Løperprofil
Linnea Green
Østmarka
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
5 løp
Sprintrankingen
6 løp
B-rankingen
10 løp
Skogsrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 12.41
- Løpskapasitet
- 11.42
- O-evne
- 0.59
- Jevnhet ±
- 12,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.52
- Sikkerhet
- 3
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 76 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,2 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mars (±1,5 %)
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 16.08.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0291 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,0967 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,127 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0661 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,76 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 3,02 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0392 |
| bomVekt | 27,05 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3289 |
| bomStorSigma | 0,6262 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0451 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1007 |
| havariVekt | 2,63 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0175 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2717 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0068 |
| fartSesongSin | −0,0136 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3113,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3376,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.01
- Løpskapasitet
- 7.51
- O-evne
- 0.10
- Jevnhet ±
- 6,7 %
- Usikkerhet ±
- 0.31
- Sikkerhet
- 4
- Bommer per løp
- 0,7
- Typisk bom
- 72 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+1,1 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 7 (sist 12.06.2025)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0322 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0019 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,067 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0631 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,12 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 4,17 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,8467 |
| bomVekt | 62,08 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2703 |
| bomStorSigma | 0,5171 |
| antallBom | 8 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0966 |
| havariVekt | 2,84 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0159 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2083 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0006 |
| fartSesongSin | −0,003 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2911,6 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2972,4 |
| beregnet | 06.11.2026 |
B-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 14.12
- Løpskapasitet
- 11.27
- O-evne
- 2.45
- Jevnhet ±
- 10,4 %
- Usikkerhet ±
- 1.25
- Sikkerhet
- 5
- Bommer per løp
- 4,2
- Typisk bom
- 107 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Distanseprofil
- best på korte (+0,4 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i mai (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 10 (sist 01.09.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,1136 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,1039 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1039 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0956 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,54 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 5,24 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,1942 |
| bomVekt | 37,91 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,6766 |
| bomStorSigma | 0,8505 |
| antallBom | 29 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0565 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0699 |
| havariVekt | 3,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0054 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0322 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,004 |
| fartSesongSin | −0,0062 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2692,3 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3340,9 |
| beregnet | 06.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 11.56
- Løpskapasitet
- 9.59
- O-evne
- 1.57
- Jevnhet ±
- 9,1 %
- Usikkerhet ±
- 2.22
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 97 s
- Disk/brutt
- 5 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 18.09.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,2463 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2613 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0912 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,1811 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,03 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 1,17 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0159 |
| bomVekt | 5,74 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,5732 |
| bomStorSigma | 0,8422 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0481 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0678 |
| havariVekt | 0,62 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8522 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0005 |
| fartSesongSin | 0,0002 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2354,8 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2816,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 10.19
- Løpskapasitet
- 9.00
- O-evne
- 1.19
- Jevnhet ±
- 11,6 %
- Usikkerhet ±
- 3.05
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,3
- Typisk bom
- 73 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- nøytral
