Løperprofil
Nora Borchgrevink Reinemo
Tyrving
Feil klubb, eller løperen registrert dobbelt? Logg inn for å foreslå rettelser
Skogsrankingen
11 løp
Sprintrankingen
5 løp
B-rankingen
38 løp
C-rankingen
31 løp
N-rankingen
4 løp
Skogsrankingen
nr. 569 av 2066
Nr. 569 av 2066 blant kvinner i Norge · nr. 12 av 46 i klassen D13–14 · nr. 4 av 22 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 12.03
- Løpskapasitet
- 11.03
- O-evne
- 1.00
- Jevnhet ±
- 13,0 %
- Usikkerhet ±
- 0.20
- Sikkerhet
- 9
- Bommer per løp
- 2,9
- Typisk bom
- 77 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−1,7 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i oktober (±3,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 11 (sist 04.11.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,0286 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,0069 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1304 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0279 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 5,69 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 8,52 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0445 |
| bomVekt | 103,85 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,3378 |
| bomStorSigma | 0,6218 |
| antallBom | 27 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0388 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,1423 |
| havariVekt | 9,87 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0253 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,2965 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0097 |
| fartSesongSin | 0,0292 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,1831 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 676,3 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2940,4 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3206,8 |
| beregnet | 07.11.2026 |
Sprintrankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.51
- Løpskapasitet
- 8.38
- O-evne
- 0.12
- Jevnhet ±
- 18,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.23
- Sikkerhet
- 2
- Bommer per løp
- 0,9
- Typisk bom
- 64 s
- Disk/brutt
- 6 %
- Sesongprofil
- best i november (±0,7 %)
- Løp i grunnlaget
- 6 (sist 07.04.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | 0,0473 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | 0,116 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1895 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0428 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 1,11 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 2,39 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0205 |
| bomVekt | 60,66 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1577 |
| bomStorSigma | 0,7674 |
| antallBom | 12 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0586 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0585 |
| havariVekt | 3,69 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0045 |
| fartSesongSin | 0,0058 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,0586 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 485,4 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 3202,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 3279,2 |
| beregnet | 07.11.2026 |
B-rankingen
nr. 14 av 336
Nr. 14 av 336 blant kvinner i Norge · nr. 7 av 97 i klassen D13–14 · nr. 6 av 53 i 2012-kullet
- Forventet kmtid
- 10.26
- Løpskapasitet
- 9.38
- O-evne
- 0.48
- Jevnhet ±
- 9,2 %
- Usikkerhet ±
- 0.11
- Sikkerhet
- 30
- Bommer per løp
- 2,6
- Typisk bom
- 62 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Distanseprofil
- best på lange (−2,9 % per dobling)
- Sesongprofil
- best i august (±2,1 %)
- Løp i grunnlaget
- 38 (sist 26.10.2026)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,284 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,2876 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0922 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0173 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 15,75 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 29,63 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,7269 |
| bomVekt | 245,89 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,1219 |
| bomStorSigma | 0,5816 |
| antallBom | 62 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0261 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0309 |
| havariVekt | 23,23 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0429 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 1,0587 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0168 |
| fartSesongSin | 0,0121 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2348 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 765,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 2267,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2454,9 |
| beregnet | 07.11.2026 |
C-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.22
- Løpskapasitet
- 7.37
- O-evne
- 0.45
- Jevnhet ±
- 8,9 %
- Usikkerhet ±
- 0.43
- Sikkerhet
- 17
- Bommer per løp
- 2,1
- Typisk bom
- 67 s
- Disk/brutt
- 4 %
- Distanseprofil
- best på lange (−0,3 % per dobling)
- Sesongprofil
- jevn hele året
- Løp i grunnlaget
- 32 (sist 10.11.2024)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5169 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,5293 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,0886 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,0829 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 2,21 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 17,41 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 0,6361 |
| bomVekt | 123,13 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,2018 |
| bomStorSigma | 0,6917 |
| antallBom | 40 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0358 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0479 |
| havariVekt | 6,15 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | −0,0046 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0,8817 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | 0,0008 |
| fartSesongSin | −0,0015 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2196 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 762,6 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1796,2 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 1974 |
| beregnet | 07.11.2026 |
N-rankingen
Utenfor rankinglisten akkurat nå (listen krever sikkerhet på minst 5, løp siste tolv måneder og norsk klubb).
