmarka 1-2-3 løp 1 | d50 | 39.50 | 1 /2 | 3.30 | 10.43 | 0.56 | 11.14 | 1.28 | |
| 13.05.2025 | Oslo City Cup løp 5 - finale | D 50- | 59.52 | 17 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2025 | Oslo city cup løp 4 | D50 | 22.36 | 3 /36 | 1.57 | 7.31 | 0.39 | 7.20 | 0.19 | |
| 22.04.2025 | Oslo city cup løp 3 | D50- | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 08.04.2025 | Oslo City Cup løp 2 | D 50- | 19.22 | 4 /44 | 1.41 | 7.23 | 0.38 | 7.17 | 0.19 | |
| 06.04.2025 | Smaaleneneløpet | AK Åpen | 35.19 | 11 /73 | 0.21 | 9.29 | 0.06 | 11.15 | 1.31 | |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | D 50- | 45.39 | 5 /25 | 2.11 | 10.54 | 0.31 | 11.15 | 1.31 | |
| 17.09.2024 | Obos Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 5 | d17 | 47.43 | 1 /2 | 5.47 | 10.34 | 1.17 | 11.17 | 1.38 | |
| 10.09.2024 | Obos Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 4 | d17 | 1.10.35 | 1 /1 | 18.13 | 15.07 | 3.54 | 11.17 | 1.38 | |
| 05.09.2024 | Kolls klubbmesterskap | D 17- | 46.58 | 4 /5 | 4.40 | 11.03 | 1.06 | 11.17 | 1.38 | |
| 03.09.2024 | Obos Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 3 | d17 | 55.14 | 1 /1 | 5.32 | 10.12 | 1.01 | 11.17 | 1.38 | |
| 27.08.2024 | Obos Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 2 | d17 | 55.54 | 3 /5 | 10.24 | 11.46 | 2.11 | 11.12 | 1.36 | |
| 20.08.2024 | Obos Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 1 | d17 | 54.59 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 25.06.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 8 | d50 | 47.52 | 1 /4 | 7.46 | 11.09 | 1.49 | 11.12 | 1.34 | |
| 18.06.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 7 | d50 | 45.11 | 1 /4 | 6.07 | 10.16 | 1.23 | 11.12 | 1.34 | |
| 11.06.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 6 | d50 | 46.06 | 1 /3 | 3.28 | 10.37 | 0.48 | 11.12 | 1.34 | |
| 04.06.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 5 | d50 | 55.15 | 2 /5 | 13.18 | 12.00 | 2.53 | 11.12 | 1.34 | |
| 21.05.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 3 | d lang | 44.46 | 2 /6 | 7.09 | 11.27 | 1.50 | 11.30 | 1.46 | |
| 14.05.2024 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 2 | d lang | 53.53 | 5 /10 | 15.57 | 13.47 | 4.05 | 11.30 | 1.46 | |
| 07.05.2024 | Obos Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 1 | D lang | 28.53 | 1 /16 | 0.49 | 9.20 | 0.16 | 11.30 | 1.46 | |
| 30.04.2024 | Oslo City Cup - Finale | D50 | 19.15 | 1 /23 | 1.15 | 7.24 | 0.29 | 7.29 | 0.20 | – |
| 27.04.2024 | KM sprint | D 50- | 18.02 | 1 /16 | 1.31 | 7.06 | 0.36 | 7.29 | 0.20 | – |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | D50 | 23.19 | 2 /31 | 2.47 | 7.47 | 0.56 | 7.29 | 0.20 | – |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | D50- | 19.21 | 1 /37 | 0.54 | 7.03 | 0.20 | 7.29 | 0.20 | – |
| 09.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 2 | D 50- | 39.35 | 19 /36 | 7.50 | (10.45) | 2.08 | 7.29 | 0.20 | – |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | D 50- | 18.46 | 1 /47 | 1.40 | 7.30 | 0.40 | 7.29 | 0.20 | – |
| 12.09.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 6 | d lang | 33.42 | 2 /12 | 4.13 | 10.11 | 1.16 | 11.34 | 1.46 | |
| 07.09.2023 | Kolls klubbmesterskap | D 17- | 55.10 | 1 /3 | 2.19 | 10.39 | 0.27 | 11.34 | 1.46 | |
| 05.09.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 5 | d lang | 48.59 | 3 /8 | 26.50 | (19.30) | 10.41 | 11.34 | 1.46 | |