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 3 (sist 17.10.2020)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,3399 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,3036 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1163 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,2612 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,6 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0384 |
| bomVekt | 1,97 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2937 |
| bomStorSigma | 0,7464 |
| antallBom | 6 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0347 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0316 |
| havariVekt | 0,33 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0,0001 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,6287 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0012 |
| fartSesongSin | 0 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2150 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2465,8 |
| beregnet | 06.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 11 | 16.08.2025 Ivar O løpet med Trimtex-cup, bom 2.05 | 107 | – |
| Bom over fem minutter | 168 | 01.09.2024 Hemingløpet m/Trimtex-cup, bom 7.36 | 229 | – |
| Bom over ti minutter | 457 | 11.05.2023 Østmarka Open løp 2, bom 26.07 | 457 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.06.2026 | 3. november 2022 | B-åpen 10-16 | 34.07 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2025 | Blodslitet | B-åpen 10-16 | 50.34 | – | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2025 | Hemingløpet med Trimtex-cup finale | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 16.08.2025 | Ivar O løpet med Trimtex-cup | D 15-16 | 1.06.44 | 18 /19 | 2.59 | 18.19 | 0.49 | 13.12 | 0.56 | |
| 12.06.2025 | Klubbmesterskap sprint, Østmarka | D 15-16 | 36.11 | 1 /1 | 1.09 | 8.17 | 0.16 | 8.14 | 0.08 | |
| 25.05.2025 | Huldersprinten - Langdistanse | D 15-16 | 1.15.42 | 6 /6 | 2.42 | 9.43 | 0.21 | 8.14 | 0.09 | |
| 24.05.2025 | Huldersprinten mellomdistanse m. Trimtex-cup | D 15-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.05.2025 | KM mellomdistanse AOOK med Trimtex cup | D 15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 13.05.2025 | Oslo City Cup løp 5 - finale | D 15-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2025 | Høydepunktet med Trimtex cup lang | D 15-16 | 55.07 | 15 /21 | 5.10 | 12.11 | 1.09 | 12.36 | 0.59 | |
| 29.04.2025 | KM sprint individuelt AOOK | D 15-16 | 17.05 | 15 /25 | 0.06 | 7.45 | 0.03 | 7.52 | 0.09 | – |
| 22.04.2025 | Oslo city cup løp 3 | D15-16 | 25.04 | 14 /27 | 0.08 | 7.53 | 0.03 | 7.52 | 0.09 | – |
| 08.04.2025 | Oslo City Cup løp 2 | D 15-16 | 19.11 | 7 /23 | 0.00 | 7.18 | 0.00 | 7.52 | 0.09 | – |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | D15-16 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 09.03.2025 | Hallandspremiären, lång | D16 | 43.34 | 22 /52 | 1.38 | 12.17 | 0.28 | 12.48 | 0.47 | |
| 08.03.2025 | Hallandspremiären, medel | D16 | 43.13 | 32 /61 | 3.43 | 12.48 | 1.06 | 12.48 | 0.47 | |
| 28.01.2025 | Klubbmesterskap innendørs natt | 13-16 | 19.22 | 2 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 03.12.2024 | Romerike sprintcup nr. 1 | D15-16 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 26.10.2024 | Grankvistløpet (67.utgave) | D 13-14 | 43.29 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | D 13-14 | 58.05 | 28 /50 | – | – | – | – | – | – |
| 01.09.2024 | Hemingløpet m/Trimtex-cup | D 13-14 | 52.46 | 24 /25 | 12.06 | 18.30 | 4.14 | 15.34 | 2.58 | |
| 18.08.2024 | NM ultralang og Ungdoms ultra m/Trimtex-cup | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2024 | Midtsommerløpet | D13-14 | 27.18 | 15 /39 | 1.23 | 12.07 | 0.37 | 15.01 | 2.39 | |
| 15.06.2024 | Camp Stokke innendørs | D 13-14 | 24.45 | 33 /42 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2024 | Midtsommersprinten | D13-14 | 18.16 | 8 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 30.05.2024 | Østmarka Open løp 4 | B-åpen 10-16 | 46.37 | 1 /2 | 8.25 | 12.31 | 2.16 | 15.36 | 2.55 | |
| 23.05.2024 | Østmarka Open løp 3 | AK-åpen | 59.39 | 3 /7 | 1.13 | 17.09 | 0.21 | 15.54 | 1.01 | – |
| 12.05.2024 | Huldersprinten | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2024 | Østmarka Open løp 2 | B-åpen 10-16 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2024 | Kvistkvaset | Løype: 1 | 15.02 | 18 | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Oslo City Cup - Finale | D13 | 21.30 | 9 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2024 | Østmarka Open løp 1 | B-åpen 10-16 | 48.14 | 1 /1 | 7.25 | 14.42 | 2.16 | 16.12 | 2.58 | |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | D13-14 | 26.34 | 11 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 16.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 3 | D13-14 | 23.39 | 9 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 09.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 2 | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | D 13-14 | 20.44 | 11 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 23.01.2024 | Klubbmesterskap innendørs natt 2024 | D 13-14 | 34.21 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 05.12.2023 | Gate-o | B | 36.02 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 28.10.2023 | GRANKVISTLØPET (66. utgave) | C-åpen | 1.21.41 | 2 /4 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 28.09.2023 | Nattpotta/Klubbmesterskap natt | D 13-14 | 43.53 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | D 13-14 | 43.25 | 19 /31 | 2.02 | 14.50 | 0.42 | 16.52 | 2.44 | |