- Forventet kmtid
- 8.58
- Løpskapasitet
- 7.10
- O-evne
- 1.48
- Jevnhet ±
- 13,9 %
- Usikkerhet ±
- 1.49
- Sikkerhet
- 1
- Bommer per løp
- 3,4
- Typisk bom
- 83 s
- Disk/brutt
- 3 %
- Sesongprofil
- best i desember (±0,6 %)
- Løp i grunnlaget
- 5 (sist 13.11.2022)
Alle parametrene
| fartMu (evne, ln-rom, krympet) | −0,5707 |
| fartMuRaa (evne før krymping) | −0,8262 |
| fartSigma (dagsform-spredning) | 0,1393 |
| fartTau (usikkerhet på fartMu) | 0,184 |
| fartVekt (tidsvektet løpsvekt) | 0,02 |
| evidensVekt (sikkerheten) | 0,65 |
| bomFaktor (bomfrekvens, 1 = snittet) | 1,0909 |
| bomVekt | 6,25 |
| bomStorMu (bomstørrelse, ln sek) | 4,4244 |
| bomStorSigma | 0,902 |
| antallBom | 14 |
| havariSeriost (disk/brutt, konkurranse) | 0,0343 |
| havariTrening (disk/brutt, trening) | 0,0323 |
| havariVekt | 0,23 |
| fartLengdeSens (distanseprofilen) | 0 |
| fartLengdeSnitt (vant ln-lengde) | 0 |
| fartSesongCos (sesongprofilen) | −0,0058 |
| fartSesongSin | 0,0008 |
| bomRateRef (populasjonens bomrate per strekk) | 0,2096 |
| kmTidRef (anker: snittets rentid s/km) | 753,1 |
| renTidRef (rentid på referanseløypa, s) | 1711,9 |
| forvTidRef (totaltid på referanseløypa, s) | 2141,8 |
| beregnet | 07.11.2026 |
| Terskel | Streak | Uten slik bom siden | Lengste | Plass |
|---|---|---|---|---|
| Bom over to minutter | 44 | 25.10.2026 2-Mila, bom 2.45 | 238 | – |
| Bom over fem minutter | 771 | 08.10.2025 Harry Lagerts Nattcup 2025 – Løp 2, bom 5.06 | 961 | – |
| Bom over ti minutter | 1 824 | 14.05.2023 Gromløpet med Trimtex-cup, bom 13.15 | 1 824 | – |
| Dato | Løp | Klasse | Tid | Plass | Bommet | Justert kmtid | O-prest. | Forventet kmtid | O-evne | Terning |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | VBIL Nattløp Gaustadskogen | Mellom | 33.52 | 4 /54 | 2.10 | 10.01 | 0.38 | 12.03 | 1.00 | |
| 26.10.2026 | Skumringskampen Løp 6 (Finale) | D-14 | 35.37 | 4 /8 | 1.17 | 13.07 | 0.28 | 10.26 | 0.48 | |
| 25.10.2026 | 2-Mila | 1-Mila D | 2.26.48 | 6 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2026 | Veritas | 4 km A | 56.26 | 13 | 4.36 | 12.32 | 1.01 | 12.31 | 1.06 | |
| 19.10.2026 | Skumringskampen nr 5 | D -14 | 24.39 | 5 /8 | 1.27 | 11.34 | 0.41 | 10.26 | 0.48 | |
| 17.10.2026 | Blodslitet og NM ultralang | D 13-14 | 1.00.15 | 17 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 14.10.2026 | VBIL Nattløp Kalvøya | Lang | 36.17 | DSQ | – | – | – | – | – | – |
| 12.10.2026 | Skumringskampen 4. avd. 2026 | D -14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 05.10.2026 | KM Natt / Skumringskampen løp nr. 3 | D 13-14 | 25.12 | 2 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 22.09.2026 | Sturlanatta / Skumringskampen løp 2 | D 11-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2026 | Romeriksløpet 2026 med Trimtex cup | D 13-14 | 31.56 | 2 /13 | 5.07 | 10.07 | 1.37 | 10.25 | 0.49 | |