| 29.08.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst- løp 4 | d lang | 52.13 | 5 /14 | 8.18 | 12.31 | 1.59 | 11.32 | 1.40 | |
| 22.08.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 3 | d lang | 48.57 | 1 /8 | 6.00 | 10.44 | 1.19 | 11.32 | 1.40 | |
| 15.08.2023 | Nordmarka 1-2-3 Høst - løp 2 | d lang | 1.01.56 | 1 /2 | 12.20 | 12.53 | 2.34 | 11.32 | 1.40 | |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | D 50- | 43.57 | 45 /64 | 18.05 | (17.06) | 7.02 | 11.24 | 1.40 | |
| 20.06.2023 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 6 | d lang | 44.48 | 4 /11 | 3.23 | 10.21 | 0.47 | 11.24 | 1.40 | |
| 06.06.2023 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 4 | d lang | 45.13 | 6 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 16.05.2023 | Nordmarka 1-2-3 Vår - løp 1 | lang | 41.30 | 19 /39 | 5.10 | 11.09 | 1.23 | 11.13 | 1.31 | |
| 09.05.2023 | Oslo City Cup 2023 - Finale | ÅL | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2023 | Solrenningen Langdistanse | D 50- | 46.17 | 3 /13 | 2.01 | 9.59 | 0.26 | 11.16 | 1.35 | |
| 15.04.2023 | Solrenningen Mellomdistanse | AK-åpen | 34.30 | 11 /40 | 4.18 | 11.09 | 1.23 | 11.16 | 1.35 | |
| 18.09.2022 | Nydalten med Trimtex-cup finale | AK-åpen | 48.44 | 15 /32 | 13.07 | 12.21 | 3.19 | 11.25 | 1.46 | |
| 13.09.2022 | Nordmarka 1-2-3 - Høst | Lang | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2022 | Nordmarka 1-2-3 høst - løp 4 | Lang | 38.01 | 1 /13 | 0.26 | 9.29 | 0.06 | 11.25 | 1.46 | |
| 01.09.2022 | Kolls klubbmesterskap | Skygger | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 23.08.2022 | Nordmarka 1-2-3 høst - løp 2 | Lang | 39.44 | 6 /17 | 4.03 | 10.22 | 1.03 | 11.25 | 1.38 | |
| 16.08.2022 | Nordmarka 1-2-3 høst - løp 1 | Lang | 50.20 | 3 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2022 | Nordmarka 1-2-3 # 3 | Mellom | 28.54 | 2 /11 | 1.54 | 10.26 | 0.41 | 11.37 | 1.42 | |
| 31.05.2022 | Nordmarka 1-2-3 # 2 | Lang | 37.43 | 2 /12 | 2.08 | 9.05 | 0.31 | 11.44 | 1.52 | |
| 24.05.2022 | Nordmarka 1-2-3 #1 | Mellom | 56.05 | 9 /11 | 13.12 | (17.28) | 4.07 | 11.44 | 1.52 | |
| 19.10.2021 | Nordmarka 1-2-3 - #7 - Høst | Lang | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 12.10.2021 | Nordmarka 1-2-3 - #6 - Høst | Lang | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2021 | Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup | D 45- | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 14.09.2021 | Nordmarka 1-2-3 - #4 - Høst | Lang | 53.28 | 6 /13 | 12.37 | 12.50 | 3.02 | 12.00 | 1.47 | |
| 09.09.2021 | Kolls Klubbmesterskap | D 45- | 40.22 | 1 /3 | 5.48 | 11.42 | 1.41 | 12.00 | 1.47 | |
| 31.08.2021 | Nordmarka 1-2-3 - #3 - Høst | Lang | 40.43 | 7 /16 | 11.11 | 14.15 | 3.55 | 11.46 | 1.28 | |
| 17.08.2021 | Nordmarka 1-2-3 - #1 - Høst | Lang | 26.02 | 10 /28 | 3.57 | 11.50 | 1.48 | 11.46 | 1.28 | |
| 20.10.2020 | Nordmarka 1-2-3 - løp 8 | Mellom | 18.37 | 3 /22 | 1.37 | 11.26 | 1.00 | 10.41 | 0.29 | |
| 22.09.2020 | Nordmarka 1-2-3 - løp 7 | Mellom | 15.32 | 1 /28 | 0.11 | 8.41 | 0.06 | 10.27 | 0.30 | – |
| 15.09.2020 | Nordmarka 1-2-3 - løp 6 | Mellom | 21.50 | 4 /27 | 1.07 | 10.20 | 0.32 | 10.27 | 0.30 | – |
| 10.09.2020 | Kolls Klubbmesterskap | D 45- | 26.34 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 08.09.2020 | Nordmarka 1-2-3 - løp 5 | Skygger | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 12.09.2019 | Klubbmesterskap Koll | C-løype | 36.56 | 5 /19 | 10.11 | 12.48 | 3.32 | – | – | – |