| 14.09.2023 | Østmarka Open løp 9 | D 13-14 | – | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 09.09.2023 | Høstløpet i Follo med Trimtex-cup | D 13-14 | 52.18 | 15 /16 | 4.53 | 16.58 | 1.35 | 16.52 | 2.44 | |
| 24.08.2023 | Østmarka Open løp 6 | D 13-14 | 1.00.07 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 18.06.2023 | Midtsommerløpet | D 13-14 | 40.46 | 28 /36 | 5.04 | 17.00 | 2.07 | 17.58 | 3.28 | |
| 17.06.2023 | Midtsommersprinten | D 13-14 | 19.38 | 31 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 11.06.2023 | Fossumløpet 2023 med Trimtex-cup | D 13-14 | 58.54 | 18 /20 | 11.43 | 18.20 | 3.39 | 17.58 | 3.28 | |
| 01.06.2023 | Østmarka Open løp 4 | D 13-14 | – | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2023 | Østmarka Open løp 3 | Åpen-C | 28.20 | 1 /5 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2023 | Gromløpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 57.18 | 21 /24 | 14.31 | 19.54 | 5.03 | 18.29 | 3.56 | – |
| 11.05.2023 | Østmarka Open løp 2 | N-åpen | 51.39 | – | – | – | – | – | – | – |
| 09.05.2023 | Oslo City Cup 2023 - Finale | D13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2023 | Høydepunktet med Trimtex-cup | D 13-14 | 1.24.09 | 27 /30 | 16.24 | 19.53 | 3.53 | 18.29 | 3.56 | – |
| 04.05.2023 | Østmarka Open løp 1 | D 13-14 | 0.00 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | Oslo City Cup nr. 4 - 2023 | D 13-14 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2023 | Oslo City Cup - løp nr.3 | D13-14 | 42.49 | 28 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Oslo City Cup løp 2 | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 18.01.2023 | Klubbmesterskapet innendørs nattorientering | Løype: ACB | 27.24 | 6 | 1.54 | 9.01 | 0.38 | 9.25 | 0.12 | – |
| 10.11.2022 | Østnatt-Cup 2 | B-åpen 10-16 | 23.44 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2022 | Østnatt-Cup 2 | N2-åpen 10-16 | 12.11 | – | – | – | – | – | – | – |
| 03.11.2022 | Østnatt-Cup 1 | B-åpen 10-16 | 34.07 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 29.10.2022 | GRANKVISTLØPET (65. utgave) | D 11-12 | 50.25 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 22.10.2022 | Blodslitet | D 11-12 | 41.06 | 25 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 11.10.2022 | Mørkesprinten | D12-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 11.10.2022 | Mørkesprinten | D12-16 | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 18.09.2022 | Nydalten med Trimtex-cup finale | D 11-12 | 29.43 | 11 /22 | 5.15 | 14.33 | 2.34 | 14.29 | 2.00 | |
| 30.08.2022 | Østmarka Open 6 | D 13-14 | 52.07 | 5 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 27.08.2022 | Hemingløpet med KM lang og Trimtex-cup | D 11-12 | 32.43 | 9 /10 | 3.51 | 15.33 | 1.50 | 14.32 | 1.50 | – |
| 23.08.2022 | Østmarka Open 5 | D 11-12 | 35.45 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2022 | Østmarka Open 4 / Klubbmesterskap mellom | D 11-12 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 07.06.2022 | Østmarka Open 3 | D 11-12 | 1.06.28 | 2 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2022 | Østmarka Open 2 | D 11-12 | 29.20 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2022 | Østmarka Open 1 | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 03.05.2022 | Oslo City Cup FINALE - 2022 | D 11-12 | 27.32 | 5 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2022 | KM sprintstafett | D 11-12 | 10.32 | 7 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2022 | Oslo City Cup nr. 3 - 2022 | D 11-12 | 27.22 | 8 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 05.04.2022 | Oslo City Cup nr. 2 - 2022 | D11 | 0.00 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 29.03.2022 | Oslo City Cup nr. 1 - 2022 | D11-12 | 26.55 | 3 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 15.03.2022 | Sprint i Lillestrøm | Mellom | 36.02 | 8 /15 | 4.13 | 13.25 | 1.34 | – | – | – |
| 10.03.2022 | Gate-O i Strømmen | Kort | 18.27 | 1 /8 | 2.16 | 11.58 | 1.28 | – | – | – |
| 23.10.2021 | Grankvistløpet | D 11-12 | 45.35 | – | – | – | – | – | – | – |
| 16.10.2021 | Blodslitet | D 11-12 | 40.43 | 28 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 25.09.2021 | Kringsjåsprinten med AOOK Trimtex-cup | D 11-12 | 14.22 | 6 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 21.09.2021 | Huldersprinten - KM Natt | D 11-12 | 35.19 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2021 | Østmarka Open 10 | D 11-12 | 37.01 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 31.08.2021 | Åpent klubbmesterskap sprint (Østmarka Open 9) | D 11-12 | 25.47 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 28.08.2021 | Høydepunktet KM lang og Trimtex-cup | D 11-12 | 45.55 | 5 /15 | 4.17 | 15.18 | 1.26 | – | – | – |
| 24.08.2021 | Østmarka Open 8 | D 11-12 | 37.50 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 17.08.2021 | Ukas løype uke 33 / Østmarka Open 7 | D 9-10 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 31.10.2020 | Grankvistløpet | D 11-12 | 42.22 | – | – | – | – | – | – | – |
| 17.10.2020 | Klubbmesterskap FSK 2020 Corona Light Edition | N-åpen | 20.24 | 9 /15 | 2.20 | 13.24 | 1.32 | 13.01 | 0.57 | – |
| 06.10.2020 | Nattpotta - Klubbmesterskap Natt | N-åpen | 28.53 | – | – | – | – | – | – | – |
| 15.09.2020 | Østmarka Open 12 | D 9-10 | 29.46 | – | 0.34 | 14.24 | 0.16 | 13.28 | 0.52 | – |
| 08.09.2020 | Østmarka Open 11 | D 9-10 | 26.02 | – | 2.44 | 13.37 | 1.26 | 13.28 | 0.52 | – |
| 01.09.2020 | Østmarka Open 10 | D 9-10 | 36.07 | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2020 | Østmarka Open 9 | N-åpen | 29.46 | – | – | – | – | – | – | – |
| 06.08.2020 | Test1 | N-Åpen | 29.46 | – | – | – | – | – | – | – |