| 12.09.2026 | Askerløpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 35.12 | 2 /10 | 2.30 | 9.47 | 0.42 | 10.25 | 0.49 | |
| 06.09.2026 | Trimtex-cup fellesstart | D13-14 | 30.52 | 4 /12 | – | – | – | – | – | – |
| 29.08.2026 | KM langdistanse Trimtex cup | D 13-14 | 28.55 | 1 /13 | 1.17 | 9.34 | 0.25 | 10.31 | 0.38 | |
| 27.08.2026 | Klubbmesterskap lang | Damer A-kort | 50.34 | 6 /8 | 5.42 | 11.05 | 1.15 | 12.42 | 1.12 | |
| 23.08.2026 | Huldersprinten | D 13-14 | 39.16 | 7 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 22.08.2026 | Telemark 2-dagers / KM-lang Vestf&Telem. + Buskerud | D 13-14 | 32.34 | 3 /14 | 0.23 | 10.08 | 0.07 | 10.31 | 0.38 | |
| 16.08.2026 | Fossumløpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 26.38 | 1 /15 | 0.03 | 9.17 | 0.01 | 10.31 | 0.38 | |
| 02.08.2026 | Hovedløpet sprint | D14 | 16.02 | 6 /45 | – | – | – | – | – | – |
| 01.08.2026 | Hovedløpet Langdistanse | D14 | 32.49 | 6 /37 | 2.27 | 10.08 | 0.45 | 10.31 | 0.38 | |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 13-14 | 18.50 | 5 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 09.07.2026 | Sørlandsgaloppen | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2026 | Klubbmesterskap 2026 | D 13-14 | 22.33 | 1 /1 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2026 | Midtsommerløpet | D13-14 | 19.31 | 3 /48 | 0.53 | 10.00 | 0.27 | 10.55 | 0.41 | |
| 13.06.2026 | Midtsommersprinten | D13-14 | 12.43 | 2 /47 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2026 | Gromløpet | D 13-14 | 28.00 | 3 /15 | 1.56 | 10.39 | 0.44 | 11.00 | 0.43 | |
| 30.05.2026 | NIttedalsløpet | D 13-14 | 32.31 | 3 /14 | 1.23 | 10.35 | 0.27 | 11.00 | 0.43 | |
| 16.05.2026 | KM mellomdistanse Akershus og Oslo | D 13-14 | 35.48 | 4 /29 | 2.18 | 11.08 | 0.43 | 11.00 | 0.43 | |
| 14.05.2026 | Eikerløpet | D 13-14 | 30.03 | 2 /16 | 1.53 | 10.17 | 0.39 | 11.00 | 0.43 | |
| 10.05.2026 | Nydalten | D 13-14 | 11.26 | 10 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 10.05.2026 | Nydalten | D 13-14 J | 30.48 | 6 /17 | 2.06 | 11.21 | 0.49 | 11.01 | 0.43 | |
| 09.05.2026 | Høydepunktet, KM Sprint med Trimtexcup | D 13-14 | 11.01 | 5 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 05.05.2026 | Oslo City Cup - Finale | D13-14 | 59.11 | 7 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 28.04.2026 | Oslo City Cup løp 4 | D 13-14 | 40.53 | 14 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2026 | Smaaleneneløpet | D13-14 | 27.11 | 4 /14 | 0.49 | 10.32 | 0.19 | 11.00 | 0.45 | |
| 25.04.2026 | Lørdagskjappen | AK-åpen | 1.02.28 | 66 /101 | 6.43 | 17.17 | 1.54 | 13.33 | 1.08 | |
| 21.04.2026 | Oslo City Cup løp 3 | D13-14 | 22.47 | 2 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 19.04.2026 | Halden O-Meeting Lang | AK-åpen | 1.10.19 | 34 /65 | 7.45 | 12.57 | 1.28 | 13.33 | 1.08 | |
| 18.04.2026 | Halden O-Meeting Mellom | AM-åpen | 48.18 | 17 /31 | 2.27 | 13.32 | 0.43 | 13.33 | 1.08 | |
| 14.04.2026 | Oslo City Cup løp 2 | D 13-14 | 34.58 | 10 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 07.04.2026 | Oslo City Cup løp 1 | ÅK | 17.13 | 16 /31 | 0.10 | (13.28) | 0.08 | 9.15 | 0.14 | |
| 25.03.2026 | Vintergate-O-løp nr. 6 2026 | Mellom | 32.30 | Disk | – | – | – | – | – | – |
| 22.03.2026 | KOK 2 dagers. Mellomdistanse | AK-åpen | 57.22 | 63 /72 | 2.35 | 17.10 | 0.46 | 12.31 | 0.56 | |
| 20.03.2026 | KOK 2 dagers Natt-o i Dyreparken | D 13-14 | 25.23 | 17 /29 | 0.38 | (17.03) | 0.26 | 11.13 | 0.46 | |
| 12.03.2026 | Vintergate-O-løp nr. 5 | Mellom | 46.58 | 26 /31 | 0.43 | (14.31) | 0.13 | 8.46 | 0.15 | |
| 26.02.2026 | Vintergate-O-løp nr. 4 | Kort | 44.21 | 21 /23 | 0.22 | (14.56) | 0.07 | 8.20 | 0.17 | |
| 05.02.2026 | Vintergate-O-løp nr. 3 2026 | Mellom | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 22.01.2026 | Vintergate-O-løp nr. 2 | Mellom | 23.48 | 3 /27 | 0.41 | 7.02 | 0.12 | 7.56 | 0.19 | |
| 18.01.2026 | Lygna Ski-O Weekend - NC mellomdistanse og Hovedløp langdistanse | D 14 | 30.17 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 17.01.2026 | Lygna Ski-O Weekend - NC og Hovedløp sprint | D 14 | 15.29 | 1 /3 | – | – | – | – | – | – |
| 11.01.2026 | Ski-o-treff (med HL sprint) | D14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 10.01.2026 | Ski-o-treff (med NM og HL Langdistanse) | D14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2025 | Sjusjørennet 2025 mellom | D 13-14 | 18.43 | 2 /9 | – | – | – | – | – | – |
| 13.12.2025 | Sjusjørennet 2025 sprint | D 13-14 | 14.04 | 2 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 10.12.2025 | VBIL Nattløp Rikshospitalet | Lang | 43.27 | 30 | 6.02 | 12.04 | 1.40 | 11.57 | 1.01 | |
| 03.12.2025 | VBIL Nattløp Fornebu | Kort | 17.09 | 2 | 0.31 | 9.14 | 0.17 | 11.57 | 1.01 | |
| 22.11.2025 | Lierlabyrinten inne-orientering | D17+ | 54.32 | 5 /8 | 17.10 | 11.36 | 3.39 | 8.25 | 0.23 | – |
| 09.11.2025 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D13 | 19.55 | 8 /100 | 0.01 | 10.04 | 0.01 | 11.08 | 0.48 | |
| 08.11.2025 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | D13 | 17.57 | 54 /95 | – | – | – | – | – | – |
| 07.11.2025 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D13 | 14.24 | 14 /90 | – | – | – | – | – | – |
| 02.11.2025 | 2-mila | Mila D | 2.02.54 | 8 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 18.10.2025 | Blodslitet | D 13-14 | 58.38 | 14 /37 | – | – | – | – | – | – |
| 15.10.2025 | Harry Lagerts Nattcup 2025 - Løp 3 | LokalD | 51.19 | 14 /24 | 3.38 | 11.57 | 0.51 | 13.05 | 1.09 | – |
| 08.10.2025 | Harry Lagerts Nattcup 2025 – Løp 2 | LokalD | 49.56 | 23 /28 | 6.17 | 13.50 | 1.44 | 13.05 | 1.09 | – |
| 16.09.2025 | KM Natt AOOK | D 13-14 | 49.54 | 2 /3 | 1.11 | 11.50 | 0.17 | 11.19 | 0.51 | |
| 13.09.2025 | Hemingløpet med Trimtex-cup finale | D 13-14 | 33.26 | 4 /17 | 1.18 | 10.50 | 0.25 | 11.19 | 0.51 | |
| 07.09.2025 | Follo 2-dagers, dag 2, Trimtex-cup jaktstart | D 13-14 | 47.55 | 6 /12 | 0.24 | 9.45 | 0.07 | 11.19 | 0.51 | |
| 23.08.2025 | Romeriksløpet 2025 med KM lang og Trimtex cup | D 13-14 | 41.04 | 4 /18 | 1.45 | 10.33 | 0.27 | 11.24 | 0.58 | |
| 17.08.2025 | Fossumløpet 2025 med Trimtex-cup | D 13-14 | 33.19 | 4 /15 | 3.24 | 10.56 | 1.07 | 11.24 | 0.58 | |
| 16.08.2025 | Ivar O løpet med Trimtex-cup | D 13-14 | 32.24 | 7 /12 | 6.44 | 13.14 | 2.45 | 11.24 | 0.58 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 13-14 | 25.46 | 4 /109 | 0.52 | 9.45 | 0.20 | 11.32 | 0.53 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 13-14 | 31.12 | 6 /109 | 3.11 | 11.44 | 1.12 | 11.32 | 0.53 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 13-14 | 22.53 | 13 /37 | 3.03 | 11.42 | 1.34 | 11.32 | 0.53 | |
| 06.07.2025 | Sørlandsgaloppen 2025 | D 13-14 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 22.06.2025 | O-Festival lang | D 13 | 33.03 | 9 /30 | 0.47 | 12.03 | 0.17 | 11.51 | 0.52 | |
| 21.06.2025 | O-Festival mellom | D 13 | 29.11 | 10 /31 | 3.23 | 12.36 | 1.28 | 11.51 | 0.52 | |
| 20.06.2025 | O-Festival sprint | D 13 | 10.22 | 3 /29 | – | – | – | – | – | – |
| 15.06.2025 | Midtsommerløpet | D13-14 | 26.35 | 12 /44 | 3.48 | 12.33 | 1.48 | 11.51 | 0.52 | |
| 14.06.2025 | CSI - Camp Stokke Indoor | D 13-14 | 13.41 | 3 /41 | – | – | – | – | – | – |
| 14.06.2025 | Midtsommersprinten | D13-14 | 16.59 | 15 /48 | – | – | – | – | – | – |
| 09.06.2025 | Pinseløpets ungdomsstafett (for oppgjør og fakturering) | D13-16_1og2 | 31.10 | 12 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 31.05.2025 | Unionsmatchen | D 13-14 | 31.41 | 33 /79 | 4.19 | 12.44 | 1.44 | 11.53 | 0.49 | |
| 24.05.2025 | Huldersprinten mellomdistanse m. Trimtex-cup | D 13-14 | 43.21 | 8 /26 | – | – | – | – | – | – |
| 22.05.2025 | WOW nærløp i Asker | B-åpen | 48.10 | 2 /16 | 1.32 | 10.53 | 0.21 | 11.53 | 0.49 | |
| 18.05.2025 | KM mellomdistanse AOOK med Trimtex cup | D 13-14 | 30.03 | 11 /21 | 2.55 | 12.37 | 1.13 | 11.53 | 0.49 | |
| 13.05.2025 | Oslo City Cup løp 5 - finale | D 13-14 | 25.49 | 6 /19 | – | – | – | – | – | – |
| 11.05.2025 | Publikumsløp NM Sprint Trimtexcup | D 13-14 | 16.44 | 13 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 06.05.2025 | Oslo city cup løp 4 | D13-14 | 22.43 | 5 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 01.05.2025 | Høydepunktet med Trimtex cup lang | D 13-14 | 38.00 | 6 /20 | 1.34 | 11.21 | 0.28 | 11.53 | 0.49 | |
| 29.04.2025 | KM sprint individuelt AOOK | D 13-14 | 14.58 | 7 /25 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2025 | Solrenningen Mellomdistanse | D 13-14 | – | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 26.04.2025 | Solrenningen Langdistanse | D 13-14 | 34.14 | 10 /35 | 1.05 | 10.30 | 0.20 | 11.59 | 0.41 | – |
| 22.04.2025 | Oslo city cup løp 3 | D13-14 | 22.23 | 7 /20 | – | – | – | – | – | – |
| 20.04.2025 | Bohuslunken, Five-O, #4, medel | D14 | 29.45 | 10 /24 | 1.08 | 11.35 | 0.26 | 11.59 | 0.41 | – |
| 19.04.2025 | Öjetrampen, Five-O, #3, lång | D14 | 37.18 | 15 /30 | 3.14 | 11.32 | 1.00 | 11.59 | 0.41 | – |
| 08.04.2025 | Oslo City Cup løp 2 | D 13-14 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 06.04.2025 | Smaaleneneløpet | D13-14 | 36.07 | 11 /29 | 1.42 | 11.27 | 0.32 | 11.59 | 0.41 | – |
| 05.04.2025 | Lørdagskjappen | D 13-14 | 38.20 | 16 /36 | 1.08 | 12.44 | 0.23 | 11.59 | 0.41 | – |
| 01.04.2025 | Oslo City Cup løp 1 | D13-14 | 19.39 | 3 /32 | – | – | – | – | – | – |
| 27.03.2025 | Vintergate O-løp nr. 6 | Kort | 26.01 | 2 /24 | 0.31 | 7.07 | 0.08 | – | – | – |
| 23.03.2025 | Blåveissprinten | D 13-14 | 27.47 | 7 /28 | – | – | – | – | – | – |
| 15.12.2024 | Sjusjørennet 2024 mellom | D 13-14 | 25.23 | 3 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 14.12.2024 | Sjusjørennet 2024 sprint | D 13-14 | 19.06 | 4 /11 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2024 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D12 | 14.22 | 4 /106 | 0.44 | 9.04 | 0.28 | 9.35 | 0.36 | |
| 09.11.2024 | O-event, dag 2 - Downhill Sprint | D12 | 12.56 | 1 /95 | – | – | – | – | – | – |
| 08.11.2024 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D12 | 13.19 | 7 /87 | – | – | – | – | – | – |
| 19.10.2024 | Blodslitet | D 11-12 | 24.04 | 2 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 17.09.2024 | KM natt | D 11-12 | 20.01 | 2 /2 | 0.29 | 8.45 | 0.13 | 9.39 | 0.37 | |
| 15.09.2024 | Romeriksløpet 2024 | D 11-12 | 24.06 | 2 /9 | 0.57 | 8.51 | 0.21 | 9.39 | 0.37 | |
| 08.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 2 | D 11-12 | 24.07 | 1 /11 | 3.32 | 9.59 | 1.28 | 9.39 | 0.37 | |
| 07.09.2024 | Follo 2-dagers, dag 1 | D 11-12 | 20.07 | 1 /11 | 0.13 | 8.08 | 0.05 | 9.39 | 0.37 | |
| 01.09.2024 | Hemingløpet m/Trimtex-cup | D 11-12 | 20.11 | 2 /14 | 1.21 | 9.32 | 0.38 | 9.39 | 0.37 | |
| 31.08.2024 | Ivar O løpet med Trimtex-cup | D 11-12 | 7.08 | 1 /6 | – | – | – | – | – | – |
| 24.08.2024 | Nydalten KM langdistanse | D 11-12 | 21.19 | 1 /12 | 1.26 | 9.28 | 0.38 | 9.57 | 0.42 | |
| 18.08.2024 | Publikumsløp NM ultralang | D 11-12 | 27.31 | 1 /8 | 0.46 | 9.41 | 0.16 | 9.57 | 0.42 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 18.33 | 2 /170 | 0.08 | 8.54 | 0.04 | 10.02 | 0.45 | |
| 30.06.2024 | Sørlandsgaloppen 2024 | D 11-12 | 20.12 | 3 /170 | 0.53 | 9.13 | 0.24 | 10.02 | 0.45 | |
| 23.06.2024 | Norsk O-Festival lang | D 11-12 | 21.47 | 6 /55 | 1.11 | 10.13 | 0.33 | 10.02 | 0.45 | |
| 22.06.2024 | Norsk O-Festival mellom | D 11-12 | 17.36 | 4 /57 | 0.02 | 9.32 | 0.01 | 10.02 | 0.45 | |
| 21.06.2024 | Norsk O-Festival sprint | D 11-12 | 13.08 | 1 /56 | – | – | – | – | – | – |
| 16.06.2024 | Midtsommerløpet | D11-12 | 25.24 | 1 /10 | 4.06 | 11.13 | 1.49 | 10.02 | 0.45 | |
| 09.06.2024 | KM mellomdistanse Gromløpet | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 04.06.2024 | Rekruttløp 8-12 år | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 02.06.2024 | Knut Valstads Minneløp | D 11-12 | 27.31 | 3 /12 | 1.36 | 8.01 | 0.28 | 10.02 | 0.45 | |
| 20.05.2024 | Pinseløpet dag 2 | D13-16_1og2 | 29.36 | 7 /27 | – | – | – | – | – | – |
| 19.05.2024 | Pinseløpet dag 1 | D 11-12 | 29.57 | 3 /39 | 2.38 | 10.23 | 0.55 | 10.27 | 0.54 | |
| 12.05.2024 | Huldersprinten | D 11-12 | – | Inaktiv | – | – | – | – | – | – |
| 30.04.2024 | Oslo City Cup - Finale | D11 | 22.12 | 1 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 27.04.2024 | KM sprint | D 11-12 | 6.35 | 2 /14 | – | – | – | – | – | – |
| 23.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 4 | D11-12 | 22.03 | 1 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 21.04.2024 | Smaaleneneløpet | D 11-12 | 15.22 | 2 /12 | 0.53 | 9.39 | 0.33 | 10.40 | 0.53 | |
| 20.04.2024 | Lørdagskjappen | D 11-12 | 18.18 | 3 /23 | 0.42 | 9.58 | 0.23 | 10.40 | 0.53 | |
| 14.04.2024 | Halden O-Meeting Lang | D 11-12 | 25.05 | 3 /33 | 0.27 | 9.26 | 0.10 | 10.40 | 0.53 | |
| 09.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 2 | D 11-12 | 28.16 | 1 /8 | – | – | – | – | – | – |
| 02.04.2024 | Oslo City Cup løp nr 1 | D 11-12 | 20.25 | 1 /21 | – | – | – | – | – | – |
| 14.03.2024 | Vintergate-O-løp #6 | Mellom | – | 6 /31 | – | – | – | – | – | – |
| 28.01.2024 | Follorennet dag 2 | J 12 år | 6.49 | 2 | – | – | – | – | – | – |
| 27.01.2024 | Follorennet dag 1 | J 12 år | 7.55 | 1 | – | – | – | – | – | – |
| 12.11.2023 | O-event, dag 3 - Zoorientering | D11 | 16.22 | 5 /63 | 1.38 | 11.08 | 1.07 | 11.08 | 1.03 | |
| 11.11.2023 | O-event, dag 2 - Downhill sprint | D11 | 17.06 | 5 /56 | – | – | – | – | – | – |
| 10.11.2023 | O-event, dag 1 - Sprint by Night | D11 | 12.07 | 5 /43 | – | – | – | – | – | – |
| 21.10.2023 | Blodslitet | D 11-12 | 29.08 | 6 /36 | – | – | – | – | – | – |
| 24.09.2023 | Hemingløpet m/Trimtex-cup finale | D 11-12 | 19.17 | 1 /13 | 1.48 | 10.02 | 0.56 | 11.15 | 1.04 | |
| 22.09.2023 | KM Natt Nittedalsløpet med Trimtex-cup | C-åpen | 33.35 | 1 /8 | 1.43 | 9.44 | 0.30 | 11.15 | 1.04 | |
| 10.09.2023 | Folloløpet med Trimtex-Cup | D 11-12 | 22.45 | 3 /6 | 2.33 | 12.19 | 1.23 | 11.15 | 1.04 | |
| 09.09.2023 | Høstløpet i Follo med Trimtex-cup | D 11-12 | 31.32 | 4 /10 | 3.36 | 11.36 | 1.19 | 11.15 | 1.04 | |
| 02.09.2023 | Nydalten med Trimtex-cup | D 11-12 | 21.47 | 4 /11 | 1.14 | 11.04 | 0.38 | 11.15 | 1.04 | |
| 26.08.2023 | KM lang Romeriksløpet med Trimtex-cup | D 11-12 | 24.27 | 2 /12 | 1.29 | 10.43 | 0.39 | 11.53 | 1.25 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 18.22 | 2 /139 | 1.27 | 10.15 | 0.49 | 12.18 | 1.35 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 18.46 | 4 /33 | – | – | – | – | – | – |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 33.27 | 8 /139 | 2.37 | 11.14 | 0.53 | 12.18 | 1.35 | |
| 02.07.2023 | Sørlandsgaloppen 2023 | D 11-12 | 21.14 | 18 /139 | 6.04 | 14.32 | 4.09 | 12.18 | 1.35 | |
| 25.06.2023 | O-festivalen lang øvrige klasser | D 11-12 | 39.31 | 18 /40 | 2.14 | 14.35 | 0.49 | 13.00 | 1.36 | – |
| 24.06.2023 | O-festivalen mellom øvrige klasser | D 11-12 | 16.30 | 5 /52 | 0.20 | 9.34 | 0.12 | 13.00 | 1.36 | – |
| 23.06.2023 | O-festivalen sprint øvrige klasser | D 11-12 | 14.03 | 5 /38 | – | – | – | – | – | – |
| 10.06.2023 | Askerløpet - KM mellomdistanse med Trimtex-cup | D 11-12 | 22.28 | 5 /11 | 1.38 | 11.48 | 0.51 | 13.00 | 1.36 | – |
| 06.06.2023 | Nabokarusell #2 | D810 | 21.00 | – | – | – | – | – | – | – |
| 28.05.2023 | Pinseløpet dag 2 | D 11-12 | 0.00 | DNS | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2023 | Gromløpet med Trimtex-cup | D 11-12 | 34.12 | 8 /10 | 14.24 | 19.08 | 8.03 | – | – | – |
| 09.05.2023 | Oslo City Cup 2023 - Finale | D11-12 | 25.20 | 9 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 07.05.2023 | Høydepunktet med Trimtex-cup | D 11-12 | 22.02 | 2 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 02.05.2023 | Oslo City Cup nr. 4 - 2023 | D 11-12 | 25.31 | 2 /17 | – | – | – | – | – | – |
| 25.04.2023 | Oslo City Cup - løp nr.3 | D11-12 | 26.18 | 1 /15 | – | – | – | – | – | – |
| 22.04.2023 | KM sprint med Trimtex-cup | D 11-12 | 12.04 | 5 /18 | – | – | – | – | – | – |
| 18.04.2023 | Oslo City Cup løp 2 | D 11-12 | 28.18 | 3 /16 | – | – | – | – | – | – |
| 11.04.2023 | Oslo City Cup nr. 1 - 2023 | D11 | 35.47 | 4 /10 | – | – | – | – | – | – |
| 13.11.2022 | O-event, dag 3, Zoorientering | D10 | 12.09 | 11 /123 | 1.42 | 9.21 | 1.19 | 11.30 | 2.03 | |
| 12.11.2022 | O-event, dag 2, Downhill sprint | D10 | 11.57 | 17 /84 | – | – | – | – | – | – |
| 11.11.2022 | O-event, dag 1, Sprint by Night | D10 | 19.21 | 12 /44 | – | – | – | – | – | – |
| 13.09.2022 | Rekruttløp for Fossumløpere | C -Åpen | 27.38 | 1 /2 | – | – | – | – | – | – |
| 14.05.2022 | Fossumløpet 2022 med Trimtex-cup | D 9-10 | 12.43 | – | – | – | – | – | – | – |
| 07.09.2021 | Rekruttløp for Fossum-rekrutter | D 8-10 | 51.18 | – | 22.23 | (23.46) | 10.22 | 14.59 | 2.38 | |
| 24.08.2021 | Fossum Klubbmesterskap | N-løype | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 25.05.2021 | Fossum rekrutt treningsløp | D 9-10 | 32.32 | – | 2.08 | 11.33 | 0.45 | 13.38 | 1.32 | |
| 01.09.2020 | Rekrutt og råtassløp | N-åpen L | 38.05 | 19 /24 | – | – | – | – | – | – |
| 25.08.2020 | Fossum Klubbmesterskap | N-løype | 33.23 | 30 | 7.06 | 18.58 | 4.02 | 16.41 | 2.12 | – |
| 04.07.2018 | Veritas Sommerløp Linderudkollen | N-løype | 33.23 | 30 | 7.06 | 19.18 | 4.06 | – | – | – |
| Dato | Løp | Klasse | Lag | Etappe | Tid | Etappeplass | Lagets plass |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | KM Stafett - Østfold og Oslo/Akershus | D13-16 | Tyrving IL 1 | 2 | 15.12 | 7 | 1 |
| 05.08.2026 | Kretsstafetten | DHDH | Akershus og Oslo 6 | 1 | 13.26 | 11 | 16 |